Otázka na Vostálpetra

Re: Otázka na Vostálpetra

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 15:29:40

vostalpetr píše:No jistě že jo,
ty co nelze zaregistrovat, tak ti v prostoru nejsou,
takže co s nima ?

Jsou už někde mimo prostor,
už nemaj formu a jsou jen prázdnotou,
tak nemaj v prostoru co dělat....



Mé zkušenosti z "mimoprostoru"...
Ti neregistrovaní ( ti, které jsem neznala), se projevovali " v mimoprostoru" v dobrém světle, tj. nezaregistrovala jsem jejich přešlapy, excesy, většinou jsem vnímala jen jejich kladné zajímavosti. Až když se " v mimoprostoru" objevil i nějaký ten registrovaný (kterého jsem znala), tak jsem spatřila sem tam nějaký ten přešlap, exces, skutky co se neslučovaly se slovy mimo ten "mimoprostor"... :'-(
Návštěvník
 

Re: Otázka na Vostálpetra

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 17:41:48

Mé zkušenosti z "mimoprostoru"...
Ti neregistrovaní ( ti, které jsem neznala), se projevovali " v mimoprostoru" v dobrém světle, tj. nezaregistrovala jsem jejich přešlapy, excesy, většinou jsem vnímala jen jejich kladné zajímavosti. Až když se " v mimoprostoru" objevil i nějaký ten registrovaný (kterého jsem znala), tak jsem spatřila sem tam nějaký ten přešlap, exces, skutky co se neslučovaly se slovy mimo ten "mimoprostor"... :'-(

Podle mé zkušenosti je na tomto pěkně ukázáno, jak funguje osobní vědomí, resp. jak funguje často vnímání "díky" osobnímu filtru, tzn. jak osobní vědomí dovede přibarvovat jevy, vnímání na základě svých doměnek, přání, tužeb, strachů atd.
Návštěvník
 

Re: Otázka na Vostálpetra

Nový příspěvekod Pavla » pát 30. kvě 2014 8:32:18

Linda píše:
Pavla píše:
Jana píše:Dzogčhen



super.... :) vážně super....
tedy to, co úspěšně denodenně používají obyčejní přírodní lidé, neznalí moderních technologií je vlastně tenhle dzogčhen.... Dosud jsem pro to neměla jméno... ano, to je ono...

nechat vlastní emoce být a ony se osvobodí samy od sebe, aniž by přitom bylo spáleno mnoho dalších bytostí já, které jsou JÁ

3. CESTA OSVOBOZENÍ - CESTA DZOGČHENU

-na této cestě se nezříkáme pěti jedů nebo negativních emocí, ani je nepřeměňujeme, necháváme je tak, jak jsou. Nenásledujeme je, nerozebíráme, necháme je být.
Když tyto emoce necháme být takové, jaké jsou, nemají vlastní sílu na to, aby trvaly. A tak se samy osvobodí.
To se nazývá samoosvobozením.



A nechat je být neznamená je potlačit - odmítnout věnovat jim pozornost.

Znamená to uvědomit si tu emoci a rozpoznat ji jako pohyb prvotní Energie - v tu chvíli se rozplyne.

Kupodivu stejně to funguje i na napětí, vyvolávané emocionálním tělem: když se emoční napětí v těle rozpozná jako výtvor prvotní energie, rozplyne se. Je to takové univerzální rozpouštědlo :)


fascinující na tom je, že to fakt funguje... :) Není to žádný planý výmysl, ale naprosto prakticky použitelný způsob k dosažení harmonie se sebou i světem..

http://www.youtube.com/watch?v=4cmffLlkwxc
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 13:01:44

Předchozí

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků