Tvořivost vesmírné Inteligence

Tvořivost vesmírné Inteligence

Nový příspěvekod Linda » sob 24. kvě 2014 15:37:00

Její originalita, ta Její úžasná tvořivost mě neustále překvapuje.

Promítá Si v Sobě mnohost a vytváří Si tím bezpočet naprosto originálních způsobů Sebe-nepoznávání, aby Se pak objevováním individuálních cestiček k jejich rozpoznávání mohla vracet k Sebe-uvědomění.

Ani jedna soustava reakcí, způsobujících Sebe-nepoznávání v konkrétní lidské bytostí, není totožná se soustavou reakcí vedoucí k Sebe-nepoznávání v jiné bytosti, a přitom k vytváření jednotlivých kombinací způsobujících Sebe-nepoznávání v kterémkoliv lidském tvaru Jí stačí pár základních sklonů, způsobujících vědomé a nevědomé Sebe-ztotožňování s obsahy vědomí.

Vnímat něco tak dokonalého probouzí můj neustálý údiv - Jedna a tatáž Inteligence, která se nikdy v ničem a nikde neopakuje ...

Umožňuje to uvidět "spolucestujícího" jako Její originalitu, v níž se Ona Sama ubírá k Sebe-rozpoznání způsobem, který žádný z Jejích ostatních lidských tvarů nemůže nikdy beze zbytku pochopit.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: Tvořivost vesmírné Inteligence

Nový příspěvekod Linda » sob 24. kvě 2014 20:47:06

papadev píše:rivalita,závist,opovrhování,ješitnost,pozérství,kverulantství...jaká krása pro toho,kdo se poctivě pustí do úprav těchto vlastností..a s vděčností na své trýznitele pak pomyslí---ne každý je ale schopen této drsné příležitosti využít...

Nekonečná trpělivost, se kterou Ona Sama ponechává Svou cestu návratu přirozenému vývoji - neznatelnému sledu příčin a důsledků - a jeho podprahovému působení na vědomí, vzbuzuje posvátnou hrůzu.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47


Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků