Cvičením proti bolesti

Re: Cvičením proti bolesti

Nový příspěvekod nop » pon 15. pro 2014 16:14:13

Jako eventuální náběh k budoucímu reumatizmu jsem pokládal lupání prstů, které jsem slýchával při prohnutí, když se prsty propletou, dlaně se otočí od sebe ven a zatlačí se ven, a toho praskání jsem se zbavil, když jsem četl a použil rady jednoho mnichovského lékaře, přestat s kávou. A to i s cikórií, Meltou a "kávou ze sojových bobů".

Káva po pražení obsahuje velké molekuly, které v řečišti kapilár procházejí stěnou při pomalém průtoku krve kapilárami a usazují se okolo kloubů, kde je tok nejpomalejší.
LZE TO ZASE VYČISTIT, KDYŽ PŘESTANEME DODÁVAT TY MOLEKULY KE KLOUBŮM PŘES KREV. První stádium je za dva týdny. Ještě lepší výsledek je za dva měsíce.

Ale pozor, když si řekneme, že pro jednou jako výjimku si dáme jeden hrníček kávy a dost, nestačí to. Zanesení se drží týden. Takže i při pití jednoho hrníčku za týden se nic nevyčistí. Je třeba přestat úplně. Udělal jsem to a za dva týdny mi přestaly lupat klouby u prstů.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Cvičením proti bolesti

Nový příspěvekod Pelvan » pát 02. led 2015 17:51:42

Ahoj Milipino

To je zajímavé s tím kafem. Loupe mi trochu v kloubech.
Zkusím si dát pauzu s kávou a dám vědět, zda mi to pomůže.

Tohleto pití s bobkovým listem jsem ještě nezkusil, zatím jenom plánuji:
OČISTA OD SOLÍ pomocí bobkového listu „Jeho podstata je horká a suchá. Má schopnost rozpouštět a drobit. Rozpouští kámen a pomáhá při všech nemocech močového měchýře. Pomáhá při tromboze jater a rozpouští zatvrdliny sleziny“. Rozhání otoky. Pro nejrůznější jedy působí jako protijed. Pomáhá při bolestech v kostech, kříži a při bolestech sedacího nervu. Pro naše účely připravujeme odvar bobkového listu následujícím způsobem: 5 g bobkového listu dáme do 300 ml vody a po dobu pěti minut vaříme a pak necháme odstát v termosce. Odvar slijeme a v průběhu dne malými doušky pijeme. Není možné vypít celé množství najednou, protože by mohlo dojít ke zhoršení potíží. Celou tuto proceduru opakujeme tři dny po sobě. Po týdnu ji pak můžete zopakovat. Nedivte se, jestliže se objeví vylučování růžově zabarvené moči, k němuž může docházet i každé půl hodiny. Jde o to, že se soli začnou tak rychle rozpouštět, že močový měchýř dráždí. Přesvědčit se o tom, že se soli skutečně dobře rozpouštějí, je možné za jeden až dva týdny. Jestliže jste měli nepohyblivé nebo bolestivé klouby nebo jste trpěli bolestmi závislými na počasí, pak se přesvědčíte, že bolesti mizí a pohyblivost se zlepšuje. Natalie Nikolajevna, 47 let, Moskva Bobkový list jsem pila pětkrát a osteochondróza krční páteře prakticky zmizela.
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Cvičením proti bolesti

Nový příspěvekod Mkubesova » stř 21. led 2015 9:59:31

susan.black píše:Dobrý den, je méžné si celý ten program i s těma videama nějak stáhnout do počítače?Děkuji předem za odpověď

Taky bych ráda znala odpověď. Najdu ji někde?
Mkubesova
 

Re: Cvičením proti bolesti

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. led 2015 20:37:34

Obrázek
Syndromy svalových dysbalancí
Návštěvník
 

Re: Cvičením proti bolesti

Nový příspěvekod Filoun » úte 10. úno 2015 12:01:06

Mockrát díky za ta videa! Pracuji celý den u počítače a konečně jsem našel názorná cvičení i hlasovým doprovodem.

Mimochodem videa lze snadno a rychle stáhnout ze stránky ulozto:
http://ulozto.cz/hledej?q=Cvi%C4%8Den%C ... ti+bolesti
Filoun
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 10. úno 2015 11:51:20

Předchozí

Zpět na Cvičením proti bolesti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník