ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » stř 06. úno 2013 11:33:24



Pomocná emocionální stupnice



http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=42&t=266
Pomocná emocionální stupnice

1. Radost/Oceňování/Pocit síly/Svoboda/Láska
2. Vášeň
3. Entuziasmus/Nadšení/Dychtivost/Štěstí
4. Pozitivní očekávání/Přesvědčení
5. Optimismus
6. Naděje
7. Spokojenost
8. Nuda
9. Pesimismus
10. Frustrace/Rozčílení/Netrpělivost
11. Přemožení
12. Zklamání
13. Pochyby
14. Starosti
15. Obviňování
16. Odrazení
17. Zlost
18. Odplata
19. Nenávist/Zuřivost
20. Žárlivost
21. Nejistota/ Pocit viny /Méněcennost
22. Strach/Smutek/Deprese/Zoufalství/Bezmoc

Z knihy “Požádej a bude ti dáno” (Ask and it is given)


K čemu slouží? Nejprve by jsme si na stupnici měli najít náš současný výchozí stav - emoce, které zrovna cítíme a po té se snažit dosáhnout emoce blízko nad ní. Je těžké udělat skok z deprese ke štěstí najednou. Ale přejít z deprese k odplatě, k pochybám, k frustraci, nudě,spokojenosti, naději,... je už snažší.. důležité je udržet směr a vyhnout se přešlapování mezi dvěmi-třemi stavy, třeba žárlivost->nenávist->odplata->žárlivost...

Je to ale individuální, nicméně jako vodítko tato stupnice poslouží dobře.
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » stř 06. úno 2013 12:00:28

Bashar: Jízda na vlně chaosu I

Pro období vícenásobných změn:
(V článku jde docela dobře nahradit slovo chaos slovem změna.)


Jízda na vlně chaosu

Víme, jak již nějakou dobu říkáme,
že záležitosti ve vašem osobním životě,
věci ve vaší kolektivní realitě, vaší společnosti,
začínají být, jak mnoho z vás pozoruje,
více a více chaotickými.
Mnoho věcí přestává fungovat.
Mnoho věcí je mnohem, mnohem, mnohem více vidět.
Mnoho energií se zdá, že probíhá najednou.

A my bychom vám chtěli připomenout,
jak jsme již řekli dříve,
že klíčem k jízdě na vlně chaosu,
není tomu vzdorovat,
ale umožnit sám sobě vědět,
že jste částí energie chaosu.
Umožnit sobě býti chaosem,
a tím, že se stanete chaosem
a umožníte vstoupit nové formě organizace,
spíše než aplikaci starého systému organizace,
tím že vpustíte nové myšlenky,
a jak říkáte povezete se na nich,
půjdete s nimi,
nebudete jim vzdorovat...
tak pak, tím že se stanete chaosem,
umožníte chaotickou činnost,
aby vám ukázala skrz synchronicity,
co je to, čeho si musíte být vědomi,
a jak se život začne organizovat sám
použitím vás jako směrového ukazatele.


Čím více sami sobě svolíte stát se tím,
kým nebo čím jste,
čím více budete přirozenější,
čím více budete k sobě pravdivější,
čím více budete představovat
aspekt Nekonečna, kterým jste byli stvořeni být...
Tak tím jednodušší pro vaši realitu bude,
když bude více chaotická,
tak vám odrážet,
ty aspekty chaosu,
které k vám náleží,
a jsou důležité pro váš život,
a ty aspekty chaosu,
které k vám nenáleží
a které můžete opustit.

Tyto se vám sami vyjeví.

Uvidíte vstupovat novou organizaci,
nový organizační princip,
který vám dá skrz synchronicity vědět,
kterým věcem potřebujete věnovat pozornost,
které věci můžete nechat jít,
které věci v životě již nepotřebuejte..

Věci, kterým jste pravděpodobně v minulosti
byli naučeni se držet...
teď skutečně již můžete nechat jít
tak abyste mohli porozumnět, že nejdůležitější věcí
tak abyste mohli zvládnout ten nový chaos,
zvětšený a zdůrazněný chaos,
který se děje ve vaší společnosti
bude zjednodušit (zeštíhlit) sami sebe...
Nechat jít přebytečnou zátěž.
Bude vám připadat, že se stáváte, v jistém smyslu,
nadzvukovými
a musíte odříznout vše,
co vám nenáleží,
nebo jinak nebudete schopni jet na té vlně z lehkostí.

Budete to jako byste byli letadlem
s mnoha přívěšky,
které tam nemusí být.
Musí se z vás stát v tomto smyslu, spíše raketa,
zefektivněnější (zeštíhlenější),
tak že vlny chaosu mohou kolem vás lehčeji proklouznout,
tak že jimi můžete projít
a v tom jak jste se staly štíhlejšími, v tom smyslu,
tak budete moci projít okem jehly,
kde se ten chaos odehrává
a směrem k tomu, k čemu vaše společnost rychle směřuje.
A v tom oku jehly,
nebude již žádné místo, jak jsme řekli
pro věci, které vám nenáleží.
Nebude tam dostatek místa pro to, abyse sebou vzali
všechny ty definice,
všechny ty zážitky,
které vás drží zpět,
které vás omezují,
které jsou definovány jako něco jiného, než jste vy.
Všechny ty nadbytečné zátěže přesvedčení,
které jste si přinesli,
naučeni se jich držet,
a které nepotřebujete,
vás táhnou dolů.
Budete je muset nechat jít, abyste
prošli okem jehly.

Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » stř 06. úno 2013 12:07:18

Bashar: Povolenky


Bashar: Povolenky

http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=74&t=1318


Často se nás ptáte na různé nástroje, techniky, rituály, knihy, informace.. a často vás zajímá, zda tento nástroj funguje, co tento rituál, jaká je nejlepší cesta dělat toto, jaký je nejlepší způsob dělat tamto...
Samozřejmě jsme s vámi častokrát probrali specifika určitých technik, pro každého z vás individuálně, protože každý z vás je specifickou jedinečnou vibrací. Nicméně každý rituál, technika, kterou jste si v té době přitáhli do svého života, tak v té době, už ze samotné definice, byla ta nejlepší, která vám bude fungovat. Protože je to napasováno na vaši konkrétní frekvenci a to je proč jste si ho přitáhli. Takže i když si dokonce hned další den přitáhnete něco jiného, tak pokud je to výsledek přitáhnutí, pokud to odpovídá změně ve vaší frekvenci, a věříte, že synchronicity ve vašem životě to k vám beude přineseno, tak dokonce i když je to něco jiného, než jste dělali den před tím, tak je to v té chvíli ten perfektní nástroj přesně pro vás, protože jste si ho přitáhli, vaší frekvencí.
Ale když mluvíme o všech těch různých technikách, rituálech, meditacích, knížkách, informacích, tak je tu něco velmi důležitého k pochopení ohledně všech těchto věcí. Ať jsou to myšlenky nebo věci, na tom nezáleží. Tím, čím jednoduše jsou, jsou POVOLENKY, které dáváte sami sobě, abyste byli tím, čím jste.
Moc, síla, není v těchto objektech, v těchto rituálech. Žádný skutečný efekt z nich samotných neplyne.
Samozřejmě chápeme, že pokud se něco nachází ve fyzické realitě, pokud se to v ní krystalizovalo, tak to nese sebou určité vlastnosti, atributy. Třeba krystaly evidentně představují určité energetické vzorce.. Nicméně to důležité je, že bezohledu na to, jaké vlastnosti ten objekt, myšlenka, rituál nebo technika mohou obsahovat, tak myšlenka je, že ony sami o sobě nevytváří žádný efekt na vás, nebo ony sami nedělají něco ve váš prospěch, kromě toho, kdy vy si zvolíte sladit se s tou frekvencí té myšlenky, kterou to pro vás symbolizuje. Takže vy sami vytváříte ten efekt z vaší vlastní energie. A spoléháte na svůj systém přesvědčení, který může být někdy podvědomý, abyste si přitáhli symbol, který nejvíce odráží vaše vibrace a umožní vám být POVOLENKOU být sami sebou.
....
Ty věci, techniky pro vás nic nedělají, vy to vše děláte sami. Ale pokud cítíte, že potřebujete omluvu/důvod/výmluvu být sami sebou, povolenku od vesmíru, tak to je, k čemu všechny tyto techniky a nástroje jsou. Ony odráží váš systém přesvědčení, a pak to vypadá, že ta technika pro vás něco dělá, ale vy si to dáváte sami sobě. Dáváte si povolení skrz ten symbol, být více sami sebou.
Takže si zapamatujte, že pokud máte v sobě otázku, jaká technika je na toto nejlepší, jakou techniku bych měl použít, tak všechny věci, na které narazíte, všechny věci, které vám budou doporučeny, všechny věci, ke kterým budete přitaženi, tak nejsou nic jiného, než různé typy povolenek, které si dáváte sami sobě, kterými umožníte sami sobě odhalit, skrz symboliku té konkrétní povolenky, jaký vzorec, jaký systém přesvědčení, jaká definice existuje v té určité části vašeho vědomí. A pokud toto budete mít na paměti, když budete tu určitou povolenku používat, tak můžete akcelerovat ten efekt, tím že i když budete vědět, že v ten moment cítíte, že potřebujete ten nástroj, tu techniku, abyste byli tím, kým jste, měli to, co chcete, tak v ten moment chápete, že jste to vy, kdo si dává povolení, aby to bylo v pořádku, v kontextu vašeho systému přesvědčení, a tak odstraníte jakýkoliv důvod, aby tomu tak nebylo - být sám sebou.


A jak budete růst, a vědět, že jsou to všechno jen povolenky, tak budete vědět, že jsou všechny účinné, všechny jsou platné a žádná není lepší jak druhá, a časem možná dojdete do bodu, kdy budete jednoduše vědět, že je už nepotřebujete, abyste mohli učinit uvnitř sebe změnu, protože to je prostě to, co chcete udělat. Takže časem ten proces prostě zkrátíte a obejdete se bez těchto technik, nástrojů.. prostě si jen zvolíte se změnit, jednoduše si zvolíte být v tom stavu bytosti. Nepotřebuji žádnou další techniku, než vědomí, že to, co si zvolím, tak bude.
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » stř 06. úno 2013 12:11:41


Re: Vtipný Bashar


HOST: Bashare, je něco, co nevíš?
BASHAR: Já nevím.
:D :D :D




Re: Vtipný Bashar


HOST: Bashare, máte na vaší planetě vládu?
BASHAR: Ne, díky.
:lol:

(pak to ještě upřesnil, s tím, že vlastně něco mají, ale je to pouze společná inteligence na sdílení nebo organizování zdrojů, když někdo něco potřebuje na napomáhání (nebo prostředníka) synchronicitám)
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » stř 06. úno 2013 12:40:20

Bashar: Události nemají vestavěný smysl

http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=74&t=1194

O: ...v životě se dostávám k blokům a přemýšlela jsem ....
B: Opravdu? Dostáváš se k blokům?
O: Ano :-)
B: K jakým blokům? Co ucpávají žíly? (Basharův humor :-)
O: ...k takovým, které mi brání v účasti ....
B: Ano, to podle definice blok udělá. Zastaví tě. Vidíš? Je to jeho definice.
O: Ano ...
B: Můžeš ty a tvoje představivost vymyslet, jak jinak to označit, definovat? Tak, že nemá ten....
O: strach ...
B: Strach. Dobře. Ten tě ale také nemusí zastavit ... Ale co říkám já je, že můžeš dovolit sama sobě porozumět, že hlavní důvod, proč zakoušíš ty momenty jako bloky je, protože je definuješ jako bloky. Co kdybys je definovala jako neočekávané výzvy?
O: ha ha ha .....:-))))
B: Co je definovat jako předčasné vánoční dárky? Co je definovat jako dosud neobjevené části tvého vlastního vědomí?
O: ..u h u ... h a h .... ha ha ha :-))))
B: Vidíte? Nepokouším se jen hrát si se slovy. Nesnažím se to jen přejít. Co vám říkám je OPRAVDU dotknout se faktu, že vaše nejhlubší definice věci je to, co vám ve skutečnosti umožňuje, abyste ji zakoušeli tak, jak ji zakoušíte. A to je JEDINÁ věc, která vám umožňuje zakoušet způsobem, jakým svoje zkušenosti zakoušíte. Co věříš, že je pravda, co definuješ jako pravdu - je Pravda. Sledujete co říkám?
O: Ano
B: Takže když nazveš něco blok, budeš to zakoušet jako ...co ? ...Hádej! ... BLOK!
O: Ano
B: Když řekneš: "rozhodla jsem se v této chvíli, že tato zkušenost je příležitost k neočekávané změně směru a zjistit, co mě má naučit", pak to budeš zakoušet jako objevnou cestu, ne jako blok. Sledujete mě?
O: Ano
B: Protože to definuješ jako něco jiného. Co se změnilo? Tvůj vztah k tomu se změnil. Takže výsledek, který z toho dostaneš se změní.
Teď vám řeknu Velmi, VELMI, V E L M I velké tajemství!!! Není to vůbec tajemství ... ale to víte ... (Bashar srandista :-))
O: ... ha ha.....:-)
B: Většina lidí na vaší planetě by to považovala za tajemství (mimozemský humor :-)). Vím, že to bude znít trochu legračně, ale sledujte mě. Ano?

Největší dar, který Stvoření dalo VŠEM bytostem je, že život nemá význam. Co to znamená?
O: ... ha ha ...:-)
B: Co to znamená? Já vám to řeknu. Že nic nemá uvnitř zabudovaný význam. Všechny situace a všechny okolnosti nemají automaticky zabudovaný význam. Neznamenají NIC. Jsou to jen neutrální rekvizity. Stvoření vám dalo DAR, že vy máte MOC rozhodnout o VŠEM, co to VŠECHNO znamená. Jste Stvořeni, abyste všemu dali smysl! A to je klíč. Význam, který dáš rozhodne o efektu, který získáš.
Pamatujete zákon č. 3? Bashar - Základní plán struktury existence
Takže když automaticky, nevědomě něco definujete jako negativní význam ......... hádejte, jaký efekt to bude mít ve vašem životě?
Když automaticky rozhodnete dát něčemu pozitivní význam, takový výsledek získáte.

Ale vy můžete říct: ..."já jsem něčemu dal pozitivní význam, ale stále dostávám negativní výsledek", pak musíte rozumět, že podle definice to musí znamenat, že někde hluboko v sobě tomu stále dáváte negativní význam. Nemůžete získat výsledek, který neodpovídá vibraci, kterou vytváříte. Nemůžete! Není to možné z fyzikálního hlediska. Takže jestli stále získáváte něco, co definujete jako negativní reakci, pak jste to vy sami, kdo něco takového vydává. I kdyby to měla být jen definice, která říká, že je to negativní - ... abyste získali ten negativní výsledek. Nedefinujte to jako negativní, bez ohledu na to, jak to vypadá. Pamatujte - pokud nic nemá zabudovaný význam, pak každá situace má schopnost udělat dvojí službu. Nemusí se změnit, jak to vypadá, ale z negativního efektu se to ve tvém životě změní na pozitivní efekt. Může to vypadat přesně stejně. Nemusí to vypadat jinak. A vlastně, je to první stupeň, abychom tak řekli, abyste zjistili, jestli jste se opravdu změnili. Když se chováte jinak, dáváte věcem jiný význam. Pokud pořád vypadají stejně a vy reagujete negativně na fakt, že vypadají stejně, protože jste předpokládali, že budou vypadat jinak, fakt, že na to reagujete negativně znamená, že jste se nezměnili.
O: ... hahahaha ....:-)
B: A proto to vypadá stejně. Jde o to, že vy vždy, protože žijete ve světě prostoru a času, vždy dostanete jako první ozvěnu staré reality, echo staré reality tak jak vypadala, tak jak situace ve staré realitě vypadala. To se většinou stane jako první proto, aby bylo možné vidět, jestli na ni budete reagovat jinak, což vám ukáže, jestli jste se ve skutečnosti opravdu změnili. A pak může fyzická reality odrazit skutečnou změnu, kterou chcete vytvořit. Ale pokud máte očekávání, že věci by měly vypadat jinak, protože vy si myslíte, že jste se změnili - pak vy reagujete stejně jako jste vždy reagovali a ony nevypadají jinak a to vám říká, že jste se nezměnili.
Takže klíč není tam vně, klíč není v zrcadle, klíč se nesnaží změnit odraz, aby se usmíval místo mračil. Klíč je, že vy se rozhodnete, že vy se budete smát jen proto, protože to je to, co vy preferujete. Není k tomu potřeba JINÝ důvod.

O: Wow ... ha ha ha ... jupíí .....:-)
B: To je klíč. To je klíč. Musíte přestat mít všichni tolik důvodů k tomu, abyste byli šťastní. Prostě buďte šťastní!
O: potlesk .... ha ha ha :-)
B: Nebo nebuďte!
O: hahahaha .... :-)
B: Vy se rozhodujete, protože je to na vás, ne na nás (Basharův humor :-)))
Je to na vás! Je to vaše volba. My, my vám umožňujeme, abyste byli dostatečně svobodní, abyste mohli zvolit mizerii, pokud je to to, co si přejete. A my víme, že když vy se rozhodnete být nešťastní, že máte, jsem si jist!!! (:-) velmi dobrý důvod (:-) se tak rozhodnout. (miluji Basharův humor - pozn. překladatelky!:-)
O: hahahaha .... :-)
B: A je to váš důvod. A je to stejně platné a stejně krásné, stejně posvátné jako každý jiný důvod, který byste mohli vytvořit. Všechno je posvátné. Všechno je platné. Všechno je Existence. Temnota i světlo. Protože, pamatujte - All that is is All that is = Všechno co je je všechno co Existuje. Tma a světlo. Ale když je to v harmonii /tma + světlo/, když všechny pozitivní i negativní volby jsou rovnocenné, pak můžete jednoduše zvolit, to co vy chcete, bez toho, že byste zneplatňovali to, co nepreferujete. Ve skutečnostri je to zneplatňování, odsuzování toho, co vy nepreferujete, co tomu dává sílu, aby se to zmanifestovalo. Ale když je to pro tebe všechno stejné, jestli je všechno ekvivalentní hodnoty a všechno je jedno Pak můžete jednoduše říct: "Uvědomuji si, že zvolení tohoto je stejně platné jako každá jiná volba, kterou bych mohl učinit. Já jí dovoluji, aby byla stejně krásná. Já jí dovoluji být součástí Boha přesně takovou, jaká je. To je teď to, co já preferuji." To je celé. Je to tak jednoduché. Děkuji Vám, Děkuji Vám.
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » stř 06. úno 2013 13:57:58

Bashar: Bezpodmínečná láska


http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=74&t=1224


O: ... přemýšlela jsem, jestli bys mi mohl říct nějakou "techniku" jak lehčeji vytvářet bezpodmínečnou lásku. Zjistila jsem, že ....

B: Co je to, čemu nedůvěřuješ ve svém životě?

O: Hm, zajímavé ...

B: Děkuji. Vždy mě těší dávat zajímavé otázky. :-)))))
Vůbec myšlenka, že nemůžeš dát bezpodmínečnou lásku je pochybná. Celý ten nápad, že nedůvěřuješ cele událostem, ke kterým dochází ve tvém životě, a že k tomu mají nějaký dobrý důvod, aby se ti děly.

O: ...takže...ha ...

B: Co je to, čemu o sobě nedůvěřuješ, že bys mohla než vytvořit život a jednoduše dovolit tomu životu, aby se rozvíjel bezpodmínečně?

O: Hm...nikdy jsem o tom tak nepřemýšlela.

B: Dobře. Tak o tom tak přemýšlej. :-)))) Jsem rád, že jsem mohl pomoci.:-) To je opravdu všechno o čem to celé je. Celý problém dávání podmínek na věci existuje, protože máš pochybnosti ...

O: hm ...

B: ... o přirozeném plynutí ...

O: hm ...

B: ... rozumíš?

O: takže mám sebe-pochybnosti ...?

B: Ó, absolutně!

O: hm, dobře ...

B: Dokonce i když, v úvozovkách, projektuješ ty sebepochybnosti na někoho jiného. Proč bys atraktovala do svého života někoho, kdo by v tvé terminologii nepasoval do myšlenky bezpodmínečné lásky ? ...
Pamatuj, že jsme řekli: "Když víš, že jsi pozitivně orientovaná, i kdyby někdo ve tvém životě, i kdyby měli vědomé pohnutky být na tebe negativní, ty budeš mít z toho pouze pozitivní efekt, z čehokoli, co by udělali ve smyslu jejich negativních záměrů s tebou."

O: hm ...

B: Takže když víš, že jsi tak orientovaná /pozitivně/, pak VÍŠ, že to je všechno co získáš: pozitivní výsledek-efekt. Protože to je filtr, který jsi pro sebe vytvořila... tak čemu potom nedůvěřuješ? Můžeš pak být pro ně bezpodmínečnou láskou, protože TY VÍŠ, že oni tě stále vidí /v jejich realitě/, protože byli atraktováni do života někoho, kdo je ochotný být pro ně pozitivním reflektivním příkladem té lásky, a proto ty též vidíš je /ve své realitě/. Rozumíš? Ty víš, že oni ti i přesto slouží a ty pak ... sloužíš také jim.

O: Ano. Děkuji.

B: ...dokonce třeba některé individuality mohou nakonec získat poznání ... a mohou říct: "....ať jsme se snažili dělat cokoli, ... vždy jsi voněla jako růže." :-))))

O: chi chi chi ...:-)))))

B: "...jak to děláš? "

O: hi hi hi ....:-))))

B: "Bezpodmínečnou láskou" bude tvoje odpověď. "Óh. Nauč nás ji! " ... mohou pak říct oni. A ty toho pak budeš schopná. Rozumíš?

O: Ano. Děkuji.

B: Uvolni se!

O: Dobře.

B: První věc pro bezpodmínečnou lásku je uvolnit se. :-))))

O: Dobře. ha ha ha ...:-))))

B: Důvěřuj si. Vždyť víš, co děláš, i když ses mohla vytvořit jako oddělené vědomí a pak vytvořila část toho vědomí, aby se podívalo, jestli je nevědomé o tom, co samo dělá.....:-)

O: Správně :-)

B: Zmírni všechny ty definice, rozptyl všechny ty oddělenosti, uvolni všechna ta "nejde" a dovol jim, aby se rozpustily do jednoho Vědoucího Já.

O: Hm....

B: Něco "nejde" se objeví pouze, když vytvoříš definice, že je vice odloučení a dděleností, takže jasně, že se objeví "nejde". Samozřejmě, že jsou vytvořené pochybnosti, když ses vytvořila, aby ses podívala, jestli jsi oddělená "kousků", ze kterých ses vytvořila. Samozřejmě, že pak budeš mít pochybnosti, samozřejmě, že pak budeš mít víc podmínek. Budeš toho mít víc na řešení.

O: ha ha ha ...:-))))))))

B: Dovol všem těm "nejde" rozpustit se zpět do jednoho, které je celé před tebou, celé v tobě. Lehce, jednoduše, jasně, v něco zcela zřejmé. Pomohlo ti to?

O: Ano, děkuji.

B: Děkuji velmi pěkně.
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » stř 06. úno 2013 14:13:56



Bashar: Čtyři zákony stvoření




http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=74&t=273#p519



Bashar o:
Čtyřech zákonech stvoření
Takže pokaždé procházíte skrz paralelní reality?
Ano, pokaždé, každou sekundu, každý okamžik, právě teď.
Právě teď, právě teď, právě teď...
Všechny z nich jsou různé paralelní reality.
Takže také zažíváte těžké časy?
Děje se to stejně, ano?
Určitě. Přitahujete se do těch paralelních realit, které nejvíce odpovídají vibracím, které máte.
Co dáváte, to dostáváte zpět.
To je třetí zákon stvoření.
Jsou pouze 4 zákony stvoření a toto je 3. z nich.
První zákon je, že existujete. S tím nic nenaděláte. To nemůžete změnit.
Existujete a v nějaké formě, vždy existovat budete.
Druhý zákon: Jeden je všemi a všichni jsme jeden. Toto nezměníte.
Třetí zákon: Co dáváte, je to co se vám vrací. To nemůžete změnit.
Čtvrtý zákon: Změna je jedinou jistotou.
Kromě pro první tři zákony.

To je ono. Každá realita, každá zkušenost v každé dimenzi, kdekoliv, cokoliv je určitým uspořádáním těchto 4 zákonů.
Pomohlo to?
Díky za váš čas a všechno ostatní.
Díky za vaši bezčasovost.
V tomto vašem počítání času, vám, každému z vás, budeme připomínat
Máte každý svůj důvod, proč jste si zvolili být na planetě Zemi.
Je to dobrodružství.
A dobrodružství, které vy můžete umožnit.
Pozvednout každou stránku vaší bytosti, když je použita v tomto světle. (???)
Zapamatujte si prosím, když se věci zdají být ponuré.
Když se věci zdají být špatné. Když se věci zdají být nejtěžší.
Pokud opravdu chcete být osvícení, tak se jen rozsviťte.
Sami sebe. Pusťte posuzování. Nepotřebujete zátěž někoho jiného.
V životě.
Přišli jste se vším, co sebou skutečně potřebujete.
Pokud si myslíte, že musíte nést zátěž někoho jiného svým životem, tak nepotřebujete.
Pusťte ji.
Otřepte si ruce. Fyzické i duchovní a začněte chodit zpřímenější a lehčí na Zemi.
Enormně urychlíte svůj vývoj, pokud se přestanete zatěžkávat věcmi, které s vámi nemají nic společného.
Čím více jste sami sebou, tím více jste schopni pomáhat komukoli jinému, k tomu aby také byli sami sebou.
Protože na vašem příkladu uvidí, čím by také mohli být, pokud si to tedy vyberou.
Ale alespoň jim dáte tu možnost si vybrat.
Zvolením radosti, lásky, nadšení pro sebe.
Ve stvoření neexistuje nic, co by bylo v rozporu s volbami, které jste učinili, ve které věříte tak silně, že jsou vašimi volbami a ty fungují.
Neexistuje nic ve stvoření, co by bylo v rozporu s volbami, které činíte.
Ve vašem životě neexistují vyrušení.
Všechno co se děje, se děje z nějakého důvodu, abyste to použili, tak jak si přejete.
Použít to způsobem, který preferujete a tak mohou být viděny a pociťovány a zažívány obohacujícím způsobem.
A uvidíte a uslyšíte a ucítíte a ochutnáte a dotknete se.
.....
Buďte tou bytostí, protože nepotřebujete další důvod jí být.
Pouze buďte tím kým jste, protože to je kým jste.
To je dostatečný důvod v očích stvoření.
Nemusíte ospravedlňovat vaši existenci. Protože pokud byste si nezasloužili existovat, tak mi věřte, že nebudete.
Ale vy existujete. Takže v očích stvoření musí být nezbytné a důležité, abyste byli součástí všeho, co je.
Bez vás, bez každého z vás a bez každého z nás, bez každé jediné bytosti ve stvoření.
Bez nás všech všechno, co je by nebylo tím, čím je.
Buďte svou částí všeho co je a všemi způsoby jakými tím chcete být.
To je vaše právo zrození, je to právo vaší duše.
Předáváme vám naše nejhlubší uznání, že jste svolili k tomu přenosu a ke sdílení s vámi a velmi oceňujeme dar, který jste nám dali tím, že jste nám dovolili zažít jedinečnou manifestaci tvoření, kterým jste si vybrali být a otevřeli jste nám oči tolika směry, kterými se tvoření může projevit.
Děkujeme vám a přejeme vám radostný a vzrušující den.
Jak to šlo? Dobře? Bylo to pro vás přínosem?
Díky všem za to, že jste tu dnes byli... a... díky.
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » stř 06. úno 2013 23:57:47

O hojnosti

http://www.inspiruj.cz/viewtopic.php?f=74&t=325

Jste obeznámen z naší definicí hojnosti?
Ne.
Podělím se s vámi o ni, pokud mohu.

Hojnost.
Možnost udělat, to co potřebujete udělat, když to potřebujete udělat. Tečka.
Slyšel jste v té definici cokoliv, co by se týkalo peněz?
Ne.
Zaslechl jste v té definici cokoliv o tom, jakým způsobem k vám musí hojnost přijít?
Ne.
Možnost, učinit to, co potřebujete učinit, když to potřebujete učinit.
To je hojnost.
Tečka.

Teď.... Je možné, že se dostaví ve formě peněz. Ale rozumíme, že na vaší planetě vidíte často peníze, jako jedinou možnost projevení hojnosti.
A pokud máte takovou definici, která vás zaměřuje na peníze, jako na jediný prostředek, kterým k vám hojnost může proudit, tak si vlastně uzavíráte a uzamykáte všechny další dveře, kterými k vám hojnost může proudit. Protože jste odmítli rozpoznat nebo nazvat ty věci rovnocenně jako hojnost, podobně jako peníze.

Teď..... Když dovolíte všem prostředkům hojnosti, aby si byly rovnocenné ... a stejně platné... tak cokoliv, co je na cestě nejmenšího odporu, tak k vám může proudit.
Mohou to být peníze. Nebo někdo vám může něco dát. Nebo jen nastane synchronistická událost, která vám umožní udělat to, co potřebujete udělat. Může to přijít jakoukoliv z cest. Takže, když jsou si ty cesty rovny, tak to k vám může lehce proudit cestou nejmenšího odporu.

Protože, když nevydělíte nějakou speciální cestu, kterou to k vám musí přijít, tak není potřeba soustředit velké množství energie na tuto speciální cestu, kterou potřebujete k projevení vaší hojnosti.
Dává vám to smysl?

Ano.
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. bře 2013 8:18:14

co je skutečné? co je snové? bylo by snem jít do práce? bylo by skutečnosti nikam nejít? zůstat doma a myslet si, že všechny povinnosti jdou sen?
Návštěvník
 

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » úte 05. bře 2013 9:04:43

To vše je snové,
dvě snové osoby (já a ty) se baví ve snu o snu...
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » úte 05. bře 2013 9:26:59

Pokud chceš něco, tak může se to stát
když tomu půjdeš z cesty


Zákon přitažlivosti je snový zákon,
a je to vlastně Bůh (snící) sám ve snu,


pokud chceš změnu ve snu, použiješ to samé co je sám snící - tedy zastavení, uvolnění,
což je kvalita snícího,
zatímco kvalitou snové osoby je konání, dosahování, přání a tužby

Čím více se dokáže uvolnit a zastavit (jít sám sobě z cesty) (opustit sám sebe - Eckhart)
tím více je zde pravděpodobnost, že dojde ke změně

což funguje jak v dílčích přáních osoby,
tak i v realizaci Boha


To samé říká Osho v Oranžový knize, vyber si ten způsob meditace co je ti nejvlastnější...
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. bře 2013 9:48:07

vostalpetr píše:To vše je snové,
co je skutečné?
Návštěvník
 

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod vostalpetr » stř 06. bře 2013 19:20:15

Ten, kdo sní ten sen, ten kdo ho vytváří a kdo se v něm uvědomuje jako snová osoba...

Tedy Já, nikoliv ovšem já jako snová osoba

Pokud se ti už někdy zdál sen, tak víš o čem mluvím,
pokud se ti sny nezdají nebo si je nepamatuješ,
pak ti nezbývá nic jiného nežli realizovat,
a pak uvidíš,
proč mnozí realizovaní říkají, proč je po realizaci svět nahlížen podobně jako sen,
a proč se tomu říká "probuzení"
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 08. bře 2013 11:14:06

Je rozdíl, jestli tě v tom snu honí rozzuřený lev nebo jestli se oddáváš orgiím na riviéře, takže pokud je to možné, přeji si mít možnost si vybrat o čem se mi bude zdát a tuplem, co mě v životě potká. Jsou borci, kteří ovládají jak sny, tak život.
Je tady někdo, kdo něco takového ovládá? Může se stát ze smolaře šťastlivec?
Návštěvník
 

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod malpan » pát 08. bře 2013 17:26:44

Návštěvník píše: Může se stát ze smolaře šťastlivec?


Když se ti podaří přijít na to, co je příčinou té smůly, budeš si určovat směr svého života vědomě sám/sama.

O čem jiném je život, než o pochopení, že jen my sami jsme strůjci svého štěstí? Jak se k životu budeme stavět, tak on se bude stavět k nám. Ježíš věděl, proč mluví o setbě a sklizni = co zasejeme, to sklidíme...


Nejsem tím, koho hledáš - nepatřím k těm, kteří by chtěli ovládat sny. Ale i sny jsou odrazem toho, čím člověk žije - takže když zklidníš mysl, i sny budou jiné.
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 17. bře 2013 19:47:20

Návštěvník
 

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 23. dub 2017 9:07:51

Karel Spilko: Ty chvíle, kdy se cítíš „pod psa“

JSOU CHVÍLE…..
Jsou chvíle, kdy lituješ, že jsi udělal to, co jsi udělal nebo sám sebe kritizuješ?

Obrázek

Možná v životě zažíváš chvíle, kdy se cítíš „pod psa“.
Jsou pravděpodobně i chvíle, kdy lituješ, že jsi udělal to, co jsi udělal
nebo sám sebe kritizuješ.
Někdy se nechceš něčeho vzdát, i když víš, že tě to zraňuje.
Možná i paličatě trváš na vztahu, o kterém víš, že pro tebe není vhodný.
Obviňuješ se, lituješ, kličkuješ mezi jednotlivými možnostmi.
To, co jsi popřel, bereš zpět a znovu popíráš.

Je to vodní tobogán s nekonečnými zákrutami, s výškami a klesáním.
Ve chvilkách miluješ a potom nenávidíš, pláčeš a směješ se.
Sám v sobě se mnohdy nevyznáš.
Odvahu střídá strach a nejistota, jak dál a co potom?
Hledáš odpovědi a stále nenacházíš tu konečnou a definitivní.

Milý příteli, konečné odpovědi neexistují, můžeš jich mít milióny.
Tvé zmatení je součástí kosmického plánu, do kterého jsi byl vložen,
abys hrál přidělenou roli.
Proto ty za své pochybnosti a tápání nemůžeš stejně,
jako nemůžeš najít jedinou odpověď na to, co se ti děje.

Vše je totiž v souladu se scénářem Vědomí, nad kterým nemáš kontrolu.
Pokud to pochopíš, nebudeš se kritizovat ani obviňovat za nic, co se „s tebou“ děje.
Jsi tam, kde máš být a prožíváš to, co prožívat MÁŠ.
Jen se k tomu všemu připoj, doslova podvol, prostě to vzdej
a přijmi sebe a situaci takovou, jaká je TADY a TEĎ.

Začni své zmatení pozorovat, jak tebou prochází a rozprostírá se do Nekonečna.
Nechej vesmírný proud si s tebou hrát, jak ON uzná za vhodné.
Staň se průzorem pro kosmickou sílu, tak se staneš „průhledným“.
Potom tě nebude pronásledovat žádný pocit viny za žádný údajný hřích.




Karel Spilko, Jak vytvářet svou vlastní realitu



Karel Spilko: Ako sa tvorí realita - zákon príťažlivosti v praxi

https://www.youtube.com/watch?v=3HBhecz ... jIqy6YEmOh
Návštěvník
 

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod ... » ned 30. dub 2017 11:18:38

Návštěvník píše:
...
 

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 10. říj 2022 11:25:56

Návštěvník
 

Re: ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » pát 14. říj 2022 19:23:23

Návštěvník píše:
vostalpetr píše:To vše je snové,
co je skutečné?


Skutečné je všechno to snové, ale Skutečnost je uvolnění...
VOSTÁLNÍK
 

Další

Zpět na Inspirativní myšlenky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků