Očkování

Očkování

Nový příspěvekod lklknml » sob 18. pro 2021 19:24:55

Tak jsem koukal na Vostála forum a zaujal mě Alaji příspěvek o větším počtu mrtvých očkovaných než neočkovaných ve Velké Británii ve věkové kategorii 10-59 let během letošního roku.
A protože to jsou data z vládního webu, tak jsem to překontroloval a je to tak:

graf.png

Ve vyšších věkových kategoriích už to ale jednoznačně vychází pro očkování.
(Nicméně v tom souboru je docela závažná datová nekonzistence a chtělo by to jí objasnit.)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Očkování

Nový příspěvekod Pedriito » sob 18. pro 2021 19:36:08

Ach vy grafisti. Zen graffiti by vam slušel víc.
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » sob 18. pro 2021 19:55:39

Zdeněk píše:
miroslav píše:No a proto bych mezi své duchovní přátele nebral neočkované. To není diskriminace, že by se chudáci nemohli očkovat, ale že mají silnou tendenci zblbout a nějaká "Pravda" je jim vlastně v podstatě ukradená. Jde jim zkrátka o něco jiného a duchovňáctví je pro ně k tomu jedním z prostředků.
Je mi líto akorát Zdeňka, kteréj není zas tak hloupej a nezkušenej. Ale mezi námi je tohle asi vzájemné Obrázek

Tak jsem koukal na Vostála forum a zaujal mě Alaji příspěvek o větším počtu mrtvých očkovaných než neočkovaných ve Velké Británii ve věkové kategorii 10-59 let během letošního roku.
A protože to jsou data z vládního webu, tak jsem to překontroloval a je to tak:

graf.png

Ve vyšších věkových kategoriích už to ale jednoznačně vychází pro očkování.
(Nicméně v tom souboru je docela závažná datová nekonzistence a chtělo by to jí objasnit.)

Čímž chci říci, jsi normální blázen Miroslave. Kam se na tebe hrabou jehovisti. Mohl by sis to překontrolovat sám (v IT jsi přeci dělal). Ale neuděláš to. Tvá víra ti to nedovolí. :)

Tedy jestli nejsi nějaká umělá inteligence nebo co.

Oni na to ostatně i vládní úředníci trochu narážejí v tom Excelovském souboru, jedná se o tabulku 4, poznámka 8:
U věkové skupiny 10–59 let bude očkovaná populace v průměru starší než neočkovaná populace, a to kvůli prioritám při očkování na základě věku. A protože je úmrtnost u starších lidí vyšší, zvýší se tím úmrtnost očkované populace ve srovnání s neočkovanou populací.

Což je samo o sobě jen další indikací proti plošnému očkování mladých lidí, natož dětí.
Nechtěl bych mít tvoji karmu, Miroslave...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod salmo1cz. » sob 18. pro 2021 21:15:41

Pedriito píše:Ach vy grafisti. Zen graffiti by vam slušel víc.

Já bych to nezlehčoval Pedrito.Jsem sice také očkován Jansenem, ale musel bych být slepý abych neviděl, že u hromady očkovaných kolegů se zhoršil jejich stav chronických onemocněníc.Hromadou myslím tak 70% a to se přehlédnout prostě nedá.
Nejhůře dopadl Láďa, chronická žilní trombóza DK a následná mozková mrtvice 14 dní po očkování...6 měsíců práce neschopen.U jiného výrazně zhoršení mononeuropatie DK ten sice vydržel měsíc, ale to jen protože platí hypotéku 30K, ale nakonec lehnul také.
Mě samotnému bylo 10dni podivně, až jsem se musel nasrat a všechno vyhnat.
salmo1cz.
 

Re: Víra

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » sob 18. pro 2021 23:44:43

Tak jsem koukal na Vostála forum


Ty máš přísnej zákaz tam chodit šmírovat ty jedna šmíro,

ale pokud tě napadne něco inteligentní (vo čemž lze silně pochybovat ale naděje umírá poslední)

tak to tam můžeš napsat,

ale musíš si pospíšit aby tě stačil Pedrito zaregistrovat, páč ráno něco blábolil že končí,

ale hovno končí, furt tam doted blábolí pitomosti jak ta Jana nebo ten Zdeněk...


Takže tak ty šmíráku, chodit krást nám tam ze studnice moudrosti tedy nebudeš !!!
VOSTÁLNÍK
 

Re: Víra

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » sob 18. pro 2021 23:48:34

Mě samotnému bylo 10dni podivně, až jsem se musel nasrat a všechno vyhnat.


To dělá i Miroslav, akoráte dle svého zvyku vyhání čerta dáblem, takže už byl po třetí na očkování,

takže ted už zase pro změnu vyhání dábla čertem...
VOSTÁLNÍK
 

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » ned 19. pro 2021 0:10:54

VOSTÁLNÍK píše:
Mě samotnému bylo 10dni podivně, až jsem se musel nasrat a všechno vyhnat.


To dělá i Miroslav, akoráte dle svého zvyku vyhání čerta dáblem, takže už byl po třetí na očkování,

takže ted už zase pro změnu vyhání dábla čertem...


Pozoruhodné je, jak si někteří lidé démononizují takovou prkotinu, jakou je očkování.
Všechno zlé je ale k něčemu dobré.
Na takové prkotině, jako je očkování se vybarví kdo je kdo, kdo žije normálně a samozřejmě realitou a kdo je náchylný na konspirační dezinformace či jiné oblbovárny.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3471
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » ned 19. pro 2021 0:33:18

Všechno zlé je ale k něčemu dobré.


To určitě,

ale nezapomínej že to úplně stejně platí i naopak,

jednou vyháníš tak čerta dáblem a pak naopak dábla čertem,

tak to prostě chodí s těma polaritama,

ty jeden dobrosere....
VOSTÁLNÍK
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » ned 19. pro 2021 0:34:02

salmo1cz. píše:
Pedriito píše:Ach vy grafisti. Zen graffiti by vam slušel víc.

Já bych to nezlehčoval Pedrito.Jsem sice také očkován Jansenem, ale musel bych být slepý abych neviděl, že u hromady očkovaných kolegů se zhoršil jejich stav chronických onemocněníc.Hromadou myslím tak 70% a to se přehlédnout prostě nedá.
Nejhůře dopadl Láďa, chronická žilní trombóza DK a následná mozková mrtvice 14 dní po očkování...6 měsíců práce neschopen.U jiného výrazně zhoršení mononeuropatie DK ten sice vydržel měsíc, ale to jen protože platí hypotéku 30K, ale nakonec lehnul také.
Mě samotnému bylo 10dni podivně, až jsem se musel nasrat a všechno vyhnat.

Já nic takového nezaznamenal, a z čeho mám tedy vycházet? Kolem mě jsou stovky očkovaných, a nikde žádný problém. Tak mám věřit médiím? A ne tomu v čem žiju? Tak to ne holenku. Oni lidi maj ty problémy i bez ockování. Furt. Ale injekce je nejspíš spoustěč, žejo? To bych na ní moh svíst můj pověstný pupínek. Ale nejspís jsem se jen den před tím přežral čokoládou.
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » ned 19. pro 2021 9:47:06

Návštěvník píše:Obrázek
Alan Watts

“To have faith is to trust yourself to the water. When you swim you don’t grab hold of the water, because if you do you will sink and drown. Instead you relax, and float.”

"Mít víru znamená věřit ve vodu. Když budete plavat, nebudete se chytat vody, protože pokud tak učiníte, ponoříte se a utopíte se. Místo toho si odpočiňte a vznášejte se. “


To je špatnej příměr, přece plavat či vznášet se není votázkou víry ale zkušenosti a poznání jaká akce vyvolá jakou reakci,

stejně tak konec světa může být poznáním (že jednoho dne se slunce rozepne a zničí zemi)

nebo vírou v Janovu představu co jsem si přečetl ve Zjevení,

poznání a víra jsou dvě různé věci,

i když dozajista můžeme věřit, že máme jakési pravdivé a celistvé poznání,

ale to naše poznání je jen částečné...

To je pak ovšem opět jen víra, tedy představa...


Tedy jak víra tak i poznání může být vcelku zavádějící věc, protože obojí může být mylnou představou
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 19. pro 2021 9:47:16

Návštěvník píše:Obrázek
Alan Watts

“To have faith is to trust yourself to the water. When you swim you don’t grab hold of the water, because if you do you will sink and drown. Instead you relax, and float.”

"Mít víru znamená věřit ve vodu. Když budete plavat, nebudete se chytat vody, protože pokud tak učiníte, ponoříte se a utopíte se. Místo toho si odpočiňte a vznášejte se. “


To je špatnej příměr, přece plavat či vznášet se není votázkou víry ale zkušenosti a poznání jaká akce vyvolá jakou reakci,

stejně tak konec světa může být poznáním (že jednoho dne se slunce rozepne a zničí zemi)

nebo vírou v Janovu představu co jsem si přečetl ve Zjevení,

poznání a víra jsou dvě různé věci,

i když dozajista můžeme věřit, že máme jakési pravdivé a celistvé poznání,

ale to naše poznání je jen částečné...

To je pak ovšem opět jen víra, tedy představa...


Tedy jak víra tak i poznání může být vcelku zavádějící věc, protože obojí může být mylnou představou
Návštěvník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Vostálník » ned 19. pro 2021 9:52:33

miroslav píše:No a proto bych mezi své duchovní přátele nebral neočkované. To není diskriminace, že by se chudáci nemohli očkovat, ale že mají silnou tendenci zblbout a nějaká "Pravda" je jim vlastně v podstatě ukradená. Jde jim zkrátka o něco jiného a duchovňáctví je pro ně k tomu jedním z prostředků.
Je mi líto akorát Zdeňka, kteréj není zas tak hloupej a nezkušenej. Ale mezi námi je tohle asi vzájemné Obrázek


No ty seš idiot,

jestliže existují dva protikladné názory,

není správně ten kterému věřím, ale správně je ten třetí,

mince má prostě tři strany, ne jen dvě...

Z toho důvodu tě prostě považuji za blba a kreténa kterého je třeba kopat do prdele, což je nejvyšší projev soucitu vůči zacyklovaným kreténům v dobru a zlu..
Vostálník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Jana » ned 19. pro 2021 10:01:05

salmo1cz. píše:
Pedriito píše:Ach vy grafisti. Zen graffiti by vam slušel víc.

Já bych to nezlehčoval Pedrito.Jsem sice také očkován Jansenem, ale musel bych být slepý abych neviděl, že u hromady očkovaných kolegů se zhoršil jejich stav chronických onemocněníc.Hromadou myslím tak 70% a to se přehlédnout prostě nedá.
Nejhůře dopadl Láďa, chronická žilní trombóza DK a následná mozková mrtvice 14 dní po očkování...6 měsíců práce neschopen.U jiného výrazně zhoršení mononeuropatie DK ten sice vydržel měsíc, ale to jen protože platí hypotéku 30K, ale nakonec lehnul také.
Mě samotnému bylo 10dni podivně, až jsem se musel nasrat a všechno vyhnat.

U chronických nemocí bývá zvykem, že se časem zhoršují. Je dost možné, že po očkování se objeví i to, co by se objevilo bez očkování. Mnozí lidé jsou z očkování vyděšeni a věří, že po očkování se jejich zdravotní stav zhorší, a víra, jak je známo, je mocný psychosomatický činitel. Při různých studiích, které jsou díky konkurenčnímu boji farmaceutických firem setsakramentsky hlídané, se potvrzuje, že nežádoucí účinky se ve skupinách s placebem a vakcínou vyskytují v podobné míře. Skutečné prokázané nežádoucí účinky jsou, tuším, řádově 0,5-1 % u vakcín, které se používají v ČR a zpravidla jsou jen krátkodobé, podobně jako u jiných druhů očkování.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6958
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 10:13:58

Jana píše:
salmo1cz. píše:
Pedriito píše:Ach vy grafisti. Zen graffiti by vam slušel víc.

Já bych to nezlehčoval Pedrito.Jsem sice také očkován Jansenem, ale musel bych být slepý abych neviděl, že u hromady očkovaných kolegů se zhoršil jejich stav chronických onemocněníc.Hromadou myslím tak 70% a to se přehlédnout prostě nedá.
Nejhůře dopadl Láďa, chronická žilní trombóza DK a následná mozková mrtvice 14 dní po očkování...6 měsíců práce neschopen.U jiného výrazně zhoršení mononeuropatie DK ten sice vydržel měsíc, ale to jen protože platí hypotéku 30K, ale nakonec lehnul také.
Mě samotnému bylo 10dni podivně, až jsem se musel nasrat a všechno vyhnat.

U chronických nemocí bývá zvykem, že se časem zhoršují. Je dost možné, že po očkování se objeví i to, co by se objevilo bez očkování. Mnozí lidé jsou z očkování vyděšeni a věří, že po očkování se jejich zdravotní stav zhorší, a víra, jak je známo, je mocný psychosomatický činitel. Při různých studiích, které jsou díky konkurenčnímu boji farmaceutických firem setsakramentsky hlídané, se potvrzuje, že nežádoucí účinky se ve skupinách s placebem a vakcínou vyskytují v podobné míře. Skutečné prokázané nežádoucí účinky jsou, tuším, řádově 0,5-1 % u vakcín, které se používají v ČR a zpravidla jsou jen krátkodobé, podobně jako u jiných druhů očkování.

To se dá říci u vakcín které prošly mnohaletým zkušebním obdobím. Nikoli u mRNA vakcíny, která je na zcela nové bázi.

I kdyby žádné vedlejší účinky mRNA vakcína neměla, jde o nepřijatelné experimentování s lidmi, pokud je k dispozici báze vyzkoušená.
Lidé co to dopustili by měli být souzeni, jako teroristé. Protože vystavili populaci riziku vážných následků. I kdyby se ukázalo, že žádné nejsou, tak to na věci nic nemění.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 10:18:59

miroslav píše:Pozoruhodné je, jak si někteří lidé démononizují takovou prkotinu, jakou je očkování.

Covid není prkotina, tudíž ani jeho léčení.

Prkotinu z toho dělá tvoje mysl, protože racionální argumenty nedokáže vyvrátit.

Paroháč, který nedokáže přijmout, že jeho Žena je ve skutečnosti hnojná děva. A tak důkazy bagatelizuje a zpochybňuje lidi, co je mimoděk přinášejí.
Smutný to pohled na duchovňáka, který se své chiméry nechce ani na konci života vzdát.

(Snad nemusím psát, že Žena je zde pochopitelně symbolem pro tvůj světozor/cítění/myšlení.)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod miroslav » ned 19. pro 2021 10:40:24

Zdeněk píše:
miroslav píše:Pozoruhodné je, jak si někteří lidé démononizují takovou prkotinu, jakou je očkování.

Covid není prkotina, tudíž ani jeho léčení.


Ano Covid není prkotina, ale očkování je proti tomu prkotina.
Náš zedník se už uzdravil už u nás pracuje a říká A stejně se očkovat nenechám. Na otázku proč říká Nenechám si do sebe přece píchnout to svinstvo, ty žiletky...
Jak se někteří lidé nechají zblbnout - vytvoří si nějakou negativní představu vlivem špatné četby a té se pak bojí jako čert kříže.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3471
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Víra

Nový příspěvekod Pedriito » ned 19. pro 2021 10:59:42

U nás na pracovišti se už očkuje přímo tam, třetí dávka. Necítím že ji potřebuji. Páč tři už vlastně mám. Tou první byl covid sám. Včera byly u mě děti, po prodělaném covidu. Zvládli to bez komplikací. Očkovat se nechtějí, a to bez toho aniž by řešily mediální marast, a někdo je "masíroval". Nic o týhle válce mezi "jo" a "ne" neví. Řeší jiné věci, svý touhy, vyvstavající tuchy o svém místě ve světě, první lásky...
Pedriito
 

Re: Víra

Nový příspěvekod lklknml » ned 19. pro 2021 11:00:45

miroslav píše:
Zdeněk píše:
miroslav píše:Pozoruhodné je, jak si někteří lidé démononizují takovou prkotinu, jakou je očkování.

Covid není prkotina, tudíž ani jeho léčení.


Ano Covid není prkotina, ale očkování je proti tomu prkotina.
Náš zedník se už uzdravil už u nás pracuje a říká A stejně se očkovat nenechám. Na otázku proč říká Nenechám si do sebe přece píchnout to svinstvo, ty žiletky...
Jak se někteří lidé nechají zblbnout - vytvoří si nějakou negativní představu vlivem špatné četby a té se pak bojí jako čert kříže.

Vlastně je mi tě svým způsobem líto Miroslave. Jako by mi bylo líto té holky, co jí byl dán v hypnóze příkaz, že číslo 4 neexistuje.

No líto... neměl ses dát zhypnotizovat. Teď bys potřeboval leda tak klackem po hlavě ale mlať starýho dědka... na to nemám nátutu nejsem Vostál...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Víra

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 19. pro 2021 11:06:39

miroslav píše:
Zdeněk píše:
miroslav píše:Pozoruhodné je, jak si někteří lidé démononizují takovou prkotinu, jakou je očkování.

Covid není prkotina, tudíž ani jeho léčení.


Ano Covid není prkotina, ale očkování je proti tomu prkotina.
Náš zedník se už uzdravil už u nás pracuje a říká A stejně se očkovat nenechám. Na otázku proč říká Nenechám si do sebe přece píchnout to svinstvo, ty žiletky...
Jak se někteří lidé nechají zblbnout - vytvoří si nějakou negativní představu vlivem špatné četby a té se pak bojí jako čert kříže.

Zkus si poslechnout tak prvních 20 minut.
To není "špatná četba", to jsou slova odborníků. O vakcíně...
Návštěvník
 

Re: Víra

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 19. pro 2021 11:07:15

Návštěvník
 

Další

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků