O homosexualitě v širších souvislostech

Re: O homosexualitě v širších souvislostech

Nový příspěvekod malpan » pon 09. úno 2015 15:56:52

smilan píše:...co není správné v očích Hospodina....

dokážeš to vyjmenovat a přesně a jednoznačně ohraničit od toho, co v jeho očích správné je?
Vyzkoušej si to a výsledek mi pochopitelně psát nemusíš - jde mi o tvé vyřešení tvého problému
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: O homosexualitě v širších souvislostech

Nový příspěvekod nop » úte 10. úno 2015 8:26:41

Polepšení recidivisty.
Na Seznam.cz je článek o natáčení třetího dílu poučného filmu „Seznam se bezpečně.“

Vychází z kausy soudu s pedofilními skautskými vedoucími, kteří již byli odsouzeni. Hlavní aktér se však rozhodl spolupracovat s filmaři na osvětě pro ochranu dětí….
Z textu:
První dva díly byly postaveny na reálných příbězích….
Třetí díl bude určen pro rodiče, učitele, ale také odbornou veřejnost. Premiéru bude mít během letošního června. (sděluje Martin Kožíšek, manažer pro internetovou bezpečnost a autor projektu).
Každé dvanácté dítě pak podle výzkumu na internetu někdo vydíral….

Z dopisu hlavního aktéra :
Vážená veřejnosti,
v březnu to budou tři roky, co se začala vyšetřovat rozsáhlá kauza týkající se vydírání dětí přes internet skrze jejich intimní fotografie. V tomto případě jsem byl hlavním pachatelem, protože většinu útoků jsem dělal já – Martin Mertl. Šlo především o to, že jsem si na různých sociálních sítích zakládal falešné dívčí profily…

… Už při vyšetřování případu mi začalo docházet, čeho všeho jsem byl schopný, a uvědomil jsem si tak, jak nenávratně jsem všem poškozeným ublížil, a to hlavně psychicky. Nyní toho nesmírně lituji…

Nyní však chci stát na druhé straně, na straně dobra. Proto jsem kontaktoval pana Kožíška a nabídl se mu, že mu popíšu veškerou mou činnost a mé praktiky, které jsem na internetu prováděl….
Problém kyberšikany stále existuje a stále jsou lidi, kteří to provádějí….
Věřím, že dokument, který se právě chystá, zapůsobí na všechny preventivně a už se nebude opakovat to, co jsem páchal já. Každé zachráněné dítě bude úspěchem…
mif, Novinky, 10. 2. 2015
*
O projektu Seznam se bezpečně!
Projekt Seznam se bezpečně! i stejnojmenný film jsou určené především dětem ve věku 10 − 16 let, jejich rodičům a pedagogům. První i druhý díl filmu získal záštitu ministerstva školství a byl distribuován do všech základních škol v České republice. Projekt poukazuje na odvrácenou tvář internetu, upozorňuje na nebezpečí skrytá za nejrůznějšími internetovými identitami a učí děti řešit situace, do kterých se mohou dostat.
*
Zdroj: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/361 ... luvil.html
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: O homosexualitě v širších souvislostech

Nový příspěvekod nop » úte 10. úno 2015 12:04:33

miroslav píše:
smilan píše:Co však jeho Vůli nerespektuje a nebere ji na zřetel, to jím bude bito, zlomeno a nakonec snad i zcela vyhlazeno.


Teď ještě vědět, jaká ta jeho Vůle je. Zpětně by se dalo soudit podle toho, co bylo v minulosti bito, zlomeno a téměř vyhlazeno.
Na druhou stranu se říká, "Koho Pán Bůh miluje, toho křížkem navštěvuje". :hm:

Slovo "vůle" mi připadá polidštěné, jsko "ruka Páně", oko Boží (vševědoucnost), rameno (síla), rameno spravedlnosti (justice), rameno zákona (strážníci) a pod.
Snad bych to nahradil : záměr, vzor, program, ukazatel.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha


Zpět na Duchovní směry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků