Očkování

Re: Očkování

Nový příspěvekod Tara » čtv 27. led 2022 22:41:37

miroslav píše:
petr vostál píše:
Já nevím jak ty, ale já žádný strach nemám. Čistím si zuby a vedu přiměřený život docela samozřejmě a racionálně a žádný strach mne k tomu nevede.
Spíš mi přijdou ti antivaxeři, že se něčeho bojí. Buď té vakcíny nebo nějaké pofiderní ztráty osobní svobody.
Antivaxeři z toho očkování dělají "vědu" a ideologii.


Já se bojím především takových pitomců jako jsi ty,

takovýdle hovada nás totiž navezli do situace kdy nám pár blbů co si zvolili do vlády znepříjemnují život dle svých pitomých představ a strachů a obav..


Jsou to to totiž nebezpeční a agresivní hovada co se ničeho nebojí a neštítí !!!

Proto se jim voblukem vyhýbám a není-li zbytí posílám je do prdele...


No to máš blbý, když se bojíš. Já bych ani kuřeti vlas na hlavě nezkřivil.

Nicméně se mně zas tak moc nevyhýbáš, reaguješ tady hlavně na mne, jak pozoruji.
To je v pohodě, je to to, co se děje, pohyb a změna, a v tvém případě ještě k tomu ten strach. :D

Takže se tě ještě netýká to Mílino: "A teď můžeš i zabít".

?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » čtv 27. led 2022 23:53:15

Tara píše:Takže se tě ještě netýká to Mílino: "A teď můžeš i zabít".

?


Ty tomu asi moc nerozumíš, ale je to koukám alespoň dobrej "matroš" - pro tebe :)
Bereš si to jako "zbraň" a tak je ti to bohužel k ničemu - co jsem popsal. :(
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod Tara » pát 28. led 2022 0:06:45

Dobrá výmluva, tož dobrou :)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » pát 28. led 2022 8:23:10

miroslav píše:Dotyčný balzamovač sice nemá důkazy ale má svůj názor. Ale spíš ten balzamovač vůbec neexistuje a vymyslel si to celé nějaký debil. A doložil to fotografiemi, aby to vypadalo věrohodně.

Právě že dotyčný balzamovač má facebook, tam fotky, přátele atpod., balzamovací škola, kterou prý vystudoval, skutečně v USA existuje a má i speciální obor balzamování (to jsem si – na rozdíl od tebe - ověřil před tím, než něco napíšu). Čili pokud by se jednalo o fabulaci, nebyla by to jednoduchá fabulace. A v této souvislosti je zajímavá řeč jeho těla/vyjadřování emocí, podle mě by musel být velmi dobrý herec, pokud by své znepokojení hrál.

Jeden jev ještě nemusí mnoho znamenat, ale když si to dáš do souvislosti se závěry oněch německých vědců ohledně pitev, tak už je to významná indicie. Ti němečtí vědci jsou totiž už starší, vážení, v oboru respektovaní pánové, a vyjadřují se značně znepokojivě. A když si k tomu přidáš prohlášení americké kardiologické asociace o dramatickém zvýšení zánětů po vakcinaci, tak to už je pravděpodobné, že to celé k něčemu vážnému poukazuje.

miroslav píše:Naštěstí tyhle evidentní a prokazatelné výmysly šířené po sociálních mediích už začínají být vyšetřovány a jsou trestné.
Podobně jako popírání holokaustu.
Taky si myslíš, že žádný holokaust nebyl a že to je jen sionistická propaganda? Tobě by to bylo podobné.

Ano, předkládám fakta, která jsou v rozporu s tvým přesvědčením, tedy nemohu být dobrý člověk, nejspíš i popírač holokaustu. :)

Pokud bych parafrázoval Ladislava Klímu, pes nebrání kost vytrhávanou mu z držky zuřivěji, než Miroslav své fikce.

Mimochodem, před nedávnem jsem ti tu dával fotku vlaku do Auschwitzu a psal o obrovském utrpení lidí.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » pát 28. led 2022 8:37:40

Mám dojem, že krev, když se s ní nehýbe, tak se začne brzy srážet.
Balzamovač nejspíš nemá přístup k čerstvé krvi zemřelého.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » pát 28. led 2022 8:49:15

miroslav píše:Mám dojem, že krev, když se s ní nehýbe, tak se začne brzy srážet.
Balzamovač nejspíš nemá přístup k čerstvé krvi zemřelého.

Taky mě napadla otázka, jak tu krev z těla mrtvého dostává, ta se přeci sráží docela rychle. Ale když na to v USA mají i školu... tak to tam asi i nějak řeší no.

Mimochodem, v USA, kde se každý soudí s každým o kde co, by taková fabulace balzamovače znamenala bankrot v důsledku žaloby vakcinačních firem. Nehledě na štvaní vakcinačním tiskem. Čili je zde otázka po motivu, proč by něco takového zavedený balzamovač dělal.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » pát 28. led 2022 9:41:06

Zdeněk píše:Čili je zde otázka po motivu, proč by něco takového zavedený balzamovač dělal.

Nevím jak v Americe, ale stejná otázka mne napadá proč někdo generuje nepravdivé "poplašné zprávy", třeba o těch úmrtích v domovech seniorů po očkování.
A ten balzamovač to formuluje tak, aby to nebylo žalovatelné, aby to jen vyvolalo obecně pochyby, obavy a podobně.
Co takhle úmrtní list - na co dotyčný zemřel?

To u nás třeba ta folková zpěvačka podle toho jak úmrtí po covidu probíhalo, měla evidentně sraženiny krve - nejspíš plicní embolie (bolest zad a následně během deseti minut udušení).
Nicméně zřejmě ten spikeprotein covidu u některých jedinců vyvolává srážení krve. Toho je nejvíc v člověku po infekci, a trochu po očkování a to i po očkování inaktivovaným virem. S principem mRNA to nijak nesouvisí.
Chtělo by to kvalitní statistiky a výzkum (což určitě probíhá), ne jen výsledky "sovětských pokusníků".
Ne třeba jen kolik po očkování zemřelo, ale v jaké věkové kategorii za jak dlouho a na co konkrétně.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » pát 28. led 2022 10:14:50

miroslav píše:
Zdeněk píše:Čili je zde otázka po motivu, proč by něco takového zavedený balzamovač dělal.

Nevím jak v Americe, ale stejná otázka mne napadá proč někdo generuje nepravdivé "poplašné zprávy", třeba o těch úmrtích v domovech seniorů po očkování.
A ten balzamovač to formuluje tak, aby to nebylo žalovatelné, aby to jen vyvolalo obecně pochyby, obavy a podobně.
Co takhle úmrtní list - na co dotyčný zemřel?

To u nás třeba ta folková zpěvačka podle toho jak úmrtí po covidu probíhalo, měla evidentně sraženiny krve - nejspíš plicní embolie (bolest zad a následně během deseti minut udušení).
Nicméně zřejmě ten spikeprotein covidu u některých jedinců vyvolává srážení krve. Toho je nejvíc v člověku po infekci, a trochu po očkování a to i po očkování inaktivovaným virem. S principem mRNA to nijak nesouvisí.
Chtělo by to kvalitní statistiky a výzkum (což určitě probíhá), ne jen výsledky "sovětských pokusníků".
Ne třeba jen kolik po očkování zemřelo, ale v jaké věkové kategorii za jak dlouho a na co konkrétně.

Nedokážeš oddělit nějaké výkřiky/zkratkovité chování od promyšlené reflexe o několikaměsíční balzamovací praxi či vědecké zkoumání renomovaných německých odborníků či písemné znepokojení od vážené odborné americké organizace (zřejmě nemáš potřebný nadhled).

Ani doktor nemůže od stolu učit příčinu úmrtí zpěvačky, tak jak můžeš ty jako laik. Problematika je mnohem složitější, jak ukazuji zde, tvoje nepokorné výroky (ani u nás si nemůžeš dovolit zveřejnit úmrtní list např.) jen přispívají k zamlžování situace.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » pát 28. led 2022 14:34:47

Zdeněk píše:Nedokážeš oddělit nějaké výkřiky/zkratkovité chování od promyšlené reflexe o několikaměsíční balzamovací praxi či vědecké zkoumání renomovaných německých odborníků či písemné znepokojení od vážené odborné americké organizace (zřejmě nemáš potřebný nadhled).


Němečtí soudruzi neprováděli vlastní výzkum ale udělali rešerši z jiných vědeckých prací.
zajímavé jsou ty mikroRNA, které mohou negativně působit v těle. Jejich tvorbu provokuje spikeprotein.
Některé z mikroRNA jsou specifické pro spikeprotein z vakcíny jiné specifické pro onemocnění virem. Většina je stejná. Je to nejspíš tím, že dnes už ty spikeproteiny v současné mutaci viru a spikeproteiny generované mRNA se liší.
Závěry, že vakcína kvůli tomu muže být dlouhodobě nebezpečná je stejné tvrzení jako že infekce virem může být dlouhodobě nebezpečná zase trochu jinak - také kvůli těm mikroRNA.
Stejně otázné by to bylo i u klasicky vyrobené vakciny (inaktivovaný virus)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » pát 28. led 2022 15:43:48

miroslav píše:Němečtí soudruzi neprováděli vlastní výzkum ale udělali rešerši z jiných vědeckých prací.

:roll: Němečtí vědci Bhakdi &Burkhardt prováděli vlastní histologické práce (na 15 covid mrtvolách).

miroslav píše:zajímavé jsou ty mikroRNA, které mohou negativně působit v těle. Jejich tvorbu provokuje spikeprotein.
Některé z mikroRNA jsou specifické pro spikeprotein z vakcíny jiné specifické pro onemocnění virem. Většina je stejná. Je to nejspíš tím, že dnes už ty spikeproteiny v současné mutaci viru a spikeproteiny generované mRNA se liší.
Závěry, že vakcína kvůli tomu muže být dlouhodobě nebezpečná

Kde jsi přišel k těmto závěrům? Kde se tohleto tvrdí?
Já tě znám Miroslave, přesně takovýhle týpek mi dělal v IT vedoucího :). Jak moudře pravila Tara, Miroslav umí jen kecat. Kecat a dělat dojem chytrýho (za bolševika to na určitých pozicích šlo docela dobře).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » pát 28. led 2022 17:32:37

Zdeněk píše:Kde jsi přišel k těmto závěrům? Kde se tohleto tvrdí?

Na základě toho dokumentu, co jsi sem dal, jsem si udělal závěr, co jsem napsal.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » pát 28. led 2022 21:05:10

Zajímavé výsledky průzkumu:

Čeští vědci zjistili, jak souvisí ochota k očkování se vztahem k demokracii

"Právě ztotožnění s demokratickou kulturou se ze sledovaných faktorů ukázalo jako to, co nejvíce ovlivňuje, jak se lidé v pandemii chovají. Demokratičnost a příslušnost k západní kultuře silně korelovala s odpověďmi na otázky ohledně ochoty očkovat se, postoje k dezinformacím o koronaviru i názorů na přísnost trestu za falšování vakcinačních potvrzení."

více zde:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-cesti-vedci-zjistili-jak-souvisi-ochota-k-ockovani-se-vztahem-k-demokracii-186538?fbclid=IwAR02OkN_50nnbSEUWU9kfhMfPV7SxRmGNNZ6s_4gDTTqI-TFltJcZs0G99Y
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » sob 29. led 2022 8:21:10

miroslav píše:
Zdeněk píše:Kde jsi přišel k těmto závěrům? Kde se tohleto tvrdí?

Na základě toho dokumentu, co jsi sem dal, jsem si udělal závěr, co jsem napsal.

Jo. A jestli oni ti tři Američané + Řek (které považuješ za Němce) nebudou také cosi jako popírači holokaustu, že?

Tys dopad, ty vole.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » sob 29. led 2022 8:55:25

miroslav píše:Zajímavé výsledky průzkumu:

Čeští vědci zjistili, jak souvisí ochota k očkování se vztahem k demokracii

"Právě ztotožnění s demokratickou kulturou se ze sledovaných faktorů ukázalo jako to, co nejvíce ovlivňuje, jak se lidé v pandemii chovají. Demokratičnost a příslušnost k západní kultuře silně korelovala s odpověďmi na otázky ohledně ochoty očkovat se, postoje k dezinformacím o koronaviru i názorů na přísnost trestu za falšování vakcinačních potvrzení."

více zde:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-cesti-vedci-zjistili-jak-souvisi-ochota-k-ockovani-se-vztahem-k-demokracii-186538?fbclid=IwAR02OkN_50nnbSEUWU9kfhMfPV7SxRmGNNZ6s_4gDTTqI-TFltJcZs0G99Y

Je to tak, jde o kulturní problém. Neboť kultura euroatlantické civilizace se za pár posledních desetiletí změnila k nepoznání, a tak není divu, že se s ní leckdo ne zcela identifikuje.

Viz socha v dnešním Haagu:
Výstřižek1.PNG

a fotografie jednoho z autorů studie:
Obrázek

On kolikrát obrázek výstižnější než tisíc slov. :)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » sob 29. led 2022 10:44:38

Zdeněk píše:a fotografie jednoho z autorů studie:
Obrázek

On kolikrát obrázek výstižnější než tisíc slov. :)

Říkávalo se "Dlouhý vlasy, krátkej rozum"
To my buddhisti chodíme s holou hlavou. Nepotřebujeme nějako vypadat, ani se za něco schovávat.
Obrázek

A oči jsou do duše okno.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » sob 29. led 2022 11:06:25

miroslav píše:A oči jsou do duše okno.

Přesně tak. Ty vlasy to okno toliko rámují, dotvářejí obraz.

Absence ducha nejlépe vyniká zde např.:
Obrázek

Jakoby za nimi byl jen nějaký program.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » sob 29. led 2022 11:23:25

Zdeněk píše:
miroslav píše:A oči jsou do duše okno.

Přesně tak. Ty vlasy to okno toliko rámují, dotvářejí obraz.


"Dotvářejí obraz" no právě. Duše není obraz, který je třeba nějak rámovat. Obrazem se ji nevědomky snažíme zakrýt. Potřebujeme vytvářet svůj obraz. Jinak by duše asi byla moc "nahá", odkrytá, bezbranná.

Obraz je mrtvý, proto ten Melon je takový zpařezovatělý, chodící vyštafírovaný obraz.
Duše je živá, pro některé až moc.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » sob 29. led 2022 11:39:12

miroslav píše:"Dotvářejí obraz" no právě. Duše není obraz, který je třeba nějak rámovat. Obrazem se ji nevědomky snažíme zakrýt. Potřebujeme vytvářet svůj obraz. Jinak by duše asi byla moc "nahá", odkrytá, bezbranná.

Ten obraz se vytváří sám, tak jako okno vytváří obraz světnice. Někdo má v pokoji čisto, někdo bordel, špínu, a někde je nic. Dokonce to nic může prosvítat i skrze bordel, ale je to blbě vidět.

miroslav píše:Obraz je mrtvý, proto ten Melon je takový zpařezovatělý, chodící vyštafírovaný obraz.

Právě že v něm je svéprávnost (a tvoje žena to ví, jakož i to, co skousneš a co už ne). Kdežto např. Pekarová je loutka.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » sob 29. led 2022 12:32:18

Zdeněk píše:Právě že v něm je svéprávnost (a tvoje žena to ví, jakož i to, co skousneš a co už ne). Kdežto např. Pekarová je loutka.

Když se mé ženě nějaký muž líbí, tak mi to řekne a když hodně nelíbí, tak také.
Jí se líbí takové jemnější typy - třeba se jí líbil Brzobohatý, když hrál F.L.Věka
Melon není loutka, ale ostře řezaný pařez s mírně "jedovatýma" očima, Pekarová loutka je.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » sob 29. led 2022 13:45:16

miroslav píše:Melon není loutka, ale ostře řezaný pařez s mírně "jedovatýma" očima, Pekarová loutka je.

Mírně jedovatýma, jó? A co kdyby ses podíval na ty svoje... (u kterých bych neřekl zrovna jedovaté, ale vypočítavé).

Ale pařez to svým způsobem je, musí být, protože ten tlak na něho je obrovský. A ty jeho oči očekávají útok, přirozeně tudíž identifikuje útočníka, motivy atpod., nemůžeš se divit jeho emocím, není svatý. Ale je to sympaťák, rovná páteř, kliďas. Chlap jak má být a na správném místě. Jsem vděčný, že je. :)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků