Mizí pocit oddělení

Moderátor: Malý Vlk

Mizí pocit oddělení

Nový příspěvekod Malý Vlk » sob 07. čer 2014 9:58:06

Stává se, že naprosto zmizí pocit oddělení.

Bohužel to trvá jen do doby, kdy léky, které mi u nás na oddělení dávají, přestanou zabírat. Pak se pocit oddělení objeví znovu a trvá do doby, než dostanu nové léky nebo vycházku.
Uživatelský avatar
Malý Vlk
 
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 19. led 2012 17:48:46

Re: Mizí pocit oddělení

Nový příspěvekod ros » sob 07. čer 2014 20:46:55

:what:
:D :D :D
ros
 

Re: Mizí pocit oddělení

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 07. čer 2014 21:26:57

ZENONADE – elixir klidu a čisté mysli

Na trhu s nealkoholickými nápoji se objevila absolutní novinka. Čistě přírodní bylinný nápoj, který pomůže tělu odpočívat, uklidnit mysl a tzv. zachovat klid. Tohle všechno a daleko víc umí ZENONADE – jeden z prvních antistres nápojů v Evropě.

V dnešním hektickém světě je skutečně mistrovským “kouskem” umět odpočívat. Málokdo zvládne absolutně “vypnout” a relaxovat. Jedná se o koncept tří linií ZENONADE nápojů s esencí konopí, maracuji a schizandry se specifickými účinky, díky kterým doopravdy “zvolníte”.

Nápoje obsahují výtažky z bylin, jejichž působení pomáhá organismu udržovat klid a vyrovnanou náladu. Ke spánku tělu zaručeně pomůže nápoj s extraktem Konopí ("Vypni a spi"), klid ve stresových situacích navodí Maracuja ("Vypni a nestresuj") a po náročném dni zabere nápoj s extraktem čínské lijány Schizandra ("Vypni a relaxuj").

Na samotném vývoji nápojů se podíleli vědci a akademici Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Recepturu nápojů vyvíjel speciální tým vedený panem Ing. Bohumilem Špačkem, CSc. Ten se výzkumu v oblasti extraktů bylin věnuje již od roku 1992. Podle jeho slov se jedná o nový trend v nápojích s extrakty, které jsou stoprocetně přírodního původu.

Tento revoluční koncept se zcela originální recepturou osloví nejen svou lahodnou chutí, kvalitním složením a následným účinkem, ale také atraktivním designem obalu. Novinka Zenonade má ambice snižovat stres a napětí ve společnosti.

ZENONADE KONOPÍ - Vypni a spi

Každý z nás to určitě zažil. Tělo si říká o spánek, ale mozek odmítá vypnout. Skoncuj s tímto stavem. Jediný a první anti-stres drink ZENONADE KONOPÍ ti díky uklidňujícím účinkům byliny konopí pomůže vypnout. Blahodárné účinky této rostliny zaručí, že se tvá mysl uklidní a doprovodí tvé tělo do říše snů.

ZENONADE MARACUJA - Vypni a nestresuj

Prožíváš stres v práci nebo ve škole ? “Prudí” tě šéf nebo rodiče? Čeká tě důležitá

zkouška nebo jednání v práci ? Potřebuješ se uklidnit a soustředit? Právě pro tebe je určen jeden z prvních anti-stres drinků ZENONADE MARACUJA. Léty prověřené účinky plodů maracuji tě dostanou do stavu absolutního klidu. Lijány této jihoamerické rostliny mají totiž pozitivní vliv na mysl a dokonale zbavují tělo od stresu a napětí.

ZENONADE SCHIZANDRA - Vypni a relaxuj

Klídek, nestresuj se, odpočiň si… Po náročném dni je třeba vypnout a relaxovat. Pro tyto chvíle je určen ZENONADE nápoj SCHIZANDRA. Extrakt této asijské lijány působí příznivě na funkci nervového systému, ostrost zraku a má dokonce blahodárné účinky na poškozenou jaterní tkáň. Potřebuješ-li utéct z této hektické doby, sáhni po Zenonade Schizandra. Tato linie je navíc doporučována jako doplněk pitného režimu

při sportovním vyžití, obzvlášť pak při aktivitách, kde je potřeba zachovat rozvahu a čistnou mysl.

Novinku Zenonade naleznete za přijatelnou cenu v hypermarketech Albert a Tesco.

Výrobce X-Life, s.ro.

Více na http://www.x-drink.cz.

Soutěž:

Jaká příchuť nápoje Zenonade má heslo: Vypni a nestresuj?

Správnou odpověď posílejte na adresu soutez@trendmagazin.cz do 15. května 2014 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, e-mailové adresy a telefonního čísla.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "zenonade"

Výherci budou informováni emailem či telefonicky.
http://www.trendmagazin.cz/index.php/so ... iste-mysli


Před lety jsem byla na výletě po městě a jeho okolí. Zašla jsem ve městě do Alberta, abych si koupila něco k pití a k jídlu, kdyby mne přepadla někde žízeň a hlad. Jídlo bylo OK, nějaké chlebíčky. K pití jsem si koupila nějakou malou plechovku s nějakým pitím, myslela jsem, že to bude nějaká limča. Plechovku jsem otevřela až když jsem se vracela z jednoho místního kopce. Chutnalo to opravdu jako limča. Ale když jsem si pořádně prohlédla obal, viděla jsem tam obrázek podivných listů, konopných. No, zbytek cesty domů byl zajímavý. Dopila jsem to ještě dřív, než to začalo působit....a pak už jsem byla jen blažená, usmívala jsem se na všechny kolem sebe jako cvok a měla jsem pocit, že kráčím pár cm nad zemí. Škoda, že jsem si ještě k tomu nekoupila ten red bull, co dává křídla, určitě bych pak domů letěla vzduchem jako pták. Blažený.

Od té doby jsem ten nápoj nikde v obchodě už neviděla, jinak bych si jich koupila hned několik kartonů a pila je při čtení poradnazdarma...a byla bych permanentně blažená také... :D
Návštěvník
 

Re: Mizí pocit oddělení

Nový příspěvekod irulan » sob 07. čer 2014 22:15:37

.....obrázek podivných listů, konopných. No, zbytek cesty domů byl zajímavý.....

:D no a takhle funguje autosugesce ...(ha ha je to konopí, tak to bude něco dělat..)... :D ..nebo ze by ses zhulila z technického konopí? :what: :D
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 16:38:29

Re: Mizí pocit oddělení

Nový příspěvekod Alaja » sob 07. čer 2014 22:35:43

irulan píše:
.....obrázek podivných listů, konopných. No, zbytek cesty domů byl zajímavý.....

:D no a takhle funguje autosugesce ...(ha ha je to konopí, tak to bude něco dělat..)... :D ..nebo ze by ses zhulila z technického konopí? :what: :D

Kdyby to byla aspoň autosugesce, jenže tohle byla holá skutečnost. V tom nápoji muselo nějaké rozjařovadlo být, jinak by to na mne nezabralo. :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Mizí pocit oddělení

Nový příspěvekod lama » ned 08. čer 2014 9:30:14

Malý Vlk píše:Stává se, že naprosto zmizí pocit oddělení.

Bohužel to trvá jen do doby, kdy léky, které mi u nás na oddělení dávají, přestanou zabírat. Pak se pocit oddělení objeví znovu a trvá do doby, než dostanu nové léky nebo vycházku.

To u nás,
na oddělení,
dávají mi léky na oddělení
alespoň to někteří říkají v oficiální zprávě
a není to jen tak černobíle - je to v barvě!

Podporují všechno co se týká snění
tak dlouho, dokud nedojde k odtělení

Takhle to dělají u nás .... na tom oddělení :D
lama
 
Příspěvky: 193
Registrován: úte 23. črc 2013 16:54:18


Zpět na Malý Vlk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron