Babiš

Babiš

Nový příspěvekod armin » úte 05. úno 2019 19:24:43

Městský úřad v Černošicích u Prahy zahájil správní řízení s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Důvodem je podezření ze spáchání přestupku proti zákonu o střetu zájmů. Babiš podle informací na webových stránkách radnice čelí podezření, že stále ovládá média spadající pod dříve jeho holding Agrofert. Městský úřad Černošice je úřadem s rozšířenou působností pro obec Průhonice, kde premiér žije.

To nejspíš Babiš dostane pokutu 10 000,- a roční zákaz řízení :D

Co ti antibabišovci všechno nevymyslí :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 219
Registrován: pát 16. srp 2013 22:49:42

Re: Babiš

Nový příspěvekod armin » úte 05. úno 2019 22:26:15

Docela by mne zajímalo, co si ze zdejších duchovňáků myslí o Babišovi.
Nevím, jsestl se to vůbec ještě smí říkat, ale mně přijde Babiš podstatně kompetentnější pro řízení vlády, než třeba Sobotka nebo Topolánek. Ale třeba se mýlím a někdo mi tu pomůže pochopit, že se mýlím. :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 219
Registrován: pát 16. srp 2013 22:49:42

Re: Babiš

Nový příspěvekod Tara » úte 05. úno 2019 22:32:15

No, já se za duchovňáka teda nepovažuji, ale zcela přesně ti řeknu, jak reaguje moje jednotka, když jen vidí slovo B...., nebo Z..., nemůžu to ani napsat, ne tak je vidět, nedej bože slyšet!!!!
Nemůžu, nemůžu, nemůžu, omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se, ale nemůžu...

:-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Babiš

Nový příspěvekod armin » úte 05. úno 2019 22:55:57

A kdo by ti vyhovoval na roli prezidenta a předsedy vlády? Koho bys vyslovila s pocitem lásky a vděčnosti, že se stará o věci, o které se ty díky němu starat nemusíš?
Nebo jsi duchem anarchista, jako Vostál, tedy žádná vláda - jen právo silnějšího, který stojí za tým plotem a má zrovna lepší pušku než ty?
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 219
Registrován: pát 16. srp 2013 22:49:42

Re: Babiš

Nový příspěvekod Tara » úte 05. úno 2019 23:09:21

armin píše:A kdo by ti vyhovoval na roli prezidenta a předsedy vlády? Koho bys vyslovila s pocitem lásky a vděčnosti, že se stará o věci, o které se ty díky němu starat nemusíš?
Nebo jsi duchem anarchista, jako Vostál, tedy žádná vláda - jen právo silnějšího, který stojí za tým plotem a má zrovna lepší pušku než ty?

Ne ne, anarchista nejsem, jsem si vědoma toho, že v nynější době ještě je třeba, aby byly instituce, které řídí...., byť jsem přesvědčená o tom, že postupem času všechno toto, ty mechanismy atd. doznají změn, ale nyní jsou ještě třeba...., bo anarchismus by byl v této době cestou a velice rychlou, do pekla... lidi, bohužel. ještě nemají natolik vyzrálé povědomí, vědomí, aby nepotřebovali "pevnou ruku", řízení, zákony...

Např. ve školství, podle mě, jde už i nyní vidět, jak je silně nefunkční a že tady přijde změna brzy, a je nutná...

Těžko v nynějším čase říct, koho bych si přála za prezidenta, předsedu vlády... když je nyní situace taková, jak je.... odráží "jen" !!!! stav vědomí lidí, nyní.... aneb zasloužíme si takové vedení, jací sami jsme, to je svatá pravda...

Ale protože jsem svým způsobem i idealista, vizionář :-), přála bych si, až trošku popozraje doba, v čele státu člověka, za kterého se nemusím stydět, který je blízký mému cítění, vnímání, moudrého, s otevřeným srdcem, charismatického, kterého bych si vážila ...

Vyslovovat dnes jména, se mi zdá zbytečné....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22


Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků