Život rostlin

Re: Život rostlin

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 26. úno 2013 18:24:22

Návštěvník píše:
neb jak je v bibli psáno "...jestliže jdete do nějaké země a putujete krajinou a přijímají vás, tak jezte, co vám předkládají a uzdravujte nemocné mezi nimi. Neboť to, co vchází do vašich úst, vás neposkvrní. Avšak to, co z vašich úst vychází, to je to, co vás špiní."


takže když půjdu na návštěvu ke svědkům jehovovým nebudu vyžadovat krvavou tláču, stejně jako u židů a u muslimů nebo vegetariánů či veganů a vezmu s vděkem to co mi předloží, u masajů si loknu i krve s mlékem ;)

ale nebudu si přitom nalhávat, že například rostliny necítí :)
Návštěvník
 

Re: Život rostlin

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 26. úno 2013 18:28:01

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
neb jak je v bibli psáno "...jestliže jdete do nějaké země a putujete krajinou a přijímají vás, tak jezte, co vám předkládají a uzdravujte nemocné mezi nimi. Neboť to, co vchází do vašich úst, vás neposkvrní. Avšak to, co z vašich úst vychází, to je to, co vás špiní."


takže když půjdu na návštěvu ke svědkům jehovovým nebudu vyžadovat krvavou tláču, stejně jako u židů a u muslimů nebo vegetariánů či veganů a vezmu s vděkem to co mi předloží, u masajů si loknu i krve s mlékem ;)

ale nebudu si přitom nalhávat, že například rostliny necítí :)


nebo že jsem lepší, protože nejím například maso atd atd atd, protože pak to moje přesvědčení o mé nadřazenosti mne "poskvrní" daleko více než to krvavý jelito
Návštěvník
 

Re: Život rostlin

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 26. úno 2013 19:02:59

nebo se budu sám před sebou ospravedlňovat, že nejsem o nic horší než vegetariáni, když se kvůli mé potřebě jíst maso musejí zabíjet živočichové s rozvinutou nervovou soustavou a jí odpovídajícím vnímáním bolesti.
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Luckykubrtův koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník