Obludária ve výchově dětí

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 24. lis 2023 19:14:47

Pedro. píše:
salmo1cz. píše:Ty máš Miroslave narozeniny a trochu jsi pil, viď. :D

Jak jsi k tomu došel Salmíku? Koukám jen, že se tu střetávaj dva světonázory.
Jeden vychází z dobré vůle, a druhý ... už zamotaný dějstvím vševůlí všech jak much na hnoji.
A chráníc to svý hovno.


Vždyt si taky chráníš to svý h....., Pedritto. Každý si myslí, že jeho názor vychází z dobré vůle, nebo ty si to o tom svém nemyslíš?
Návštěvník
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod miroslav » pát 24. lis 2023 20:15:51

salmo1cz. píše:Ty máš Miroslave narozeniny a trochu jsi pil, viď. :D


Narozeniny ani alkohol, ale mám dobrou náladu. Potěšil mne ten Drulák. Po dlouhé době něco, co má hlavu a patu a když něco říká, je to věcné a dává to smysl a leccos z toho je k zamyšlení.
Trvá to sice dvě hodiny, ale pokud má člověk čas, tak to stojí za to, si to poslechnout.
A nejvíc mne těší, že ho doporučuje Zdeněk.

Jak to vidíš ty salmo? Kam svět směřuje?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Pedro. » pát 24. lis 2023 20:19:13

Je mi putna jestli to tu Jana smaže, nic důležitýho tu nebylo ani nebude vyřčeno. Bude to jen dál kibicováno. Nikoliv v nutnosti příliš velké databáze, to je zas jen záminka, mít čisté fórum. Kdo o tom něco ví, tak mu to je jasné. Toho ale i na budúce, i když ona na budoucnost nevěří, nezabrání tak, aniž by to neudělala jen pro registrované. Jedině pak by měla nad nimi kontrolu. A vo to jí jde, organizovat a vládnout svými řečmi z vyčtelostí. Ať už vědomě nebo nevědomě.
8)
Pedro.
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » pát 24. lis 2023 20:44:25

Pedro. píše:A vo to jí jde, organizovat a vládnout svými řečmi z vyčtelostí. Ať už vědomě nebo nevědomě.

Ne. Na rozdíl od tebe dosáhla aktivace 4. čakry. 4. je spjata ve dvojici s 5. (jako láska se světlem porozumění), nicméně je náchylná k vlastnictví 3. čakry (světlo ega). A to se Janě stalo, její porozumění je projekcí ega. Je něco jako umělá inteligence, která se trénuje na datech, na textech. A Jana už se tady docela vytrénovala.

Vědomí 5. čakry je ale jiný druh vědomí než 3. čakry a neexistuje způsob, jak ho slovy vytvořit (umělá inteligence ho dokáže docela slušně imitovat).

p.s.
doufám že jsi pochopil, komu je to určeno tvl.
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Pedro. » pát 24. lis 2023 21:01:33

Mudrc píše:
Pedro. píše:A vo to jí jde, organizovat a vládnout svými řečmi z vyčtelostí. Ať už vědomě nebo nevědomě.

Ne. Na rozdíl od tebe dosáhla aktivace 4. čakry. 4. je spjata ve dvojici s 5. (jako láska se světlem porozumění), nicméně je náchylná k vlastnictví 3. čakry (světlo ega). A to se Janě stalo, její porozumění je projekcí ega. Je něco jako umělá inteligence, která se trénuje na datech, na textech. A Jana už se tady docela vytrénovala.

Vědomí 5. čakry je ale jiný druh vědomí než 3. čakry a neexistuje způsob, jak ho slovy vytvořit (umělá inteligence ho dokáže docela slušně imitovat).

p.s.
doufám že jsi pochopil, komu je to určeno tvl.

Vnímáš to moc vlastnicky. Není probuzení čaker, ani jedné, bez probuzení Kundaliní. Do tý doby si o tom jen můžeš zdát.
Jinak jen stín o tom a viděno v prachu. Nehraj si na intuitivní vědění, to je rada zdarma.
Pedro.
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 24. lis 2023 21:06:51

Pedro. píše:
Mudrc píše:
Pedro. píše:A vo to jí jde, organizovat a vládnout svými řečmi z vyčtelostí. Ať už vědomě nebo nevědomě.

Ne. Na rozdíl od tebe dosáhla aktivace 4. čakry. 4. je spjata ve dvojici s 5. (jako láska se světlem porozumění), nicméně je náchylná k vlastnictví 3. čakry (světlo ega). A to se Janě stalo, její porozumění je projekcí ega. Je něco jako umělá inteligence, která se trénuje na datech, na textech. A Jana už se tady docela vytrénovala.

Vědomí 5. čakry je ale jiný druh vědomí než 3. čakry a neexistuje způsob, jak ho slovy vytvořit (umělá inteligence ho dokáže docela slušně imitovat).

p.s.
doufám že jsi pochopil, komu je to určeno tvl.

Vnímáš to moc vlastnicky. Není probuzení čaker, ani jedné, bez probuzení Kundaliní. Do tý doby si o tom jen můžeš zdát.
Jinak jen stín o tom a viděno v prachu. Nehraj si na intuitivní vědění, to je rada zdarma.


V tom, že si oba hrajete na intuitivní vědění, jste si podobní. ;) A klidně si na to hrajte - rada zdarma. :)
Návštěvník
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 24. lis 2023 21:09:16

Návštěvník píše:
Pedro. píše:
Mudrc píše:Ne. Na rozdíl od tebe dosáhla aktivace 4. čakry. 4. je spjata ve dvojici s 5. (jako láska se světlem porozumění), nicméně je náchylná k vlastnictví 3. čakry (světlo ega). A to se Janě stalo, její porozumění je projekcí ega. Je něco jako umělá inteligence, která se trénuje na datech, na textech. A Jana už se tady docela vytrénovala.

Vědomí 5. čakry je ale jiný druh vědomí než 3. čakry a neexistuje způsob, jak ho slovy vytvořit (umělá inteligence ho dokáže docela slušně imitovat).

p.s.
doufám že jsi pochopil, komu je to určeno tvl.

Vnímáš to moc vlastnicky. Není probuzení čaker, ani jedné, bez probuzení Kundaliní. Do tý doby si o tom jen můžeš zdát.
Jinak jen stín o tom a viděno v prachu. Nehraj si na intuitivní vědění, to je rada zdarma.


V tom, že si oba hrajete na intuitivní vědění, jste si podobní. ;) A klidně si na to hrajte - rada zdarma. :)


P.S. Třeba se jednou i trefíte. :D
Návštěvník
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Pedro. » pát 24. lis 2023 21:26:13

Když se dva hádaj, třetí se směje. :-) Ne že o tom něco vědě.

Zajímavé je, že kdykoliv si změním IP, tak je vzapětí zabanována.
To už mi něco připomíná... Mějte oči na šťopkách, kluci a holky,
respektuji to. Adios z poradny. Pá.
Pedro.
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Jana » pát 24. lis 2023 21:36:58

Pedro. píše:Je mi putna jestli to tu Jana smaže, nic důležitýho tu nebylo ani nebude vyřčeno. Bude to jen dál kibicováno. Nikoliv v nutnosti příliš velké databáze, to je zas jen záminka, mít čisté fórum. Kdo o tom něco ví, tak mu to je jasné.


Pedrito, pamětníci pamatují, jak se před lety měnil hosting, kdy bylo fórum poloviční a přesypávalo se to několik dní. Už tehdy mi bylo řečeno, že by to chtělo promazat.

Ty jsi sice svého času dostal administrátorská práva, ale jaksi byla pro údržbu Poradny nevyužitelná.

Cituji slova odborníka:

Doporučoval bych vám aktualizovat na novou verzi fóra. Pokud to umožňuje váš hosting, tak by mělo jít duplikovat databázi (v té jsou uložena veškerá data fóra) a ten duplikát použít jako základ pro aktualizaci. Pokud by se něco pokazilo, tak stále budete mít starou verzi fóra. A pokud se to podaří, tak budete mít nové fórum.


Takže je to potřeba především nahrát. Což může trvat podle velikosti fóra různě dlouho. Když už tady vystupuješ jako odborník, který tomu rozumí, ptám se Tě, uděláš to zdarma pro Poradnu zdarma Ty sám?

Nebo nebudeš hloupě kibicovat a pomůžeš vybrat, co zachovat a co smazat?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7098
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Pedro. » pát 24. lis 2023 21:44:19

Jana píše:
Pedro. píše:Je mi putna jestli to tu Jana smaže, nic důležitýho tu nebylo ani nebude vyřčeno. Bude to jen dál kibicováno. Nikoliv v nutnosti příliš velké databáze, to je zas jen záminka, mít čisté fórum. Kdo o tom něco ví, tak mu to je jasné.


Pedrito, pamětníci pamatují, jak se před lety měnil hosting, kdy bylo fórum poloviční a přesypávalo se to několik dní. Už tehdy mi bylo řečeno, že by to chtělo promazat.

Ty jsi sice svého času dostal administrátorská práva, ale jaksi byla pro údržbu Poradny nevyužitelná.

Cituji slova odborníka:

Doporučoval bych vám aktualizovat na novou verzi fóra. Pokud to umožňuje váš hosting, tak by mělo jít duplikovat databázi (v té jsou uložena veškerá data fóra) a ten duplikát použít jako základ pro aktualizaci. Pokud by se něco pokazilo, tak stále budete mít starou verzi fóra. A pokud se to podaří, tak budete mít nové fórum.


Takže je to potřeba především nahrát. Což může trvat podle velikosti fóra různě dlouho. Když už tady vystupuješ jako odborník, který tomu rozumí, ptám se Tě, uděláš to zdarma pro Poradnu zdarma Ty sám?

Nebo nebudeš hloupě kibicovat a pomůžeš vybrat, co zachovat a co smazat?


Už jsem si po pátý musel změnit IP adresu, abych moh odeslat napsané. Ty kybicko... tak neser s nejakým odborníkem, smaž to všechno! To co trvá, je v Srdci.
Pedro.
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod dodo » pát 24. lis 2023 21:49:08

Mudrc píše:
Pedro. píše:A vo to jí jde, organizovat a vládnout svými řečmi z vyčtelostí. Ať už vědomě nebo nevědomě.

Ne. Na rozdíl od tebe dosáhla aktivace 4. čakry. 4. je spjata ve dvojici s 5. (jako láska se světlem porozumění), nicméně je náchylná k vlastnictví 3. čakry (světlo ega). A to se Janě stalo, její porozumění je projekcí ega. Je něco jako umělá inteligence, která se trénuje na datech, na textech. A Jana už se tady docela vytrénovala.

Vědomí 5. čakry je ale jiný druh vědomí než 3. čakry a neexistuje způsob, jak ho slovy vytvořit (umělá inteligence ho dokáže docela slušně imitovat).

p.s.
doufám že jsi pochopil, komu je to určeno tvl.



Nie. Síce zdanlivo celkom trefne kde koho analyzuješ na podklade rečí Ra o čakrách, ale práve Ra, mi príde ako spomínaná umelá inteligencia, len z inej dimenzie. Je to možno pre teba zaujímavý týpek, ale nemá a ani nemôže mať, (čo iste vieš ) poznanie, tak k čomu tie špiritistické analýzy.

Praktiky špiritistov hovoriacich prostredníctvom médií s akýmisi neznámymi entitami o ktorých pôvode nemajú ani šajnu, sú len nezodpovedným zahrávaním sa s niečím, o čom vlastne nič nevedia.

Dôverčivému sa to javí spočiatku vierohodne, a o to hlavne ide aby to pôsobilo čo najdôveryhodnejšie. Neskôr, keď je zdravá racionalita špiritistu už narušená, končí „sranda“ ...
dodo
 
Příspěvky: 706
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Jana » pát 24. lis 2023 21:49:52

Pedro. píše:
Už jsem si po pátý musel změnit IP adresu, abych moh odeslat napsané.


A za to může kdo?


Ty kybicko... tak neser s nejakým odborníkem, smaž to všechno!


To má být jako šprajc, že když ne Ty, tak nikdo?

To co trvá, je v Srdci.


To je sice krásný, ale jsou i tací, kteří by sem chodili rádi dál.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7098
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod dodo » pát 24. lis 2023 21:55:44

Pedro. píše:
Už jsem si po pátý musel změnit IP adresu, abych moh odeslat napsané. Ty kybicko... tak neser s nejakým odborníkem, smaž to všechno! To co trvá, je v Srdci.


Už si zas nejaký podráždený . Alebo to je už u teba normálka ? A čo tvoja pingala, nie je upchatá ?
dodo
 
Příspěvky: 706
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Pedro. » pát 24. lis 2023 22:04:04

Jana píše:
Pedro. píše:
Už jsem si po pátý musel změnit IP adresu, abych moh odeslat napsané.


A za to může kdo?


Ty kybicko... tak neser s nejakým odborníkem, smaž to všechno!


To má být jako šprajc, že když ne Ty, tak nikdo?

To co trvá, je v Srdci.


To je sice krásný, ale jsou i tací, kteří by sem chodili rádi dál.

Tak to zjisti, kdo mě banuje, jsi přece Bůh.. :)
Anebo jen trubka, co si neuvědomuje svou umělost...
A najednou to funguje... No to nemá chybu! Jupí. Já sám se banuju. Juch!
A najednou to jde... hmmm
Pedro.
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Pedro. » pát 24. lis 2023 22:13:29

dodo píše:
Pedro. píše:
Už jsem si po pátý musel změnit IP adresu, abych moh odeslat napsané. Ty kybicko... tak neser s nejakým odborníkem, smaž to všechno! To co trvá, je v Srdci.


Už si zas nejaký podráždený . Alebo to je už u teba normálka ? A čo tvoja pingala, nie je upchatá ?

A už to zas nešlo... a co je na tom Dodo podrážděného, že mi po každém textu, co chci poslat to napíše, že jsem blokován, a při každém tedy změním adresu??? Jako třeba opět teď? Akorát je to únavné. A nedokáži si představit, že náhodné. Jednou se dá tomu uvěřit, dvakrát... ale pětkrát, šestkrát, sedmkrát... Děje se to i někomu dalšímu? To si myslíš že mám halucinace? Příště ti to ofotím.
Pedro.
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Jana » pát 24. lis 2023 22:14:42

Pedro. píše:Tak to zjisti, kdo mě banuje, jsi přece Bůh.. :)

No to bys měl mít napsané na webu, odkud ten ban pochází.

Představ si, že se mi povedlo najít ten správný čudlík, kterým se vyřadil ze spolupráce Spamhaus, takže ten už by neměl být příčinou banování a neměl by zlobit. Ale je možné, že budou zlobit spameři. :D

Tady z Poradny Tě nikdo nezabanoval, co by kdo z toho měl? Jsme rádi, že Tě tady máme.

Anebo jen trubka, co si neuvědomuje svou umělost...
A najednou to funguje... No to nemá chybu! Jupí. Já sám se banuju. Juch!
A najednou to jde... hmmm

To by mě fakt zajímalo, co se to kolem Tebe děje. Příště, až budeš zabanovaný, vyfoť to a dej to sem. Mrkneme na to, co to je.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7098
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » sob 25. lis 2023 9:27:31

miroslav píše:Potěšil mne ten Drulák. Po dlouhé době něco, co má hlavu a patu a když něco říká, je to věcné a dává to smysl a leccos z toho je k zamyšlení.

Drulák se pohybuje v netriviálním oboru řekněmě, v docela komplexní oblasti. Jestliže jsem schopen ho zdravě posoudit, jak to, že v jiných oblastech je můj úsudek tak nezdravý?
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » sob 25. lis 2023 9:36:26

dodo píše:ale práve Ra, mi príde ako spomínaná umelá inteligencia, len z inej dimenzie.

Umělá inteligence nevidí rozdíl mezi cestopisem a vlastní zkušeností z pobytu v krajině. To je ten nejhmatatelnější rozdíl řekl bych, na rozdíl od vás dvou to Ra rozlišuje.

dodo píše:Dôverčivému sa to javí spočiatku vierohodne

Ra materiál není bible či nějaká věrouka, nepleť si to.

Jeden čas jsem Ra považoval za negativní entitu převlečenou za kamaráda. :-)
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » sob 25. lis 2023 9:41:32

Pedro. píše:Už jsem si po pátý musel změnit IP adresu, abych moh odeslat napsané.

Protože používáš společnou VPN, kterou zároveň používá i mnoho trollů, a tak se ta sdílená IP dostala na seznam.
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod miroslav » sob 25. lis 2023 10:49:00

Mudrc píše:
miroslav píše:Potěšil mne ten Drulák. Po dlouhé době něco, co má hlavu a patu a když něco říká, je to věcné a dává to smysl a leccos z toho je k zamyšlení.

Drulák se pohybuje v netriviálním oboru řekněmě, v docela komplexní oblasti. Jestliže jsem schopen ho zdravě posoudit, jak to, že v jiných oblastech je můj úsudek tak nezdravý?


Které oblasti myslíš?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků