Christina von Dreien

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: KDO JSI?

Nový příspěvekod mudrc » ned 02. črc 2023 15:42:07

Christina von Dreien o přiznání existence mimozemšťanů:
Především se musíte smířit s tím, že je to tak, jak to je. A mnoho lidí to prostě nedokáže, nemají tu duchovní sílu, svou duchovní sílu.

Mnoho lidí nachází svou vnitřní oporu ve svém pohledu na svět, ve svých penězích nebo v čemkoli jiném na fyzické úrovni. A pokud jste v tom drženi, pak to také nemůžete změnit, protože to chcete zachovat.




No jo, to bude ono - viz Miroslav. Vždycky mi bylo divné, jak to, že ten člověk nemá žádnou sebereflexi. Jeho vnitřní oporou je totiž vnější svět. Proto není co reflektovat. Proto útočí na Pekovou, Maloneho, protože mu tu jeho vnitřní oporu nabourávají. Kdyby se zhroutila oficiální teorie o pádu NY dvojiček, zhroutila by se jeho opora. Proto to nemůže přijmout.
mudrc
 

Re: Skutečnost

Nový příspěvekod Mudrc » stř 24. led 2024 17:55:12

"ale ne proto, že je někdo trestá, ale prostě svým vědomím si to tak vytvořili"
"a pokud se rozhodnou vrátit ke světlu, bude jim pomoženo"
(od 5. min)
Mudrc
 

Re: Skutečnost

Nový příspěvekod Mudrc » stř 24. led 2024 17:56:20

Mudrc
 

Christina von Dreien

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 30. led 2024 21:57:20

NAKONIEC VSETKO DOPADNE DOBRE

ako si sami vytvoríme dokonalý svet

V časoch, akými sú tieto, nám dodá veľkú nádej a dôveru,
keď si budeme neustále pripomínať, že nie sme sami,
ale že všade vôkol nás je veľa ľudí,
ktorí rovnako ako my túžia po dokonalom svete,
a že tento dokonalý, vyliečený svet určite príde.
Jedno je totiž isté: svet nezanikne
a nakoniec všetko dopadne dobre.“
„Sila našich myšlienok spolu s energiou našich pocitov
môže zmeniť celý svet k lepšiemu.“
„Keď bude dostatočné množstvo ľudí na Zemi
súčasne spokojných so svojimi životmi čo i len jediný deň,
celý negatívny systém sa zrúti. Všetko sa môže zmeniť
z minúty na minútu.“

— Christina von Dreien —
Návštěvník
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 30. led 2024 22:00:45

Vytvorme vedome dokonalý svet

Jeden z prírodných zákonov hovorí, že to, čo si predstavujeme vo svojich myšlienkach a súčasne navyše precítime v srdci, sa postupne prejaví v našom živote.

Ak si budeme spolu s mnohými ďalšími ľuďmi predstavovať, ako vyzerá dokonalý svet a aké je to v takom svete žiť, potom sa tento dokonalý svet musí tu na Zemi prejaviť. Inak to ani nejde, pretože sme tým aktivovali prírodný zákon.

Preto sa skôr či neskôr stane to, čo sme si predstavovali a precítili. Je len dôležité, aby sme to chceli úprimne a boli ochotní tu, na fyzickej úrovni, fungovať ako prostredníci dobra, ktoré sa cez nás ukotví na Zemi. Na Zemi nie je nič silnejšie ako moc ľudí, ktorí niečo milujú a bezpodmienečne túžia dosiahnuť to, čo milujú. Neexistuje nič mocnejšie, ako keď spojíme silu našej lásky so silou našej vôle.

Vtedy – ako protiváhu k strachu, ktorý dnes v sebe stále nosí väčšina ľudí – vložíme vedome do spoločného poľa vyliečený, dokonalý svet, aký milujeme a aký chceme vytvoriť. A potom sa aj prejaví. Nestačí si lepší svet len želať v zmysle: „Ach, áno, bolo by pekné, keby…“ Aby sme vložili do kolektívneho poľa niečo, čo má účinok, musíme po tom túžiť celou silou svojej vôle a vnímať to ako jedinú mysliteľnú možnosť pre našu budúcnosť. A to je spoločná úloha nás všetkých, ľudských bytostí, pretože my sme tí, ktorí sa inkarnovali na Zem.

Duchovný svet nám pri tom pomôže, ale sme to my, obyvatelia Zeme, ktorí to najskôr musia chcieť, vzápätí to precítiť vo svojich srdciach a nakoniec aj uskutočniť. Dokonalý svet by mal byť jedinou možnosťou, ktorá prichádza pre našu budúcnosť do úvahy. Keď to urobí dostatočný počet ľudí, vízia dobra sa tu na Zemi prejaví, a potom už nebude záležať na tom, čo nám rozprávači rozprávajú alebo aké divadlo pred nami hrajú. Rozprávači vám ponúkajú svoje príbehy, pretože dobre vedia, že bez vás nie sú schopní uskutočniť svoje plány. Majú síce vôľu realizovať ich, ale je im jasné, že bez vašej pomoci – presnejšie povedané, bez vášho strachu – sú celkom bezmocní. Vedia, že to nebude fungovať, keď im neveríte a nebudete mať strach. Preto vám musia rozprávať tieto znepokojujúce príbehy a dohliadať na to, aby ste im uverili.

Musia vás čo najviac vydesiť, keď chcú dosiahnuť to, čo chcú a o čo im skutočne ide. Využívajú pritom vyššie spomenutý prírodný zákon, že sa prejaví presne to, čo ľudia cítia. Ak veľa ľudí pociťuje strach, lebo očakáva niečo zlé, tak sa presne toto zlé začne čoraz viac prejavovať – a síce len kvôli tomuto strachu. Nie je to šialené? Ak by sa nikto neobával zlej budúcnosti, nemohlo by sa stať nič zlé! Príbehy rozprávačov sú pritom v konečnom dôsledku len príbehy a neskrývajú v sebe veľa pravdy. Predstavte si, že by im ich od zajtra nikto neveril.

Čo by potom zmohli všetci rozprávači? My našťastie tento zákon poznáme a môžeme ho využiť v náš prospech, aby sme sa ako kolektív nasmerovali na to, čo chceme my. Ak chceme opak strachu, ak túžime po lepšom svete, musíme opak strachu aj pocítiť, aby sa mohol lepší svet aj prejaviť. Preto je práve v nadchádzajúcich mesiacoch také dôležité nestratiť dôveru a orientovať svoje vedomie na pozitívne veci – bez ohľadu na to, čo nám kto vykladá a aké opatrenia budú ešte zavedené. Možno to, čo sme zažili na jar 2020, bol len test, pomerne neškodná skúška. Pokiaľ tento pokus zaznamenal toľko negatívnych účinkov – napríklad mnohí ľudia prišli o zdroj svojich príjmov a nevedia, ako ďalej –, dá sa predpokladať, že presadenie celého ich plánu bude mať oveľa väčšie účinky. Dobrou správou však je, že my ako kolektív môžeme priebeh udalostí ovplyvniť, pretože to, čo určuje priebeh udalostí medzi dneškom a spomínaným happyendom, je kolektívne vedomie nás, celého ľudstva.
Návštěvník
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 30. led 2024 22:04:20

Čím vyššie sú naše kolektívne vibrácie – inými slovami, čím sme bdelší –, o to menej šialené budú najbližšie mesiace. Sme schopní zabrániť mnohým čudným a nepríjemným veciam, ale vyžaduje to od nás vysokú úroveň kolektívneho vedomia. A kolektívne vedomie podporuje a ovplyvňuje každý jeden človek, preto je to najlepšie, čo môže každý z nás urobiť tak pre seba, ako aj pre kolektív, postarať sa o to, aby sa nám osobne, v našom vnútri, darilo čo najlepšie a aby sme si napriek všetkému zachovali dôveru a nádej. Aj keby sa všetko zhoršilo, aby sme to vnímali len ako prechodnú fázu a nebáli sa, že to potrvá sto rokov. Neobávajte sa: nestrávite ďalších sto rokov s koronavírusom. Bude to trvať oveľa, oveľa kratšie.

v dualite, čo znamená, že ak v určitej situácii vnímame niečo ako nedobré, musí byť na nej aj niečo dobré, pozitívne, i keď to na prvý pohľad nevidíme. Niekedy je to pozitívne schované tak hlboko pod horou negativity, že veríme tomu, že vôbec neexistuje. Napriek tomu je vo všetkom negatívnom aj niečo pozitívne. Rozpoznáme to však len vtedy, ak si pripustíme myšlienku, že by sa v danej situácii skutočne dalo objaviť niečo dobré. Nenájdeme to, ak sme presvedčení, že to nie je možné. Mimochodom, v tomto smere môžeme využiť našich pomocníkov v duchovnom svete a požiadať ich, aby nám to pozitívne pomohli vidieť.

Vytvorenie dokonalého sveta, aký sa nám páči a aký chceme, skutočne nevyžaduje z našej strany žiadne veľké úsilie. Je to otázka priorít, ako je to v živote v konečnom dôsledku vo všetkom. Čo stojí v našom zozname priorít na prvom mieste, realizujeme ako prvé a s najväčšou energiou. Ak je skutočnosť, že chceme žiť v zdravom, dokonalom svete pre nás dostatočne dôležitá, tak si iste nájdeme každý deň dve či tri minúty, aby sme si tento svet vizualizovali. Dve alebo tri minúty – viac netreba. Ako som však povedala, dôležité je nielen na to myslieť, ale tiež to precítiť v srdci.
Návštěvník
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 30. led 2024 22:08:30

Uvediem príklad: Mobilný telefón funguje iba vtedy, keď je nabitý, a na to potrebuje nabíjací kábel. Naše myšlienky predstavujú mobilný telefón a naše pocity nabíjací kábel, ktorý dodáva telefónu energiu. Mobil nefunguje bez nabíjacieho kábla a ani sila našich myšlienok nefunguje bez sily našich pocitov. Pocity nám poskytujú potrebnú energiu, aby sa naše myšlienky mohli prejaviť v trojdimenzionálnom svete, preto je také dôležité, aby sme to, čo nosíme v hlave, aj precítili v srdci. Funguje to len spojením energie hlavy a srdca.

A keď tento zákon poznáme, iste pochopíme, že je vhodné predstavovať si čo najviac pozitívnych vecí a pociťovať čo najviac pozitívnych impulzov. Predstavovať si, alebo sa dokonca obávať, že svet zanikne, neprospeje nikomu z nás a nepomôže to ani svetu. Lenže predstavovať si, že všetko, čo teraz prežívame, je len dočasnou fázou očisty, urobí dobre rovnako nám samým, ako aj ľudstvu ako kolektívu. Ako som už uviedla, ani ja neviem, ako dlho táto etapa potrvá, ale nemyslím si, že sa skončí o niekoľko mesiacov. Nebude však trvať roky. Každopádne, je to len určitá časová fáza.

Teraz sa nachádzame na začiatku tohto obdobia, o ktorom sme vedeli, že jedného dňa príde. Stále sa ešte môžeme naň pripraviť – fyzicky a psychicky. Ak sa nám to podarí vnímať týmto spôsobom, nebude to pre nás také nepríjemné. Samozrejme, ľudia, ktorí o tom všetkom nechcú nič počuť alebo sa zubami-nechtami držia starých vzorcov, to budú mať o niečo ťažšie. No pre toho, kto sa pripravil a má srdce otvorené novým poznatkom a zmenám, to také zlé nebude. Vedome alebo podvedome sme boli všetci informovaní, že táto fáza príde a že nebude ľahká. Čas, ktorý je pred nami, nebude pravdepodobne prechádzka ružovou záhradou, ale raz bude po tom a nakoniec všetko dopadne dobre.

Mimochodom, to, čo plánujú v súčasnosti rozprávači, je porovnateľné s tým, čo sa stalo tesne pred pádom Atlantídy. Aj vtedy sa isté bytosti hrali s génmi a ľudskou DNA a vykonávali podivné technologické experimenty. Momentálne sa nachádzame v podobnom bode. Atlantída zanikla, to však neznamená, že zanikne aj náš svet. Tentoraz ide len o prechodné obdobie, počas ktorého môže byť náš život pomerne náročnou výzvou. Ak sa to skutočne odohrá tak, ako si to naplánovali rozprávači, môže sa stať, že zomrie viac ľudí než zvyčajne. A to nemusí byť nevyhnutne spôsobené vírusom. Môže to mať rôzne príčiny.

Znovu opakujem: Čas, ktorý máme pred sebou, nebude práve ľahký, ale pôjde len o dočasnú fázu a nakoniec všetko dopadne dobre. Je veľmi užitočné si tieto dve veci neustále pripomínať. Nehovorím to preto, aby som vás vydesila, práve naopak – chcem vás tým vyzvať, aby ste sa s touto perspektívou vyrovnali bez strachu, ak ste tak už neurobili. Čím lepšie sa vnútorne pripravíte, tým menej náročné to pre vás bude. V tejto chvíli nemôžeme urobiť nič viac, ako sa pripraviť a do spoločného poľa vložiť obraz ideálneho sveta. Náhlym zvýšením kolektívnej frekvencie vedomia by sa istotne dal priebeh udalostí okamžite zmeniť k lepšiemu, takže nevylučujem, že to, čo príde, nemusí byť až také zlé. Svojím vedomím všetci stále pôsobíme na svetové udalosti. Je však dosť pravdepodobné, že to bude istý čas veľmi zvláštne a nie práve najkrajšie.

Napriek tomu by sme najmä teraz mali do kolektívneho poľa vnášať obraz ideálneho sveta, pretože to je to, čo si prajeme. A práve ten tu nakoniec bude. V konečnom dôsledku všetko dopadne dobre, to je isté. Ide len o čas medzi súčasným stavom a koncom celého tohto príbehu, kým vývoj naberie veľmi pozitívny a radostný smer. Ide len o túto prechodnú fázu. Považujem to za dôležité, preto to neustále zdôrazňujem. Každý z vás sa môže slobodne rozhodnúť, ako sa k tomu postaví.

https://www.preskoly.sk/upload/stuff/fi ... ukazka.pdf
Návštěvník
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod miroslav » stř 31. led 2024 10:09:20

Na co si se to Zdendo na stará kolena dal?
V Atlantidě dělali genové pokusy?

No, hlavně že všechno dobře dopadne :D
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » stř 31. led 2024 10:38:38

Ale kdež. Právě jsem se mu chystal vynadat.

Hej Návštěvníku, to chceš dopadnout jak Jana?!

Jaký ty texty na tebe měly dopad, ovlivnilo tě to nějak? Jak?

V něčem se mýlí, něco bys změnil?

Nebo si tu chceš jak stará cikánka věšet korálky na tělo, aby se co nejvíce třpytily?
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod miroslav » stř 31. led 2024 11:22:50

Ony ty texty jsou podvrh?
Těmihle texty by se návštěvník moc nevyšlechtil.
To je spíš odstrašující blábolení.
Asi nějaký channeling - takové polosnové holčičí fantazírování.

A má to i své fanoušky - vydává to dokonce i jako knihy.
Asi že to dobře dopadne.
¨
To mi připomíná reportéry: "Jsme na vaší straně" v tom se najde každý. :D
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » stř 31. led 2024 11:40:24

A co se ti na tom nelíbí (sem to jen tak přehlédnul). Bůh je láska, taky bys mohl říci, že je to holčičí fantazírování.

Mě pomohlo když jsem jí viděl na videu. Hned jsem věděl, že je to ona. Jsem velice šťastný, že mě v podstatě vytáhla :yeah:, z toho mého bloudění. A tak mě zachránila.

Jenomže ty jako negativní entita máš vědomí jen nízkých čaker, takže ji nemůžeš vnímat jako bytost z vyšší dimenze. Takže sorry, no.
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 31. led 2024 12:26:05

"Hned jsem věděl, že je to ona."
Líbí se ti, jak vypadá, ale nezajímá tě, co říká?
Návštěvník
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » stř 31. led 2024 12:40:27

Návštěvník píše:"Hned jsem věděl, že je to ona."
Líbí se ti, jak vypadá, ale nezajímá tě, co říká?

Ale to víš že zajímá mě, co říká.

Ale co je důležité, je uším neslyšitelné, praví parafrázovaný Malý princ Sain Exupéryho.
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » stř 31. led 2024 12:58:13

Mudrc píše:
Návštěvník píše:"Hned jsem věděl, že je to ona."
Líbí se ti, jak vypadá, ale nezajímá tě, co říká?

Ale to víš že zajímá mě, co říká.

Ale co je důležité, je uším neslyšitelné, praví parafrázovaný Malý princ Sain Exupéryho.

Ostatně, proto tu egregor vystavuje citáty.

Aby nás jimi sral.
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Jana » stř 31. led 2024 13:28:02

miroslav píše:
No, hlavně že všechno dobře dopadne :D


Upřímně řečeno, text od Christina von Dreien jsem nečetla, jen přelétla očima, nekompromisní neučitel by nad tím sice sprásknul ruce. :D Ale Takový Nisargadatta Maharadž by to možná i skousnul, protože i on dokáže mluvit o nadějné budoucnosti: Já jsem snem, který vás může probudit. Důkazem toho bude, že se skutečně probudíte.

:D
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7093
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Jana » stř 31. led 2024 13:32:12

Mudrc píše:
Mudrc píše:
Návštěvník píše:"Hned jsem věděl, že je to ona."
Líbí se ti, jak vypadá, ale nezajímá tě, co říká?

Ale to víš že zajímá mě, co říká.

Ale co je důležité, je uším neslyšitelné, praví parafrázovaný Malý princ Sain Exupéryho.

Ostatně, proto tu egregor vystavuje citáty.

Aby nás jimi sral.


To, co Tě štve, je Tvá vlastní mysl. Jakmile si uvědomíš, že neexistuje nikdo na světě, kdo by Ti mohl poručit, abys byl naštvaný, a že o tom, jestli budeš nebo nebudeš naštvaný rozhoduješ jen Ty sám, tak jsi na svobodě.

To je přesně to osvobození od připoutanosti k mysli, o kterém mluví Probuzení.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7093
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » stř 31. led 2024 15:31:38

Jana píše:To, co Tě štve, je Tvá vlastní mysl.

Ale vůbec ne. Vždyť Tě odhalila,

a tak mě osvobodila

už mě nelapíš do své pavučiny

už tě přesvědčovat nehodlám

mouchu už pavoukovi nedělám!

:)
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 31. led 2024 16:03:48

„Jediné, o co by měl inteligentní člověk v tomto světě usilovat, je poznat to, co nemůže zničit ani smrt.“ — Buddha
Návštěvník
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod Mudrc » stř 31. led 2024 16:11:44

Návštěvník píše:„Jediné, o co by měl inteligentní člověk v tomto světě usilovat, je poznat to, co nemůže zničit ani smrt.“ — Buddha

Kdybys nekecal. Nic takovýho Buddha netvrdil.
Mudrc
 

Re: Christina von Dreien

Nový příspěvekod ... » stř 31. led 2024 16:16:57

Mudrc píše:
Návštěvník píše:„Jediné, o co by měl inteligentní člověk v tomto světě usilovat, je poznat to, co nemůže zničit ani smrt.“ — Buddha

Kdybys nekecal. Nic takovýho Buddha netvrdil.

Z Buddhových citátů:

https://www.wattpad.com/371173317-cit%C ... %94-buddha
...
 

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 návštevníků