DARŠANY OSVICUJÍCÍ SEZENÍ - keesjan.cz

Moderátor: rafael

DARŠANY OSVICUJÍCÍ SEZENÍ - keesjan.cz

Nový příspěvekod rafael » stř 24. dub 2019 20:50:58

DARŠANY OSVICUJÍCÍ SEZENÍ
9. – 12. KVĚTNA 2019, PARDUBICE

Během sezení obdržíš milující Zdroj Vědomí Umoja. Takto si můžeš krok za krokem vzpomenout na dokonalou harmonii duše. Tvá duše se znovu spojí s veškerou fyzickou matérií zde na zemi a s tvým osobním životním cílem. Tímto způsobem se začneš stále více cítit spojen se sebou samým a se vším kolem tebe.

Tím, že se ocitneš v Božském silovém poli, obdržíš energetické světlo a uzdravující zvuky, čímž jsi přímo zasažen ve svém ryzím jádru. Tím se usazené a nevědomé Vědomí Zdroje dostane na světlo a do pohybu. Božský Zdroj Vědomí zasáhne tvé vlastní Božské Vědomí Zdroje, což způsobí, že začneš pociťovat prostor k životu z podstaty toho, kým ve skutečnosti jsi.


více info:
https://keesjan.cz/darsany-osvicujici-sezeni/
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Re: DARŠANY OSVICUJÍCÍ SEZENÍ - keesjan.cz

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 26. dub 2019 7:46:17

možná svým zákazníkům opravdu zprostředkovává zážitek vnitřního světla, kdo ví...aj někteří guruové to prý umí...



Ne. to se nedá zprostředkovat. To musí člověk sám pravdivě najít sám.
Co ti někdo jiný pro tebe zprostředkuje, je jen iluze, iluzorní něco, povznášející pocit.
Pokud ti druhý nějak pomůže, třeba i ten guru, je to v tom, že ty mu dáváš (sebe) ne v tom, že něco od něj dostáváš.
Taková je moje zkušenost.


Co brání poznání pravého Já, je ego. Skutečný guru je bez ega, zná tě, poznává v tobě sebe. V jeho přítomnosti, vzdáš-li se svého ega, můžeš ochutnat, kdo jsi.

Je to tak, že musíš dát sebe, své ztotožnění, všechno, co si myslíš, že jsi. A když zmizíš jako něco, v každém pak nalézáš dokonalost božského Já. V každém se vidíš. V každém se poznáváš.

Velký vděk tomu, kdo ti dá ochutnat, že jsi skutečně tím jediným Já.
Návštěvník
 


Zpět na Rafael

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron