Duchovní povídání

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod arikiran » čtv 04. srp 2016 6:32:06

Takze vrchol osviceni je v zadnem pripade a nikdy za zadnou cenu si nedovolit chtit nic, co tady neni!
Bo jen co tady je to je to prave orechove pro me?

Pochopil jsem to spravne?
... ... . ... ... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod Jana » čtv 04. srp 2016 7:48:40

arikiran píše:Takze vrchol osviceni je v zadnem pripade a nikdy za zadnou cenu si nedovolit chtit nic, co tady neni!
Bo jen co tady je to je to prave orechove pro me?

Pochopil jsem to spravne?
... ... . ... ... .


Tohle se dá vysvětlit různým způsobem. Nejlepší by bylo se na to dívat ze Tvého pohledu čaroděje. :)

Starý zenový mnich ležel na své smrtelné posteli. Prohlásil, že tento večer už tady nebude. A tak následovníci, žáci, přátelé začali přicházet ze široka a daleka. Jeden z jeho starých žáků, když slyšel, že mistr umírá, utíkal na trh. Někdo se ho zeptal: “Mistr umírá a ty jdeš na trh?” Žák odpověděl: “Můj mistr miluje určitý druh koláče, tak mu ho jdu koupit.”
Všichni se obávali, co se děje, neboť to vypadalo, že mistr na někoho čeká.Občas otevřel své oči, podíval se kolem a zase je zavřel. A když přišel tento žák, řekl: “Výborně, ty jsi přišel! Kde je ten koláč?” A žák mu ho ukázal a byl velmi šťastný, že se ho mistr na koláč zeptal. Mistr umíral, ale vzal do rukou koláč. Byl velmi starý, ale ruka se mu netřásla. Někdo se ho zeptal: “Jsi tak starý a na pokraji své smrti. Brzy přijde tvůj poslední nádech a opustíš nás, ale tvá ruka se vůbec netřese.”

Mistr řekl: “Nikdy se netřesu, protože nemám strach. Moje tělo je staré, ale já jsem pořád mladý a zůstanu mladý, i když moje tělo už tady nebude.”

Potom začal přežvykovat koláč a někdo se zeptal: “Co je vaše poslední poselství, mistře? Brzy nás opustíte. Na co chcete, abychom vzpomínali?” Mistr se usmál a řekl: “Ach, ten koláč je delikátní!”


Projevený svět se řídí Abrahamovými zákony, tedy veškerou magií je podvědomá víra, důvěra v to nejlepší možné. Tedy namísto chtění a toužení je tady očekávání toho nejlepšího, důvěra v to nejlepší, což vlastně znamená dostat se do proudu Boží milosti, do proudu lásky. A tam se dostáváme pomocí Ježíšova největšího Přikázání.
Milujeme samotnou lásku (Boha). Ono to ve skutečnosti není nic těžkého. Je to naší základní přirozeností.

Uvědom si lásku k čemukoliv, co máš opravdu rád. A obrať pozornost jen k tomu uvědomování si lásky, jen k tomu, jaký je to pocit, odkud vychází, zaměř tam do toho místa pozornost, začne to sílit. A jsi v srdci, ne v hlavě.

Dostáváš se z labyrintu světa do ráje srdce.

Samozřejmě, že lásku (Boha) miluješ, láska je Tvou láskou.



Obrázek
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6882
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 04. srp 2016 8:41:20

Projevený svět se řídí Abrahamovými zákony, tedy veškerou magií je podvědomá víra, důvěra v to nejlepší možné. Tedy namísto chtění a toužení je tady očekávání toho nejlepšího, důvěra v to nejlepší

Tak to funguje bez výjimky, u každého z nás a neustále, protože - z fyzikálního hlediska - jde o princip akce a reakce.

jelikož náš duševní/emocionální stav je ve skutečnosti určitým druhem vibrací PRVOTNÍ ENERGIE.

Protože chtění a toužení= nemám!!! = nízký energetický stav, přitahuje automaticky z okolí reakce, které tenhle negativní stav ještě víc posilují.

Naopak apriorní důvěra v PRVOTNÍ ENERGII a v optimální průběh i důsledky dění, ať budou jakékoliv = velmi vysoký vibrační stav energie => přitahuje pozitivní průběh dění.

V obou případech zafungovala obecná zákonitost: příčina => důsledek

Tady je tabulka http://ografologii.blogspot.cz/2012/03/ ... edomi.html ,
kde si můžeme zjistit, jak se projevuje energie na různých vibračních úrovních.

A tady konkrétní příklad viewtopic.php?f=132&t=6261#p100915 ,
jak svět a lidi v něm vnímáme na různých energetických úrovních.
Návštěvník
 

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod arikiran » čtv 04. srp 2016 10:21:41

1- ahoj Jani...tak kde si s tim kolacem, safra?
2- vidim, ze muj prispevek o mistrech sem sem dal zbytecne...asi ho ani nikdo necetl a dal horlive cosi papouskujete...
Toz...ma me to snad prekvapovat?
Prekvapuju sam sebe...tim,'ze uz me to ani neprekvapuje, bohuzel...
A To Je Chyba...davat sem neco uz z predem predpokladanym nezajmem ostatnich..
Byl uz muj entuziasmus,'nadseni, elan a vasen pro esoteriku na 100%?
No tak co, chce to holt 120%...150%...200%...!!!
Preci nechci zklamat Zdenka a skoncit zase jako nakvasenej zlucovitej dedek
Vidim tady obvykle asi deset prihlasenych lidi...mozna sou to kazdy den ruzni, ale spis je vetsina stalych stejnych pravidelnych ctenaru...uz bych je mpzna i moh vyjmenovat...

Novi ctenari....kreativni cinnost....experimenty....novinky z hranicnich oblasti...promazani stareho necteneho balastu vcetne mrtvych dusi...nove rubriky....poradna esoteriky a ne, jaxi nejlip udelat mejkap...
A dalsi...kde to je?
Asi deset bodu...

Ani se mi nechce to tady zase razit po neblahych zkusenostech z pokusu o inovaci poradny posledne...
Na druhe strane, kdyz poprve clovek spadne a nabije si noc, znamena to, ze se ma prestat ucit chodit?

Toz tak
Jo Jani...s tim kolacem to byl zert...drzim ted pust...ale pozdeji...a s merunkama prosim...
...............
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod Jana » čtv 04. srp 2016 10:33:50

arikiran píše:...muj prispevek o mistrech sem sem dal zbytecne..


Který článek o mistrech máš na mysli? Můžeš ho sem okopírovat?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6882
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod lklknml » čtv 04. srp 2016 11:03:24

arikiran píše:co píše Zdenek...je zajímavá hypotéza...dobrá teorie...blbá praxe..či přesněji..čím lepší teorie...tím horší praxe
stálo by za to to otestovat

No já to otestoval na sobě. Když jsem kdysi po několika měsících odcházel z barmského buddhistického kláštera, byl jsem opravdu přesvědčen, že se ve mě nic nezměnilo. Že ta obrovská námaha, ta poraněná třísla a kolena od sezení v (a to si hodně fandím) polovičním lotosu byla marná. Měl jsem v mysli jenom ty své hluboce promyšlené filosofické koncepty, kterým tamní mniši nerozuměli (a možná ani toho nebyli schopni?). Prostě typická, nabubřelá, mahájánická/vadžrajánická mysl. Kdybych se jí nechal vést, tedy svými teoriemi, zničil bych se.

V tom klášteře jsem vydržel jenom proto, že vnější okolnosti moji mysl obelstily. Až po odchodu jsem zaznamenal, jé já už nepotřebuji chlastat? Nu vida. Aha no jo vlastně, taky už se neplánuju zabít. A proč se na mě všichni na ulici usmívaj? A proč na mě někteří moji známí koukaj jak na svatej obrázek? To dříve nebylo, hmm, to je fakt divný. (Dlužno poznamenat, že ty poslední dvě věci jaksi rychle pominuly :D).

Ale mysl je dobrý sluha, to jo.
lklknml
 

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod arikiran » čtv 04. srp 2016 11:23:35

Hehe...to je zajimavy...dik...
S dovolenim to okomentuju

1... tobe se zdalo, ze prace byla zbytecna vcetne utrpeni...bo te to nezmenilo...ale hle---zmenilo
ja ve svy praxi sem optimisticky predpokladal, ze me meni...a hle...dokonce po letech prisel na to, ze nic moc ...zmena zadna...furt stejny neznalek

2... kdybych se nechaval vest dal mysli,'znicilo by me to
Jo,'to je presne moje praxe...ja se cim dal vic odklanel a osvobozoval od jinych uceni..a cim dal vic noril do svych konceptu...az me to znicilo...
Ale mepovazuji to za chybu....bud se ukaze, ze me vedeni uz se na to nemuze divat a pomuze mi...nebo dokonce, ze to ma big majnd, abych pouzil trefny Denisuv nazev, me do tech bidnych koncu dokopala...abych zazracne vstal z Mrtvych...nebo je i mozne ze se pletu...takze, v tom pripade...a jen v tom...mili ctenari, me nenasledujte, neb jsem odhalil, za cenu velkyh obeti, ze tudy cesta nevede...
3- narust ssily zpusobi, ze clovek zacne pritahovat druhe, aniz by za nima musel behat...charisma jakoby
Me zas..zdravi cizi lide...a taky je dobra diagnostika ve sledovani poctu a smyslu synchronicit...a jo, mas pravdu, nezvysuje se to uderne katdy den vic a vic...ale sou i propady a stagnace

Dokopal jsem se k poznatku, delej si svou prxi a na okolni moc nekoukej...
Moje praxe je nejcestej mantra...a tu si mohu rikat celych 24 hodin skoro...diky oplcum vlastne, na ktere jsem pred chvili nadaval...zas ta neznalkovstina...
...
Jani, streda 3.8. Tusim 9.39
Neumim s tabletu kopirovat
Asis clanek prehlidla
... ... ... ... .
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 04. srp 2016 11:32:28

Zdeněk píše:mysl je dobrý sluha, to jo.

Takže místo zavržení jakékoliv teorie (z osobního, dogmatického, tj. z teoretického přesvědčení "čím lepší teorie, tím horší praxe") asi půjde spíš o ochotu rozpoznávat posedlost vlastní mysli - jakoukoliv teorií. A začít se zajímat spíš o formy svého umanutého ulpívání, včetně jeho příčin.
Návštěvník
 

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod lklknml » čtv 04. srp 2016 12:05:53

Návštěvník píše:
Zdeněk píše:mysl je dobrý sluha, to jo.

Takže místo zavržení jakékoliv teorie (z osobního, dogmatického, tj. z teoretického přesvědčení "čím lepší teorie, tím horší praxe") asi půjde spíš o ochotu rozpoznávat posedlost vlastní mysli - jakoukoliv teorií. A začít se zajímat spíš o formy svého umanutého ulpívání, včetně jeho příčin.

To je aktivita přemýšlení, ta podle mých zkušeností podstatnou změnu v nitru člověka nepřivodí, ale ani k ní nepoukazuje, protože ta potřebná změna je kompletně mimo dosah mysli. Jako by v černém divadle chtěli předvádět černé divadlo. To nejde – černí herci by pak nebyli neviditelní a tedy by se nejednalo o černé divadlo, nebylo by co hrát. Nebylo by to divadlo.
Čili moje odpověď je barmský meditační klášter :). Ale to je nereálné, a také je nám to kulturně příliš vzdálené, já bych doporučoval pro nás mnohem praktičtější instrukce Eckharta Tolleho (tj. uvědomování si vnitřního těla atpod.). Které vlastně tvoje navrhované instrukce implicitně zahrnují, avšak bez účelu.
lklknml
 

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 04. srp 2016 12:39:19

Zdeněk píše:
Návštěvník píše:
Zdeněk píše:mysl je dobrý sluha, to jo.

Takže místo zavržení jakékoliv teorie (z osobního, dogmatického, tj. z teoretického přesvědčení "čím lepší teorie, tím horší praxe") asi půjde spíš o ochotu rozpoznávat posedlost vlastní mysli - jakoukoliv teorií. A začít se zajímat spíš o formy svého umanutého ulpívání, včetně jeho příčin.

To je aktivita přemýšlení...

Aha, tak to asi mluvíme každý o něčem jiném.

Pouhá upřímná ochota rozpoznávat posedlost vlastní mysli má za následek (tedy podle mé zkušenosti), že samo od sebe začne spontánně docházet - bez přemýšlení a bez jakékoliv snahy - k všimnutí si, tady a teď - nejen té konkrétní mentální/emocionální reakce, která právě vyvstala, ale najednou je jasně vidět i příčina, proč se tahle reakce v mysli objevila, t.j její doteď neuvědomovaná motivace, která ji vyvolala. I ta doteď skrytá motivace se pak dá tady a teď neosobně pozorovat...a postupně se tak začne dařit rozpoznávat různé podoby vlastní sebeobranné motivace... Když se pokaždé jen pozorují, začnou samy od sebe slábnout. Postupně s nimi mizí i důsledky, sebeobranné rekce mysli.
Návštěvník
 

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod lklknml » čtv 04. srp 2016 13:33:00

Návštěvník píše:Pouhá upřímná ochota rozpoznávat posedlost vlastní mysli má za následek (tedy podle mé zkušenosti), že samo od sebe začne spontánně docházet - bez přemýšlení a bez jakékoliv snahy - k všimnutí si, tady a teď - nejen té konkrétní mentální/emocionální reakce, která právě vyvstala, ale najednou je jasně vidět i příčina, proč se tahle reakce v mysli objevila, t.j její doteď neuvědomovaná motivace, která ji vyvolala. I ta doteď skrytá motivace se pak dá tady a teď neosobně pozorovat...a postupně se tak začne dařit rozpoznávat různé podoby vlastní sebeobranné motivace... Když se pokaždé jen pozorují, začnou samy od sebe slábnout. Postupně s nimi mizí i důsledky, sebeobranné rekce mysli.

To je zajímavé a zřejmě i prospěšné, s tím ale moc zkušeností nemám.

Snad by se to dalo přirovnat k horizontále a vertikále. Čištění horizontální vrstvy je dobré a prospěšné, to jo. Určitě je lepší být čistý než zaprasený. Možná bych se měl začít mejt.

Ale to není o čem píšu.
lklknml
 

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod Jana » čtv 04. srp 2016 16:27:37

arikiran píše:Jani, streda 3.8. Tusim 9.39
Neumim s tabletu kopirovat
Asis clanek prehlidla
... ... ... ... .


Tohle?
Jo...
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6882
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod Jana » pát 05. srp 2016 5:16:01

Že mi píšeš odpověď přímo do příspěvku?

Obrázek
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6882
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod arikiran » pát 05. srp 2016 6:26:42

Nasla...mas bod
..... . .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod Jana » pát 05. srp 2016 8:08:43

arikiran píše:..mas bod


Díky moc :D

Tak se jdu věnovat tomu Tvému článku.

arikiran píše:Je to uz po druhe, co mi v nazvu nekdo rika,'jaky jsem a co nejsem...
Asi nejaka psychologicka finta


Neřekla bych, z pohledu pravého Já, tedy z vědomí, kým jsme, jsme všichni tímtéž, tedy není takový problém popsat, co nejsme, horší je to s tím popisem, čím jsme.


...
Jak je mozne, ze pokud jsem duch,'taxi vetsinou neuvedomuju, ze jsem duch?
Jednoducha odpoved: Kouzlo! Nebyt tohoto kouzla,tak to tady muzeme zabalit...

Mudrcové na to říkají: "Oko samo sebe nevidí." Nicméně, je možné si uvědomit, že vidíš, tudíž jsi tím kdo vidí, nikoliv to, co je viděno.
Stejně tak si uvědomuješ, že jsi si toho vědom, tudíž je v Tobě to vědomé vědomí, i když to je tak samozřejmá záležitost, že si jí nikdo nevšímá.

Jsi tím, co je až za tím vším uvědomováním si čehokoliv,

...

Zkoumani starych mistru je zajimave...proc?
Proto, abychom si uvedomili, ze se stali Mistry proto, ze NEPAPOUSKOVALI sve predchudce,'ale razili Novou cestu!
Cti a Uc se, kdo uz jsi trochu schopen!
Uc se : hledat nove vychodiska...a nove myslet vubec...

Je tady jen jedno jediné Já, ze kterého pramení nejhlubší moudrost, proto to vypadá jako když se Mistři papouškují, neexistuje žádný současný Mistr, který by necitoval svého Mistra. Dokonce i Ježíš citoval Písmo.

...
Taky je zajimave, Jani, zes tu dala prispevek, kde se pise o Big Mind...no super...nemluvim ja uz roky o tom?
Konecne se o Mysli, ktera tu byva vetsinou Popelkou, zacina mluvit, zaplatpambu!
Asi uz se blizi Ples!

Big Mind - Boží mysl. Ta vyvstane s osvobozením od připoutanosti k osobní mysli. Tou Boží myslí je stvořený svět, i ten je, jak říkají Mudrcové snem, ale Božím snem. Osobní mysl nabízí hlubokou nevědomost, s připoutaností k ní prožíváme to osobní melodrama, kdy nepoznáváme Boží přítomnost, která tady je a žijeme si svůj život se svým osobním hrdinou v hlavě.

Poznávat Boží přítomnost znamená například nedělat si hlavu s tím, že tělo leží na smrtelné posteli, ale je tady vychutnávání si toho delikátního koláče.


...
Zaver dle meho by mel vypadat takto:
Neexistuje nic, co by mi mohlo branit v osviceni....zacal dobre, Ken
Ale zapomnel dodat:
Krome Kouzelnika, ktery to tu ma vcetne me na starost a diky jehoz Kouzlu...( viz vyse)... jsem se tu ocitl

Kouzelník je Bůh? Vykouzlil svět s tím vším, co tady je? Být osvícený znamená ztratit touhu být něčím, čím nejsi a poznat to, čím jsi. Tedy tajemstvím je, že nikdy jsi nebyl ničím jiným, než jsi, tudíž jsi nikdy nebyl neosvícený.


Mohu se dopismene ridit moudrymi texty, nekonceptualizovat, milovat jeste vic nez Jana, rozlisovat ci nerozlisovat...a bude mi to stejne na prd...kdyz to tak ten Kouzelnik bude chtit!

Kdo ma zajem seznamit se s Kouzelnikem?
Zdarec a hodne stesti a ssily!
.............

...

Ano, všemohoucí Kouzelník se může chtít stát být na chvíli nemocným bezmocným Peťulou, ale až ho to přestane bavit, bude zase sám sebou, případně zase na chvíli někým jiným, i když ani na okamžik nepřestane být sám sebou. Kouzelník miluje své sny.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6882
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod arikiran » pát 05. srp 2016 10:25:32

No...co delat...snaha byla...nevyslo ted...vyjde pozdejc....
Doufam
....
Mi je jedno jaky pohled zaujimas...anebo ten autor clanku...ale povazuji za nezdvorile vykladat druhemu mirnyx dirnyx ktereho jsem ani nevidel...JAKY JE
a to jen na zaklade domnenky, ze jsme vsichni stejni

Ja mluvim o Kouzelnikovi...a hle..:-) ty ho znas...vis presne kdo to je, jak mysli, po cem touzi
Ja mluvim o Bohu...a hle...ty ho znas vis kdo to je, jak mysli, po cem touzi...

Tomu rikam prehled...

Tak ted mluvim o Ludviku Cervenakovi
Napis prosim kdo to je, na co mysli a po cem touzi...

Hehe,'nemusis, bo to samozrejme nevis, a jakpak to...kdyz kdejakeho boha znas...obycejneho Ludvu ne?

Buh na tebe nepraskne, ze co o nem siris je spis tvoje pravda, nez jeho...mlci
Ludva ovsem by asi rek, po cem touzi...no a to bych se divil, kdyby ses ve vsem strefila...
...
Jojo,'kdyz vec nejdenoverit...do ran si sahnou...internetovy zlatak pravdy zkousnou...pise se a pise...a cim dal vic jsem mimo...
Bohuzel
A abych tomu zamezil...co zbyva?
Psat poctive, co jsem zazil, myslel, delal...a ani o fous vic a kdyz, tak jenom s dovetkem: TO VSECHNO JSEM SI VYMYSLEL!

Nikoli jako mnozi:
TO VSECHNO JE PRAVDA PRAVDOUCI, BO JA JI ZNAM...VIM....KAMARADIM S NI...ONA JE JA A JA JSRM JI...
vy ostatni nezoufejte, jednou na to urcite take prijdete,
Bo vy jste ja
Jsme tak stejni, ze uz ani wtejnejsi byt nemuzem
Jen ten drzoun Petula to jeste nepochopil vubec
Inu holt nekdo musi byt posledni
Ale i na nej dojde, nelze tomu vzdorovat
Je to zakon a ja jeho prorok
Absolutnu zdar
..... . .....
..... . .....
..... . .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod Jana » pát 05. srp 2016 10:34:08

arikiran píše:No...co delat...snaha byla...nevyslo ted...vyjde pozdejc....
Doufam
....
Mi je jedno jaky pohled zaujimas...anebo ten autor clanku...ale povazuji za nezdvorile vykladat druhemu mirnyx dirnyx ktereho jsem ani nevidel...JAKY JE
a to jen na zaklade domnenky, ze jsme vsichni stejni
..... . .....


Jak říkají Mudrcové, jakmile poznáme sebe, známe každého.

To není domněnka, to je poznání, že já jsem TO, Ty jsi TO, všechno je TO a TO je všechno, co je.

A teď otázka, co je TO ?

:D
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6882
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod Pavla » pát 05. srp 2016 10:40:01

Jana píše:
Jak říkají Mudrcové, jakmile poznáme sebe, známe každého.

To není domněnka, to je poznání, že já jsem TO, Ty jsi TO, všechno je TO a TO je všechno, co je.

A teď otázka, co je TO ?

:D



dobrá otázka...
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 12:01:44

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod arikiran » pát 05. srp 2016 10:42:50

To neni domnenka...to je poznqni...hehe..no presne...
Tak s panem bohem a svym poznanim nasleduj cestu svou, pokud jeste vubec nejakou mas
..... . .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

Re: 12 symptomů duchovního probuzení

Nový příspěvekod arikiran » pát 05. srp 2016 10:50:17

Co je to, je dobra otazka pro filozoficke odpoledne, kde si pratele zajdou pofilosofovat...u salku dobre kavy ci caje...a nabyt tak dojmu, ze jsou esotericky in
Nevadi,'ze to moc k cemu neni...zvysuje se schopnost debqtovat, argumentovat,'obracet problem...abjejda, uz je vecer...tak zas priste, damy...
A vsichni se rozchazeji domu s dobrym pocitem sve moudrosti a sveho poznani..bacha!..zadnych domnenek!...skalopevneho cerstveho praveho domaciho a nejlepe jeste kvantoveho poznani!
A kolik prace pro celenlidstvo jsme tim vykonali!...inu...se skromnym usmevem...delame to radi...

Toz cest vasi praci a zas nekdy na caj, rad si poslechnu posledni zpravy, co to je...
..... . .....
...děkuji.em...
Uživatelský avatar
arikiran
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 22. led 2016 11:05:50

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků