Co mě napadá

Re: Co mě napadá

Nový příspěvekod Absolutno » čtv 19. bře 2020 18:10:38

Absolutno píše:Aby se ve mně mohlo objevit utrpení, musím zapomenout na to, že jsem absolutně vším a zároveň, že nejsem absolutně ničím. Stane se to třeba v okamžiku, kdy sním o své chytrosti, a k tomu potřebuji, aby tady byl někdo hloupý. S touhle zaslepeností zmizí láska a stávám se nevědomým egem, které samo sebe nepoznává. Stávám se pitomcem, který vidí pitomce.

:crazy:

To jako vážně ?

To seš fakt tak velkej pitomec že nedovedeš pochopit že Absolutno nemůže nic zapomenout protože nic neví ???

Ty Janiny pomateniny vším a ničím a láska jsou pomateniny a koncepty ega vhodné leda pro voblbování ega...

Absolutno nepracuje s představama, ale s pouhou pozorností, vše se vytváří pouze pozorností...

Ale ty si nepozornej, takže zase zetra budeš psát hlouposti....
Absolutno

Nový příspěvekod Absolutno » čtv 19. bře 2020 19:43:28

Vážně, vždyť to vidíš, jaký jsem pitomec. Ani se normálně bavit neumím. Smysl pro humor nemám. Pořád se urážím. Pořád ze sebe dělám chytrého. Znám jen koncepty ega. Lásku a moudrost abys pohledal.
Absolutno

Nový příspěvekod Absolutno » čtv 19. bře 2020 19:57:07

A co ti na tom vadí že jsi pitomec ?

Co na tom že nemáš lásku a moudrost ?

To jsou stejně sračky jako cokoliv jinýho, bud prostě svůj a ne posranej kopírák,

jako kopírák se mýlíš ale jako originál je omyl zároven pravdou, protože je v něm pozornost (pozorování)

Na všechny ser,

seš Absolutno

a navíc

seš originální Absolutno...
Absolutno

Re: Vhled do jádra pudla

Nový příspěvekod Absolutno » stř 08. dub 2020 14:35:30

A ti, kdo se rozčilují, jako by se nerozčilovali. Skvělým příkladem je Nisargadatta Maharadž, všichni viděli, jak se rozčílil, že z toho měl málem infarkt, ale nijak se ho to nedotklo, za okamžik o ničem nevěděl a mohl být zase laskavý, aniž by tu rozčílenost táhl sebou. Nebyla tady žádná připoutanost, která by zanechávala v jeho osvícené mysli stíny.

Tak to sem asi taky vosvícenej,
nebot kdybych se měl v kuse rozčilova nad tvými bláboly, asi by mě už vodvezli do Bohnic,
ale řekl bych,
že povětšinou se lidi nikterak netrápí nad nějakými hovadinami dlouhodobě

Horší ovšem je, když se k něčemu připoutaj a pak jim z toho hrabe dlohodobě,
tak jako tobě...

Takže Maharadž nepodal žádný osvícený výkon,
jak se to snažíš prezentovat ty,
to je prostě naprosto normální jednání v kterém není žádného osvícení...
Absolutno

Nový příspěvekod Jana » stř 08. dub 2020 17:54:51

Absolutno píše:
Horší ovšem je, když se k něčemu připoutaj a pak jim z toho hrabe dlohodobě,
tak jako tobě......

I když pravdou je, že naše jediné pravé Já je jen jedno, což se může jevit jako nepochopitelné, tak na druhou stranu není moudré usuzovat, že to, co se děje Tobě, se nutně musí dít někomu druhému. I když z určitého úhlu pohledu by to mohlo vypadat spravedlivě.

:)
Jana
moderátor

Nový příspěvekod Absolutno » stř 08. dub 2020 19:30:33

Mně je úplně jedno kolik je Já,
to si řešíš leda tak ty,
ale připoutanost se vytváří opakováním,
nikoliv třeba tím, že se jednou někdo rozčilí a pak to pustí ze zřetele,

a to platí pro všechny bez vyjímky...

Takže na mindrák si musíš zadělat dlouhodobě a ne jen jednou blbou emocí a navíc tomu musíš věnovat dostatečnou pozornost...

Ale vono je to jedno, ty jsi chtěla zase šoupnout voblíbenou vizualizaci vo tom, že je Já jen jedno,
no páni,
tak si to dál vizualizuj,
mně je to naprosto šumák jestli je Já jen jedno nebo patero,
já k tomu nemám žádnou připoutanost...
Absolutno

Nový příspěvekod Absolutno » stř 08. dub 2020 19:33:04

což se může jevit jako nepochopitelné

Proč ?

Netrpím schizofrenií, takže by se mně spíše zdálo nepochopitelný mít vícero já...

Pro tebe je to ale asi nepochopitelný a jsi z toho na větvi...
Absolutno

Nový příspěvekod Absolutno » stř 08. dub 2020 23:16:35

Urážením a ponižováním Probuzených si člověk dělá velmi krutou karmu. Její dopady nejsou 1:1, ale až 1000:1. Proto např. Židé, kteří si vyvolali kruté karmické dopady ukřižováním Krista, byli pak po řadu staletí pronásledováni, zabíjeni a ztratili i svou vlast.

Je proto třeba vzít tenhle fakt plně v úvahu a skončit s napadáním Probuzeného Dr.H. Záleží i na Janě a na Administrátorovi, nakolik budou ochotni to tady dál tolerovat a být tím za to spoluzodpovědní.

Ty fakt blábolíš hlouposti,
židi si tu karmu vykoledovali dávno pradávno před nějakým Kristem,
to sis nevšimla že Ježíše taky soudil Pilát ???

Už tehdá židi byli okupováni římany a před římany byli odvedeni do babylonského zajetí,
páč se povyšovali nad druhé nějakou svou boží vyvoleností a bez milosti pořádali holokausty...
A protože s tím nemíní přestat ani nyní, tak mají další problémy s palestinci...

A že ty někoho považuješ za osvícenýho není nikterak směrodatné k tomu, jestli je nebo není osvícenej,
nebo na jaký že úrovni se nachází...

Naprosto klidně ti budu kritizovat jakýhokoliv osvícenýho, protože neexistuje osvícený jenž by neměl karmu,
a tudíž nedělal blbosti, zřejmě ti tato maličkost jaksi uniká při tvé posedlosti nějakýma Tomášovýma...

Prostě blábolíš hlouposti jak ta Jana a není divu že směřuješ tam, kam i ona,
do sebevoblbnutí duchovníma konceptama...
Absolutno

Nový příspěvekod Absolutno » stř 08. dub 2020 23:20:10

Administrátorovi, nakolik budou ochotni to tady dál tolerovat a být tím za to spoluzodpovědní.

Stejně nepoučitelná jak ti židi, nejspíš se jedná o silný mindrák vyvolenosti...
Absolutno

Nový příspěvekod Absolutno » čtv 09. dub 2020 0:55:30

Takže tady ostatním znovu a znovu automaticky přisuzuješ to, co ve skutečnosti děláš sám: necháš se ovládat zamilovaností do svých představ, zamilovaností do svých úvah, a to Ti brání uvidět věci tak, jak jsou.

A ty to zase přisuzuješ jemu (hahaha)

Co s tím budeme tedy dělat ?

Aha, cyklovat tudle hloupost furt dokola, co jinýho ...
Absolutno

Re: PRO TEBE

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 30. kvě 2020 22:59:29

Návštěvník

Re: PRO TEBE

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 31. kvě 2020 19:36:02

Návštěvník

Předchozí

Zpět na Co mě napadá