Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod Hmla » ned 20. kvě 2018 16:23:11

Návštěvník píše:Hmlo, ty jsi tu nový nebo už jsi tady někdy diskutoval?

:)

Tady a nový? :D Tady nový může vydržet asi tak pět minut, když má štěstí a kápne napřed na příspěvky, co se dají číst. Když ne, tak asi tak minutu, pak maže historii. Ne, od dob jitřního fóra sem občas zavítám. Ze zvědavosti, jak se pozůstalým daří. Z minulých nicků tu si pamatuju Kirbyho, semtam jako návštěvník.. ;-)
Hmla
 

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod nop » ned 20. kvě 2018 16:38:39

Hmla píše:
Návštěvník píše:Hmlo, ty jsi tu nový nebo už jsi tady někdy diskutoval?
:)

Tady a nový? :D Tady nový může vydržet asi tak pět minut, když má štěstí a kápne napřed na příspěvky, co se dají číst. Když ne, tak asi tak minutu, pak maže historii. Ne, od dob jitřního fóra sem občas zavítám. Ze zvědavosti, jak se pozůstalým daří. Z minulých nicků tu si pamatuju Kirbyho, semtam jako návštěvník.. ;-)

To jsi mi nahrál na smeč.
Před půl hodinou jsem otevřel Facebook a kdoví jak jsem tam našel příspěvek, se kterým mohu souhlasit.
Někdo přišel do diskuze (Duchková) o Světelných Bytostech z Agharty, nebo to byla přednáška.
Můj souhlas se netýká, co Agharťané říkají, ale toho, co říká naproti tomu ona.

=zde je opis=
Irena Duchková
Včera v 11:51

Ahojky :-)
Snad je možné se i dopředu omluvit, ale mám potřebu vám sdělit, co se mi nelíbilo na vzkazu od Agharťanů, nebo Světelných bytostí, kteří identifikovali naši lásku jako závislost na blízkých, na rodině a mají potřebu nám sdělovat, že naše láska nemůže být bezmezná. Dokonce jsem to cítila jako aroganci vůči nám.
Samotná moje setkání se světelnými bytostmi byla nádherná, slovy nepopsatelná, i slovo nadpozemská mi připadá málo. Mezi ně patří i Kryon, který je ze 7D a žádnou aroganci jsem z toho setkání necítila. Všude, kam přišel byla rozprostřena vůně, která snad sama o sobě léčí. Je tak jemná a tak silná, že je jasné, že není z tohoto světa.
Vážím si všeho, co pro nás dělají. Mají schopnosti, které my nemáme. Ovšem my zase máme něco, co oni neumí. Lásku v podobě, která může mít odsud 100% napojení.
V grafologii se určuje typologie člověka podle mnoha znaků, jeden z důležitých znaků harmonie jsou spodní délky písma. Znázorňují závislosti, zakořenění, pudy a tedy i lásku. Když je člověk vykořeněn, není spolehlivý, není stálý, nemůže být šťastný, stejně jako strom, kterému by kořeny přesekali. Svatá Tereza, když se jí ptali redaktoři, co si myslí, co bychom měli dělat pro světový mír, řekla: "Běžte domů a milujte své blízké."
Ano, prošli jsme karmou. Karma je největší učitelka a dala nám skrze naše zkušenosti odtržení poznání. Toto poznání nemá a ani nemůže mít někdo, kdo jí neprošel. My sami jsme se rozhodli podstoupit tuto zkušenost. Někomu jeho duchovní květ vykvetl záhy a tedy pochopil daleko dříve než někdo, jehož poupě duchovna není zcela rozvinuté. Domnívám se však, že to, že se společně milujeme a pomáháme si, není závislost, ale ta nejhlubší láska. Cožpak jsme po mnoho životů neumírali pro Pravdu a Lásku?
Dokonce si myslím, že mnoho duší z Lemůrie a Atlantidy zůstalo na povrchu, i s tím, že budou znovu umírat, zažívat bolesti i radosti v celé škále emocí, které tady jsou, a to jen proto, že lidi milují a jsou ochotni podstoupit tyto krátké okamžiky z vesmírného hlediska a to proto, že milují lidi a neopustí je.
Není to statečnější, než se ukrýt v Aghartě?
Drunvalo Melchizedek v jedné ze svých knih popisuje rituál, kterého se zúčastnila většina Máyů. Záměrem tohoto rituálu bylo vysvobozování duší Máyů z 5D.
Měli byste to vědět.
Nová Země v 5D bude mít jinou podobu. Buduje se s nitek lásky a zkušeností, které jsme nabily zde. Nebude srovnatelná z žádnou jinou dimenzí 5D.
Samozřejmě, že je mnoho adeptů na pomoc Světelným bytostem a mnoho mužů, možná i žen, by vstoupila ráda do prostorů Agharty. Je tam opravdu krásně. Avšak připravte se na naprosto jinou podobu lásky, než je zde. Pro někoho může být dokonce tato podoba přijatelnější. Až tam budete, vzkažte jim, ať si nedělají právo na poznání našich emocí, neboť je nemohou znát. Vidí jen frekvenční zabarvení jako na přístrojích. Nemají zkušenost. Tedy nemohou nám říkat, jak my to máme. Můžeme to sdělovat v přátelském rovném vztahu my jim.
Nikdo nikoho nezná, jsme rádi, když odkryjeme střípek poznání sami sebe, natož aby si někdo dělal právo jakkoliv hodnotit druhého.
Každý má svůj cenný příběh života v životech a tento příběh se odehrává někde uvnitř nás.
Jestliže někdo hodnotí a podsouvá nám, kdo jsme a jak nízko, není božský, ale je v pasti ega.
Ano, když nás navštíví světelné bytosti, je to radost. Duše by se chtěla prolítnout s holubicemi někam nad lesy a vodopády.
Děkuji.
Přeji Vám krásný víkend
=(následuje básnička)=
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod vostal petr » ned 20. kvě 2018 17:24:19

Samozřejmě, že je mnoho adeptů na pomoc Světelným bytostem a mnoho mužů, možná i žen, by vstoupila ráda do prostorů Agharty. Je tam opravdu krásně. Avšak připravte se na naprosto jinou podobu lásky, než je zde. Pro někoho může být dokonce tato podoba přijatelnější. Až tam budete, vzkažte jim, ať si nedělají právo na poznání našich emocí, neboť je nemohou znát. Vidí jen frekvenční zabarvení jako na přístrojích. Nemají zkušenost. Tedy nemohou nám říkat, jak my to máme. Můžeme to sdělovat v přátelském rovném vztahu my jim.


Tak už vím proč se mně jeví většina lidí jako úplní pitomci,

asi jsem z Agharty,

sice žádnej přístrojek na měření nemám,

s emocema si docela dobře rozumím, nejsradši mám ty negativní páč pozitivní jsou plytký jak louže, to ty neg. jsou aspon vostrý a je v nich docela dobrá koncentrační síla,

ale navzdory tomu, jsou zdejší bláboly vo lásce fakt totální hnupárna...

A to říkám navzdory své zkušenosti, pozemštané jsou totální paka,

a je mně totálně volný, jestli to v nějaký ženský vzbuzuje nákej pocit, že jsem arogantní...
vostal petr
 

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod vostal petr » ned 20. kvě 2018 17:26:59

Tady nový může vydržet asi tak pět minut,


Proč by nevydržel,

nějaká pocitově voblblá ženská si tady bude připadat jak v ráji,

a jediný co ji bude prudit budu já, starej aroganták...

Ale zrní je tady pro pipiny docela dost...
vostal petr
 

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod vostal petr » ned 20. kvě 2018 17:30:45

=(následuje básnička)=


Přes den mívám emoce

a v noci zase poluce

to všechno je velká krása

když lásku láska laská

jsem z toho celej na měko,

paradoxní rozteklo...
vostal petr
 

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod miroslav » ned 20. kvě 2018 17:57:52

vostal petr píše:jsem z toho celej na měko,


Ani původně měkký kousek nezůstal natvrdo??
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod vostal petr » ned 20. kvě 2018 18:15:26

Jak to mám vědět ?

Já jsem jen dopsal básničku za dotyčnou paní asi tak jak bych to viděl že by to napsala vona,

tedy snažil jsem se v ní nějako empaticky vcítit a porozumět jejímu emocionálnímu planutí

pro tu lásku a emoce...

Možná že se mně to nepovedle, páč jsem možná z tý Agharty...
vostal petr
 

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod Hmla » ned 20. kvě 2018 18:33:09

Když jsem šel z města
šláp jsem do těsta.
Ta, co ho hnětla
asi se spletla.

Bota mi lepí
nabírám střepy.
To je zas cesta
při chůzi z města.

Trochu víc prášku
chtělo to, jářku.
To jste mi, paní
vzdálila spaní.

Dnes se tu pilo,
bylo tu živo,
na z města cestě,
střepů snad dvěstě.

Rum, ořechovka, malinová..
čtu z vizitek přetrhaná slova.
Můj guru Švejk
vábí mě na stejk.

Tak už jsem doma,
město za kopcem.
Vytahám střepy
z botek.

A doparoma.
Zevu se blbcem.
Jak jsem byl slebý,
že mi bok otek.

Do těsta totiž
šláplo i klíště,
Na cestě z města,
atd, příště.
Hmla
 

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 20. kvě 2018 19:26:13

Byl jsi dlouhou dobou Janiným mentorem a ochráncem. Tohle se z ní během té doby stalo a ty to chceš ted hodit na jiné učitele? Vždyt nikdo tak neblbne jako ona.

Návštěvnící se Ramany ptali a on jim odpovídal, jak to vidí. Já v tom žádné učení nevidím, ty zřejmě jo. Vsadím se, že Jogananda to také neviděl jako učení, když mu Ramana odpovídal na jeho otázky.
Ty jsi snad také učitel, když druhým stále říkáš, ja to maj - podle tebe - správně dělat, a nadáváš jim na ty, od kterých se zřejmě chtěj učit něco jiného?
Návštěvník
 

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 20. kvě 2018 19:34:29

Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal. :D
Návštěvník
 

Re: Zůstáváš navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal

Nový příspěvekod miroslav » ned 20. kvě 2018 20:57:17

Tara píše:
Vlastně tím vláknem a těmi písničkami jsi mi dal falešnou naději!!!!!!!!!!, takže to není čistě moje odpovědnost! Je i tvoje :-)



Samosvojný, vybíravý a dospělý člověk je čistě odpovědný sám za sebe. Není zvědavý, aby byl za něj zodpovědný někdo druhý. Nebo je? To snad ne.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků