Empatie

Re: Empatie

Nový příspěvekod vostal petr » úte 05. čer 2018 7:21:45

Takže myslíš, ten šálek je šalek černý krávy a ne černý kávy ?

To spíš ale projde velbloud uchem jehly než že nacpeš krávu do šálku na kávu,

i když v tý černý díře by ta gravitace mohla tu krávu možná zmenšit na přijatelné rozměry...
vostal petr
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 8:07:52

vostal petr píše:Takže myslíš, ten šálek je šalek černý krávy a ne černý kávy ?


Nemyslím, ve tmě totiž není vidět, takže kdo ví, jestli černá kráva není ve skutečnosti černá káva.

To spíš ale projde velbloud uchem jehly než že nacpeš krávu do šálku na kávu,

i když v tý černý díře by ta gravitace mohla tu krávu možná zmenšit na přijatelné rozměry...


Vidíš to, všechno má nějaké řešení.
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 10:19:35

vostal petr píše:Já jsem univerzální empatik

Naopak, seš přímo vzornej příklad univerzálního antiempatika,

kterej se tady odreagovává na ostatních


Obrázek
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Tara » úte 05. čer 2018 10:29:45

Návštěvník píše:
vostal petr píše:Já jsem univerzální empatik

Naopak, seš přímo vzornej příklad univerzálního antiempatika,

kterej se tady odreagovává na ostatních


Obrázek

Přesně tak :-)
Protože mu to Bůh a Jana umožňují :-)

Ale je to škoda, protože on to má v hlavě dobře poskládané, jen tím "obalem" je to, alespoň pro mě, nepoživatelné, tudíž na nic. :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2736
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 10:48:51

Tara píše:
Návštěvník píše:
vostal petr píše:Já jsem univerzální empatik

Naopak, seš přímo vzornej příklad univerzálního antiempatika,

kterej se tady odreagovává na ostatních


Obrázek

Přesně tak :-)
Protože mu to Bůh a Jana umožňují :-)

Ale je to škoda, protože on to má v hlavě dobře poskládané...

Jenže lidské tělo - i to emoční - má víc částí, nejen hlavu. A když se potřebuje něčeho zbavit, vypudí to holt opačnou stranou

Proč někdo v diskusích trpí neustálým emočním průjmem?
Třeba si v každodenním živém kontaktu s okolím nemůže dovolit dávat najevo, co doopravdy cítí, a potřebuje se pak někde na ostatních odreagovat

:what:
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 10:51:45

Ber to tak, že to tak zkrátka je. Je to jeho způsob vyjadřování, možná i odreagovávání a já ho moc nečtu, takže mi to ani nějak nevadí. Nejsem za něj zodpovědná, ani za tyto stránky. Jen je škoda, že svůj potenciál nepředává jinak...., to je škoda, no.
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Jana » úte 05. čer 2018 11:00:09

Tara píše:
Návštěvník píše:
vostal petr píše:Já jsem univerzální empatik

Naopak, seš přímo vzornej příklad univerzálního antiempatika,

kterej se tady odreagovává na ostatních


Obrázek

Přesně tak :-)
Protože mu to Bůh a Jana umožňují :-)

....


Taro, máš banovací práva, jestli nechceš, aby něco takového nebylo umožňováno, tak máš právo neumožňovat. Nemám zájem, aby tady bylo komukoliv nesmyslně ubližováno, i když je pravdou, že to, kým skutečně jsme, tomu se ublížit nedá.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6978
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 11:07:49

Jani, nemám pocit, že bych chtěla někoho banovat...., jak jsem psala, moc ho nečtu... a jsou to tvé stránky.
Možná by mohl zabanovat Návštěvník, kterému to vadí, jestli má práva a má pocit, že by to něčemu pomohlo..., možná by tu psalo více lidí, když by se tu neobjevoval fekál, nevím....
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 11:15:36

Návštěvník píše:možná by tu psalo více lidí, když by se tu neobjevoval fekál, nevím....

Nejspíš ano, v těch obdobích se tu snáz objevují postřehy, které mohou být leckomu z těch co to tu čtou užitečné.

Je ale jen na Janě, koho zabanuje, je to její fórum.
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 11:19:20

Taky bych to nechala na Janě.
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Jana » úte 05. čer 2018 11:24:12

Návštěvník píše:Jani, nemám pocit, že bych chtěla někoho banovat...., jak jsem psala, moc ho nečtu... a jsou to tvé stránky.
Možná by mohl zabanovat Návštěvník, kterému to vadí, jestli má práva a má pocit, že by to něčemu pomohlo..., možná by tu psalo více lidí, když by se tu neobjevoval fekál, nevím....

Návštěvník, kterému to vadí, má také banovací práva. Co se týče banování, jsem na tom podobně jako Ty a podobně jsou asi na tom i ostatní, kdo tady ta banovací práva mají, jinak by byl už zabanovaný.

Možná tohle vyšilování a urážení druhých probouzí spíš soucit, protože takový člověk má obvykle problém s vlastním sebepřijetím.

Možná spíš budí dojem zoufalce žebrajícího dost nešťastným způsobem o bezpodmínečné přijetí, než že je jen neurvalý agresor.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6978
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 11:27:06

To bych neřekla. Má svůj styl, který ho asi baví, rákosku, a já to z vás vytluču, ale ono se to míjí účinkem, stejně jako např. tvé povídání o lásce... :-)
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 11:45:51

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:možná by tu psalo více lidí, když by se tu neobjevoval fekál, nevím....

Nejspíš ano, v těch obdobích se tu snáz objevují postřehy, které mohou být leckomu z těch co to tu čtou užitečné.

Pokaždé, když se objeví příval fekálů, se celková atmosféra na Poradně změní
a Poradna je pak především prostorem k odreagovávání se.

Zájem diskutovat o tom, co může být skutečně nápomocné, zeslábne nebo zmizí.

Jen Jana může rozhodnout, čemu z toho dá na fóru prostor.
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 11:49:36

Jana ta potřebuje hlavně potravu pro mysl a Petr ji dobře zásobuje, ta ho nezabanuje :-) I za cenu toho, jaké stránky jsou...
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 11:53:46

Vostálpetr žádný problém nemá. Je prostě extrémně spontánní bez ohledu na to, co se "sluší".
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod vostal petr » úte 05. čer 2018 11:59:50

Naopak, seš přímo vzornej příklad univerzálního antiempatika,

kterej se tady odreagovává na ostatních


To já speciálně kvůli tobě ty pako,

to aby jsi se naučil bejt empatickej k neempatickej lidem

a furt tady neknoural,

a začal už bejt takovej, jakej požaduješ bejt po mě...


A jakejže ?

No empatickej...............


PS.

To je neskutečný co ty jsi za sráče...
vostal petr
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. čer 2018 12:10:12

Návštěvník píše:Jana ta potřebuje hlavně potravu pro mysl a Petr ji dobře zásobuje, ta ho nezabanuje :-) I za cenu toho, jaké stránky jsou...

Když někdo po mnoho let pečuje v nemocnici o těžce zraněné a umírající děti, pak aby to vůbec ustál, musí začít naprosto popírat existenci čehokoliv negativního a pořád znovu a znovu se utvrzovat ve svém pozitivním přístupu ke všemu.

V jeho reakcích na to, co se děje, mu Poradna umožňuje znovu a znovu se ztotožňovat jen s pozitivním postoji, nejvíc právě díky těm nejnegativnějším a nejsprostším projevům, které se tu objevují.
Návštěvník
 

Re: Empatie

Nový příspěvekod Jana » úte 05. čer 2018 12:10:52

vostal petr píše:
Návštěvník píše:To bych neřekla. Má svůj styl, který ho asi baví, rákosku, a já to z vás vytluču, ale ono se to míjí účinkem, stejně jako např. tvé povídání o lásce... :-)


....


A i kdybys měl pravdu a byli jsme to nejhorší, co si lze představit, co je Ti do toho?

Proč sem chodíš, když Ti nevyhovujeme takoví, jací jsme?

Proč si nenajdeš někoho, kdo Ti vyhovuje a nebavíš se jen s nim?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6978
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Empatie

Nový příspěvekod Jana » úte 05. čer 2018 12:16:26

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:Jana ta potřebuje hlavně potravu pro mysl a Petr ji dobře zásobuje, ta ho nezabanuje :-) I za cenu toho, jaké stránky jsou...

Když někdo po mnoho let pečuje v nemocnici o těžce zraněné a umírající děti, pak aby to vůbec ustál, musí začít naprosto popírat existenci čehokoliv negativního a pořád znovu a znovu se utvrzovat ve svém pozitivním přístupu ke všemu.

V jeho reakcích na to, co se děje, mu Poradna umožňuje znovu a znovu se ztotožňovat jen s pozitivním postoji, nejvíc právě díky těm nejnegativnějším a nejsprostším projevům, které se tu objevují.


Možná Tvůj pohled má něco do sebe, kolegyně říkala, že tohle povolání je ta nejlepší karmajóga.

Mysl se musí pustit veškerého negativního posuzování minulosti - kdo je viník, kdo za tohle může, mysl se musí pustit veškerých starostí o budoucnost, protože možná ani žádná budoucnost není.

Jediné co je možné, zcela jako ego zmizet ze scény a dovolit, aby Boží láskyplná přítomnost si dělala to svoje.

A je nádherné, jak v ní mizí strach, pláč, trápení i bolest.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6978
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Empatie

Nový příspěvekod vostal petr » úte 05. čer 2018 12:18:16

Třeba si v každodenním živém kontaktu s okolím nemůže dovolit dávat najevo, co doopravdy cítí, a potřebuje se pak někde na ostatních odreagovat


Já mám náhodou skvělýho "tchána"

takže když mě to popadne, tak si jdu trénovat svatost s ním,

proti němu jsou ty vaše kydy procházkou rájem...
vostal petr
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron