Tantra

Re: Tantra

Nový příspěvekod miroslav » pon 26. čer 2023 19:40:00

mudrc píše:
Pokud bych tu rezonanci odmyslel, tak by mi to celkem nic neříkalo.



To je OK. Já jsem takhle také začínal. To je jako ta meditativní hudba. Zjemňuje se tím mysl a uklidňuje se tím mysl.
Provozoval to například Mazánek - jestli ti to něco říká, nebo zase Krišňáci zpívají kirtany nebo derviši tančí.
Nemůže člověk hned na osmitisícovku, když se teprve učí chodit.
Horší je, když se ti, co zatím sotva chodí vžívají do toho, že jsou "už" na osmitisícovce, když se to někde dočtou.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Tantra

Nový příspěvekod miroslav » pon 26. čer 2023 20:15:20

A teď něco pro našeho mudrce a ostatní chcimíry :)

Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Tantra

Nový příspěvekod mudrc » pon 26. čer 2023 21:00:57

miroslav píše:
mudrc píše:
Pokud bych tu rezonanci odmyslel, tak by mi to celkem nic neříkalo.



To je OK. Já jsem takhle také začínal. To je jako ta meditativní hudba. Zjemňuje se tím mysl a uklidňuje se tím mysl.
Provozoval to například Mazánek - jestli ti to něco říká, nebo zase Krišňáci zpívají kirtany nebo derviši tančí.
Nemůže člověk hned na osmitisícovku, když se teprve učí chodit.
Horší je, když se ti, co zatím sotva chodí vžívají do toho, že jsou "už" na osmitisícovce, když se to někde dočtou.

Meditativní hudba je něco jiného (byť to třeba může nějak souviset).

Kdežto tahle hudba skutečně rezonuje (jakoby rozvibrovává) tělem. To nejsou žádný ezopředstavy. Jako když si třeba šáhneš na reprobedny, tak cítíš při hudbě vibraci. Ale tohle je mnohem jemnější, subtilnější, jakoby to nádherně uvnitř rezonující (proto s tím chlapem kroutíme hlavou). Což ty vaše skladby prostě neumí.

Ale vykládej barvoslepému o barvách, Vostálovi o lásce či Miroslavovi o vibracích.
Je vám to prostě zapovězeno.
mudrc
 

Re: Tantra

Nový příspěvekod miroslav » pon 26. čer 2023 21:31:23

mudrc píše:
Kdežto tahle hudba skutečně rezonuje (jakoby rozvibrovává) tělem. To nejsou žádný ezopředstavy.


Jo, to je normální, když se tomu člověk otevře a nechá to na sebe působit. To je právě jeden z používaných prostředků zjemňování mysli a vnímání těla.

Ty tvoje kritické nesprávné představy o lidech, to je akorát škodlivé a zatemňující.

A jestli s tvými zkušenostmi ladí ten RA, je to tím, že ten channelinující, co to píše, je na tom podobně jako ty.
Tyhle channenlingy tvoří neuvědoměle sám channelující podle sebe, i když to vypadá, jako kdoví co. Je to takové fantazírování podobně jako sen.
Znal jsem dobře tyhle maníky, dokonce celou skupinu a ti se do toho nakonec tak zapletli, že jim ten mistr začal říkat co mají udělat a oni se báli neudělat to, co jim takhle přicházelo, protože jinak se jim něco stalo - třeba je porazilo auto nebo onemocněli atd. A to je dokonale přesvědčilo.
Ale to si člověk dělá sám podle svého nevědomí, které je v tom zapojeno. "Pro oči" nevidí auto které se blíží, psychosomaticky onemocní atd.
Je to opravdu bludiště vlastní mysli a nevědomí a určitě nic duchovního, i když to tak může vypadat, jako ten tvůj RA.

Na podobných principech funguje například čarodějnictví - našel jsem k tomu čerodějnictví velmi dobrý článek - zde: https://medium.seznam.cz/clanek/ondrej- ... ctvi-10768
Doporučuji.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Tantra

Nový příspěvekod mudrc » pon 26. čer 2023 22:17:57

miroslav píše:Tyhle channenlingy tvoří neuvědoměle sám channelující podle sebe, i když to vypadá, jako kdoví co.

Mě je to jedno, nezáleží na tom. I Ra je prostředník.

Jsem vděčný za jeho výklad pojmů zkreslení, čas/prostor, prostor/čas atpod. Čakrální systém má zdaleka nejlépe propracovaný.
Ale nemohl bych být vděčný, kdybych to nenašel v sobě.

Ty všechno posuzuješ skrze vědomí max. 3. čakry, protože jsi negativní entita (a tak se vlísáváš k Američanovi a nesnášíš Rusa, protože tvým morálním limitem je přežití smečky).
Ale vyšší čakry – to je jiný svět.
mudrc
 

Re: Tantra

Nový příspěvekod miroslav » pon 26. čer 2023 22:37:39

mudrc píše:
Ty všechno posuzuješ skrze vědomí max. 3. čakry, protože jsi negativní entita (a tak se vlísáváš k Američanovi a nesnášíš Rusa, protože tvým morálním limitem je přežití smečky).
Ale vyšší čakry – to je jiný svět.

Vlísávání se a nesnášení je tvůj svět. Já nic takového nedělám. Ty si to do mne tyhle vlastnosti akorát projikuješ.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Tantra

Nový příspěvekod Tara » pon 26. čer 2023 22:43:30

Mě je to jedno, nezáleží na tom. I Ra je prostředník.

Jsem vděčný za jeho výklad pojmů zkreslení, čas/prostor, prostor/čas atpod. Čakrální systém má zdaleka nejlépe propracovaný.
Ale nemohl bych být vděčný, kdybych to nenašel v sobě.

K čemu ti to je? Nebo k čemu ti to bude? Tohle poznání, že někdo potvrzuje ve vjemech i to, co ty vnímáš u sebe, tvého těla atd.?
To jsou přece jen vjemy, projevy nějaké "tvé" individuality. Vibrace, čakry nějaké individuality? K čemu to je?

Víš, měla jsem taky různá období na své cestě :-) (a někdy si říkám, kéž bych ji nikdy nenastoupila, protože už se nemůžeš vrátit....) :-), ale tak to mělo být, tak to je....

Prošla jsem si obdobím víkendových sebepoznávacích setkání, četbou knih, kurzy tarotu, numerologie, ba i naštěstí krátkým obdobím praktikování chanelingu. I s tím jooooo úspěchem, že Anděl zavolal mé jméno.... bylo to tak opojné.... a tím jsem skončila s tímhle kouzlením, možná i díky svým přátelům. kteří mě nijak neodrazovali od toho, čemu se zrovna věnuji, ale stačilo jedno, dvě slova.... :-) a potom hodně a hodně díky asi za nastavení mé duše, která to sice znovu všechny tyto slepé uličky potřebovala zažít, ale směřuje jednoznačně k jedinému "cíli"....
Nebo počátku....?
Nevinnosti?..... :-)

Nic se nedá lámat přes koleno, všechno se musí odžít, co je třeba a co se týká mě, spíše to vidím nepozitivně, protože nevím proč, se tu znovu budu muset vrátit, aniž bych to mohla změnit.... a ví Bůh, že ani do tohoto stvoření se mi vůbec, ale vůbec nechtělo, ale Síla byla silnější, chjo, no....

Tož hodně štěstí :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Tantra

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 27. čer 2023 3:17:03

mudrc píše:
miroslav píše:Tyhle channenlingy tvoří neuvědoměle sám channelující podle sebe, i když to vypadá, jako kdoví co.

Mě je to jedno, nezáleží na tom. I Ra je prostředník.

Jsem vděčný za jeho výklad pojmů zkreslení, čas/prostor, prostor/čas atpod. Čakrální systém má zdaleka nejlépe propracovaný.
Ale nemohl bych být vděčný, kdybych to nenašel v sobě.

Ty všechno posuzuješ skrze vědomí max. 3. čakry, protože jsi negativní entita (a tak se vlísáváš k Američanovi a nesnášíš Rusa, protože tvým morálním limitem je přežití smečky).
Ale vyšší čakry – to je jiný svět.


:yes:
Návštěvník
 

Re: Tantra

Nový příspěvekod mudrc » úte 27. čer 2023 7:03:43

Tara píše:K čemu ti to je? Nebo k čemu ti to bude? Tohle poznání, že někdo potvrzuje ve vjemech i to, co ty vnímáš u sebe, tvého těla atd.?
To jsou přece jen vjemy, projevy nějaké "tvé" individuality. Vibrace, čakry nějaké individuality? K čemu to je?

Oslovuje mě to. Analogicky jako když tě třeba oslovuje jáčko. "K čemu mi to je" se ptáš, až když tě už moc neoslovuje. :-)

A to se nezajímám jenom o Ra, ale i o jiné mimozemšťany, jako je Seth, Bashar (onehdy jsem např. dělal cvičení podle Bashara a moje ego dostalo takovou ťafku, že jsem myslel že to nerozdýchám).
mudrc
 

Re: Tantra

Nový příspěvekod mudrc » úte 27. čer 2023 7:06:40

miroslav píše:
mudrc píše:
Kdežto tahle hudba skutečně rezonuje (jakoby rozvibrovává) tělem. To nejsou žádný ezopředstavy.


Jo, to je normální, když se tomu člověk otevře a nechá to na sebe působit. To je právě jeden z používaných prostředků zjemňování mysli a vnímání těla.

Jo? Nechat na sebe působit ovci? :-)

Miroslave, ty prostě jen meleš a meleš (jak onehdy trefně poznamenala Tara). Předstíráš, co nejsi. Předstíráš, co nemáš. Abys zapůsobil, udělal dojem. Proto to způsobné vyjadřování. Dělal jsi to i v práci. Protože jsi negativní entita. Jejíž základním cílem je využít, manipulovat ostatní.
mudrc
 

Re: Tantra

Nový příspěvekod Tara » úte 27. čer 2023 8:54:53

To mudrc

Co je tvým cílem? Myslím duchovní cesty....
Mě zatím přijde, že tím, čemu se teď věnuješ - čakrám, vibracím, analyzováním, určování pozitivních a negativních entit atd., dříve jestli se nepletu, budhismu, pobývání v asramech, vyzkoušel jsi asi askezi, dost meditováním atd.......... že tvým cílem je nabrat v tomto životě co nejvíce informací, vjemů o entitě jako takové, ať již zemské nebo mimozemské.
Je to tak?
Nebo je tvým cílem něco jiného?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Tantra

Nový příspěvekod Tara » úte 27. čer 2023 9:00:30

Miroslav je blb, co ponejvíce jen šťourá....
Nedávno tu o něm někdo napsal, že je to jeden z mála autorizovaných mistrů, tak to mě pobavilo. To i takový Pedrito má schopnost předat více, protože má z čeho, než tenhle ten nafoukaný pablb.
Ale moc ráda ho tu potkávám a díky za něj ...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Tantra

Nový příspěvekod mudrc » úte 27. čer 2023 9:36:11

Tara píše:To mudrc

Co je tvým cílem? Myslím duchovní cesty....
Mě zatím přijde, že tím, čemu se teď věnuješ - čakrám, vibracím, analyzováním, určování pozitivních a negativních entit atd., dříve jestli se nepletu, budhismu, pobývání v asramech, vyzkoušel jsi asi askezi, dost meditováním atd.......... že tvým cílem je nabrat v tomto životě co nejvíce informací, vjemů o entitě jako takové, ať již zemské nebo mimozemské.
Je to tak?
Nebo je tvým cílem něco jiného?

Cílem bylo/je osvícení. Meditoval jsem, ale v určité fázi jsem se zasekl a nešlo mi to. Něco mi napovídalo, že musím nějak rozproudit čakry, a Buddha se o nich vůbec nezmiňuje. Tak jsem se dostal k Ra. A pak k mojí milované Christýnce von Dreien třeba. :-)

No a protože čakrám odpovídají různá těla, tak se občas zamotám. A pak se mě třeba Jana zeptá na džhánu, tak se vzpamatuji na chvíli. Ale to je součástí cesty.
mudrc
 

Re: Tantra

Nový příspěvekod mudrc » úte 27. čer 2023 9:37:41

Tara píše:Ale moc ráda ho tu potkávám a díky za něj ...

Je to tak. Jak by krásný květ lotosu mohl vyrůst bez bahna močálu?
mudrc
 

Re: Tantra

Nový příspěvekod Tara » úte 27. čer 2023 9:38:43

Díky :)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Tantra

Nový příspěvekod miroslav » úte 27. čer 2023 11:10:03

mudrc píše:Jo? Nechat na sebe působit ovci? :-)


Slyšel jsi někdy venku ovce, jak roztomile bečí? Nebo vítr ve větvích stromů? Nebo ptačí zpěv? nebo zvuk hromu? Asi ano, ale není to pro tebe asi dost "nebeské". Přitom je to všechno krása sama, přirozená. Ale i ten zpěv a snaha těch dvou lajajogínů je přirozený, i ty tvoje odsudky a to z čeho pramení jsou přirozené, mají své přirozené příčiny - děje se to a vše, co se děje je přirozené. Když se tomu otevřeš, když ti v tom vnitřně nic nebrání, tak budeš "vibrovat" v souladu se vším - i s těmi transgendery i s Putinem i s Bidenem i s tím vojenskoprůmyslovým komplexem a islamisty, s celým vesmírem. Je to všechno Velký příběh...
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3558
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Tantra

Nový příspěvekod Tara » úte 27. čer 2023 11:23:02

Starý, dobrý Miroslav ♥

:-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Tantra

Nový příspěvekod mudrc » úte 27. čer 2023 12:06:07

:D já se snad díky Taře naučím mít toho Miroslava rád.

Bůh je všude, i v ovci, i v pekle, dokonce i v Miroslavovi.

Ale to neznamená, že Bůh je ovce. Nebo že ovce bečí jako andělé. Neboť vyšší obsahuje v sobě nižší, nikoli naopak. To jen bohorovným mamlasům, jejichž vlnová frekvence podobá se skotu, tak může připadat.
mudrc
 

Re: Tantra

Nový příspěvekod Tara » úte 27. čer 2023 12:24:35

mudrc píše::D já se snad díky Taře naučím mít toho Miroslava rád.

Bůh je všude, i v ovci, i v pekle, dokonce i v Miroslavovi.

Ale to neznamená, že Bůh je ovce. Nebo že ovce bečí jako andělé. Neboť vyšší obsahuje v sobě nižší, nikoli naopak. To jen bohorovným mamlasům, jejichž vlnová frekvence podobá se skotu, tak může připadat.

A já vás mám ráda fšecky :-)))
(A včil si vas kúpím fšecky) :D
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2764
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Tantra

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » úte 27. čer 2023 13:38:56

Bůh je všude


Blbost,

je to naopak,

Bůh je mrtev a proto není nikde !

:sos:
VOSTÁLNÍK
 

PředchozíDalší

Zpět na Co mě napadá

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků