spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Moderátor: rafael

spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod rafael » pát 23. led 2015 16:09:58

máte s tím někdo zkušenosti nebo jste se někde o tom dočetli?? :sos:

potkají se dva lidé, při vzájemném doteku se spojí jejich duchovní srdce..oba jsou v hlubokém klidu, dech obou se zpomalí, zpomalí se natolik, že v tom tichu a hlubokém klidu dojde k synchronizovanému dýchání obou naráz, vše je bez úsilí o cokoliv..přirozené, samovolné, v hlubokém klidu a tichu..jakoby se spojili srdce a dech zároveň, jedno srdce, jeden dech.. jako jedna osoba.. jeden z nich se o duchovno zajímá, ten druhý téměř vůbec..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 23. led 2015 16:28:11

rafael píše:máte s tím někdo zkušenosti nebo jste se někde o tom dočetli?? :sos:

potkají se dva lidé, při vzájemném doteku se spojí jejich duchovní srdce..oba jsou v hlubokém klidu, dech obou se zpomalí, zpomalí se natolik, že v tom tichu a hlubokém klidu dojde k synchronizovanému dýchání obou naráz, vše je bez úsilí o cokoliv..přirozené, samovolné, v hlubokém klidu a tichu..jakoby se spojili srdce a dech zároveň, jedno srdce, jeden dech.. jako jedna osoba.. jeden z nich se o duchovno zajímá, ten druhý téměř vůbec..


mám s tím zkušenost ze setkání se Šrí Brahmámem :) v jednom okamžiku jsem si uvědomila, že celý můj energetický systém se doslova naladil na jeho energetický systém a to včetně dýchacího rytmu i stavu mysli - stalo se to automaticky v jeho přítomnosti a opakovalo se to při každém dalším setkání ...
Návštěvník
 

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod malpan » pát 23. led 2015 16:34:09

všichni jsme "duchovní" bytosti nebo snad dokážeš určit přesnou hranici mezi tím? Jde jen o to, jak si to v sobě nastavíš - jen posuzovatel v tobě dělí tento svět - není to svět, který by byl rozdělený. Rušením hranice v sobě a dojde ke sjednocování
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 23. led 2015 16:36:20

malpan píše:všichni jsme "duchovní" bytosti nebo snad dokážeš určit přesnou hranici mezi tím? Jde jen o to, jak si to v sobě nastavíš - jen posuzovatel v tobě dělí tento svět - není to svět, který by byl rozdělený. Rušením hranice v sobě a dojde ke sjednocování


je to pravda, ale pro někoho kdo je v tom rozdělení uvíznutý, je to možnost přímého vhledu do toho, že oddělenost je jenom iluzorní záležitost :)
Návštěvník
 

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod rafael » sob 24. led 2015 13:58:25

Návštěvník píše:
rafael píše:máte s tím někdo zkušenosti nebo jste se někde o tom dočetli?? :sos:

potkají se dva lidé, při vzájemném doteku se spojí jejich duchovní srdce..oba jsou v hlubokém klidu, dech obou se zpomalí, zpomalí se natolik, že v tom tichu a hlubokém klidu dojde k synchronizovanému dýchání obou naráz, vše je bez úsilí o cokoliv..přirozené, samovolné, v hlubokém klidu a tichu..jakoby se spojili srdce a dech zároveň, jedno srdce, jeden dech.. jako jedna osoba.. jeden z nich se o duchovno zajímá, ten druhý téměř vůbec..


mám s tím zkušenost ze setkání se Šrí Brahmámem :) v jednom okamžiku jsem si uvědomila, že celý můj energetický systém se doslova naladil na jeho energetický systém a to včetně dýchacího rytmu i stavu mysli - stalo se to automaticky v jeho přítomnosti a opakovalo se to při každém dalším setkání ...



tohle zní dobře.. brahman je ale opravdový guru
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Tara » sob 24. led 2015 14:58:30

Je to jakoby se zastavil čas...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod malpan » sob 24. led 2015 15:02:26

Tara píše:Je to jakoby se zastavil čas...

ano, čas nenazrál, proto jakoby stojí :)
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod rafael » ned 25. led 2015 17:34:04

Tara píše:Je to jakoby se zastavil čas...



ano, znáš to?? víš o tom něco??
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Tara » pon 26. led 2015 19:06:22

rafael píše:
Tara píše:Je to jakoby se zastavil čas...



ano, znáš to?? víš o tom něco??

Najít, kde jsem před pár dny reagovala v záplavě Jano-Petrových reakcí je kumšt a ne moc příjemné...

Znám, ale zrovna v tomhle prostředí se mi o tom nechce rozepisovat. Tak snad jen stručně - je to stav Bytí, kde skutečně není čas, protože v tomto "místě" není duality, není toho osobního a ani ne osobního, mého a ne mého, není tu osoby, která by něco pociťovala, protože ta je absorbována hlubinou JEDNOTY BYTÍ, čas zde pulsuje Věčností a rozepíná "svá křídla" jako strom Bódhi... krajinou Života.... lehounký dech sotva přítomný je toho svědkem... by možná napsal poeta :)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 26. led 2015 22:01:25

já, no právě....
Návštěvník
 

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod vostálník » pon 26. led 2015 22:37:32

No jo, já mám zkušenost...
vostálník
 

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod rafael » pon 26. led 2015 22:47:29

Tara píše:
rafael píše:
Tara píše:Je to jakoby se zastavil čas...



ano, znáš to?? víš o tom něco??

Najít, kde jsem před pár dny reagovala v záplavě Jano-Petrových reakcí je kumšt a ne moc příjemné...

Znám, ale zrovna v tomhle prostředí se mi o tom nechce rozepisovat. Tak snad jen stručně - je to stav Bytí, kde skutečně není čas, protože v tomto "místě" není duality, není toho osobního a ani ne osobního, mého a ne mého, není tu osoby, která by něco pociťovala, protože ta je absorbována hlubinou JEDNOTY BYTÍ, čas zde pulsuje Věčností a rozepíná "svá křídla" jako strom Bódhi... krajinou Života.... lehounký dech sotva přítomný je toho svědkem... by možná napsal poeta :)



klidně mi vše třeba napiš do SZ
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 26. led 2015 23:14:37

Tara píše:
rafael píše:
Tara píše:Je to jakoby se zastavil čas...



ano, znáš to?? víš o tom něco??

Najít, kde jsem před pár dny reagovala v záplavě Jano-Petrových reakcí je kumšt a ne moc příjemné...

Znám, ale zrovna v tomhle prostředí se mi o tom nechce rozepisovat. Tak snad jen stručně - je to stav Bytí, kde skutečně není čas, protože v tomto "místě" není duality, není toho osobního a ani ne osobního, mého a ne mého, není tu osoby, která by něco pociťovala, protože ta je absorbována hlubinou JEDNOTY BYTÍ, čas zde pulsuje Věčností a rozepíná "svá křídla" jako strom Bódhi... krajinou Života.... lehounký dech sotva přítomný je toho svědkem... by možná napsal poeta :)

Andysun by na taková slova reagovala asi takto:

Proč jsi psala o své vyjímečné zkušenosti, zážitku??

Nemám potřebu se zviditelňovat zážitky z cest a tak neustále sebepotvrzovat vlastní nezávislou individualitu.

...
http://web.archive.org/web/201211050713 ... 6&start=30

a tak podobně... :crazy:
Návštěvník
 

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. led 2015 2:58:54

Tara píše:Najít, kde jsem před pár dny reagovala v záplavě Jano-Petrových reakcí je kumšt a ne moc příjemné...

Znám, ale zrovna v tomhle prostředí se mi o tom nechce rozepisovat. Tak snad jen stručně - je to stav Bytí, kde skutečně není čas, protože v tomto "místě" není duality, není toho osobního a ani ne osobního, mého a ne mého, není tu osoby, která by něco pociťovala, protože ta je absorbována hlubinou JEDNOTY BYTÍ, čas zde pulsuje Věčností a rozepíná "svá křídla" jako strom Bódhi... krajinou Života.... lehounký dech sotva přítomný je toho svědkem... by možná napsal poeta


Jo tohle prostředí se dosud pamatuje na tvé reakce na psaní jiných o Bytí, milá Andysun.. ......nebo tvé reakce na psaní o Božích rukou.... :D

A kdy že se ti vlastně přihodil ten bezčasý stav?
Přihodil se ti vůbec?
Možná to byl jen tvůj sen, přelud, představa, rachejtle (tvá slova o těchto jevech).... :crazy:
Návštěvník
 

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod vostálník » stř 28. led 2015 6:36:40

Tak rachejtele jo... :D :D :D

Nedělej si srandu, téma spojení je nadmíru důležité téma,

obzvláště když jde o spojení dvou srdcí a dýchání,

taková Jana o tom spojení dvou srdcí píše furt,

pro některý lidi je to velký zážitek, když se spojej dvě srdce,

někteří lidé to takto asi mají v té touze po Jednotě,

že se empaticky spojej...
vostálník
 

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. led 2015 7:20:35

vostálník píše:Tak rachejtele jo... :D :D :D

...


Ještě šantánové lucerničky.

Já jí to poznání (Taře alias Andysun) moc přeju, dokonce jí toho poznávání přeju moc a moc, prostě víc než snese,
ale byla bych ráda, kdyby dodržela to, co o sobě napsala - že to své poznání nebude zviditelňovat...
Nemám potřebu se zviditelňovat zážitky z cest a tak neustále sebepotvrzovat vlastní nezávislou individualitu.




Co máte furt s tím spojováním?
Lepší je prolínání , to se na chvíli dva či více mezi sebou prolnou a pak zase rozelnou.... :D
Návštěvník
 

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 28. led 2015 10:38:29

Aha, takže to jasné není. Ber to tak, že jakýkoliv popis, je jen obraz o nezobrazitelném, popis děje je jen popis prohlédnutí iluze.

A přitom platí:

...to neznamená, že tady ta hra na to nemůže být.
Návštěvník
 

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod nop » stř 28. led 2015 21:08:47

vostalpetr píše:Tedy musím říct, že ta homosexuální scéna 80 let

byla mnohem veselejší,

nežli ta duchovní scéna posledních dvou tisíc let...

Není divu, že ty homosexuály pronásledují snad ve všech náboženstvích... :D

Není to vždy všude
U Arabů jsou někde (ve větších městech) komunity, které považují vše mužské za zlé.
Noví adepti se dobrovolně zbavují penisu pomalým zaškrcováním žíní, která se zařezává stále hlouběji po řadu týdnů. Pak už zbývá je málo a to se dořízne nožem.
Adept je osvobozený od mužství, tedy čistý.

Myslím si, že z důvodu občasného čurání je třeba žíni na chvíli povolit.
Komunita má svého vedoucího, kterého poslouchá.

Tedy se vlastně nejedná o homosexualitu, ale o odvrhnutí mužské části těla.
Možná, že feministky by se při čtení zatřásly blahem.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. led 2015 5:20:50

nop píše:
vostalpetr píše:Tedy musím říct, že ta homosexuální scéna 80 let

byla mnohem veselejší,

nežli ta duchovní scéna posledních dvou tisíc let...

Není divu, že ty homosexuály pronásledují snad ve všech náboženstvích... :D

Není to vždy všude
U Arabů jsou někde (ve větších městech) komunity, které považují vše mužské za zlé.
Noví adepti se dobrovolně zbavují penisu pomalým zaškrcováním žíní, která se zařezává stále hlouběji po řadu týdnů. Pak už zbývá je málo a to se dořízne nožem.
Adept je osvobozený od mužství, tedy čistý.

Myslím si, že z důvodu občasného čurání je třeba žíni na chvíli povolit.
Komunita má svého vedoucího, kterého poslouchá.

Tedy se vlastně nejedná o homosexualitu, ale o odvrhnutí mužské části těla.
Možná, že feministky by se při čtení zatřásly blahem.


Na netu jsem četla, že muslimové (nejspíš jen pánové), se mohou sexuálně stýkat nejen se ženami (včetně malých holčiček), ale i se zvířaty a s mrtvolami .... :what:
Návštěvník
 

Re: spojení duchovního srdce, spojené dýchání..

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. led 2015 8:01:19

Před pár lety to bylo i v telce..:


Egypt chce umožnit mužům soulož s mrtvými manželkami


Ač v mnohém arabský svět považujeme za vzor, tak jejich plánovaný počin v oblasti sexu nám zůstává zahalen nelogikou. Udělejte si obrázek sami.

Egypt chce umožnit mužům soulož s mrtvými manželkami
28.04.2012 00:00 KÁHIRA – Egypťanky se bouří proti novým zákonům islamisty ovládaného parlamentu v Káhiře. Zákony totiž činí z žen pouhé objekty mužského uspokojení a nástroje plození dětí. Nejkontroverznějším z navrhovaných úprav je asi ta, která by měla egyptským mužům dovolit soulož s tělem mrtvé manželky ještě šest hodin po její smrti.
Ženy by přitom mohly vstupovat od manželství už jako čtrnáctileté a zákony také uvažují o omezení jejich práv na vzdělání a zaměstnanost. Egyptský Národní výbor žen ostře vystoupil proti návrhům a tvrdí, že marginalizace a podkopávání statusu žen negativně ovlivní vývoj lidské společnosti v zemi.

Marocký islámský duchovní Zamzami Abdul Bari loni v květnu uvedl, že manželství je platné i po smrti manželky. Podle něj ale právo souložit s mrtvým manželem má i žena. Ovšem z hlediska biologie je jasné, že by po smrti manželů využívali tohoto zákona jen vdovci, neboť vdova na mrtvém mužově těle – pokud by vůbec o takovou soulož zájem měla – nevyvolá erekci.

O návrzích píší egyptská média, ale přímo v Káhiře se ozývají hlasy, že se jedná pouze o spekulace vyvolané stoupenci exprezidenta Husního Mubáraka.
Zdroj: Famous

{loadposition article}

Toto je důkazem, kam až muři nechávají zajít své choutky. Přitom sex jako takový má smysl pouze pri plození dítěte. Může se snad mrtvé ženě narodit dítě? Nemůže. V článku také vidím narážku na to, že muži po smrti nemohou mít erekci. Zde bych ráda doplnila i svůj osobní poznatek: Muži erekci často nemají ani zaživa.
http://www.feministky.com/egypt-chce-um ... ent-page-1






Muž může mít sex se zvířaty...


Autor: Petr Paulczynski | Publikováno: 8.1.2009 | Rubrika: Islám



... praví se ve spisku Tahríre l-veláje od ájatolláha Rúholláha Chomejního, vůdce "islámské" revoluce v Íránu. Kdo nevěří, ať vygoogluje. Tato náboženská ikona a idol antiamerických a antisemitistických blbů, otec dnešního revolučního nukleárního Íránu, má v tomto díle i další perly. Ptám se, zda v rámci politicky korektního přístupu k mulikulturnímu soužití bude v Evropě a tudíž i u nás podle jeho díla praktikováno.

Zde jsou ukázky: "Muž může mít sex se zvířaty jako velbloudy, krávami, ovcemi atd. Ale měl by zabít zvíře poté, co dosáhl orgasmu. Neměl by prodávat jeho maso lidem z jeho vlastní vesnice, ale je rozumné prodat maso vedlejší vesnici."

"Muž může mít sexuální rozkoš z dítěte ve věku kojence. Ale neměl by penetrovat vaginálně, jenom anální penetrace je přijatelná. Jestli muž penetraci provede a poškodí dítě (myslí se panenskou blánu dívky), měl by zabezpečit její živobytí po celý její život. Tato dívka se nebude považovat za jednu z jeho čtyř permanentních žen a muž nebude oprávněný vzít si sestru dívky za manželku."

"Jestli dítě zemře v děloze matky a je nebezpečné ho tam nechat, musí být odstraněno nejlehčím možným způsobem; je-li to nutné, může být rozřezáno na kousky; to by mělo být provedeno manželem ženy nebo porodní bábou."

"Nejlepší osobou ke kojení dítěte je jeho vlastní matka. Je lepší, když nežádá peníze za tuto službu, ale její manžel jí může za to platit, z vlastní vůle. Jestli je suma, kterou matka požaduje, vyšší než sazba požadovaná kojnou, manžel má právo vzít dítě od matky a dát ho kojné."

"Je lepší pro dívku, když se provdá v takovém věku, aby začala menstruovat v domě svého manžela, spíše než v domě svého otce. Každý otec, který provdá svou dceru tak mladou, bude mít trvalé místo v ráji. Toto nařízení vychází z příkladu života Proroka Mohameda, který si vzal za ženu Aišu, když jí bylo 6 let a měl s ní první sexuální styk, když jí bylo 9."

A tak se ptám našich příznivců multikulti: Necháme si tu zavádět středověk? Protože Táliban ho v Pakistánu už zavádí, jak se lze na internetu dočíst:

Talibán zavádí šaríju a obnovuje středověk.

Po sedmi letech boje spojeneckých armád s Talibánem nabrali fundamentalisté natolik na síle, že ve třech regionech pákistánského okresu Changú u hranic s Afghánistánem vyhlásili islámské právo šaríju, uvádí pákistánský list Daily Times. Rozhodnutí bylo přijato na shromáždění regionálních talibských a kmenových vůdců a obyvatelům bylo oznámeno z mešit při pátečních modlitbách. Ženám je od nynějška zakázáno chodit na trhy, vycházet ven smějí jen kvůli lékařskému ošetření, nebo výhradně jen v doprovodu manžela či jiného mužského příbuzného. Zakázána byla také televize, cédéčka a zavřít musely také všechny videopůjčovny v oblasti. Talibán také z mešit pomocí megafonů vyzývá obyvatele, aby se svými problémy a starostmi chodili k „talibským islámským soudům“, které všechny spory vyřeší na základě islámského práva. Hned první den platnosti šaríji talibánci nechali třem mužům potřít obličeje dehtem a vozili je po okolí na oslech – to je trest za „amorálnost“. Minulý týden Talibán vyhlásil šaríju také pro 16 z 21 kmenů žijících pod správou agentury Urakzaí a hned po celé oblasti zřídil „stěžovací“ buňky, kam mají lidé chodit pro nápravu svých problémů či sporů.

V neděli 4. ledna 2009 byla na brněnském Náměstí Svobody demonstrace brněnských muslimů. Původně jsem chtěl jít na procházku se psem, ale nechal jsem ho doma, aby mi ho nějaký muslim neojel. Protože když může s velbloudem, krávou, ovcí.....
http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Arti ... raty-.aspx
Návštěvník
 

Další

Zpět na Rafael

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků