Zážitek a jeho interpretace

Zážitek a jeho interpretace

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 29. lis 2015 11:10:20

Vybírám a potvrzuji podle vlastních vzpomínek:

- Tu noc se objevil nesmírný žár
- Celou noc jsem nespala a ráno byla naprosto svěží a plná síly.
- Bůh byl všude
- vědomí je vědomé i ve spánku těla a mysli. Mé tělo a mysl spí a já vlastně nespím. Smyslové vnímání je ve spánku těla utlumené, takže to tělo a mysl třeba nevzbudí bouřka, není tady žádná reakce na svět, žádné vnímání sebe, nejsou tady žádné myšlenky, ale je tady síla existence

Vzpomínám si, že jsem byl z toho několik týdnů zmatený, protože to je takový "spánek ne-spánek". Pak se to postupně usadilo a zvykl jsem si.
Podobných zážitků má každý, kdo něco se sebou dělá celou řadu. Některé jsou i trvalé.

NO A CO? KOHO TO ZAJÍMÁ?

Nepostavil bych na vlastních zážitcích, pocitech a vjemech (i potvrzených) interpretaci vlastního "duchovního pokroku".
Návštěvník
 

Re: zážitek a jeho interpretace

Nový příspěvekod .Petra » ned 29. lis 2015 12:28:12

Jak mysl něco přebere jako svůj zážitek a začne ho interpretovat, tak je to v háji. Postaví na tom svou vyjímečnost a požaduje od ostatních, aby její interpŕetace "odkrývali" jako pravdu.

Poznáním, že není, kdo by mohl mít výhodu v Jednotě nebo nevýhodu v Jednotou vytvářené dualitě, tohle skončí. Všechno i to dříve odmítané je poznané jako Jednota.
:)
.Petra
 

Re: zážitek a jeho interpretace

Nový příspěvekod jaosiva1 » ned 29. lis 2015 12:35:01

Poznam-li to drive odmitane jako Jednotu...udela to neco s onim drive odmitanym?
Rek bych...jak kdy
Patrne je ve hre jeste Uroven toho meho Poznani
A prave tady mi ono odmitane muze poslouzit jako vhodny indikator meho dosazeni
...x...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 21:55:05


Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků