JÁ JSEM

Moderátor: rafael

Re: JÁ JSEM kofola

Nový příspěvekod nop » sob 05. dub 2014 21:49:08

irulan píše:
nop píše:Iru, klidně. Já mám rád humor ...
Mlhavě se mi vybavuje, že v restauraci kdosi na mne mluvil. ....

No jo, nemusíš ty chlapy a ženský porad tolik odlišovat, zas tak velký rozdíly mezi nami nejsou (a dost možna, ze jsem v něčem více "chlapska" nez ty a opačně). Na nádraží jsem nebyla, to byl někdo jiný. A jak je to s tou sklerózou, to musíš vědet sam, ja myslím, ze je to zbytecne spekulovani mysli. Dušek by ti řekl, aby sis nevytvářel domněnky (uz jsi zapomněl, zes mi psal SZ?) a nebral veci osobně. Proste bud normální a spontánní a nevymyslej důvody a omluvy. :)
. Na nádraží to byla asi Rošáda, nesnesla vidět nezabalený krk.
Vzpomínám si, že jsem psal Tobě do SZ o výkladu se šesticípou hvězdou jako dva trojúhelníky se stejným středem.
Abych Tě potěšil s tím, že něco je nezávislé na příslušnosti, uvedu, že abeceda je asi nepohlavní.
Píší-li písmeno, vzniká impulz, ten vede svaly ruky k napsání těch čárek a obloučků, které spolu vytvářejí písmeno. Píšeme je stejně, svaly má každý se stejnou strukturou a písmena nejsou ani ženská ani mužská. Stává se, že ženský rukopis je úhlednější a zaoblenější, ale písmeno je vždy totéž a má stejný význam.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: JÁ JSEM

Nový příspěvekod vostalpetr » ned 06. dub 2014 0:28:11

ale písmeno je vždy totéž a má stejný význam.




A
nazváno buď prostou chatrčí
Ó palmy přeneste svůj rovník nad Vltavu
Šnek má svůj prostý dům z nějž růžky vystrčí
a člověk neví kam by složil hlavu


D
luk jenž od západu napíná se
Indián shlédl stopu na zemi
Poslední druhové zhynuli v dávném čase
a měsíc dorůstá prérie kamení

E
nevím k čemu bych tě přirovnal
Tři linky táhlý tón tvůj zaznívá
Telegrafistce někdo lásku lhal?
Tři linky každá stejně pravdivá


I
pružné tělo tanečnice
nad hlavou červený vějíř plápolá
Kapelníkova rudá kštice
nejvyšší tóny! Indianola

J Q
Přes Německo do Francie
dudák se svým měchem větry pluje
Chodské písně pomalu
hvízdá na svou píšťalu
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 1:17:38

Re: JÁ JSEM kofola

Nový příspěvekod irulan » ned 06. dub 2014 10:25:59

nop píše:
irulan píše:
nop píše:Iru, klidně. Já mám rád humor ...
Mlhavě se mi vybavuje, že v restauraci kdosi na mne mluvil. ....

No jo, nemusíš ty chlapy a ženský porad tolik odlišovat, zas tak velký rozdíly mezi nami nejsou (a dost možna, ze jsem v něčem více "chlapska" nez ty a opačně). Na nádraží jsem nebyla, to byl někdo jiný. A jak je to s tou sklerózou, to musíš vědet sam, ja myslím, ze je to zbytecne spekulovani mysli. Dušek by ti řekl, aby sis nevytvářel domněnky (uz jsi zapomněl, zes mi psal SZ?) a nebral veci osobně. Proste bud normální a spontánní a nevymyslej důvody a omluvy. :)
. Na nádraží to byla asi Rošáda, nesnesla vidět nezabalený krk.
Vzpomínám si, že jsem psal Tobě do SZ o výkladu se šesticípou hvězdou jako dva trojúhelníky se stejným středem.
Abych Tě potěšil s tím, že něco je nezávislé na příslušnosti, uvedu, že abeceda je asi nepohlavní.
Píší-li písmeno, vzniká impulz, ten vede svaly ruky k napsání těch čárek a obloučků, které spolu vytvářejí písmeno. Píšeme je stejně, svaly má každý se stejnou strukturou a písmena nejsou ani ženská ani mužská. Stává se, že ženský rukopis je úhlednější a zaoblenější, ale písmeno je vždy totéž a má stejný význam.

no jo, no... :D
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Předchozí

Zpět na Rafael

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků