jak to vlastně doopravdy je..

Moderátor: rafael

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 15:56:34

Alaja píše:
Návštěvník píše:
Alaja píše:To jako, že se má to, čemu říkáš Moc, rozmnožit na další a další Moci mezi všechny diskutéry?

Každý správcem svého vlákna, rovná pravidla, možnosti, práva. Jeden prostor.

Sím tě - měla jsi doteď možnost vládnout na Andysunovo - a stejně jsi odtud nakonec zdrhla...nechodili ti tam holt lidi, vedla jsi jen monology, které tě ale nebaví.


Tebe nebaví taky, proto prudíš tady. :D
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 15:57:13

Neotevřou. Globální moderátor odpověděl Petrovi, aby si šel se svou žádostí na hlavní nádraží nebo na poradnu. Vyhovuje jim to takové zakonzervované, jaké to tam mají.
Návštěvník
 

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 15:59:17

vostalpetr píše:
Alaja píše:
Petra píše:Teď se tam nudí i Polina, a tak leze sem, aby si mohla zaprudit. :phew:

Peťulko, kdepak jsi byla poslední dny od voleb na JZ, že tě nebylo vidět v Andysunu ani na poradně?

:P


Tam, kde jsem uznal za vhodné být....


:crazy: :confused: :what:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 16:03:08

Návštěvník píše:
Petra píše:Protože to vidí jako privilegium, které chtějí mít jen pro sebe. Mohou tak vládnout svévolně a zlovolně na ostatními členy.


tak jako to děláš ty když si moderuješ na poradně ? :D :D :D


Nad nikým nevládnu.
I když mám tu možnost, tak druhým do jejich vláken nezasahuji. Nejsem totiž bezectný prase.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 16:09:08

Petra píše:
Návštěvník píše:
Petra píše:Protože to vidí jako privilegium, které chtějí mít jen pro sebe. Mohou tak vládnout svévolně a zlovolně na ostatními členy.


tak jako to děláš ty když si moderuješ na poradně ? :D :D :D


Nad nikým nevládnu.
I když mám tu možnost, tak druhým do jejich vláken nezasahuji. Nejsem totiž bezectný prase.

:yes:
Přesně.
Návštěvník
 

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 16:17:43

Návštěvník píše:Proč byla zrušená stará diskuze?


protože diskuze neodpovídala představě majitele webu

jaká představa byla a k čemu jsou určeni moderátoři je zde

http://forum.jitrnizeme.cz/viewtopic.php?f=15&t=1310
Návštěvník
 

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 16:19:47

Petra píše:
Nad nikým nevládnu..


vládneš si na svých vláknech a co se ti do nich nehodí od lidí co ti tam píšou přesouváš do své sběrny :D
Návštěvník
 

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 16:50:44

Návštěvník píše:
Petra píše:
Nad nikým nevládnu..


vládneš si na svých vláknech a co se ti do nich nehodí od lidí co ti tam píšou přesouváš do své sběrny :D


A tohle právo chci pro všechny. Každý si to v mé sběrně může okopírovat a založit si z toho nové vlákno. V tom mu bránit nebudu.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 16:54:59

Petra píše:
Návštěvník píše:
Petra píše:
Nad nikým nevládnu..


vládneš si na svých vláknech a co se ti do nich nehodí od lidí co ti tam píšou přesouváš do své sběrny :D


A tohle právo chci pro všechny. Každý si to v mé sběrně může okopírovat a založit si z toho nové vlákno. V tom mu bránit nebudu.


ale ne všichni to chtěj jako ty

třeba já naprosto nepotřebuju mít svoje moderovaný vlákno s právem si přesouvat co se mi nehodí někam pryč
Návštěvník
 

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 16:55:58

vostalpetr píše:Není to jen o "rovnosti", tu bohužel velmi výstižně popisuje Orwell ve Farmě zvířat. Vždy se najdou lidé, kteří chtějí být rovnější, než druzí a dosahují svého agresivn(ějš)ím chováním. Především by to znamenalo, že bychom se všichni vzdali anonymity a převzali osobní zodpovědnost za to, co říkáme a co píšeme. A začali se chovat navzájem slušně. Žádné podpásovky, žádné osobní napadání, když kritika, tak slušná a věcná. Asi jsem naivní, ale bez toho je celá naše "duchovnost" jen duc-hovno. Pusté žvanění a honění si ega. Schválně se podívejte, kolik slušnosti někteří notoričtí diskutéři na tomto fóru projevují - tak že vyštvali všechny zájemce o slušnou debatu. A můžou mne za tuto moji odpověď napadat jak chtějí, jenom tím potvrdí, co jsem napsal.

P.S.: Čím méně člověk dělá, tím víc kecá...

....................................................................

Takže proto máme nerovnost

Pusté žvanění ....aha...další odborník co se vyučil u Lucka

Jo a vyštvali ty slušné, a které ???



Teď se ti svatouškové v klidu mohou bavit tam a místo toho prudí tady. Zbabělí pokrytci.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 16:58:00

Návštěvník píše:
Petra píše:
Návštěvník píše:
vládneš si na svých vláknech a co se ti do nich nehodí od lidí co ti tam píšou přesouváš do své sběrny :D


A tohle právo chci pro všechny. Každý si to v mé sběrně může okopírovat a založit si z toho nové vlákno. V tom mu bránit nebudu.


ale ne všichni to chtěj jako ty



Proto se udělalo to hlasování, ty chytráku. Neboť nejsem takový hajzl jako ty, který myslí pořád jen na sebe.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Alaja » úte 05. lis 2013 16:58:24

Jana píše:Co to v nás vyvolává, když si uvědomujeme, že někdo jedná pod vlivem strachu ?

Touhu pomáhat se toho, co už má, zbavit?
Nebo bezmocnost, když zjistíme, že si musí najít cestu z toho ven sám?
Nejspíš by bylo dobré, kdyby se do situace, aby se zrodil strach, nikdo nedostával.
Jenže - pak by se nenaučil nebát se...nenaučil by se překonávat strach.
:what:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 16:59:30

vostalpetr píše:Tak to doopravdy je :

nikdy nepovolej svobodu,
vždy najdou spoustů důvodů proč ji nepovolit
a nebudou se štítit všelijakých manipulací jako předvedli nedávno a i dnes

Jsou posraní strachy
a proto potřebují:
moc,
pravidla
cenzuru
dozorce
karabáč

a spoustu malých dušiček, co jim budou sloužit



To je systém...


Jsou to obyčejný lidský prasata. :what:
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 16:59:42

třeba já naprosto nepotřebuju mít svoje moderovaný vlákno s právem si přesouvat co se mi nehodí někam pryč


Tak bys ho nevyužívala. Vo co go? To je všechno... Proto to nechceš povolit na JZ? Proč? Že ty to nepotřebuješ, ale chtěli by to druzí, ne všichni, ale někteří ano a ti, co to nepotřebují, by to jednoduše nevyužívali.... není co řešit, přece....
Návštěvník
 

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:01:04

Návštěvník píše:
třeba já naprosto nepotřebuju mít svoje moderovaný vlákno s právem si přesouvat co se mi nehodí někam pryč


Tak bys ho nevyužívala. Vo co go? To je všechno... Proto to nechceš povolit na JZ? Proč? Že ty to nepotřebuješ, ale chtěli by to druzí, ne všichni, ale někteří ano a ti, co to nepotřebují, by to jednoduše nevyužívali.... není co řešit, přece....

Ale ty to nepotřebuješ na JZ především proto, protože máš globální moc nad všemi vlákny, tím i nad svým a aby to tak měli všichni, aspoň na svých vláknech, nechceš. To je celá pravda.
Návštěvník
 

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 17:02:32

Návštěvník píše:
třeba já naprosto nepotřebuju mít svoje moderovaný vlákno s právem si přesouvat co se mi nehodí někam pryč


Tak bys ho nevyužívala. Vo co go? To je všechno... Proto to nechceš povolit na JZ? Proč? Že ty to nepotřebuješ, ale chtěli by to druzí, ne všichni, ale někteří ano a ti, co to nepotřebují, by to jednoduše nevyužívali.... není co řešit, přece....


Prostě jim to nepřeje. Obyčejnej hajzl...
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:03:13

Návštěvník píše:
třeba já naprosto nepotřebuju mít svoje moderovaný vlákno s právem si přesouvat co se mi nehodí někam pryč


Tak bys ho nevyužívala. Vo co go? To je všechno... Proto to nechceš povolit na JZ? Proč? Že ty to nepotřebuješ, ale chtěli by to druzí, ne všichni, ale někteří ano a ti, co to nepotřebují, by to jednoduše nevyužívali.... není co řešit, přece....


copak já rozhoduji o tom jak bude vypadat JZ ? :confused:

kdybych chtěla vlastní web podle svýho, tak jsem si ho dávno udělala :sos:
Návštěvník
 

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:06:20

Petra píše:
Návštěvník píše:
třeba já naprosto nepotřebuju mít svoje moderovaný vlákno s právem si přesouvat co se mi nehodí někam pryč


Tak bys ho nevyužívala. Vo co go? To je všechno... Proto to nechceš povolit na JZ? Proč? Že ty to nepotřebuješ, ale chtěli by to druzí, ne všichni, ale někteří ano a ti, co to nepotřebují, by to jednoduše nevyužívali.... není co řešit, přece....


Prostě jim to nepřeje. Obyčejnej hajzl...


nadávat ti Petro jde dobře, stejně jako vostálovi :yes:
Návštěvník
 

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:07:32

zcela osobně se naprosto nedivím Jihovi, že o podobné diskuze nemá na svém webu zájem a to ani v HP
Návštěvník
 

Re: jak to vlastně doopravdy je..

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:08:18

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
třeba já naprosto nepotřebuju mít svoje moderovaný vlákno s právem si přesouvat co se mi nehodí někam pryč


Tak bys ho nevyužívala. Vo co go? To je všechno... Proto to nechceš povolit na JZ? Proč? Že ty to nepotřebuješ, ale chtěli by to druzí, ne všichni, ale někteří ano a ti, co to nepotřebují, by to jednoduše nevyužívali.... není co řešit, přece....


copak já rozhoduji o tom jak bude vypadat JZ ? :confused:

kdybych chtěla vlastní web podle svýho, tak jsem si ho dávno udělala :sos:

Tady ses skryla za Jihem. Tvé příspěvky ale jsou o tom, že nechceš, nepodporuješ tuto změnu, stejně jako lama, Miroslav, Luck.
Šest lidí se vyjádřilo pro tuto změnu, šest bylo pro zachování starého systému.
A vím, že je to na Jihovi, který je zakladatelem a že na to nemá čas a ani chuť, ale kdybychom se dohodli, že ano, že to zkusíme - uvolnili závoru pro tuto změnu - jistě by se to nějak dalo udělat.

Ale ta vůle tu není... a o tom se bavíme...
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Rafael

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron