Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrovní

Moderátor: rafael

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 19. srp 2015 13:10:04

.Petra píše:
ale to vlákno nastínilo otázku, jestli ukončit nebo pokračovat ve vztahu, když partner je duchovně na nižší úrovni než na jaké se pokládám já



Když ho máš upřímně rád a jsi s ním spokojený/štastný, tak tato otázka vůbec nevznikne.

:)


ano ...

potom se ale nejedná o okouzlení mysli o vztah MD a D ani o vzbouřené hormony ve fázi zamilovanosti
Návštěvník
 

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 19. srp 2015 13:16:01

.Petra píše:Rafael se tímto tématem tady už jednou zabýval.

Už jsi opustil svoji ženu/přítelkyni nebo ještě ne, Rafaeli?

:)


aha, to jsem nevěděla ...

.Petra píše:Duchovně hledající se často snaží být "hodní", nechtějí dělat nic, co je povážováno za bezohledné a sobecké. Z toho důvodu potlačují pocity nespokojenosti a nelibosti, až se mohou stát opravdu hluboce neštastnými, aniž by si to uvědomovali. Potom hledají nevědomky důvody - pokud možno duchovní, aby se z té situace mohli konečně osvobodit.

:)


to je pravda s tím už jsem se také setkala

.Petra píše:Chce to úpřimnost sám k sobě, ke svým pocitům.

:)


jj to jistě, to je základ :yes: pak si ale netřeba hledat výmluvu s tím, že mi partner duchovně nestačí ...
Návštěvník
 

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod .Petra » stř 19. srp 2015 13:37:31

Návštěvník píše:

jj to jistě, to je základ :yes: pak si ale netřeba hledat výmluvu s tím, že mi partner duchovně nestačí ...



Jenomže dokud tady ta otevřenost ke svým pocitům není, tak dotyčný vůbec neví, že si hledá výmluvu. Vnímá jen to, že se snaží dělat z pohledu duchovna správné a dobré věci.

:)
.Petra
 

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 19. srp 2015 14:09:05

.Petra píše:
Návštěvník píše:

jj to jistě, to je základ :yes: pak si ale netřeba hledat výmluvu s tím, že mi partner duchovně nestačí ...



Jenomže dokud tady ta otevřenost ke svým pocitům není, tak dotyčný vůbec neví, že si hledá výmluvu. Vnímá jen to, že se snaží dělat z pohledu duchovna správné a dobré věci.

:)


jj :)
Návštěvník
 

komunikace mezi partnery s různou vibrační úrovní

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 19. srp 2015 15:23:45

komunikace mezi partnery s různou vibrační úrovní může být vzájemným obohacením když je tomu dána šance :)

"Všichni toužíme najít svou spřízněnou duši, někoho nám podobného. Stejného? Co si vlastně představujeme, když přemýšlíme o splynutí duší? Pro naše štěstí to možné není. Jako nenajdete nikoho, kdo má stejné otisky prstů nebo stejný rukopis jako vy, neexistuje ani nikdo stejný jako vy nebo já. Můžete se o to pokoušet. Zas a znovu. Je to stejné, jako prorážet hlavou zdi místo používat dveře.

Je důležité vědět, že já jsem já a můj partner je také svébytná osobnost. Já mám svůj životní prostor a on má zase ten svůj. Starám se o sebe a to stejné potřebuje také on. Spolu se můžeme sejít kdykoliv napůl cesty. Jsme dva světy, které se zčásti prolínají. Pojí nás některé zájmy, myšlenky, sny a životní hodnoty, které máme společné. Svět mého partnera je pro mě důležitý a věřím, že jeho zajímá ten můj.

Muž i žena potřebují i čas sami pro sebe. Schopnost organizovat práci a rodinu tak, aby si to mohli dovolit. Čas na cvičení, kosmetiku, kávu s kamarádkou nebo večerní posezení s kamarády u piva. Aby se mohli těšit na čas a prostor, který je jejich společným. Aby se mohli poznávat, objevovat podstatu jací jsou. Milovat a tolerovat přednosti i chyby druhého. Učit se, rozvíjet a podporovat. Jsme jako dvě množiny, které se prolínají. Průnik je všechno to co nás pojí dohromady a stejně důležité je i to v čem jsme jiní. Nechme pracovat rozdíly. Prožívejme nikdy nekončící dobrodružství, poznávat svět toho druhého, ochutnávat ho a třeba začít některou jeho část sdílet. Náš společný svět může růst a my spolu s ním.

Nic není dokonalé, dokonalost neexistuje, ale radost je skutečná. Mílo, díky za každé nové ráno! Jsi mou stálou inspirací!"


http://martinafrancova.blog.idnes.cz/c/ ... cesty.html
Návštěvník
 

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod Petra » stř 19. srp 2015 15:26:01

rafael píše:Pokud je mezi partnery skutečně velký vibrační rozdíl, stahují nižší energie dolů toho s vyššími. O nedorozměních ví ten, který vnímá více souvislostí. Ten vnímá ono oddělení, ten vnímá nekomfort a smutek ze stráty sdílení. Ten je i zodpovědný za svůj další vývoj. Nelze žádat o pomoc a podporu a pochopení toho který vidí méně. Přesto se to tak v závislém vztahu může dít. Můžete totiž vidět duši a krásu vašeho partnera uvnitř, vidět jak je užasný/á a chtít s ní zůstat. Už jste toho tolik prožili.

Uvědomte si pokud je toto váš případ, proč zůstáváte. To je velká lekce a vaše zkušenost. Vlastně by neměl být důvod zůstat. A jestli se vám nedaří z takového vztahu odejít, jste velmi blízko svému “strachu” své obavě, která je vaším životním úkolem ke zvládnutí. Stojíte tady před branou velkého vstupu do svého prostoru JÁ SÁM.



Dobrou zprávou je, že stojíte skutečně před branou. VSTUPTE, neboť všechni odpovědi jsou za ní. PROJDĚTE !



Trochu mi to připomíná film "Eat Pray Love". Připadal mi povrchní. Naštěstí neměli žádné děti.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 19. srp 2015 16:15:51

Petra píše:
rafael píše:Pokud je mezi partnery skutečně velký vibrační rozdíl, stahují nižší energie dolů toho s vyššími. O nedorozměních ví ten, který vnímá více souvislostí. Ten vnímá ono oddělení, ten vnímá nekomfort a smutek ze stráty sdílení. Ten je i zodpovědný za svůj další vývoj. Nelze žádat o pomoc a podporu a pochopení toho který vidí méně. Přesto se to tak v závislém vztahu může dít. Můžete totiž vidět duši a krásu vašeho partnera uvnitř, vidět jak je užasný/á a chtít s ní zůstat. Už jste toho tolik prožili.

Uvědomte si pokud je toto váš případ, proč zůstáváte. To je velká lekce a vaše zkušenost. Vlastně by neměl být důvod zůstat. A jestli se vám nedaří z takového vztahu odejít, jste velmi blízko svému “strachu” své obavě, která je vaším životním úkolem ke zvládnutí. Stojíte tady před branou velkého vstupu do svého prostoru JÁ SÁM.



Dobrou zprávou je, že stojíte skutečně před branou. VSTUPTE, neboť všechni odpovědi jsou za ní. PROJDĚTE !



Trochu mi to připomíná film "Eat Pray Love". Připadal mi povrchní. Naštěstí neměli žádné děti.


no hlavně je zavádějící ... tvrdí, že za to, že vnímáme oddělení, smutek ze ztráty sdílení a nekomfort je partner, který toho vidí méně a který si nedokázal udržet vibrace zamilovanosti ...

takže místo abychom se podívali sami do sebe, proč se najednou tak nekomfortně cítíme, co jsme si naprojektovali za očekávání a proč, že jsme teďko rozčarovaní, tak to hodíme na pokleslého partnera, který už nám nedává to co jsme čekali a co jsme potřebovali a vyrazíme tam kde nám to dají nebo konečně můžeme vstoupit o našeho vlastního prostoru JÁ SÁM :confused: tomu tedy říkám závislost na vztahu, závislost na pocitu zamilovanosti :what:

otázku proč nedovedu čerpat ze sebe, ale musím čerpat ze vztahu s partnerem, že když už to nedostávám, tak se cítím mizerně - tím spolehlivě hodím do koše a přitom právě jejím položením a prozkoumáním co je zdrojem tohoto mého postoje můžu dát šanci odstartování léčebného procesu a dostat se blíž sám k sobě

dá se povšimnout, že lidé co jsou pevně zakořenění sami v sobě, v tom svém vlastním prostoru jsou plně otevření možnosti být sám i sdílet partnerský vztah (ale skutečně bez závislosti, bez očekávání co jim má přinést)
Návštěvník
 

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod rafael » stř 19. srp 2015 16:35:49

všechny reakce a příspěvky jsou perfektní..ale co když že člověk zůstává a řeší věci a vztah jsou jen připoutanosti mysli.. ega.. zůstávat.. pamatuji si přednášku brahmana kde jsem byl a on říkal že pokud o nás nikdo nestojí ve ztahu neprosme se o lásku o nápravu o to aby vztah vydržel..aby sme ho řešili.. o lásku ve vztahu žebrá pouze ego mysl )tohle řekl skoro doslovně) a za sebe si myslím že má pravdu..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 19. srp 2015 16:47:06

taky se lze setkávat mezi duchovňáky s tím, že žijí sami a pokládají to za známku své duchovní vyspělosti a nezávislosti ve skutečnosti, ale nejsou zatím schopní sami před sebou přiznat, že jsou natolik vyhrocenou sebestřednou osobností, že vedle sebe nikoho nesnesou :what: že nejsou schopni ani ochotni vzdávat se svých osobních ambic ve prospěch vzájemného soužití - ve prospěch celku :what: tím nemyslím druhý extrém, ničící vztahy, taky se hojně vyskytující, když se partner absolutně obětuje a přizpůsobuje partnerovi nebo dětem nebo rodině (rodičům, přátelům atd.)
Návštěvník
 

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod Tara » stř 19. srp 2015 16:58:27

rafael píše:všechny reakce a příspěvky jsou perfektní..ale co když že člověk zůstává a řeší věci a vztah jsou jen připoutanosti mysli.. ega.. zůstávat.. pamatuji si přednášku brahmana kde jsem byl a on říkal že pokud o nás nikdo nestojí ve ztahu neprosme se o lásku o nápravu o to aby vztah vydržel..aby sme ho řešili.. o lásku ve vztahu žebrá pouze ego mysl )tohle řekl skoro doslovně) a za sebe si myslím že má pravdu..

Toto video se mi líbí, souzním. Snad přispěje k této debatě o vztazích. i když se v něm objevuje často slovo "atraktivní", které zavání laciností a egem, je o něčem jiném :-), resp. by mělo být, pokud chceme žít naplněný, vyvážený, tedy radostnosvobodný vztah.
Pokud ovšem dáme přednost (a to mnohdy nevědomě!) právě té (osobní) důležitosti, raději utečeme do tzv. nevztahu, který si odůvodníme např. tím, že si slova pro nás autority přizpůsobíme (OHNEME) k tomu, že nám náš cíl = přání posvětí.
Přitom ona "autorita" vnímáno z jiného úhlu, mluvila o něčem právě odlišném, které (zatím) nemůžeme dohlédnout.... právě kvůli tomu, co překáží vidět... egu :-)


Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2765
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod Jarda Malej » stř 19. srp 2015 17:07:01

pamatuji si přednášku brahmana kde jsem byl a on říkal že pokud o nás nikdo nestojí ve ztahu neprosme se o lásku o nápravu
o to aby vztah vydržel..aby sme ho řešili.. o lásku ve vztahu žebrá pouze ego mysl )
tohle řekl skoro doslovně) a za sebe si myslím že má pravdu..
Uživatelský avatar


Jsou tu zmíněny dvě věci, které by nebylo rozumné spolu směšovat v naznačeném smyslu,
a jistě to neučinil ani Sri Brahmam.

1. Neprosit o lásku
2. Neprosit o nápravu /aby vztah vydržel/




:)
Jarda Malej
 

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 19. srp 2015 17:16:45

rafael píše:všechny reakce a příspěvky jsou perfektní..ale co když že člověk zůstává a řeší věci a vztah jsou jen připoutanosti mysli.. ega.. zůstávat.. pamatuji si přednášku brahmana kde jsem byl a on říkal že pokud o nás nikdo nestojí ve ztahu neprosme se o lásku o nápravu o to aby vztah vydržel..aby sme ho řešili.. o lásku ve vztahu žebrá pouze ego mysl )tohle řekl skoro doslovně) a za sebe si myslím že má pravdu..


tady snad nikdo netvrdil, že bychom měli vztah udržovat za každou cenu, ale bylo zpochybněno že pokud se cítíme ve vztahu špatně, že za to může pokles vibrací u partnera

Brahmám má pochopitelně pravdu v tom, že je to třeba řešit - podívat se na příčinu v sobě, ne žebrat o lásku u druhého a chtít aby nám jí dal a dal jí nám víc a dával ji nám furt a přizpůsoboval se nám tak, abychom byli šťastní :confused: pokud my jsme v partnerském vztahu spokojeni a partner nám zrcadlí, že on ne, tak je opět na místě se podívat do sebe, zda nejedeme s klapkama na očích našeho vlastního sobectví a to až tak, že nevidím a neslyšíme co se ve vzájemném vztahu a v rodině děje ... to nebývá snadné, přiznat si svůj vlastní podíl na tom, že to přestává fungovat, nebo že jsme dokonce přehlédli, že už to nefunguje

vztah je vždy oboustranná záležitost, nejsme nikdy jen obětí ani nejsme nikdy jen viníkem sebereflexe je vždy na místě, umožňuje uvědomit si nevědomé vzorce destruktivního chování a příčiny, které jsou za nimi a uvolnit se od nich a to vyvolá změna našeho postoje a to má vliv na postoj partnera a co víc i na naše děti a vůbec na celý energetický systém ...

samozřejmě se někdy stane, že partnerský vztah už nefunguje, protože co jsme měli vzájemně naučit proběhlo a je čas se rozloučit a jít každý dál svou vlastní cestou, která už nebude společným sdílením, nebývá to ale tak časté a běžné, jako to ukazují čísla rozvodů a rozchodů - většinou je to o útěku jednoho partnera za zdánlivě lepším bydlem, přičemž ve skutečnosti je to jen pokus o únik před sebou respektive před jeho nějakou osobní nezpracovaností, kterou si díky vztahu uvědomuje

k okamžitému ukončení vztahu jsou také pádné důvody a to v případech patologických projevů partnera, který je nechce a nebo není schopen řešit

no rozhodně ne to, že dostaneme dojem, jak jsme vibračně na úrovni a že se přece nenecháme stahovat od našeho vibračně pokleslejšího partnera :confused:
Návštěvník
 

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod malpan » stř 19. srp 2015 17:37:09

rafael píše:všechny reakce a příspěvky jsou perfektní..ale co když že člověk zůstává a řeší věci a vztah jsou jen připoutanosti mysli.. ega.. zůstávat.. pamatuji si přednášku brahmana kde jsem byl a on říkal že pokud o nás nikdo nestojí ve ztahu neprosme se o lásku o nápravu o to aby vztah vydržel..aby sme ho řešili.. o lásku ve vztahu žebrá pouze ego mysl )tohle řekl skoro doslovně) a za sebe si myslím že má pravdu..

se vším souhlasím, ale...:
skoro bych si vsadil na to, že pokud ji miluje (nemám na mysli egoistickou lásku, ale spontánní, čistou lásku), pak taková situace nenastane. Pokud ji žít nedokáže, pak jí řeší ... V takovém případě může být dobrý i odchod, aby si člověk následně uvědomil, že chyba nebývá v druhých, ale v nás.
Ten tvůj brahman má pravdu, že láska se vyžebrat nedá - dokud ji v sobě nemáme, zvenčí ji nedostaneme
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 18:10:06

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 19. srp 2015 17:49:24

malpan píše:láska se vyžebrat nedá - dokud ji v sobě nemáme, zvenčí ji nedostaneme

:yes:

Proto dokud doufáme nebo čekáme, že budeme milováni - a nemusí to být vůbec vědomé - bude nás znovu a znovu čekat jen zklamání.
Za které, jak je nám ´úplně jasné´, může vždycky ´ten druhý´...

...a to tak dlouho, dokud nás ovládají naděje a očekávání, které nám připadají tak přirozené a samozřejmé, že samy spouštějí všechny naše reakce a jako myšlenky se objeví zřídkakdy nebo vůbec ne.
Návštěvník
 

Iniciace

Nový příspěvekod Jarda Malej » stř 19. srp 2015 18:15:55

láska se vyžebrat nedá - dokud ji v sobě nemáme, zvenčí ji nedostaneme

Lásky se nám může dostat i tehdy, kdy my sami jí v sobě zrovna moc nepociťujeme.
A bylo by to s člověkem dost zlé, pokud by tu tahle možnost nebyla.

Protože právě láska přicházející jakoby "zvenčí,"
k člověku citově strádajícímu protože nemilujícímu,
dokáže člověka proměnit ..je-li připraven.

Pak rázem může zjistit, že byl vlastně plný lásky, jen o tom jaksi nevěděl.
Je to "probouzení lásky" v praxi.





:)
Jarda Malej
 

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod .Petra » stř 19. srp 2015 20:22:47

rafael píše:všechny reakce a příspěvky jsou perfektní..ale co když že člověk zůstává a řeší věci a vztah jsou jen připoutanosti mysli.. ega.. zůstávat.. pamatuji si přednášku brahmana kde jsem byl a on říkal že pokud o nás nikdo nestojí ve ztahu neprosme se o lásku o nápravu o to aby vztah vydržel..aby sme ho řešili.. o lásku ve vztahu žebrá pouze ego mysl )tohle řekl skoro doslovně) a za sebe si myslím že má pravdu..


Podle mě by bylo lepší, kdybychom se dokázali vymotat z představ, že vztah musí být a jaký musí být a jaký ne, a co musíme a co ne.

Nezapomínám, že za vztahem je především touha po rozmnožování (po potomcích touží i homosexuální páry, i když si vybrali sexualitu, která to neumožnuje) a potom touha nebýt sám. I když dnes čím dál tím víc lidem to žádný problém nedělá žít sám.

Rozhodně si nemyslím, že Ježíš, Ramana nebo Jogananda měli sebestředné ego, když se rozhodli pro život bez vztahu.

Láska se opravdu vyžebrat nedá. Ale někdy je možné ve vztahu vydržet tak dlouho, než se s tím partner pomalu začne smiřovat, že vztah končí.
Jako nejstrašnější si představuju, když vztah normálně běží, oba si navzájem tvrdí, že jsou štatstní a najednou jeden z nich řekne, že je konec a že rodinu opouští. Takový případ jsem zažila u známých. Proto vidím jako nejdůležitější otevřenost k vlastním pocitům a hlavně je nezapomínat ukazovat i partnerovi. Potom je možnost, že se ještě včas dá na vztahu společně pracovat nebo se společně připravovat na to, že vztah končí.



:)
.Petra
 

Re: Iniciace

Nový příspěvekod .Petra » stř 19. srp 2015 20:32:03

Jarda Malej píše:
láska se vyžebrat nedá - dokud ji v sobě nemáme, zvenčí ji nedostaneme

Lásky se nám může dostat i tehdy, kdy my sami jí v sobě zrovna moc nepociťujeme.


To určitě. Spíš se stává to, že když lásku v sobě nemáme, tak nedokážeme lásku, kterou dostáváme, ocenit.
.Petra
 

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod rosada » stř 19. srp 2015 21:55:57

malpan píše:
rafael píše:já si myslím že každý má své tempo růstu.. duchovního.. a pokud člověk lpí svou myslí na něčem kvůli čemu zůstává jakoby na místě tak to je špatně.. naopak ten který jde dál a je jakoby rychlejší by měl jít dál sám.. nebo s někým jiným kdo zase ho potáhne za sebou do předu.. ale to je věc názoru každého člověka.. člověk to vnímá srdcem..

budu mluvit k tobě, ale je to myšleno na obecné rovině, tak to na sebe nevztahuj - týká se to nás všech ;) :

špatně není nic, jen je to možná z pohledu hlubšího pochopení řekněme zbytečné, ale i to zbytečné má svůj smysl, protože přináší taky svůj díl pochopení (třeba že ti to tu bylo už několikrát servírované a tys to zatím neviděl)...

sám jsi a budeš vždycky, jakmile přestaneš posuzovat druhé a začneš se skrze ně dívat na sebe.
Jakmile tedy zabouchneš za sebou dveře a jdeš o dům dál, stejně budeš "řešit svůj vývoj" - tedy budou tě dál provázet takové situace, kterýma se zabýváš. Pokud jsi doposud řešil (vymyslím si příklad:) neschopnost manželky s tebou otevřeně komunikovat, pak se dostaneš do prostředí, kde to budeš zase řešit, protože si ten "problém" neseš s sebou. Jen tím nekomunikujícím nemusí být zrovna nová partnerka, ale ochotně ti "jako školní pomůcka bude sloužit" někdo jiný. Je to tebou vnímaná nevyváženost jednoty, proto ti ta jednota tu nevyváženost servíruje - čili sám sobě ji servíruješ tak dlouho, dokud ten vtip nepochopíš a nebudeš řešit svůj přístup místo řešení manželky/partnerky.
Jednoznačnějším příkladem může být třeba to, že se ti dostává zpětné reakce na tvou agresivitu (nebo neschopnost si "ustát" názor) - žiješ tedy ve zlém světě, kde se těm blbům musíš stále bránit a tak si sebereš svých 5 švestek a i s tou agresivitou (neschopností stát na svých nohách - tedy bez zdravého sebevědomí) jdeš o dům dál...

Nedokážeme změnit jediného člověka ke kterému máme nejblíž a u kterého to jde nejsnáze - sebe - a přitom každý by chtěl měnit svět nebo aspoň lidi okolo sebe...


Znovu se vrátím do toho posuzování druhých:
Další otázkou je, jak chceš zhodnotit, kdo je dál? Pokud třeba tvůj partner řeší něco, co už máš dávno zpracované, ještě to neznamená, že jsi dál, protože on zase může zvládat něco o čem zatím nemáš ani potuchy že to existuje. Tady doslova platí, že kdo neprošel tou pomyslnou branou, stojí před ní a netušíš, kdy projde - jen si můžeš myslet, že až po tobě, jistotu však nemáš a mít nemůžeš - jeho vývoj může mít najednou oproti tobě raketový průběh a ty se dál budeš šourat svým tempem nebo zůstaneš zaseklý na nějaké připoutanosti...


Díky za tato slova, přišla v pravou chvíli.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod rosada » stř 19. srp 2015 22:11:56

.Petra píše::what:
Fakt je, že když by se mnou už někdo nechtěl být - at už protože se nemůže duchovně vedle mne rozvíjet nebo by uváděl jiné důvody - tak bych řekla, at si jde. Takový člověk mě nemá (už) dost rád, aby se mnou dál byl, tak co s takovým?

a pohled s druhé strany.
...
za sebe mohu říct jen, no uvidíme. :)
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: Vztahy - komunikace mezi partnery s různou vibrační úrov

Nový příspěvekod jaosiva1 » čtv 20. srp 2015 6:27:06

Myslim, ze neni treba se stitit zebrani...
Ja zebram o lasku u Mistrovych nohou denne...
Vzdyt- co jineho sem nez zebrak nevedomec?

A s tim egem je to naopak:
Zebram-li u ega---zprazi me s pohrdanim
Zebram-li u srdce---budu obdarovan
...
Druha poznamka:
Chladny logicky kalkul rika: zbav se prekazejiciho a pujdes rychleji
Srdce ale vi, ze to mnohdy neplati...napr pri opusteni partnera
Prace s tim, co te brzdi, te muze--s trochou stesti--nejvic akcelerovat...
...x...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 22:55:05

PředchozíDalší

Zpět na Rafael

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků