Poesie aneb Sbíráno cestou

Moderátor: rosada

Poesie aneb Sbíráno cestou

Nový příspěvekod rosada » čtv 22. zář 2011 9:20:26

Když mi Jana umožnila vlastní subfórum, v první chvíli jsem nevěděla, co s ním. Rozhodla jsem se, že zde zveřejním básničky, které jsem napsala a staly se nějakými milníky na mé životní (duchovní) cestě. I když jsou už starší ho data (vesměs byly uveřejněny na stránkách http://www.pismak.cz a i jinde na netu) ráda se k nim vracím. Třeba si i tady najdou své publikum.
O poesii se říká, že se nemá vykládat. To co zde předkládám je víc než literatura, osobní svědectví. Takže pokud pod básničkou vznikne diskuse budu jen ráda. Mám ráda slova a písmenka, i když vím, že někdy zmohou tak málo. Můžete se ptát, můžete psát své postřehy, zkušenosti zkrátka cokoli, co vám přijde při čtení na mysl. Je vás chci poprosit, aby jste se drželi osobní výpovědi, vašeho jedinečného pohledu na svět a nepsali, zde žádná zobecňování.
Osobní výpověď má nesmírnou hodnotu, pojďme se obohatit.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Poesie aneb Sbíráno cestou

Nový příspěvekod rosada » pát 30. zář 2011 11:41:45

Ulovila jsem do svého subfóra básničky jiných. Pokud se to autorům nelíbí, napište mi. Pokud máte taky někde v šuplíku básničku se spirituálním tématem, můžete ji přidat také jako nové téma.
Komentáře a jiné asociace jsou v tomto fóru vítány. Pište hravě, tady si na nic nehrajeme, tady si hrajeme :P
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Poesie aneb Sbíráno cestou

Nový příspěvekod rosada » pon 21. lis 2011 19:07:41

Díky EMHA za básně.

Jen dál přispívejte do tohoto spirituálně-poetického koutku. Obrázek
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Poesie aneb Sbíráno cestou

Nový příspěvekod Linda » ned 08. čer 2014 22:32:11

rosada píše:Ulovila jsem do svého subfóra básničky jiných... Pokud máte taky někde v šuplíku básničku se spirituálním tématem, můžete ji přidat také jako nové téma.


Poezie ze šuplíčku
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47


Zpět na Poetický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků