Obludária ve výchově dětí

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod miroslav » ned 26. lis 2023 11:33:10

Mudrc píše:
Čili vztekat se nad tebou má asi takový smysl, jako se hněvat na psa, že nepochopil výklad principů mravních či matematických. Tedy ne že bys nerozuměl řeči, ale bez 4/5 čakry je její význam redukován na blaho smečky. Čili lísání se k jejímu vůdci. A tím bude Putin (resp. Xi, toho skousneš líp).


To je fakt. Před tím, když ještě žil, jsem se lísal k Brežněvovi.
Říkalo se, že když ho pochovávali, tak to byla taková krása, že ho pro velký úspěch museli třikrát vytahovat tvl.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod miroslav » ned 26. lis 2023 11:38:04

Mudrc píše:
miroslav píše:
Mudrc píše:
Každý, nejen Putin, by měl s váma problém, pokud by jej vaše církev odsoudila. Jak by ses zachoval na místě Putina, se statisíci mrtvými, když musíš čelit Miroslavům.
Jo, podvědomí tě neklame, když tě před ním varuje.


Mně před Putinem nevaruje podvědomí ale to, co dělá.
Do té doby, než napadl Ukrajinu, tak mi byl celkem sympatický, akorát mi přišlo úsměvné jak se snaží národu předvádět jako alfasamec a všeuměl.
Až když si začal klást požadavky při jednání s USA aby se vše vrátilo v Evropě do stavu před rozpuštěním SSSR, tak jsem zbystřil.
Rusů jsme si tu už užili dost, takže bych nerad abychom spadli zase do Ruského zájmového území, aby nám tady vládnul někdo jako Lukašenko.
Už jsem si těch ruských lží užil dost. A s Ukrajinou cítím, také se toho Ruského uzurpování a nalejvárny chtějí zbavit. Mají na to právo a na rozdíl od nás v 68. na to i mají. Doufám
Na tobě ta komunistická protizápadní nalejvárna asi zanechala trvalé následky.

Už jsi byl někdy na západě?

Co to má co společného s ryze technickou problematikou, zda NY dvojičky padly řízenou demolicí?


No to by mne taky zajímalo. Že by si se už nebyl schopen pustit myšlenky?
Mlho. :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » ned 26. lis 2023 15:02:26

miroslav píše:
Mudrc píše:Co to má co společného s ryze technickou problematikou, zda NY dvojičky padly řízenou demolicí?


No to by mne taky zajímalo. Že by si se už nebyl schopen pustit myšlenky?

Má to analogické konsekvence jako důkaz heliocentrické soustavy pro tehdejší církev.
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » ned 26. lis 2023 15:05:53

miroslav píše:Před tím, když ještě žil, jsem se lísal k Brežněvovi.

Ale nikterak ti nevadí Pávek na hradě. Do toho tvůj postoj k řešení problémů/záhad a tehdejší pracovní pozice - někdo nad tebou prostě držel ochrannou ruku. Do toho až jakoby pavlovský reflex vytahování holokaustu coby diskuzního obušku.

Zednář?
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » ned 26. lis 2023 15:43:43

Mudrc píše:Zednář?

To asi ne, ti by měli být cvičeni k samostatnému myšlení – a ty se ani neodvážíš uvažovat antisystémově. Jsi zcela konformní s cíli/obchodními zájmy us deep state. Máš velmi podobné vystupování jako náš pan prezident. Místo hledání technických řešení jsi měl tendenci vyzvídat osobní data. Deklaroval jsi snahu o založení duchovní školy a přitom se ti do toho moc nechtělo (příkaz z hora?).

Že existují pohrobci stb, o tom vůbec nepochybuji (jeden se mě kdysi snažil zcela drze naverbovat přes inzerát na ÚP).

No.. vy jste tomu dali naprdel..
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod miroslav » ned 26. lis 2023 19:25:15

Mudrc píše: Do toho tvůj postoj k řešení problémů/záhad a tehdejší pracovní pozice - někdo nad tebou prostě držel ochrannou ruku. Do toho až jakoby pavlovský reflex vytahování holokaustu coby diskuzního obušku.

Zednář?


Ne, dobrá karma. To mi říkal i pan Tomáš.
Můj syn je na tom podobně - taky má více štěstí než rozumu.

A co ten holokaust - o tom jsem se snad ani nezmiňoval.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod miroslav » ned 26. lis 2023 19:40:15

Mudrc píše: Máš velmi podobné vystupování jako náš pan prezident.

Ty bláho, takhle mi ještě nikdo nepolichotil.

Místo hledání technických řešení jsi měl tendenci vyzvídat osobní data. Deklaroval jsi snahu o založení duchovní školy a přitom se ti do toho moc nechtělo (příkaz z hora?).


To se o sobě dovídám věci :D
Takhle nějak vznikají v některých hlavách ty představy o konspiracích.

P.S. s tou duchovní školou to byl momentální nápad při psaní komentáře, nikoliv nějaká snaha. Hned jsem si uvědomil, že těch školitelů je více než zdrávo a vhodných posluchačů čím dál méně. Mám dojem, že na jednoho opravdově hledajícího posluchače připadá dnes kolem padesáti "probuzených" školitelů.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » ned 26. lis 2023 20:16:14

miroslav píše:Ne, dobrá karma. To mi říkal i pan Tomáš.
Můj syn je na tom podobně - taky má více štěstí než rozumu.

Jaký štěstí, vždyť tys musel srát všechny programátory pod sebou. Ty se na to vůbec nehodíš, programátor jde po chybách jak čokl za zajícem (protože odhalují chyby v systému), má to v genech, musí ho to bavit, protože jinak by u tý práce nevydržel. Ty se ani neodvážíš myslet, že by někde mohla být chyba, pro tebe je to konspirační teorie.

Jó, neříkám, byl bys třeba dobrej obchoďák, třeba i vedoucí obchodního oddělení.

Tak cos tam na tom svým místě kurwa dělal. Šmíroval.
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » ned 26. lis 2023 20:49:16

miroslav píše:To se o sobě dovídám věci :D
Takhle nějak vznikají v některých hlavách ty představy o konspiracích.

Pavel je jasný PR produkt us deep state. Nevadí ti jeho minulost, nevadí ti banderovci. Ale vadí ti Rusové (ačkoli v našem obsazování hráli roli hlavně Ukrajinci).
Jsi nadšený kovidista. Pomlouváš odpůrce vakcín, i když mají Nobelovu cenu za virologii.
Zcela a záměrně ignoruješ jasné vědecké důkazy zpochybňující vládní vysvětlení pádů dvojiček.

Hele, tohle už nemůže být náhoda. Ty jsi produkt deep state.
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod miroslav » ned 26. lis 2023 21:05:21

Mudrc píše:
miroslav píše:Ne, dobrá karma. To mi říkal i pan Tomáš.
Můj syn je na tom podobně - taky má více štěstí než rozumu.

Jaký štěstí, vždyť tys musel srát všechny programátory pod sebou. Ty se na to vůbec nehodíš, programátor jde po chybách jak čokl za zajícem (protože odhalují chyby v systému), má to v genech, musí ho to bavit, protože jinak by u tý práce nevydržel. Ty se ani neodvážíš myslet, že by někde mohla být chyba, pro tebe je to konspirační teorie.

Jó, neříkám, byl bys třeba dobrej obchoďák, třeba i vedoucí obchodního oddělení.

Tak cos tam na tom svým místě kurwa dělal. Šmíroval.


No vidíš, jak ti ta fantazie běží a co všechno generuje :)

Vším, čím jsem byl, byl jsem rád a bavilo mne to.
Nakonec v IT architektuře a procesním managementu v jedné z našich největších bank - teda tehdy už nebyla naše.
Působil jsem tam ve vztahu ke kolegům taky trochu jako Jára Cimrman inspirující.
Zdánlivě neřešitelné problémy mne vždy zajímaly a často úspěšně.
Po revoluci jsem trochu zvažoval myšlenku založit firmu zaměřenou na řešení neřešitelných problémů.Obrázek

Nějaké šmírování naopak není šálek mého čaje.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » ned 26. lis 2023 21:22:02

Mudrc píše:
miroslav píše:To se o sobě dovídám věci :D
Takhle nějak vznikají v některých hlavách ty představy o konspiracích.

Pavel je jasný PR produkt us deep state. Nevadí ti jeho minulost, nevadí ti banderovci. Ale vadí ti Rusové (ačkoli v našem obsazování hráli roli hlavně Ukrajinci).
Jsi nadšený kovidista. Pomlouváš odpůrce vakcín, i když mají Nobelovu cenu za virologii.
Zcela a záměrně ignoruješ jasné vědecké důkazy zpochybňující vládní vysvětlení pádů dvojiček.

Hele, tohle už nemůže být náhoda. Ty jsi produkt deep state.

Plus Miroslava sionizmus. Nejen Zelensky, ale většina ukrajinských oligarchů jsou Židé.
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod Mudrc » ned 26. lis 2023 21:24:20

miroslav píše:Po revoluci jsem trochu zvažoval myšlenku založit firmu zaměřenou na řešení neřešitelných problémů.Obrázek

Řešení neřešitelného je oxymóron.

Ty jsi žádnej reálnej problém nikdy nevyřešil tvl, Jára Cimrman je karikatura, nereálná postava pro zasmání.
Mudrc
 

Re: Obludária ve výchově dětí

Nový příspěvekod miroslav » ned 26. lis 2023 22:49:20

Mudrc píše:
Ty jsi žádnej reálnej problém nikdy nevyřešil tvl, Jára Cimrman je karikatura, nereálná postava pro zasmání.


Obrázek

Kdo se na mne jen jedním očkem podívá, do smrti veselej nebude. . .
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Předchozí

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků