Očkování

Re: Očkování

Nový příspěvekod Jana » sob 22. led 2022 13:05:10

Pro zajímavost statistická sumarizace:
Česko aktuálně:
O.png

https://twitter.com/dostalondrej?ref_sr ... r%5Eauthor
Z údajů je vidět, že před pobytem na JIP chrání prodělání nemoci a očkování. Budoucnost ukáže, jak moc bylo výhodnější se jako prevence před pobytem na JIP nakazit a očkovat, nakazit a neočkovat, očkovat a nenakazit, případně se raději vůbec nikdy nenakazit a neočkovat :D .
---------------------------------------------------------------------------
Pro zajímavost porovnání Izrael a Česko:

Izrael vakcína
IZ.png

Izrael vývoj počtu nakažených
IZ NAKAŽENÍ.png

Izrael počty zemřelých
IZ zemřelí.png

https://www.worldometers.info/coronavir ... ry/israel/

Česko vakcína
Česko vakcína.png

Česko vývoj počtu nakažených
Česko nakažení.png

Česko počty zemřelých
Česko zemřelí.png

https://www.worldometers.info/coronavir ... -republic/
Celkově v počtu zemřelých na covid vychází proočkovanější Izrael (s počtem 9 326 000 obyvatel a 8 371 zemřelými na covid) lépe, než ČR (s počtem 10 739 865 obyvatel a 37 021 zemřelými). V porovnání na milion obyvatel je to 898 ku 3 447 ve prospěch proročkovanějšího Izraele, v ČR téměř 4x více mrtvých. Na druhé straně Izrael má momentálně násobně vyšší počet nakažených.
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » sob 22. led 2022 15:42:12

Hmm, zajímavé. Asi se nakazí všichni, očkovaní i neočkovaní. Neočkovaní ale zřejmě rychleji. A tak budou v současné době převažovat i v nemocnicích (později už by neměli).
Nicméně šanci skončit v nemocnici či na JIPce mají dnes obě skupiny prakticky úplně stejnou.

Izraelci jsou tradičně výborní doktoři. Čili pravděpodobně své pacienty nenechali bez léků, jako tomu bylo/je u nás. A také je u nás bodové ohodnocení u covidu výrazně lukrativnější než u jiných onemocnění (kdo v nemocnici zakašle má automaticky covid).

Dám sem znovu doporučení jednoho z největších expertů v oboru, Geert Vanden Bossche:
- zůstaňte neočkovaní
- starejte se excelentně o své zdraví
- trénujte svůj přirozený imunitní systém postupným zvyšováním frekvence kontaktů s lidmi
- jakmile se nebudete cítit 100% zdrávi, jednejte co nejdříve (včasná léčba)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 22. led 2022 16:43:20

Zdeněk píše:Hmm, zajímavé. Asi se nakazí všichni, očkovaní i neočkovaní. Neočkovaní ale zřejmě rychleji. A tak budou v současné době převažovat i v nemocnicích (později už by neměli).
Nicméně šanci skončit v nemocnici či na JIPce mají dnes obě skupiny prakticky úplně stejnou.

Na to jsi přišel jak?

Na 100 000 ve skupině 6,9 neočkovaných, 1,4 očkovaných. Neočkovaný má 5x větší šanci, že skončí na JIP, než očkovaný.
Návštěvník
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » sob 22. led 2022 17:45:07

Návštěvník píše:
Zdeněk píše:Hmm, zajímavé. Asi se nakazí všichni, očkovaní i neočkovaní. Neočkovaní ale zřejmě rychleji. A tak budou v současné době převažovat i v nemocnicích (později už by neměli).
Nicméně šanci skončit v nemocnici či na JIPce mají dnes obě skupiny prakticky úplně stejnou.

Na to jsi přišel jak?

Na 100 000 ve skupině 6,9 neočkovaných, 1,4 očkovaných. Neočkovaný má 5x větší šanci, že skončí na JIP, než očkovaný.

No jo, to máš pravdu, to sem nějak záhadně zblbnul :oops:

Pokud už covid prodělali tak mají šanci skončit na JIPce/v nemocnici všichni stejnou...

Musíte na mě dávat pozor, no :-)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 22. led 2022 17:50:59

Zdeněk píše:Pokud už covid prodělali tak mají šanci skončit na JIPce/v nemocnici všichni stejnou...


Vychází z toho, že po prodělání covidu už prakticky nemá smysl nechat se očkovat.
Návštěvník
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod salmo1cz. » sob 22. led 2022 19:29:39

Ono asi nejde o to jak který stát má výborné doktory, ale spíše o to jaká je pitevní zpráva.
Mě umřel otec na srdeční aneurysma, po čtyřech letech onkologické léčby rakoviny tlustého střeva a metastáz do jater.Poslední kapkou byla velmi horká sprcha, která rozproudila krev a pukla aorta.
.........
Úřad pro národní statistiku přiznal, že v období od 1. února 2020 do 31. prosince 2021 zemřelo v Anglii a Walesu na Covid-19 pouze 6 183 lidí, což odhaluje, že počet úmrtí 150 000, který neustále opakuje vláda, vědečtí poradci a mainstreamová média, je mimořádná lež.
salmo1cz.
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » sob 22. led 2022 21:30:39

U nás v ulici zemřeli na covid tři sousedé.
Jeden si zavolal záchranku - přijeli, změřili kyslík v krvi a řekli, že zatím dobré (v nemocnicích bylo plno). Za dva dny mu děti volaly opět záchranku - už se dusil - ale už bylo pozdě.
U těch dvou dalších nevím jak to probíhalo.
Ve vesnici, kde pronajímáme nějaké zemědělské pozemky zemřelo na covid 18 lidí. Podle sousedů většinou relativně mladí a zdraví. Jedna z pronajímatelek, která nám to říkala měla také covida, z něj plicní embolii, ale zachránili ji, protože embolie nebyla tak rozsáhlá.
Teď ten omicron, je sice strašně nakažlivý, ale vypadá to, že není už tak nebezpečný. Nejde na plíce, játra, cévy atd. Zůstává jen v horních cestách dýchacích.
Snad je to konečně východisko z pandemie, jaksi do ztracena - běžných viróz.
Nicméně včasné očkování zachránilo na světě miliony lidí před předčasnou smrtí z důvodu prvotních vysoce agresivních forem covidu.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod salmo1cz. » sob 22. led 2022 23:30:52

Konečné východisko by omikron být mohl.Ale po SARS, MERS a Covid SARS si nejsem jistý.V těch virech se může dnes hrabat prakticky kdokoliv.Nebezpečí je takové, že i v dobré víře lze sáhnout do víru tak, že nastane opravdu problém.Je potřeba si nalít čistého vína, že o tom víme celkem hovno.
Bylo tady povídání Duška a německého hudebníka asi i doktora a leckdo mohl podlehnout dojmu, že hudebník je blázen.Ten pán ale dobře zná RgVedy, resp.ArjuVedy a dobře polovina povídání se kolem toho točila.
To není o zázracích, ale o znalostech.
salmo1cz.
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » sob 22. led 2022 23:35:20

miroslav píše:Nicméně včasné očkování zachránilo na světě miliony lidí před předčasnou smrtí z důvodu prvotních vysoce agresivních forem covidu.

Jenomže skrze mRNA (resp. vektorovou) vakcínu je to vyhánění čerta ďáblem – což se nyní již pomalu začíná ukazovat.

Hrát si s genovou manipulací je nadmíru nebezpečné, to ví každý rozumný člověk s minimálním biologickým vzděláním. To, že před tím zavíráš oči je tvoje životní hanba, Miroslave. Neboť ač bys už měl mít nějaké životní zkušenosti, stal jsi se toho kolaborantem.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » ned 23. led 2022 0:35:49

Zdeněk píše: Neboť ač bys už měl mít nějaké životní zkušenosti, stal jsi se toho kolaborantem.

Hold kolaburuju na zkáze světa :D
Ale myslím, že můj hlas tady ve věci očkování neovlivnil jediného člověka.
Tak bych to nebral zas tak vážné.
Zkrátka si tu povídáme a jestli já jsem se nechal "očipovat" a ty ne, tak to na dění světa a Boha nic tak zásadně nemění.
Když motýl mávne křídlem, nebo když my se uprdneme, není to zas tak z hlediska vyššího principu mravního tak podstatné.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod Pedriito » ned 23. led 2022 1:49:27

:D :D :D
Taky bch to tak viděl
Pedriito
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 23. led 2022 8:14:29

Rakouští poslanci schválili povinné očkování proti koronaviru
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/rak ... 201957_voj

honzam píše: než se začnou objevovat statisticky podložené informace o tom, že očkování dlouhodobě oslabuje imunitu a zvyšuje riziko nákazy novou variantou omikron.


22.1.2022 Izrael 44 580 nově nakažených

JERUZALEM - Kľúčový poradca izraelskej vlády v oblasti vakcín odhalil, že očkovanie proti koronavírusu nezastavilo šírenie ochorenia COVID-19. Bol to šok, pretože očkovanie je odborníkmi považované za najúčinnejšiu zbraň proti pandémii. Prečo teda v Izraeli, ktorý patril medzi najlepšie krajiny z hľadiska očkovanosti, vakcína nezaberá?
https://www.topky.sk/cl/11/2249507/VIDE ... ef-Pfizeru
Návštěvník
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » ned 23. led 2022 9:11:15

miroslav píše:Ale myslím, že můj hlas tady ve věci očkování neovlivnil jediného člověka.
Tak bych to nebral zas tak vážné.
Zkrátka si tu povídáme a jestli já jsem se nechal "očipovat" a ty ne, tak to na dění světa a Boha nic tak zásadně nemění.
Když motýl mávne křídlem, nebo když my se uprdneme, není to zas tak z hlediska vyššího principu mravního tak podstatné.

Netvrdím, že nemáš pravdu, neboť to záleží na kontextu, ve kterém se pohybuješ.

Aby vynikly kontury toho, viz slova Ježíše Nazaretského o cizoložství například.

Je v této analogii pravda, že tvá slova o "ojebání" na dění světa a Boha nic tak zásadně nemění?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 23. led 2022 9:19:12

Český slovník je pozoruhodný: sou-náležitost a sou-ložení versus cizo-ta a cizo-ložení.
Návštěvník
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 23. led 2022 9:19:57

:D
Návštěvník
 

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » ned 23. led 2022 13:03:29

Zdeněk píše:
miroslav píše:Ale myslím, že můj hlas tady ve věci očkování neovlivnil jediného člověka.
Tak bych to nebral zas tak vážné.
Zkrátka si tu povídáme a jestli já jsem se nechal "očipovat" a ty ne, tak to na dění světa a Boha nic tak zásadně nemění.
Když motýl mávne křídlem, nebo když my se uprdneme, není to zas tak z hlediska vyššího principu mravního tak podstatné.

Netvrdím, že nemáš pravdu, neboť to záleží na kontextu, ve kterém se pohybuješ.

Aby vynikly kontury toho, viz slova Ježíše Nazaretského o cizoložství například.

Je v této analogii pravda, že tvá slova o "ojebání" na dění světa a Boha nic tak zásadně nemění?


Já necizoložím ani na ženy nekoukám chtivě. Koukám na ně s obdivem.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » ned 23. led 2022 13:24:56

miroslav píše:
Zdeněk píše:
miroslav píše:Ale myslím, že můj hlas tady ve věci očkování neovlivnil jediného člověka.
Tak bych to nebral zas tak vážné.
Zkrátka si tu povídáme a jestli já jsem se nechal "očipovat" a ty ne, tak to na dění světa a Boha nic tak zásadně nemění.
Když motýl mávne křídlem, nebo když my se uprdneme, není to zas tak z hlediska vyššího principu mravního tak podstatné.

Netvrdím, že nemáš pravdu, neboť to záleží na kontextu, ve kterém se pohybuješ.

Aby vynikly kontury toho, viz slova Ježíše Nazaretského o cizoložství například.

Je v této analogii pravda, že tvá slova o "ojebání" na dění světa a Boha nic tak zásadně nemění?


Já necizoložím ani na ženy nekoukám chtivě. Koukám na ně s obdivem.

A oni na tebe?
:)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod miroslav » ned 23. led 2022 13:35:06

Zdeněk píše:A oni na tebe?
:)


Já jsem nejraději, když si mne ani nevšimnou, když se dívají jaksi skrz mne.
Do obchodu chodím jako strašidlo - v montérkách, plastovývh pantoflích atd. Nicméně ani tak mi nedají pokoj - asi si myslí, že jsem řemeslník a ti se dneska plotí zlotem. :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Očkování

Nový příspěvekod lklknml » ned 23. led 2022 14:02:29

miroslav píše:
Zdeněk píše:A oni na tebe?
:)


Já jsem nejraději, když si mne ani nevšimnou, když se dívají jaksi skrz mne.
Do obchodu chodím jako strašidlo - v montérkách, plastovývh pantoflích atd. Nicméně ani tak mi nedají pokoj - asi si myslí, že jsem řemeslník a ti se dneska plotí zlotem. :)

Co kecáš, vždyť vůbec nevycházíš, abys nechyt koroňáka... A když už se odhodláš do obchodu, tak máš roušku a plastový rukavice...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod Tara » ned 23. led 2022 14:14:16

miroslav píše:
Zdeněk píše:A oni na tebe?
:)


Já jsem nejraději, když si mne ani nevšimnou, když se dívají jaksi skrz mne.
Do obchodu chodím jako strašidlo - v montérkách, plastovývh pantoflích atd. Nicméně ani tak mi nedají pokoj - asi si myslí, že jsem řemeslník a ti se dneska plotí zlotem. :)

Odříkaného největší krajíc :-)
Tak to měl i jáčko, "sundejte ze mě tu ženksou!!!!!!" a ženské se na něho lepily :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků