Poslední inkarnace

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Pavla » stř 11. čer 2014 19:38:05

Alaja. píše:Mohu potvrdit to, že Království Boží, Rajské zahrady v Nebi, opravdu existují. Ty Rajské zahrady, nebo spíš Rajský lesopark, je nádherný...
A hlídá to tam chlap, co má kůži celou tmavomodrou, hodně vrásčitou, prostě cherubín, bez křídel...oblečen do černé sutany.
Viděla jsem to očima někoho jiného den předtím, než umřel papež Jan Pavel 2....



tihle mají taky modrou kůži :) Obrázek
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Pavla » stř 11. čer 2014 19:38:55

Návštěvník píše:
Jana píše:Nejeví se Ti Vesmír taky jako krásný ?

Obrázek


pokud se ptáš mně, tak popravdě jsem zcela čistě osobně ohromena Vesmírem, že ani nevím co si o něm myslet :what: :what: :what: rozhodně je to fascinující fenomén

:)
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 11. čer 2014 19:59:00

miroslav píše:
Jana píše:Nicméně Emanuelovu knihu jsem četla mockrát.

K tomu něžnému polibku na konci lidské pouti píše:

"Čím méně potřebnými se stávají lidské zkušenosti,
... tím více se může podobat život sladkému polibku."


Pro ženské ego určitě sladké čtení - vyvolává tu bezstarostnou blaženost v srdci.... (ale jen v tom, kdo je ochoten se tím nechat oblbovat)

Já v sobě myslím Miroslave tu sladkost, která oblbuje, nemám, tedy myslím si a i přes to se mnou nekomunikuješ a nechceš se se mnou setkat.

Proč? Jediné, co mě napadá je, že se bojíš a nevím proč.
Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Pavla » čtv 12. čer 2014 7:07:44

Návštěvník píše:Já v sobě myslím Miroslave tu sladkost, která oblbuje, nemám, tedy myslím si a i přes to se mnou nekomunikuješ a nechceš se se mnou setkat.

Proč? Jediné, co mě napadá je, že se bojíš a nevím proč.
a kde jinde nez v tobe ta sladkost, ktera oblbuje muze byt, jsi-li skutecne vsim... :)
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Ja.na » čtv 12. čer 2014 8:24:12

Pavla píše:... sladkost, ktera oblbuje muze byt, jsi-li skutecne vsim... :)


A proto měnil Ježíš vodu ve víno, aby oblbl ten jed ze stromu Poznání dobrého a zlého a zůstalo jen to Dobré, stvořené Bohem, aby člověk byl ochoten vzdát se zlého a mohl vstoupit do Božího království.

:)
Ja.na
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 8:59:24

A proto měnil Ježíš vodu ve víno, aby oblbl ten jed ze stromu Poznání dobrého a zlého a zůstalo jen to Dobré, stvořené Bohem, aby člověk byl ochoten vzdát se zlého a mohl vstoupit do Božího království.

Blekotal blekota o poznání dobrého a zlého a Bůh se smál, až se za břicho popadal. :)
Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 9:12:25

Pavla píše:
Návštěvník píše:Já v sobě myslím Miroslave tu sladkost, která oblbuje, nemám, tedy myslím si a i přes to se mnou nekomunikuješ a nechceš se se mnou setkat.

Proč? Jediné, co mě napadá je, že se bojíš a nevím proč.
a kde jinde nez v tobe ta sladkost, ktera oblbuje muze byt, jsi-li skutecne vsim... :)


taky mi to vrtá hlavou kde jinde by ta sladkost mohla být ? :what: jestli někde mimo mně zprostředovaná komunikací s Miroslavem :what:
Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 9:17:03

Sladký nebo arogantní nebo povýšený nebo chápavý atd. může být jenom projev osoby.
Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Pavla » čtv 12. čer 2014 9:51:38

Návštěvník píše:
Pavla píše:
Návštěvník píše:Já v sobě myslím Miroslave tu sladkost, která oblbuje, nemám, tedy myslím si a i přes to se mnou nekomunikuješ a nechceš se se mnou setkat.

Proč? Jediné, co mě napadá je, že se bojíš a nevím proč.
a kde jinde nez v tobe ta sladkost, ktera oblbuje muze byt, jsi-li skutecne vsim... :)


taky mi to vrtá hlavou kde jinde by ta sladkost mohla být ? :what: jestli někde mimo mně zprostředovaná komunikací s Miroslavem :what:

rikas, ze Mirek s tebou nekomunikuje.... vidim, ze komunikuje, ale asi ti pisemna komunikace nevyhovuje... potrebujes osobni setkani?
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Pavla » čtv 12. čer 2014 9:53:44

Návštěvník píše:Sladký nebo arogantní nebo povýšený nebo chápavý atd. může být jenom projev osoby.

projev je vzdycky nejaky... i kdyz osoba mlci a nic nedela, taky je to projev.... :D
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 10:01:50

Ale nekomunikuje a když, tak velice sporadicky a více ukazuje Janě, se Jana mýlí a stále se věnuje jen Janě a ano, stála bych o osobní setkání a už hodně let a furt mu to píšu a on nic :-(, ani se k tomu nevyjádří :-(
Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 10:04:31

Pavla píše:
Návštěvník píše:Sladký nebo arogantní nebo povýšený nebo chápavý atd. může být jenom projev osoby.

projev je vzdycky nejaky... i kdyz osoba mlci a nic nedela, taky je to projev.... :D


no je to naprosto prostý

osoba se projevuje, páč je sama vyjádřeným projevem a je to tak naprosto OK, páč na tomto principu je postaven celý VESMÍR :) některým osobám to ale není vhod a rády by se usídlily někde mimo projev spočinutím ve věčné blaženosti nirvány :what: prostě nechtějí být tím čím jsou ...
Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 10:04:46

Kde vidíš, že se mnou komunikuje??? Akorát na vlákně Diskuze s Janou reagoval jednou na téma, jak je to s tou možností předčasně strhnout kuřeti skořápku svým klasickým stylem, že s tím nemá zkušenost, o ničem takovém neví a nikdy nic takové nezažil. A to je všechno :-(
Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 10:05:50

Nemá mě rád, bééééé :'-(
Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Pavla » čtv 12. čer 2014 10:07:22

Návštěvník píše:Ale nekomunikuje a když, tak velice sporadicky a více ukazuje Janě, se Jana mýlí a stále se věnuje jen Janě a ano, stála bych o osobní setkání a už hodně let a furt mu to píšu a on nic :-(, ani se k tomu nevyjádří :-(

ty o setkani stojis,on ne ... no, tak mas zkratka smulu... :D clovek se musi obcas smirit s tim, ze neni po jeho...
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 10:07:33

Návštěvník píše:Ale nekomunikuje a když, tak velice sporadicky a více ukazuje Janě, se Jana mýlí a stále se věnuje jen Janě a ano, stála bych o osobní setkání a už hodně let a furt mu to píšu a on nic :-(, ani se k tomu nevyjádří :-(


tak buď ráda, protože Miroslav se vyjadřuje akorát když někdo tvrdí, že 1 + 1 je 50sát :D :D :D
Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Pavla » čtv 12. čer 2014 10:16:21

ale jen mozna ti to budu verit, takze kvuli me se registrovat nemusis :D
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 10:19:44

Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 10:22:41

Návštěvník píše:
a kde ta básnička je ???
Tady, fňuk.

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=273&t=2907&p=77819#p77819


aha

jedna básnička tam je - vyjádřením toho čím srdce přetéká :)

ty obrázky nevidím, páč nejsem zaregistrovaná, tak se mi nezobrazují ...
Návštěvník
 

Re: Poslední inkarnace

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 12. čer 2014 10:26:31

To je o mě a Miroslavovi (o Něm), jak Ho vyciťuji a o splynutí...

On je Pán....
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků