Co mě napadá

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod lklknml » stř 26. kvě 2021 22:40:13

miroslav píše:Kdo se vžívá v sexu na té jen běžné zvířecí a sebepotvrzující se úrovni, ten se dál nedostane.
Proto je dobrý celibát. Ne věčný, ale dokud "Síla" nevystoupí do duchovních sfér. Jinak vyteče - vytéká hned dole a výš už nezbývá ta energie, "není důvod"
A krásná Šaktí "vyteče" dříve, než se může projevit a účinkovat ve vyšších sférách.

Jo, v tomto duchu se vyjadřuje i Ra.

Nějak ale nechápu, proč by se běžný zvířecí sebepotvrzující sex měl povyšovat do duchovních sfér. Nesouhlasím sice se striktním Buddhovým zákazem (protože to může vyvolávat zbytečnou frustraci/boj), ale nevidím důvod záměrně otevírat tok energie tímto směrem. To je jako bys se chtěl opít a přitom zůstat střízlivý. To nejde. Já prostě žádnej duchovní sex neznám. A ani moje buddhistická tradice. Tak mám podezření, že to je prostě z nouze ctnost, taková nějaká zoufalá vilná snaha Pedriita zachovat duchovňáckou tvář :D.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod lklknml » stř 26. kvě 2021 22:42:10

Vopičák píše:Prvotní je, jak umíš být upřímný sám k sobě.

Neumím. Já se totiž nikde nevidím. Tak to mám blbý no.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » stř 26. kvě 2021 23:19:42

Já prostě žádnej duchovní sex neznám. A ani moje buddhistická tradice.


To bude tím, že jste blbci,

duchovní sex je úplně ten samej sex jak šuká kdekdo,

jenže je to naopak,

začíná se jak to zvíře divoce a vášnivě a končí se do pomala,

z koncetrae se přechází do meditace...
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » stř 26. kvě 2021 23:21:17

Zdeněk píše:
Vopičák píše:Prvotní je, jak umíš být upřímný sám k sobě.

Neumím. Já se totiž nikde nevidím. Tak to mám blbý no.


Jo, to já bych taky rád viděl někoho, kdo umí být sám k sobě upřímný... :D
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Vopičák » stř 26. kvě 2021 23:27:10

Zdeněk píše:
Vopičák píše:Prvotní je, jak umíš být upřímný sám k sobě.

Neumím. Já se totiž nikde nevidím. Tak to mám blbý no.

No, to máš.
Ale je té tady vidět docela kus.
Netušil jsem, že to máš jako Jana:
- Ťuk ťuk, kdo tam?
- TADY NIKDO NENÍ
Vopičák
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » stř 26. kvě 2021 23:39:04

Kdo se vžívá v sexu na té jen běžné zvířecí a sebepotvrzující se úrovni, ten se dál nedostane.
Proto je dobrý celibát. Ne věčný, ale dokud "Síla" nevystoupí do duchovních sfér. Jinak vyteče - vytéká hned dole a výš už nezbývá ta energie, "není důvod"
A krásná Šaktí "vyteče" dříve, než se může projevit a účinkovat ve vyšších sférách.


Takže už víš, proč si Bondy strkal ty tři prsty do prdele ???

No přece proto, aby mu Síla neutkla prdelí, kdyby si snad vomylem nezadržitelně prdnul...
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 27. kvě 2021 0:02:47

Zdeněk píše:
miroslav píše:Kdo se vžívá v sexu na té jen běžné zvířecí a sebepotvrzující se úrovni, ten se dál nedostane.
Proto je dobrý celibát. Ne věčný, ale dokud "Síla" nevystoupí do duchovních sfér. Jinak vyteče - vytéká hned dole a výš už nezbývá ta energie, "není důvod"
A krásná Šaktí "vyteče" dříve, než se může projevit a účinkovat ve vyšších sférách.

Jo, v tomto duchu se vyjadřuje i Ra.

Nějak ale nechápu, proč by se běžný zvířecí sebepotvrzující sex měl povyšovat do duchovních sfér. Nesouhlasím sice se striktním Buddhovým zákazem (protože to může vyvolávat zbytečnou frustraci/boj), ale nevidím důvod záměrně otevírat tok energie tímto směrem. To je jako bys se chtěl opít a přitom zůstat střízlivý. To nejde. Já prostě žádnej duchovní sex neznám. A ani moje buddhistická tradice. Tak mám podezření, že to je prostě z nouze ctnost, taková nějaká zoufalá vilná snaha Pedriita zachovat duchovňáckou tvář :D.

A kdo to dělá, že to někam povyšuje? Uvědom si, že bez tvý myšlenky, by tady žádný sex problem nebyl. Co tu zbývá bez tvý myšlenky? Miroslav tu dal někde úryvek Buddhy, tak kurva rozumíš tomu nebo ne! Nebo jen odíváš do svýho intelektu svá přání? A v týto stylizaci, říznutou nepochopeným Ježíšem a utíkáním k Ra... Ale samozřejmě znalý i ostatních nauk. Co ty jsi kurva za buddhistu!
Pedriito
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 27. kvě 2021 0:49:04

Pedriito
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod lklknml » čtv 27. kvě 2021 5:41:58

Vopičák píše:
Zdeněk píše:
Vopičák píše:Prvotní je, jak umíš být upřímný sám k sobě.

Neumím. Já se totiž nikde nevidím. Tak to mám blbý no.

No, to máš.
Ale je té tady vidět docela kus.
Netušil jsem, že to máš jako Jana:
- Ťuk ťuk, kdo tam?
- TADY NIKDO NENÍ

Co bych na sebe ťukal, když tam stejně nebudu. Copak jsem blázen?

To prostě nepochopíš dokud nebudeš cvičit bdělost tyvole.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod lklknml » čtv 27. kvě 2021 5:43:21

Pedriito píše:
Zdeněk píše:
miroslav píše:Kdo se vžívá v sexu na té jen běžné zvířecí a sebepotvrzující se úrovni, ten se dál nedostane.
Proto je dobrý celibát. Ne věčný, ale dokud "Síla" nevystoupí do duchovních sfér. Jinak vyteče - vytéká hned dole a výš už nezbývá ta energie, "není důvod"
A krásná Šaktí "vyteče" dříve, než se může projevit a účinkovat ve vyšších sférách.

Jo, v tomto duchu se vyjadřuje i Ra.

Nějak ale nechápu, proč by se běžný zvířecí sebepotvrzující sex měl povyšovat do duchovních sfér. Nesouhlasím sice se striktním Buddhovým zákazem (protože to může vyvolávat zbytečnou frustraci/boj), ale nevidím důvod záměrně otevírat tok energie tímto směrem. To je jako bys se chtěl opít a přitom zůstat střízlivý. To nejde. Já prostě žádnej duchovní sex neznám. A ani moje buddhistická tradice. Tak mám podezření, že to je prostě z nouze ctnost, taková nějaká zoufalá vilná snaha Pedriita zachovat duchovňáckou tvář :D.

A kdo to dělá, že to někam povyšuje? Uvědom si, že bez tvý myšlenky, by tady žádný sex problem nebyl. Co tu zbývá bez tvý myšlenky? Miroslav tu dal někde úryvek Buddhy, tak kurva rozumíš tomu nebo ne! Nebo jen odíváš do svýho intelektu svá přání? A v týto stylizaci, říznutou nepochopeným Ježíšem a utíkáním k Ra... Ale samozřejmě znalý i ostatních nauk. Co ty jsi kurva za buddhistu!

:shock: snad jsem toho tolik neřek...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 27. kvě 2021 6:28:45

Pedriito píše:Co ty jsi kurva za buddhistu!


Návštěvník
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 27. kvě 2021 7:46:32

To prostě nepochopíš dokud nebudeš cvičit bdělost tyvole.

Bdělost je široký pojem, asi jak celá šědá kůra mozková.. a ta má s "námi" potencionálními nibbánisty fakt těžký problém.
Kdybys byl skutečbě bdělý, nemáš myšlenku, že já jsem bdělý. A už vůbec nemáš myšlenku, že někdo je nebdělý, či dokonce nějaký iný... Když jsi skutečně bdělý, jsi pro myšlenky nedostatkovým zbožím, nenůžou tě najít. A tohle říká Buddha v tý esenci celýho svýho učení, kterýho úryvek tu dal Miroslav.
Pedriito
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 27. kvě 2021 7:58:55

snad jsem toho tolik neřek...


Za mě prostě říkáš hovno, protože nemůžeš něco nabulíkovat komukoliv, ne jen mě, kdo se asi (světe div se) zná líp, než ty jeho. Fakt nevím odkud taháš tyhle iformace, jestli z klobouku, tak bacha na Boba a Bobka. Králíci jsou sice pokojní a bázliví tvorové, ale když se naserou... tak dupou.
Pedriito
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod lklknml » čtv 27. kvě 2021 8:27:58

Pedriito píše:Kdybys byl skutečbě bdělý, nemáš myšlenku, že já jsem bdělý. A už vůbec nemáš myšlenku, že někdo je nebdělý, či dokonce nějaký iný... Když jsi skutečně bdělý, jsi pro myšlenky nedostatkovým zbožím, nenůžou tě najít. A tohle říká Buddha v tý esenci celýho svýho učení, kterýho úryvek tu dal Miroslav.

Nevím jaký úryvek máš na mysli, ale to co píšeš jsou nesmysly.

Vyprázdnit mysl předpokládá bdělost, jinak upadneš do spánku/transu/autohypnózy.

Ale z toho neplyne, že prázdná mysl = bdělost.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod lklknml » čtv 27. kvě 2021 8:30:02

Pedriito píše:
snad jsem toho tolik neřek...


Za mě prostě říkáš hovno, protože nemůžeš něco nabulíkovat komukoliv, ne jen mě, kdo se asi (světe div se) zná líp, než ty jeho. Fakt nevím odkud taháš tyhle iformace, jestli z klobouku, tak bacha na Boba a Bobka. Králíci jsou sice pokojní a bázliví tvorové, ale když se naserou... tak dupou.

Jen se tě snažím vymanit z temnoty chtíče, který tě nevědomě ovládá a jehož si slepým, plazícím se a lstivě oddaným otrokem.

To jsem si ve svém samaritánství zase nasral na hlavu...
Ale Ježíše taky neměli rádi.. a já tě jako křesťan mít rád musím... :'-(
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 27. kvě 2021 8:35:08

Tak to máš pěkně na hovno,

muset mít rád,

to ti z toho bude za chvíli z toho mrdat jak tý Janě,

nebo Mrdoslavovi z toho soucíění,

tydle ty umělý implantáty jsou pěkná sračka...
vostal petr
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 27. kvě 2021 8:42:42

Zdeněk píše:
Pedriito píše:
snad jsem toho tolik neřek...


Za mě prostě říkáš hovno, protože nemůžeš něco nabulíkovat komukoliv, ne jen mě, kdo se asi (světe div se) zná líp, než ty jeho. Fakt nevím odkud taháš tyhle iformace, jestli z klobouku, tak bacha na Boba a Bobka. Králíci jsou sice pokojní a bázliví tvorové, ale když se naserou... tak dupou.

Jen se tě snažím vymanit z temnoty chtíče, který tě nevědomě ovládá a jehož si slepým, plazícím se a lstivě oddaným otrokem.

To jsem si ve svém samaritánství zase nasral na hlavu...
Ale Ježíše taky neměli rádi.. a já tě jako křesťan mít rád musím... :'-(

Jal si se dělat něco, co nemusíš. Já nejsem objetí chtíče. Nemůžeš to takhle vidět, už to je "hřích". "Každá myšlenka před Bohem je hříchem", tak nějak to řekl Drtikol. Což není zpráva pro miliardy lidí. Je to zpráva pro toho, kdo pochopil, že svůj ranec musí nýst přesně tak dlouho, dokud mu to hora neutne.
Pedriito
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 27. kvě 2021 8:45:26

Zdeněk píše:.. a já tě jako křesťan mít rád musím... :'-(


:D :D :D

Jestli nejdeš Zdeňku přesně opačnou cestou. To, po čem bys toužil a chtěl, to nesmíš a to, co nechceš, musíš. To je cesta do suchoprdutosti.
Cesta k Bohu je s vděkem přijímat to, co je, nešahat po tom, co není.
Návštěvník
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 27. kvě 2021 9:10:49

To jsem si ve svém samaritánství zase nasral na hlavu...
Ale Ježíše taky neměli rádi.. a já tě jako křesťan mít rád musím...


Napřed si ujasni, jestli jsi křesťan nebo buddhista, pak mluv. Já mám rád Buddhu i Ježíše (mimochodem jsou oba Mistry šesté čakry)... A co to znamená? Právě to odpuštění a soucit, bohužel ty pojmy už nemusí mít kdo rád, a má v hlavě blog. Vždy používáš energii všech čaker, kdybys měl jedinou skutečně mrtvou, nebyl bys. Jde jen o to v jaké míře.. to určuje tvý chování...
Pedriito
 

Re: Otevři své srdce

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 27. kvě 2021 9:32:42

Neumím. Já se totiž nikde nevidím. Tak to mám blbý no.

No, to máš.
Ale je té tady vidět docela kus.
Netušil jsem, že to máš jako Jana:
- Ťuk ťuk, kdo tam?
- TADY NIKDO NENÍ[/quote]
Co bych na sebe ťukal, když tam stejně nebudu. Copak jsem blázen?

To prostě nepochopíš dokud nebudeš cvičit bdělost tyvole.[/quote]

Hele vole, lepší než cvičit bdělost je lepší být bdělý, lepší než cvičit vnímavost je lepší být vnímavý. Ale když už to chceš cvičit cvič to i tady.
To ťuk ťuk dělám já. A odpověď s nádechem histerie Já to není/já tu nejsem. Ano, už mi o psala Jana, že je to je můj problém, zymyslím se nad tím a nějak se s tím porovnám.

Prázdno hovoří, co s tím? Já, já, já a důležité já v každé větě. Je to, jak to je.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků