Očkování

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 21:54:02

miroslav píše:Zdeňku, tys tady často typoval lidi podle toho jak vypadají.

No ale to bylo třeba u Moojiho, to je v pořádku, protože svoje mistry si musíme pečlivě vybírat a určitě bych se divil, kdyby se mnou v tomto Mooji nesouhlasil (tj. že by mu vadila diskuze o jeho obličeji třeba).

K diskuzi o vakcinaci to ale rozhodně nepatří, tam patří fakta, 5 + 5 = 10 nikoli kvůli tomu, že to říkal pan Osvícený či Skoroosvícený, ale kvůli selskému rozumu (který na duchovní cestě neplatí).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 21:56:53

Pedriito píše:
Zdeněk píše:
Pedriito píše:A pak kdo je tady magor, jednou jo, jednou ne, jak se to hodí... Zdeňku, zdeňku,..

A něco konkrétního by nebylo, ty povšechný mravokárný žvanile.

A co? Jako že utápíš svou pozornost v nesmyslech? Jako že budeš špekulovat o tom a o tom? Jako že sám už ani nevíš, jestli se očkovat, jako že jednou má Miroslav pravdu, jindy Vostál, jindy Peková, či kdoví kdo .. Prober se

Tak já bych ti to rád omlátil o hlavu milý Pedriito, ale moje vyšší já mi asi nějak naznačuje, že je to hloupé a že bych se z tohodle duševního modu měl vymotat (a já jsem si v duchu nasliboval, že ho budu poslouchat).

A vůbec tu trávim nějak moc času blbě... měl bych si dát facku a probrat se.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » ned 19. pro 2021 22:09:39

Tak já bych ti to rád omlátil o hlavu milý Pedriito, ale moje vyšší já mi asi nějak naznačuje, že je to hloupé a že bych se z tohodle duševního modu měl vymotat (a já jsem si v duchu nasliboval, že ho budu poslouchat).

A vůbec tu trávim nějak moc času blbě... měl bych si dát facku a probrat se.


Teď po dlouhý době jsi upřímný, nezamotaný do psychologií a filozofií.
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod petr vostál » pon 20. pro 2021 9:56:05

A vůbec tu trávim nějak moc času blbě... měl bych si dát facku a probrat se.


Nebud agresivní,

ale když už jo, tak nezapomen nastavit i druhou tvář... :D
petr vostál
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » pon 20. pro 2021 9:58:12

Pedriito píše:
Tak já bych ti to rád omlátil o hlavu milý Pedriito, ale moje vyšší já mi asi nějak naznačuje, že je to hloupé a že bych se z tohodle duševního modu měl vymotat (a já jsem si v duchu nasliboval, že ho budu poslouchat).

A vůbec tu trávim nějak moc času blbě... měl bych si dát facku a probrat se.


Teď po dlouhý době jsi upřímný, nezamotaný do psychologií a filozofií.

To je přece to Čisté já - Átma (Átman).
Ale není to snadné, po tom všem, co se o tom napsalo, co se ohledně toho cvičilo, být jím bez příčiny a myšlenky, vzpomínky... Je to začátek i konec. Cestou je přijímání a dávání. Vše přijínout a vše dát. Ne tvé - ne moje...
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » pon 20. pro 2021 11:40:23

petr vostál píše:
A vůbec tu trávim nějak moc času blbě... měl bych si dát facku a probrat se.


Nebud agresivní,

ale když už jo, tak nezapomen nastavit i druhou tvář... :D

Obrázek
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » pon 20. pro 2021 11:44:13

miroslav píše:Jinak jeden můj duchovňácký známý, když mne viděl - byl také expert na ty ksichty, tak byl mým obličejem, výrazem přímo unešen.

Cože?? Tímhle unešen?! :hm:
Obrázek
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » pon 20. pro 2021 18:50:46

Zdeněk píše:
K diskuzi o vakcinaci to ale rozhodně nepatří, tam patří fakta


Odkud pocházejí tyto fakta? Jaký zdroj, ve kterém je uveden tento obrázek?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3564
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » pon 20. pro 2021 19:09:47

miroslav píše:
Zdeněk píše:
K diskuzi o vakcinaci to ale rozhodně nepatří, tam patří fakta


Odkud pocházejí tyto fakta? Jaký zdroj, ve kterém je uveden tento obrázek?

P.S.
Čerstvá data od nás:
Data: Jak očkování chrání Čechy před nemocnicí a těžkým covidem

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tech-technologie-veda-data-jak-ockovani-v-cr-chrani-pred-hospitalizaci-a-tezkym-prubehem-covidu-182353#source=hp&seq_no=6&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=sbrObzf0vxN-202112201659&dop_id=182353&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3564
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » pon 20. pro 2021 19:29:36

miroslav píše:
Zdeněk píše:
K diskuzi o vakcinaci to ale rozhodně nepatří, tam patří fakta


Odkud pocházejí tyto fakta? Jaký zdroj, ve kterém je uveden tento obrázek?

viewtopic.php?f=60&t=8905&p=168666#p168664
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » pon 20. pro 2021 20:41:11

Tak jsem se díval na ten web a našel jsem tam data vypovídající poněkud jinak

Table 8: Whole period age-standardised mortality rates by vaccination status, per 100,000 person-years, England, deaths occurring between 1 January 2021 and 31 October 2021
(kliknutím na tabulku se zvětší)
Přílohy
Tabulka.jpg
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3564
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » pon 20. pro 2021 21:43:41

miroslav píše:Tak jsem se díval na ten web a našel jsem tam data vypovídající poněkud jinak

Table 8: Whole period age-standardised mortality rates by vaccination status, per 100,000 person-years, England, deaths occurring between 1 January 2021 and 31 October 2021
(kliknutím na tabulku se zvětší)

Ale já píšu o věkové skupině 10-59 let. Tu je třeba hledat v tabulce 4. Kde je za každou věkovou skupinu informace o "Numbet of deaths" a "Population" (z kterých jsem pak vypočítal Počet mrtvých na 100 000 obyvatel) za jednotlivé týdny. Čili aby se srovnání učinilo přehlednější, je dobré sloučit kategorie "Within 21 days of first dose" + "21 days or more after first dose" + "Second dose" do jedné kategorie "Očkovaní", abychom dostali přehlednější srovnání Očkovaní vers. Neočkovaní. Výsledkem je výše zmíněný graf:
Obrázek
Ze kterého je patrné, že očkovaní lidé ve věkové kategorii 10-59 ve Velké Británii umírali více, než neočkovaní.

Miroslave, Miroslave, že ty podceňuješ resp. předsudečně pohlížíš takhle svrchu :hm: na moje analytické schopnosti...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » pon 20. pro 2021 22:49:02

Ten graf jsem tam nenašel.
Nicméně, pokud to tak je, tak by to mohlo být tou jejich Astra Zenecou, která u mladších někdy vyvolává sraženiny krve, pokud se pamatuji.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3564
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » úte 21. pro 2021 9:08:16

Přílohy
JIP Od začátku týdne.jpg
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3564
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » úte 21. pro 2021 9:31:02

miroslav píše:Ten graf jsem tam nenašel.

A jak bys ten graf tam asi mohl najít, když je můj :roll: (vždyť tam máš české titulky). Ten graf vznikl díky Chart.js, který má tu příjemnou vlastnost, že v html souboru umožní sejvnout graf jako png soubor. Který se pak může nahrát jako diskuzní příloha díky Janě správcovské velkorysosti (a když se na něj odkáže v příspěvku přímo, skrze [Img] tag, tak se pěkně i celý zobrazí a nemusí se na něj klikat).

Nejdřív jsem si ale musel natahat data z Excelu do své lokální databáze (možná by to šlo i v Excelu, ale neumím to), a tam to pomocí agregační SQL funkce sesumírovat, a zpátky překopírovat do html souboru s Chart.js scriptem, chápeš, ty bývalý IT vedoucí (připomínáš mi jednoho mého šéfa).

Nu a analogicky jako se naivně díváš ty na mě, tak se i díváš na Dr. Maloneho nebo na architekty z ae911truth.org. A vůbec tě ve své přezíravosti ani nenapadne, kolik je za jejich tvrzeními práce, překonávání nejistoty, a frustrovaného rozčarování ze systému. A navíc ještě vystavování se značnému nátlaku a profesnímu ohrožení od naivních přezíračů.

Jenomže přiznat si to, znamená nejen překonat pýchu, ale i odložit svůj světozor. Což řada lidí schopna není a schopna nebude a proto umožní vládě, kterou máme, vládnout. Neboli, jak moudře praví E. Tolle, změna musí přijít zevnitř. Ty by ses měl změnit.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » úte 21. pro 2021 11:51:20

miroslav píše:Nicméně, pokud to tak je, tak by to mohlo být tou jejich Astra Zenecou, která u mladších někdy vyvolává sraženiny krve, pokud se pamatuji.

FDA provedla důkladné vyhodnocení údajů z postregistračního bezpečnostního dozoru týkajících se myokarditidy a perikarditidy po podání vakcíny Pfizer-BioNtech a zjistila, že údaje prokazují zvýšená rizika, obzvláště během sedmi dnů po druhé dávce. Riziko je vyšší u mužů do 40 let ve srovnání se ženami a staršími muži a je nejvyšší u mužů ve věku 12 až 17 let. Dostupné údaje z krátkodobého sledování naznačují, že u většiny jedinců došlo k vymizení příznaků. Někteří jedinci však vyžadovali podporu intenzivní péče. Informace o potenciálních dlouhodobých zdravotních výsledcích zatím nejsou k dispozici.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » úte 21. pro 2021 14:20:34

Zdeněk píše:
miroslav píše:Nicméně, pokud to tak je, tak by to mohlo být tou jejich Astra Zenecou, která u mladších někdy vyvolává sraženiny krve, pokud se pamatuji.

FDA provedla důkladné vyhodnocení údajů z postregistračního bezpečnostního dozoru týkajících se myokarditidy a perikarditidy po podání vakcíny Pfizer-BioNtech a zjistila, že údaje prokazují zvýšená rizika, obzvláště během sedmi dnů po druhé dávce. Riziko je vyšší u mužů do 40 let ve srovnání se ženami a staršími muži a je nejvyšší u mužů ve věku 12 až 17 let. Dostupné údaje z krátkodobého sledování naznačují, že u většiny jedinců došlo k vymizení příznaků. Někteří jedinci však vyžadovali podporu intenzivní péče. Informace o potenciálních dlouhodobých zdravotních výsledcích zatím nejsou k dispozici.


A jaké jsou údaje u infikovaných covidem?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3564
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » úte 21. pro 2021 17:06:41

miroslav píše:
Zdeněk píše:
miroslav píše:Nicméně, pokud to tak je, tak by to mohlo být tou jejich Astra Zenecou, která u mladších někdy vyvolává sraženiny krve, pokud se pamatuji.

FDA provedla důkladné vyhodnocení údajů z postregistračního bezpečnostního dozoru týkajících se myokarditidy a perikarditidy po podání vakcíny Pfizer-BioNtech a zjistila, že údaje prokazují zvýšená rizika, obzvláště během sedmi dnů po druhé dávce. Riziko je vyšší u mužů do 40 let ve srovnání se ženami a staršími muži a je nejvyšší u mužů ve věku 12 až 17 let. Dostupné údaje z krátkodobého sledování naznačují, že u většiny jedinců došlo k vymizení příznaků. Někteří jedinci však vyžadovali podporu intenzivní péče. Informace o potenciálních dlouhodobých zdravotních výsledcích zatím nejsou k dispozici.


A jaké jsou údaje u infikovaných covidem?

A nebylo by lépe se ptát, proč nemáme k dipozici vakcínu na klasické bázi inaktivovaného viru?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » úte 21. pro 2021 19:59:45

Zdeněk píše:
A nebylo by lépe se ptát, proč nemáme k dipozici vakcínu na klasické bázi inaktivovaného viru?


No to je dobrá otázka. Ale nejspíš na coronavira je efektivnější a snadněji cílená ta modernější mRNA vakcína.
Prostě to je vývoj v medicíně.
A odpůrců nových metod bylo vždy hodně.

Zkus si ty svoje data o následcích očkování porovnat s daty o následcích onemocnění covidem.
S covidem se totiž dříve či později setkáme všichni.
Myslíš, že ty ne?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3564
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » úte 21. pro 2021 20:39:04

S covidem se totiž dříve či později setkáme všichni.
Myslíš, že ty ne?


No a někdo to chytne a jinej to nechytne i kdyby to žral po kilech,

tak nestraš ty vládní poskoku,

sčítej si mrtvý, počítej hospitalizovaný, vypočítavej si kolik stojí dotovaná hospitalizace, chod si na vočkování ale nestraš že by se s tím měl setkat každej...


A hlavně neklad pitomý votázky jak ta Jana...
VOSTÁLNÍK
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků