Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z cesty

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Tara. » pon 08. dub 2024 18:53:13

miroslav píše:
Pedriito píše:Zopot tu dle mě nebyla, jestli si vzpomínám na její enerdži na jitřní zemi. Myslím že jsme stejný znamení, a jelikož jsem moc Raků - žen - nepoznal, hodně mě přitahovala. Ale jako jogin v rozpuku jsem samozřejmě nehnul brvou... :D


Že se tak najednou s "průvodcem" objevili a stejně zmizeli. Proto jsem se ptal na ten stejný kotec :)
ALe kdo ví, kdo to byl a je to vcelku jedno. Tomu Jáčkovi jsem napsal, doufám, že se jmenuje Jirka - jestli si to dobře pamatuji.

Ano, Jirka.
Pošlu mu SMS.
Tara.
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 18:55:40

Ještě mě přitahovala Zulu - Monika - kde je jí jen konec? Přijela k nám do rodiny na návštěvu, a bylo to zajímavé setkání... párkrát, pak se vypařila.
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 19:10:10

Tara. píše:Nic, přece :-)

Já mám ráda boršč a držďkovou, moc, no asi zase jako jediná z rodiny :-))))

Nojo furt.

Boršč je nej! Král polívek. :-) Na dršdkovou k nám jezdil, tady kousek, kde je vyhlášená i Landovský...
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 19:16:17

miroslav píše:
Pedriito píše:Zopot tu dle mě nebyla, jestli si vzpomínám na její enerdži na jitřní zemi. Myslím že jsme stejný znamení, a jelikož jsem moc Raků - žen - nepoznal, hodně mě přitahovala. Ale jako jogin v rozpuku jsem samozřejmě nehnul brvou... :D


Že se tak najednou s "průvodcem" objevili a stejně zmizeli. Proto jsem se ptal na ten stejný kotec :)
ALe kdo ví, kdo to byl a je to vcelku jedno. Tomu Jáčkovi jsem napsal, doufám, že se jmenuje Jirka - jestli si to dobře pamatuji.


Dle mě to byl jen jeden průvodce pod různými nicky. Ale mohu se mýlit... Dnes není včera... To by mohla zodpovědět Jana, neb se zabývá IP adresama. ;)
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod miroslav » pon 08. dub 2024 19:27:37

Pedriito píše:Ještě mě přitahovala Zulu - Monika - kde je jí jen konec? Přijela k nám do rodiny na návštěvu, a bylo to zajímavé setkání... párkrát, pak se vypařila.


Zulu jsem osobně náhodou potkal. Nabízel jsem v inzerátu Trungpu - Protnutí duchovního materialismu a ona se na ten inzerát ozvala. Ale nevěděla, že ji znám z fóra - já jsem jí to neřekl. Taková hezká mladá blondýnka...
Ono u žen je to s tou hlubší duchovností všelijaké. Ona je ta duchovnost na první pohled taková romantická a snadno to u žen vzplane, ale pak je to bohužel po čase zase přejde nebo se to změní na to, co můžeme pozorovat u Jany, různých kartářek, léčitelek, jasnovidek, pobožných babiček a podobně.
Když skutečný duchovnost - duchovní cesta hoří stále i ve zralé ženě, tak to už je síla a už ji to jen tak nepustí.
Tím nemyslím Janu, v té "hoří" něco úplně jiného než duchovnost. Pro tu duchovní cesta neexistuje - protože přece neexistuje cesta k tomu, co tu je - jak napsala.
Nejde o slova, ale o ducha za slovy.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 19:43:52

miroslav píše:
Pedriito píše:Ještě mě přitahovala Zulu - Monika - kde je jí jen konec? Přijela k nám do rodiny na návštěvu, a bylo to zajímavé setkání... párkrát, pak se vypařila.


Zulu jsem osobně náhodou potkal. Nabízel jsem v inzerátu Trungpu - Protnutí duchovního materialismu a ona se na ten inzerát ozvala. Ale nevěděla, že ji znám z fóra - já jsem jí to neřekl. Taková hezká mladá blondýnka...
Ono u žen je to s tou hlubší duchovností všelijaké. Ona je ta duchovnost na první pohled taková romantická a snadno to u žen vzplane, ale pak je to bohužel po čase zase přejde nebo se to změní na to, co můžeme pozorovat u Jany, různých kartářek, léčitelek, jasnovidek, pobožných babiček a podobně.
Když skutečný duchovnost - duchovní cesta hoří stále i ve zralé ženě, tak to už je síla a už ji to jen tak nepustí.
Tím nemyslím Janu, v té "hoří" něco úplně jiného než duchovnost. Pro tu duchovní cesta neexistuje - protože přece neexistuje cesta k tomu, co tu je - jak napsala.
Nejde o slova, ale o ducha za slovy.

Týjo dobrý! No... co k tomu dodat.. jo, ona kouřila jak fabrika, a měla ideu toho nechat, a my po nějaký meditaci šli na zahradu. S kočárkama. A tak jsme tam pod slunečníkem kecali, a ona najednou, že už nechce kouřit... Tak říkám, jako fakt? A že jo. No tak jsem vzal ty její cigára a projel je několika mantrama.. A říkám zapal si. A ona se málem pozvracela... Ale nevím zda jí to vydrželo. Tipuju že ne. :-)
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 20:17:04

Pedriito píše:
miroslav píše:
Pedriito píše:Ještě mě přitahovala Zulu - Monika - kde je jí jen konec? Přijela k nám do rodiny na návštěvu, a bylo to zajímavé setkání... párkrát, pak se vypařila.


Zulu jsem osobně náhodou potkal. Nabízel jsem v inzerátu Trungpu - Protnutí duchovního materialismu a ona se na ten inzerát ozvala. Ale nevěděla, že ji znám z fóra - já jsem jí to neřekl. Taková hezká mladá blondýnka...
Ono u žen je to s tou hlubší duchovností všelijaké. Ona je ta duchovnost na první pohled taková romantická a snadno to u žen vzplane, ale pak je to bohužel po čase zase přejde nebo se to změní na to, co můžeme pozorovat u Jany, různých kartářek, léčitelek, jasnovidek, pobožných babiček a podobně.
Když skutečný duchovnost - duchovní cesta hoří stále i ve zralé ženě, tak to už je síla a už ji to jen tak nepustí.
Tím nemyslím Janu, v té "hoří" něco úplně jiného než duchovnost. Pro tu duchovní cesta neexistuje - protože přece neexistuje cesta k tomu, co tu je - jak napsala.
Nejde o slova, ale o ducha za slovy.

Týjo dobrý! No... co k tomu dodat.. jo, ona kouřila jak fabrika, a měla ideu toho nechat, a my po nějaký meditaci šli na zahradu. S kočárkama. A tak jsme tam pod slunečníkem kecali, a ona najednou, že už nechce kouřit... Tak říkám, jako fakt? A že jo. No tak jsem vzal ty její cigára a projel je několika mantrama.. A říkám zapal si. A ona se málem pozvracela... Ale nevím zda jí to vydrželo. Tipuju že ne. :-)

To už je dávno... Duchovnost se jeví všelijak, ale přes hory nějak znějícíh map stezek, je to zázrak "cytit niť" a neztratit se. Jako v těch katakombách, odvíjeli jsme si niť...
Žena jako duchovní bytost, to je zázrak! :-) A tys ho zažil, bez bázně a hany...
"Studentu v sáčku lásku závidím, a to věc je zlá"
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Prdriito » pon 08. dub 2024 20:37:36

PS. V tý písni nejde o to závidět, to je jeden z těch zázraků hudby, co povznese jinak mdlé slovo do andělských sfér...
Prdriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 20:51:27

Abych to zhrnul, ač jsi mi Miroslave nikdy neradil, a jiní hned i nevyžádaně, přál bych si to. :-)
Kde jsem, nic neznamená, není těžké poznat Jedno. Ale poznat jeho rozmanitý projev, to je fuška.
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 21:34:14

Pedriito píše:Abych to zhrnul, ač jsi mi Miroslave nikdy neradil, a jiní hned i nevyžádaně, přál bych si to. :-)
Kde jsem, nic neznamená, není těžké poznat Jedno. Ale poznat jeho rozmanitý projev, to je fuška.

Například, jak to ty ženy dělaj, že jsou takový zvláštně hezký? Jinak než například Franco Nero....
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Tara » pon 08. dub 2024 21:35:19

Pedriito píše:Abych to zhrnul, ač jsi mi Miroslave nikdy neradil, a jiní hned i nevyžádaně, přál bych si to. :-)
Kde jsem, nic neznamená, není těžké poznat Jedno. Ale poznat jeho rozmanitý projev, to je fuška.

Miroslave, to je výzva! Pedrito škemrá o to, abys mu radil. :D
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2765
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 21:43:17

Tara píše:
Pedriito píše:Abych to zhrnul, ač jsi mi Miroslave nikdy neradil, a jiní hned i nevyžádaně, přál bych si to. :-)
Kde jsem, nic neznamená, není těžké poznat Jedno. Ale poznat jeho rozmanitý projev, to je fuška.

Miroslave, to je výzva! Pedrito škemrá o to, abys mu radil. :D

Neškemrám, to je ta tvá nátura, vidět škemrání, kde je důvěra a praskání skořepin nových obzorů.
Ty královno intuice :-)
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Tara » pon 08. dub 2024 21:56:33

Jj, vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2765
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 22:15:38

Tara píše:Jj, vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.

Ty už jsi skoro jak ta Jana, když jde do tuhýho. :-)
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 22:39:38

Bejt tebou, nezamejšlel bych se nad kluzkostí někoho, kdo ani neví co to je, jemuž to předkládáš jako vzor vysunutý jak pozlacený brejle na nos pod svý voči. Ale zaměřil bych se, odkud jsi je vyštrachala.
A nevrhal bych na někoho, komu rozumíš asi jako múra lampě v približujícím se stínu skončeným seškvařenými křídly, svůj pocit.
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Tara » pon 08. dub 2024 22:46:57

Že to u sebe nevidíš, je mi jasné.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2765
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 22:52:18

Tara píše:Že to u sebe nevidíš, je mi jasné.

Hlavně že ty to vidíš, jen s jednou vyjímkou - sebe.
A vrány na týhle zajímavý lajně.
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Pedriito » pon 08. dub 2024 23:02:07

Pedriito píše:
Tara píše:Že to u sebe nevidíš, je mi jasné.

Hlavně že ty to vidíš, jen s jednou vyjímkou - sebe.
A vrány na týhle zajímavý lajně.

Cupuješ druhé a čeláš co? Že na tobě není, co promlet? Si teda věříš. ;-)
No nic, došlo to, kams to dovedla. Jana radši utekla spát.
A na nebe hvězdní až bliká. To je ale romantika!
Pedriito
 

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod Tara » pon 08. dub 2024 23:08:57

Ale to víš, že je.
No jinak Miroslav snad dostal, co chtěl, tedy odpovědi a teď můžeme jít v klidu spát
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2765
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Miroslavova upozornění na to, kde Probuzení mluví z ces

Nový příspěvekod miroslav » pon 08. dub 2024 23:10:13

Tak odvolávám, co jsem odvolal.
Zopotka to nebyla, ta na poradnu už dlouho nechodí. Nachomejtla se k tomu (co sem tady citoval z dřívější diskuze) nějaká jiná ženská. Ale jiskru měla, to jo. :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3567
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků