Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z cesty

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Tara » pon 08. dub 2024 23:12:43

Jinak jsem ti dnes Pedrito psala, že už tě cupovat nebudu, psala jsem, co vidím z tvých projevů a už to dělat nemíním.
Vybral sis svého gurua zcela jasně a vše je jak to má být. A tak je to dobře. Že, Miroslave.

Brou dobrou.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2765
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 23:15:49

Tara píše:Ale to víš, že je.
No jinak Miroslav snad dostal, co chtěl, tedy odpovědi a teď můžeme jít v klidu spát

Ne, ještě jsme to nedotáhli. On Miroslav chtěl psát Jáčkovi, dokud jsi to tu nepřinesla?
Proč jsi nepřimněla Jáčka ať napíše Miroslavovi?
Ok, jsi zvědavá, co z toho bude. Ty to nevíš?
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 23:19:19

Tara píše:Jinak jsem ti dnes Pedrito psala, že už tě cupovat nebudu, psala jsem, co vidím z tvých projevů a už to dělat nemíním.
Vybral sis svého gurua zcela jasně a vše je jak to má být. A tak je to dobře. Že, Miroslave.

Brou dobrou.

Už běž spát, nevíš co meleš. Chápu že makat celej den na počítači si bere daň.
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 23:33:24

Miroslave, je to provokace, a upřímně, nebude to hezký hovor, ne že by byl Jáčko zlej, má kvality jako málo kdo, ale je to jiná voda, úplně jiná voda, tok v moři... No.. už to Tara rozjela, tak aspoň ti říkám tohle. Kdykoliv se rád spletu.
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 09. dub 2024 0:01:53

Tok v moři je špatnej?
Návštěvník
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » úte 09. dub 2024 0:14:52

Návštěvník píše:Tok v moři je špatnej?

Tos vynes ty, já mluvil o kvalitách.
Moře bouří, proudy proudí. Měsíc zvedá vlny,
a jitřenka řídí kokrhání.
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod miroslav » úte 09. dub 2024 10:01:01

Pedriito píše:Miroslave, je to provokace, a upřímně, nebude to hezký hovor.


Zatím dobrý :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod miroslav » úte 09. dub 2024 10:02:32

Pedriito píše:
Návštěvník píše:Tok v moři je špatnej?

Tos vynes ty, já mluvil o kvalitách.
Moře bouří, proudy proudí. Měsíc zvedá vlny,
a jitřenka řídí kokrhání.


Taky dobrý jsou ty tsunami - ovšem jak pro koho :D
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » úte 09. dub 2024 15:16:28

miroslav píše:
Pedriito píše:Miroslave, je to provokace, a upřímně, nebude to hezký hovor.


Zatím dobrý :)


Třeba vyjde slunko.
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » úte 09. dub 2024 15:22:18

miroslav píše:
Pedriito píše:
Návštěvník píše:Tok v moři je špatnej?

Tos vynes ty, já mluvil o kvalitách.
Moře bouří, proudy proudí. Měsíc zvedá vlny,
a jitřenka řídí kokrhání.


Taky dobrý jsou ty tsunami - ovšem jak pro koho :D

Raděj poďme v létě na to pivo, co vy na to? Hlavně se nerozhádejte do aleluja!
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod miroslav » úte 09. dub 2024 17:04:23

Pedriito píše:
miroslav píše:
Pedriito píše:Miroslave, je to provokace, a upřímně, nebude to hezký hovor.


Zatím dobrý :)


Třeba vyjde slunko.

Myslím, že ne. Je zajímavé kam ti konspirační příznivci na to chodí a proč jim je to tak blízké.

Třeba tohle:

Hledej tvé odpovědi na otázky, jak to, že Hamas zaútočil na Izrael (i když Hamas je tajná vojenská organizace, vytvořená Mosadem). Z mého pohledu je cílem, aby ostatní zničili Izrael, protože Netanjahu věří proroctví, že až bude stát Izrael srovnán se zemí, přijde Boží slib, že Židům bude dána vláda nad celou planetou Země..
A nikdo se k tomu totálnímu zničení stále nemá, tak Netanjahu a pár dalších magorů provokuje a provokuje - a zvyšuje tlak na nelidskost aktivit Izraelské armády... Je to stejný rukopis, jako je na Ukrajině, v Kazachstánu, Arménii a nově na Filipínách i Argentině.


Jak tomuhle může někdo věřit? No, byli ve středověku lidé a inkvizitoři, co vymýšleli nejbizardnější nesmysly o čarodějnicích, uřknutích atd. Nehledě na primitivní kmeny s jejich představami, obřady, lidskými oběťmi. Asi to máme v kolektivním nevědomí a tyhle obavy a představy o údajných zlých úmyslech a spiknutích, zatajování, co je za vším, co se děje, v psychice některých lidí rezonuje.
Příkladem tohoto jevu je tady například Zdeněk.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » úte 09. dub 2024 17:05:25

Mdybych já byl kníže
nežral bych ze spíže
žral bych přímo z chlívu
a měl vlčí hřívu.
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » úte 09. dub 2024 17:32:53

Nikdy se nemůžete shodnout. Zdenek ale Jáčka nepochopil vůbec, na jeho videa o polských pověstích, jen řek, "co sem cpeš tu polskou lúzu"... :-)
Já defakto s Jáčkem problém nemám, i když s ním v mnoha věcech nesouhlasím.

Je to prostě tak v tomto, že po sametové se lecos utrhlo z myšlení, a to i ti duchovňáci.
Selskej rozum se stal nedostatkovým zbožím, neb se rozprsk jak jitrnice v peci na pizzu..
A někdo hned šel po soustech, co zůstaly v tom rozprsku největšími fláky.
Nikoho nezajímalo rusko ani ukrajina ani covid...
Jestli on to už není předzvěst toho posledního doudu...
Je, a možná už on sám. A není to putna, jak na tohle člověk nahlíží, interpretuje to jeho povahu,
ať ji halí třeba do zenového kouře z čaje. Jde jen o jediný vjem. Dharma je dharma, nic bokem.
Ani prd.
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Tara » úte 09. dub 2024 19:42:00

Tož Miroslave, prý je jáčka tebe líto.

Ale nechci se do toho míchat, pokud budete mít potřebu, kontakt máte a nejlépe si to vyříkat mezi sebou.
Mám svých starostí dost :-)


Jen tak trošku k tématu a za sebe - vůbec nemám informace o nějakém hamásu, izraelcích, židech, úmyslech kohosi cosi, prostě se o to nezajímám a tyto informace ke mně nechodí a ani je nevyhledávám, proto ke mně nechodí, ale v otázkách týkajících se jak covidu, očkování, následných vážných onemocnění, hlavně rakovin a úmrtí, tak válečných situací, zbrojení, jsem úplně v souladu s jáčkem - bez znalostí toho, co on ví.... prostě nějak intuitivně, vnitřně a bez toho, abychom třeba v době covidí jsme se vůbec nějak kontaktovali nebo o tom debatovali, ne, prostě úplně jednoznačné hledisko, názor, u mne vnímání.

Stejné je to i u vnímání té duchovní složky, kdy vnímáme a nejen samozřejmě my dva, ale např. i rosada a další, např, Petr Pavlík, Anker Larsen, Tomáš V., to, co máme všichni společné, kam všichni směřujeme, co hledáme.
Domov. Sounáležitost. Celek. Jednotu bytí. A nejen pro sebe, ale pro nás všechny, i proto je stále dost takových činných, byť jen pro ty, kteří si je najdou.... a oni se poznají, o tom není pochyb.... :-)

Nevím, kolik takových lidí je, určitě jsou, ale neznám jiné, kde by nepřevládalo méně nebo více ego, tendence myslet, jednat, konat, projevovat se, aniž by za tím nebylo právě to ego, tzn. zisk pro něho, aby bylo na výsluní. Pro něco. Aby mu byl dán punc jedinečnosti.

Symbolicky, obrazně: Jsou dva - subjekt a objekt, dvoje ruce, objektu a subjektu. Jedny ruce natahují své ruce, aby něco dostaly.
Druhé ruce natahují ruce, aby daly. Bez jakéhokoli očekávání čehokoli.

Pro oba subjekty je ten pohyb AUTOMATICKÝ ve smyslu jejich nastavení, jejich těžiště.

A v obou pohybech těch rukou, paží je velikánský, propastný rozdíl.

Tož tak, konec úterní chvilky poezie :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2765
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » úte 09. dub 2024 19:59:41

Tara píše:Tož Miroslave, prý je jáčka tebe líto.

Ale nechci se do toho míchat, pokud budete mít potřebu, kontakt máte a nejlépe si to vyříkat mezi sebou.
Mám svých starostí dost :-)


Jen tak trošku k tématu a za sebe - vůbec nemám informace o nějakém hamásu, izraelcích, židech, úmyslech kohosi cosi, prostě se o to nezajímám a tyto informace ke mně nechodí a ani je nevyhledávám, proto ke mně nechodí, ale v otázkách týkajících se jak covidu, očkování, následných vážných onemocnění, hlavně rakovin a úmrtí, tak válečných situací, zbrojení, jsem úplně v souladu s jáčkem - bez znalostí toho, co on ví.... prostě nějak intuitivně, vnitřně a bez toho, abychom třeba v době covidí jsme se vůbec nějak kontaktovali nebo o tom debatovali, ne, prostě úplně jednoznačné hledisko, názor, u mne vnímání.

Stejné je to i u vnímání té duchovní složky, kdy vnímáme a nejen samozřejmě my dva, ale např. i rosada a další, např, Petr Pavlík, Anker Larsen, Tomáš V., to, co máme všichni společné, kam všichni směřujeme, co hledáme.
Domov. Sounáležitost. Celek. Jednotu bytí. A nejen pro sebe, ale pro nás všechny, i proto je stále dost takových činných, byť jen pro ty, kteří si je najdou.... a oni se poznají, o tom není pochyb.... :-)

Nevím, kolik takových lidí je, určitě jsou, ale neznám jiné, kde by nepřevládalo méně nebo více ego, tendence myslet, jednat, konat, projevovat se, aniž by za tím nebylo právě to ego, tzn. zisk pro něho, aby bylo na výsluní. Pro něco. Aby mu byl dán punc jedinečnosti.

Symbolicky, obrazně: Jsou dva - subjekt a objekt, dvoje ruce, objektu a subjektu. Jedny ruce natahují své ruce, aby něco dostaly.
Druhé ruce natahují ruce, aby daly. Bez jakéhokoli očekávání čehokoli.

Pro oba subjekty je ten pohyb AUTOMATICKÝ ve smyslu jejich nastavení, jejich těžiště.

A v obou pohybech těch rukou, paží je velikánský, propastný rozdíl.

Tož tak, konec úterní chvilky poezie :-)

Zrovna mě napadla jedna sprostá rýmovačka
tak tě jí chcu potěšit, a najednou koukám, že ulítla...

Asi bych to s tou meditační praxí měl omezit.., :-)
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod miroslav » úte 09. dub 2024 20:36:34

Tara píše:Tož Miroslave, prý je jáčka tebe líto.


Konečně, že mě taky někdo polituje :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » úte 09. dub 2024 20:50:43

To já se radši hned polituju sám, "vole, jaktože nejseš něšťastnej!"
Pedriito
 



Předchozí

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků