Pedro Pedriito

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 29. úno 2024 21:23:25

Jana píše:
Pedriito píše:No a ta faleš roste v lidech, nikoliv na těch stezkách, když jsou pojímány egocentricky, majetnicky.
A z toho jsou ty odbočky stranou, do slepých uliček... A těm, co k tomu svádějí se říká falešní mistři, guruové...
Pak je to celé jen krásná představa, sen o Duchovnu, Cestě...


Je dobré si hlídat jen svou vlastní pravdivost a ta Tě do slepé uličky nepřivede. Pokud ovšem Ti pravdivost rezonuje v srdci radostí a naplněním

a nezaměňuješ ji za připosraženost strachu z neznámého.

Věru ses toho za ta léta hodně naučila, ale jedno, ses nenaučila, tu pravdivost.
Páč ta jediná se naučit nedá, ta učí. Ale neboj, nejsi v tom sama. Je darem Osudu, tomu
kdo je schopen jej příjmout. Ne o tom že se naučíš látku, jak otevřít dlaň - utišit mysl - ale neuskutečníš to. Páč tvůj egoismus ještě nedozrál k rozpadu, ještě chce vlastnit. Ať to balí, pro udržení pozornosti v omámení, do pojmů prázdnoty, dokonalosti, nedvojnosti, lásky... Jen kecy oblbené pozornosti. A jen si zas klidně ulev, ordinuj negace. Msti se. Mě je to šumák. Stejně jako je mi jasný, že nebýt pravdivý a chválit tě, jak jsi úžasná a probuzená, tak sklidím od tebe potlesk a ovace... :D
Na to zapomeň. 8)
Pedriito
 

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 29. úno 2024 21:31:43

dodo píše:Nože ma pouč Pedro, dávať sem takéto a podobné videá je skrytá, alebo neskrytá agresivita ?

Ty si pokiaľ viem znalec na tieto veci, si sa naň pasoval jeden čas, keď si videl agresivitu aj tam, kde ju nikto nevidel.

Vydíš agresivitu tam kde není, ale nevidíš ji, tam kde je.
Jana se ptala na "můj svět". Tak jako se vždy někoho ptá, páč ji to "strašně" zajímá. A pak do toho začne klovat jak ta slepice. Ale to ty nevidíš, páč jste nejspíš ze stejného vrhu...
Pedriito
 

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 29. úno 2024 21:48:42

Aneb "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá."..
Pedriito
 

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod dodo » čtv 29. úno 2024 21:57:49

Pedriito píše:Aneb "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá."..


Aha. Takže ty vidíš klovaní v tom čomu nerozumieš, podobne ako Miroslav.

A nebude vám vadiť, keď pod vaše príspevky budem dávať videá s híkajúcimi oslami, vždy keď v nich budem vidieť vaše nechápavé híkanie oslov ?

To aby platilo to: Ako sa do lesa volá....
dodo
 
Příspěvky: 706
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod Jana » čtv 29. úno 2024 22:03:13

Pedriito píše:Věru ses toho za ta léta hodně naučila, ale jedno, ses nenaučila, tu pravdivost.
Páč ta jediná se naučit nedá, ta učí. Ale neboj, nejsi v tom sama. Je darem Osudu, tomu
kdo je schopen jej příjmout. Ne o tom že se naučíš látku, jak otevřít dlaň - utišit mysl - ale neuskutečníš to.


Pedrito, jasně, bylo by to tak snadné dát Ti ten nejdokonalejší dar a prozradit Ti, kdo jsi. Rázem by zmizely všechny Tvé problémy, Tvůj svět by byl plný klidu, míru a blaha, stejně jako svět Probuzených.

To není tím, že by Ti ho někdo z Těch Probuzených neuměl dát.

Ty ho jenom neumíš zatím přijmout.

Páč tvůj egoismus ještě nedozrál k rozpadu, ještě chce vlastnit. Ať to balí, pro udržení pozornosti v omámení, do pojmů prázdnoty, dokonalosti, nedvojnosti, lásky... Jen kecy oblbené pozornosti.


Co když to, na co se díváš tady tak spatra, je Skutečnost, a svět plný utrpení jen opravdu jen nevědomostí?

A jen si zas klidně ulev, ordinuj negace. Msti se. Mě je to šumák. Stejně jako je mi jasný, že nebýt pravdivý a chválit tě, jak jsi úžasná a probuzená, tak sklidím od tebe potlesk a ovace... :D
Na to zapomeň. 8)


Co když tenhle web je sbírkou promluv a citací Probuzených pro ty, kteří se mají zájem inspirovat? Nikdo Tě nežádá, abys tady cokoliv četl, abys sem chodil nebo abys tady tleskal.

Co když můžeš dotáhnout svůj web do dokonalosti, jakou si představuješ, že by měl takový web mít? A třeba tam přijdu zatleskat já Tobě.

Tady Tě jen žádám, aby ses choval jako slušný host a nechal si všechnu negativitu od cesty. Jestli se Ti to tady nelíbí, tak to není určeno pro Tebe. Je to určeno pro ty, kterým to tady vyhovuje.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7095
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod miroslav » čtv 29. úno 2024 22:09:47

dodo píše:Aha. Takže ty vidíš klovaní v tom čomu nerozumieš, podobne ako Miroslav.


Co je na tom Janině blábolení k rozumění? Snad jen její motivaci, proč to furt musí dělat.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3555
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod dodo » čtv 29. úno 2024 22:25:44

miroslav píše:
dodo píše:Aha. Takže ty vidíš klovaní v tom čomu nerozumieš, podobne ako Miroslav.


Co je na tom Janině blábolení k rozumění? Snad jen její motivaci, proč to furt musí dělat.


Miroslave seriózne a s plnou vážnosťou. Nemôže sa ti niečo javiť inak ako blábolenie, keď tomu o čom je reč, len málo rozumieš.

Polopaticky. Nemôžeš tvrdiť, že Španiel blábolí, keď nerozumieš španielsky. A môžeš si nahovárať koľko chceš, že španielčina je tvoj materinský jazyk.
dodo
 
Příspěvky: 706
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 29. úno 2024 22:26:47

dodo píše:
Pedriito píše:Aneb "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá."..


Aha. Takže ty vidíš klovaní v tom čomu nerozumieš, podobne ako Miroslav.

A nebude vám vadiť, keď pod vaše príspevky budem dávať videá s híkajúcimi oslami, vždy keď v nich budem vidieť vaše nechápavé híkanie oslov ?

To aby platilo to: Ako sa do lesa volá....


Ale my netvrdíme, že tomu nerozumíme, to tvrdíte vy. ;)

Interpretovat různé duchovní směry jde různě. Ale když někdo pojme jeden za absolutní, bude jej vyvyšovat nad ostatní, a zadělá si tím mhlavu, kterou jako by odmítá, směšná scéna, když si ji před zrcadlem čančá, tu iluzi. :D Tehdy on nemůže rozumět těm ostatním. Ne ti, co chápou jakýkoliv z nich. A bude prudit. Tak jak už začla před mnoha a mnoha lety. Nic se nezměnilo. Jen je znalejší a rafinovanější...
Pedriito
 

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod Pedriito » čtv 29. úno 2024 22:40:01

Jana píše:
Pedriito píše:Věru ses toho za ta léta hodně naučila, ale jedno, ses nenaučila, tu pravdivost.
Páč ta jediná se naučit nedá, ta učí. Ale neboj, nejsi v tom sama. Je darem Osudu, tomu
kdo je schopen jej příjmout. Ne o tom že se naučíš látku, jak otevřít dlaň - utišit mysl - ale neuskutečníš to.


Pedrito, jasně, bylo by to tak snadné dát Ti ten nejdokonalejší dar a prozradit Ti, kdo jsi. Rázem by zmizely všechny Tvé problémy, Tvůj svět by byl plný klidu, míru a blaha, stejně jako svět Probuzených.

To není tím, že by Ti ho někdo z Těch Probuzených neuměl dát.

Ty ho jenom neumíš zatím přijmout.

Páč tvůj egoismus ještě nedozrál k rozpadu, ještě chce vlastnit. Ať to balí, pro udržení pozornosti v omámení, do pojmů prázdnoty, dokonalosti, nedvojnosti, lásky... Jen kecy oblbené pozornosti.


Co když to, na co se díváš tady tak spatra, je Skutečnost, a svět plný utrpení jen opravdu jen nevědomostí?

A jen si zas klidně ulev, ordinuj negace. Msti se. Mě je to šumák. Stejně jako je mi jasný, že nebýt pravdivý a chválit tě, jak jsi úžasná a probuzená, tak sklidím od tebe potlesk a ovace... :D
Na to zapomeň. 8)


Co když tenhle web je sbírkou promluv a citací Probuzených pro ty, kteří se mají zájem inspirovat? Nikdo Tě nežádá, abys tady cokoliv četl, abys sem chodil nebo abys tady tleskal.

Co když můžeš dotáhnout svůj web do dokonalosti, jakou si představuješ, že by měl takový web mít? A třeba tam přijdu zatleskat já Tobě.

Tady Tě jen žádám, aby ses choval jako slušný host a nechal si všechnu negativitu od cesty. Jestli se Ti to tady nelíbí, tak to není určeno pro Tebe. Je to určeno pro ty, kterým to tady vyhovuje.

Sugeruješ druhým, co leta sama děláš. Ani ty na mě nemusíš reagovat a negativizovat. Mě už přešlo, vysvětlovat ti něco. A když nebudeš prudit, já si tě všímat nebudu. Velice prosté ne? Mě tady ty tvoje témata mudrců vůbec nevadí, nekoukám na ně. Mám svoje zdroje. Nakonec, tohle téma jsi vyplodila ty, nějakými přesuny.
Pedriito
 

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod miroslav » čtv 29. úno 2024 22:50:44

dodo píše:
Miroslave seriózne a s plnou vážnosťou. Nemôže sa ti niečo javiť inak ako blábolenie, keď tomu o čom je reč, len málo rozumieš.


Já těm citátům rozumím velmi dobře. Jana jim rozumí po svém. Vybírá si z nich, co se jí hodí do toho jejího světonázoru a to, co pak sama produkuje a snaží se podpírat těmi citáty, je parodií na to, co Mistři říkají a které cituje. Divím se, že ti to ještě nedochází. Ty nevidíš ten zásadní rozdíl?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3555
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod dodo » čtv 29. úno 2024 23:24:21

miroslav píše:
dodo píše:
Miroslave seriózne a s plnou vážnosťou. Nemôže sa ti niečo javiť inak ako blábolenie, keď tomu o čom je reč, len málo rozumieš.


Já těm citátům rozumím velmi dobře. Jana jim rozumí po svém. Vybírá si z nich, co se jí hodí do toho jejího světonázoru a to, co pak sama produkuje a snaží se podpírat těmi citáty, je parodií na to, co Mistři říkají a které cituje. Divím se, že ti to ještě nedochází. Ty nevidíš ten zásadní rozdíl?


Tak aby si mi rozumel, použijem tvoj štýl argumentácie. Ty tým citátom rozumieš po svojom. Jana im rozumie veľmi dobre.

Mal by som teraz zrejme pokračovať a začať zdôvodňovať prečo je to tak, negovaním toho čo píšeš ty. Je to hračka, to dokáže každý, dokonca aj niekto, kto o duchovne nemá ani šajnu. Najlepší sú v tom ateisti no nie?

A na tom sa veziete (léta). :)
dodo
 
Příspěvky: 706
Registrován: stř 01. črc 2015 1:01:01

Re: Pedro Pedriito

Nový příspěvekod miroslav » pát 01. bře 2024 0:01:30

dodo píše:
Tak aby si mi rozumel, použijem tvoj štýl argumentácie. Ty tým citátom rozumieš po svojom. Jana im rozumie veľmi dobre.

Mal by som teraz zrejme pokračovať a začať zdôvodňovať prečo je to tak, negovaním toho čo píšeš ty. Je to hračka, to dokáže každý, dokonca aj niekto, kto o duchovne nemá ani šajnu. Najlepší sú v tom ateisti no nie?

A na tom sa veziete (léta). :)


Mně nejde tím, co píšu něco dokazovat. Jenom ti sděluji, jak to vidím a k čemu jsem došel.
Jak vidno, ty to vidíš jinak než já, nejspíš podobně jako Jana.
To je v pohodě. Každému, co jeho jest. :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3555
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Předchozí

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků