proč jsi zde na fóru??

Moderátor: rafael

Re: proč jsi zde na fóru??

Nový příspěvekod irulan » čtv 14. bře 2013 19:03:26

a ty, rafaeli? Stejně mi to nedá a musím se přidat:-)...ty jsi vymyslel to téma:-)
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 17:38:29

Re: proč jsi zde na fóru??

Nový příspěvekod rafael » pát 15. bře 2013 19:52:44

irulan píše:a ty, rafaeli? Stejně mi to nedá a musím se přidat:-)...ty jsi vymyslel to téma:-)


jsem zde na foru, abych načerpal nové zkušenosti a aby i jiní načerpali mé zkušenosti, všichni lidi si navzájem pomáhají na duchovní cestě,zde na foru, setkáním, psaním, příspěvky a radami.. všichni lidé mají své bloky mysli a rada ostatních je často velmi přínosná odstranit v sobě to co mysl blokuje, platí jak pro mě tak i pro ostatní.. je to jako opisoování v škole.. když nevím podívám se vedle nebo mi to někdo napíše..hned jde vše pak líp a člověk se poučí a navíc pochopí svou mysl a tím pádem dokáže rozeznat iluze mysli, které se tváří že tam nejsou a přitom jsou skryté a musí pryč..taky odstraní své připoutanosti které jsou skryté a tváří se že tam nejsou a mysl se k nim připoutává a přitom říká že je to v pořádku.. mysl má spousty zbraní, aby se udržela co nejvíce a co nejdéle při životě, a toto forum i jakékoliv jiné pomáhá mysl odstranit a vše si v sobě uvědomit.. a z vlastní zkušenosti musím říct, že rady třeba v oblasti mých snů pro mě byly přínosné a pomohly mi se od nich odpoutat..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Předchozí

Zpět na Rafael

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků