daršan Matky Meera letos v Praze

Moderátor: rafael

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod ,Petra » úte 28. říj 2014 19:39:43

Pavla píše:
.Petra píše:
void píše:Nisargatta si byl jist .


:)



on možná, kdoví (zeptat se ho nemůžeme, ale možná bychom se divili..)... ale můžeš ty říct, že víš, čím on si byl jist? To jsou zase jen spekulace


Jistě, že jsou to pro tebe spekulace. To je ok.
:)
,Petra
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod .Petra » úte 28. říj 2014 19:43:06

void píše: Ale jsem rád, že nejsem sám, kdo jeho učení vnímají přínosně.


Jeho "učení" mne nikdy nezajímalo. A jeho samotného určitě také ne. Naučit se to totiž nedá...
:)
.Petra
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod .Petra » úte 28. říj 2014 19:44:27

Leah. píše:
void píše:Proč by občas nešly pokecat s bráchou či ségrou?


A proč by chodili? ;)

:)


:)
.Petra
 

Re: že by...?

Nový příspěvekod void » úte 28. říj 2014 19:44:56

[list=]P.S.
Kuš Voide. :)[/list]


Hele já o nich nic nevím, žádnýho jsem nikdy nestudoval. Beru to podle sebe, že když se chci s někým potkat, tak se s ním potkám.
I kdybych byl bůh nebo čert, myslím že by to na tom nic nezměnilo, chtěl bych se potkat s čerticí, tak bych se s ní potkal, a cestou
bych si odškrtl nějakýho anděla. Ale jinak jsem ten poslední, kdo by tu chtěl řešit nějaký guruovský choutky. Kapišto!
void
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod rafael » úte 28. říj 2014 19:53:32

Návštěvník píše:A jak to u těch Matek a guruů pociťují ti, co už Světlo Univerza znají?
Nebo takoví tam už nechodí?


známe to všichni i ty.. každý to ale vnímá podle povahy své mysli.. čím více je mysl tichá tím více sme otevření této energii.. přijímání energie os guruů a matky meera je taky podle stavu mysli.. příjímáme pouze to co je pro nás potřebné..

dokonce si myslím že přijeme pouze jen to co je boží vůle..pokud to bůh uzná za vhodné..asi se to i komplikuje našimi zkušenostmi duše..a za celé naše bytí.. stručně řečeno přijmeme pouze to co potřebujeme k duchovnímu růstu..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

No právě

Nový příspěvekod Leah. » úte 28. říj 2014 20:54:01

void píše:Beru to podle sebe...

Jj, tohle je moc dobrý vědět. :)


void píše:...jsem ten poslední, kdo by tu chtěl řešit nějaký guruovský choutky. Kapišto!


Gott sei Dank!

:)
Leah.
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod void » úte 28. říj 2014 21:06:07

Taky ti poděkuju. A už mi nepiš anglicky, já umím rusky. Kdo si to má furi necchat přejkládat.

Ale abych nebyl úplně od věci: byl jsem mnohokrát na představení Śrí Matadží a s energiií souhlasím,
je tam.
void
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod Pavla » úte 28. říj 2014 21:21:45

.Petra píše:
Pavla píše:takže ty máš zkušenost že Já je mimo energii...?? Jak by jsi mohla mít zkušenost, že zdroj je mimo energii?


Nemožné si to představit, že?
Bylo to určené Vostalpetrovi. Tobě bych něco takového nenapsala, takže si tim nelam hlavu.
:)

predstavit si to neni nemozne, jen je to blbost..... Pramen neni oddelen od reky, i kdyz se to muze zdat....
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod Pavla » úte 28. říj 2014 21:32:28

void píše:
Možná jsou i tací, kteří jsou schopni se ho zeptat, ale já to dělat nebudu, není to můj učitel. Ale jsem rád, že nejsem sám, kdo jeho učení vnímají přínosně.
To že moje názory budou pro druhé spekulacemi mi spíš vyplynulo s výchovy jako takové a díky všem, co se na ní podíleli. Díky i tobě. :)
Neverila bych zas tak moc tem, kteri by se tvarili jakoze se na nekoho zesnuleho dokazou napojit a vest s nim hovor.... Vem si jen kolik chanellingaru dnes dava k uvereni, ze maji kontakt s Jezisem (jezis je asi dost atraktivni).... a ja jim to dokonce verim... Jen ta poselstvi nijak neberu vazne... ego filtry vzdy zkresli, co prijmou......Tedy ne ze by to bylo nemozne hovorit s jiz nezijicimi, jen ten hovor bude silne zabarven osobnosti toho ziveho kontaktera, tudiz zkresleny...tedy celkem subjektivni....
moje nazory jsou taky domnenkami a spekulacemi, nejlip se to pozna ve chvili, kdy se drive pevna presvedceni borti a vedomi se roziruje a puvodni nazory uz mizi v propadlisti dejin aby na jejich misto nastoupily nove nazory, ktere uz tak pevne a neoblomne snad nejsou....atd... ......
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod .Petra » úte 28. říj 2014 21:34:30

Pavla píše:
.Petra píše:
Pavla píše:takže ty máš zkušenost že Já je mimo energii...?? Jak by jsi mohla mít zkušenost, že zdroj je mimo energii?


Nemožné si to představit, že?
Bylo to určené Vostalpetrovi. Tobě bych něco takového nenapsala, takže si tim nelam hlavu.
:)

predstavit si to neni nemozne, jen je to blbost..... Pramen neni oddelen od reky, i kdyz se to muze zdat....


Nepřekvapuje mne, že to vidíš jako blbost.
:)
.Petra
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod void » úte 28. říj 2014 21:36:19

Pavla píše:
.Petra píše:
Pavla píše:takže ty máš zkušenost že Já je mimo energii...?? Jak by jsi mohla mít zkušenost, že zdroj je mimo energii?


Nemožné si to představit, že?
Bylo to určené Vostalpetrovi. Tobě bych něco takového nenapsala, takže si tim nelam hlavu.
:)

predstavit si to neni nemozne, jen je to blbost..... Pramen neni oddelen od reky, i kdyz se to muze zdat....


Hele, práve slyším projev Zemana "Ruku na to" , ty vole ten by uspal i syrény.
void
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod irulan » úte 28. říj 2014 21:37:58

Pavla píše: Podle mych zkusenosti se opravdu jedna pouze o zamereni pozornosti.... Hra s pozornosti...a predstavivosti.. Rozhodnuti jit na darsan je spojeno s nejakou touhou po poznani, touhou po uleve neb duchovnim rustu ... k tomu nactene zkusenosti drivejsich ucastniku darsanu.... Clovek se tam tesi, a si tam dovoli uvolnit se a tehdy jeho vlastni energie proudi v co nejmene omezene forme.... Sam clovek to pak vetsinou hodnoti jako mistrovy zasluhy,ale spis je to vysledek jeho vlastniho uvolneni..... Stejne lze zazit i kdekoli jinde, treba v obchodaku pri nakupu potravin.... to ztiseni je v nas stale....

Souhlasim. Diky sebepozorovani, treba dodatečného. Většina toho nad-přirozeného se dá vysvětlit strizlivym zpusobem - je to způsobeno stavem naši mysli. Jejim zamerovanim nebo nezamerovanim. Kazde zaměřovani je něčím podmíněno a ta podmínka je v nás jakoby zapsaná. Proc, netuším, snad touha po změně, věčnost je nudná a mrtvá? :what:

Představím si tři stavy:
1. Zazeres se do něčeho až tak, ze zapomenes na sebe, nevíš o sobe, absorbuje te to
2. Vypnes, cucis do blba a tim padem taky vis prd o světe i o sobe
3. Normální stav, kdy zaměřujes pozornost s tim, ze se pri tom sebeuplatnujes a tim sebeuvedomujes
Ty dva prvni stavy bývají dost krátkodobé, čím to je?
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod Pavla » úte 28. říj 2014 21:39:00

.Petra píše:
Nepřekvapuje mne, že to vidíš jako blbost.
:)
proc te to neprekvapuje?
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod void » úte 28. říj 2014 21:48:13

Představím si tři stavy:
1. Zazeres se do něčeho až tak, ze zapomenes na sebe, nevíš o sobe, absorbuje te to
2. Vypnes, cucis do blba a tim padem taky vis prd o světe i o sobe
3. Normální stav, kdy zaměřujes pozornost s tim, ze se pri tom sebeuplatnujes a tim sebeuvedomujes
Ty dva prvni stavy bývají dost krátkodobé, čím to je?
1. je vubec možný , že se potkaj dvě duše - k sobě se hodící?
void
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod void » úte 28. říj 2014 21:56:17

1. je vubec možný , že se potkaj dvě duše - k sobě se hodící?



Je to blbost!
void
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod rafael » úte 28. říj 2014 21:58:05

irulan píše:
Pavla píše: Podle mych zkusenosti se opravdu jedna pouze o zamereni pozornosti.... Hra s pozornosti...a predstavivosti.. Rozhodnuti jit na darsan je spojeno s nejakou touhou po poznani, touhou po uleve neb duchovnim rustu ... k tomu nactene zkusenosti drivejsich ucastniku darsanu.... Clovek se tam tesi, a si tam dovoli uvolnit se a tehdy jeho vlastni energie proudi v co nejmene omezene forme.... Sam clovek to pak vetsinou hodnoti jako mistrovy zasluhy,ale spis je to vysledek jeho vlastniho uvolneni..... Stejne lze zazit i kdekoli jinde, treba v obchodaku pri nakupu potravin.... to ztiseni je v nas stale....

Souhlasim. Diky sebepozorovani, treba dodatečného. Většina toho nad-přirozeného se dá vysvětlit strizlivym zpusobem - je to způsobeno stavem naši mysli. Jejim zamerovanim nebo nezamerovanim. Kazde zaměřovani je něčím podmíněno a ta podmínka je v nás jakoby zapsaná. Proc, netuším, snad touha po změně, věčnost je nudná a mrtvá? :what:

Představím si tři stavy:
1. Zazeres se do něčeho až tak, ze zapomenes na sebe, nevíš o sobe, absorbuje te to
2. Vypnes, cucis do blba a tim padem taky vis prd o světe i o sobe
3. Normální stav, kdy zaměřujes pozornost s tim, ze se pri tom sebeuplatnujes a tim sebeuvedomujes
Ty dva prvni stavy bývají dost krátkodobé, čím to je?


ty dva první stavy jsou projevem síly vnitřní pozornosti.. pokud se nám vytrácí, že nevíme o sobě, nebo nevíme o světě tak ego na malou chvíli zmizelo.. zmizel ten kdo ví prd i ten kdo neví o sobě..a tím v obojím případě je ego.. stav 3. je ego plně v činnosti
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod rafael » úte 28. říj 2014 21:59:37

void píše:
1. je vubec možný , že se potkaj dvě duše - k sobě se hodící?



Je to blbost!


potáváme lidi které potřebujeme a kteří nám pomoci na duchovní cestě.. každá duše se k nám hodí..tvoje i moje.. všichni si navzájem sobě a druhému něco přinášíme co nás posune duchovně dál, ikdyž často ego v tom hledá něco jiného..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod void » úte 28. říj 2014 22:03:48

rafael píše:
void píše:
1. je vubec možný , že se potkaj dvě duše - k sobě se hodící?



Je to blbost!


potáváme lidi které potřebujeme a kteří nám pomoci na duchovní cestě.. každá duše se k nám hodí..tvoje i moje.. všichni si navzájem sobě a druhému něco přinášíme co nás posune duchovně dál, ikdyž často ego v tom hledá něco jiného..

más pravdu
void
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod Jarda Malej » úte 28. říj 2014 22:17:00

1. Zazeres se do něčeho až tak, ze zapomenes na sebe, nevíš o sobe, absorbuje te to
2. Vypnes, cucis do blba a tim padem taky vis prd o světe i o sobe

To druhý je nadějnější, protože pozornost není absorbována nějakým svým objektem.
V lepším případě se ta pozornost může potkat i se sebou samotnou,
když to čemu říkáme blbo, čumí samo na sebe.
1. je vubec možný , že se potkaj dvě duše - k sobě se hodící?

Když má hledání duši, ..tak jo.
Ty dva prvni stavy bývají dost krátkodobé, čím to je?

Čím krátkodobější stav, tím je blížeji k bezčasí.
A pak už to jenom (nechat) ustálit.


:)
Jarda Malej
 

Re: daršan Matky Meera letos v Praze

Nový příspěvekod void » úte 28. říj 2014 22:20:50

void píše:
1. je vubec možný , že se potkaj dvě duše - k sobě se hodící?



Je to blbost!


je to matematika. Más to jedna ku 7OOOOOO...
void
 

PředchozíDalší

Zpět na Rafael

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků