Josefe?

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » pát 23. čer 2023 8:21:19

Jako s tím hypnotizérem/šejdířem kterého jsem potkal v Thajsku. Co ze mě chtěl vytáhnout peníze tak, že mi vsugeroval svůj obraz. A já jsem skutečně na tom papírku, který jsem měl v ruce, viděl sedmičku, takže se mu to povedlo. Měl to být důkaz jeho jasnozřivých schopností.


Holt nebyl to prorok, jen uměl vlízt do hlavy, silnou osobnost však ovládnout nemůže.
Kdyby byl chytrej, šel by hrát poker, či něco podobného. Protihráči by neměli šanci.
Pokud by mezi nimi nebyl někdo jako on, či ty :-))
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » pát 23. čer 2023 9:12:24

Tenhle člověk dokáže uhádnout nejtajnější tajemství a vsugerovat slovo, o kterém si člověk myslí, že je jeho vlastní:



A dneska existují technologie, které např. dokáží ovlivnit vnímání:



O ovlivňování mas se velké armády bezpochyby zajímají, může to být velmi účinné ovlivnění války.

Ale to píšu protože jsem přející člověk a tedy předpokládám, že Miroslav není až takový blbec, neboť jeho odpovědi poněkud připomínají onoho porotce Howie Mandela při snaze zachovat si duševní integritu.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. čer 2023 9:31:57

mudrc píše:
Protože mě prostě bylo úplně jasné, že chce ze mě vytáhnout peníze a já dokážu oddělit vnější svět, smyslové vnímání, od vnitřního, a nedám se vnějším fascinujícím strhnout. Což ty a ta koza tady, nedokážete. A přitom si myslíte, jak nejste duchovně pokročilí. Což z vás v rukou šikovných manipulantů činí užitečné loutky, blbce, skrze které se dají vydělat slušné peníze. OK, je to koneckonců váš problém, ale zabíjíte při tom lidi. Spoustu lidí ve válkách zabíjíte.

"Ale to Putin bombarduje" napíšeš. Ty jsi prostě pitomec Miroslave, a nemá smysl ti něco vysvětlovat.


No on Putin opravdu bombarduje ukrajinská města, to nevokecáč.

Tady jsem narazil na pěkný popis toho tvého "názoru" na dění ve světě, jak ho tady často popisuješ ty.
Je velkou otázkou, zda máme vést rozhovory se zločinci. Ale dozvěděli jsme se, jak zrůdným způsobem přemýšlí putinovská elita. Tito lidé nerespektují žádné normy chování civilizované společnosti a všechno si vysvětlují podle vlastních principů síly a moci. Pohrdají svobodnou společností, nevěří v ni a celý svět vidí jen jako směsici vládců a ovládaných. Sami se cítí být vládci a myslí si, že mají nárok ovládat okolí. A stejně chápou uspořádání západního světa. Lživě si nás, evropské národy, definují jako otroky Ameriky. A protože vládnoucí Amerika musí pocítit ruskou sílu, tak je třeba vybombardovat nějaké evropské město. Američané si přeci nebudou pálit prsty kvůli svým poddaným.
https://www.forum24.cz/rusove-debatuji- ... .sznhp.box

Prostě soudíš druhé, potažmo celý svět podle sebe, podle svého nastavení. "Celý svět je ve vás" - celý váš svět ve kterém žijete.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3656
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » pát 23. čer 2023 11:03:08

miroslav píše:No on Putin opravdu bombarduje ukrajinská města, to nevokecáč.

Kdybyste to léta nepřipravovali, nestalo by se to.

A jako pomocník Satana, snažíš se teď zatáhnout do toho nás, prolévat naši krev.

Pokud by to byla dejme tomu situace tří lidí, dva jsou v konfliktu a já nezávislý, a jeden z nich by se mě snažil do toho konfliktu zatáhnout, mám nárok na sebeobranu. V případě ohrožení života ho třeba i zabít.

To je legitimní otázka, co s váma.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » pát 23. čer 2023 11:19:28

A dneska existují technologie, které např. dokáží ovlivnit vnímání


Tyhle "technologie" jsou tu od pradávna. Z hlediska s. jogy pracují s určitými úrovněmi levé a pravé strany, čili s podvědomím a nadvědomím. Pro Cestu tyhle techniky nejsou podstatné a v nedobrých rukou mohou být nebezpečné. A naopak, za určitých konstalací. S obezřetností nejvyšší.
Ono třeba i to léčitelství pracuje s určitými vrstvami toho vědomí, ne však s totožnými.
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 23. čer 2023 11:44:00

mudrc píše:
"Ale to Putin bombarduje" napíšeš. Ty jsi prostě pitomec Miroslave, a nemá smysl ti něco vysvětlovat.


Je to přece humanitární bombardování.
Návštěvník
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 23. čer 2023 11:49:13

Pedro. píše:Putin ví, že kdyby to použil např. na zničení Kyjeva, že to západ neoplatí zničením např. Moskvy. A pak atd. Ale navěky by tím propad ďáblu. Což už propad.


O tom naštěstí nerozhoduje člověk.
Návštěvník
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. čer 2023 11:50:16

mudrc píše:
miroslav píše:No on Putin opravdu bombarduje ukrajinská města, to nevokecáč.

Kdybyste to léta nepřipravovali, nestalo by se to.

A jako pomocník Satana, snažíš se teď zatáhnout do toho nás, prolévat naši krev.

Pokud by to byla dejme tomu situace tří lidí, dva jsou v konfliktu a já nezávislý, a jeden z nich by se mě snažil do toho konfliktu zatáhnout, mám nárok na sebeobranu. V případě ohrožení života ho třeba i zabít.

To je legitimní otázka, co s váma.


Co tě nepálí, nehas, co?
No já soucítím s napadenými, utlačovanými, znásilňovanými, nesvobodnými a tak se jim snažím pomáhat i když tím třeba i riskuji. Nemyslím jen sám na sebe a moje pohodlí. Asi to bude tím, že jsem v dětství hodně prožíval klasické pohádky, kdy dobro a spravedlnost vždy nakonec zvítězilo, ale ne samo, ale proto, že tomu odvážní a spravedliví lidé pomáhali.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3656
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » pát 23. čer 2023 11:58:28

Návštěvník píše:
Pedro. píše:Putin ví, že kdyby to použil např. na zničení Kyjeva, že to západ neoplatí zničením např. Moskvy. A pak atd. Ale navěky by tím propad ďáblu. Což už propad.


O tom naštěstí nerozhoduje člověk.


O tom si rozhoduje každý sám za sebe.
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 23. čer 2023 12:04:46

Pedro. píše:
Návštěvník píše:
Pedro. píše:Putin ví, že kdyby to použil např. na zničení Kyjeva, že to západ neoplatí zničením např. Moskvy. A pak atd. Ale navěky by tím propad ďáblu. Což už propad.


O tom naštěstí nerozhoduje člověk.


O tom si rozhoduje každý sám za sebe.


Si myslí některý člověk. Ale člověk míní, panbůh mění. :)
Návštěvník
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » pát 23. čer 2023 12:50:20

Bůh dal člověku svobodu. Svým smýšlením a chováním určuje svůj osud, karmu...
Bůh určuje jeho život, vloží-li se do Jeho náruče.
Vloží-li se do náruče ega, a nakolik, natolik za něj rozhoduje ego.
Myslíš že Putin se vložil do Boží náruče?
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » pát 23. čer 2023 13:16:10

miroslav píše:
mudrc píše:
miroslav píše:No on Putin opravdu bombarduje ukrajinská města, to nevokecáč.

Kdybyste to léta nepřipravovali, nestalo by se to.

A jako pomocník Satana, snažíš se teď zatáhnout do toho nás, prolévat naši krev.

Pokud by to byla dejme tomu situace tří lidí, dva jsou v konfliktu a já nezávislý, a jeden z nich by se mě snažil do toho konfliktu zatáhnout, mám nárok na sebeobranu. V případě ohrožení života ho třeba i zabít.

To je legitimní otázka, co s váma.


Co tě nepálí, nehas, co?
No já soucítím s napadenými, utlačovanými, znásilňovanými, nesvobodnými a tak se jim snažím pomáhat i když tím třeba i riskuji. Nemyslím jen sám na sebe a moje pohodlí. Asi to bude tím, že jsem v dětství hodně prožíval klasické pohádky, kdy dobro a spravedlnost vždy nakonec zvítězilo, ale ne samo, ale proto, že tomu odvážní a spravedliví lidé pomáhali.

Hezká pohádka. :)

Když jsem vyjádřil názor, že CIA nalíčila na Ukrajině past na ruského medvěda, aby ho tam zatáhla a utopil se tam, vyjádřil jsi se, že by to bylo dobře.

Argumenty o nedodržení Minských dohod jsou ti šumafuk.

Když jsem ti namítl, že USA ve svých nezákonných válkách zabili mnohem více lidí než Rusko, vyjádřil jsi se, že to už bylo, že teď je tu Rusko-Ukrajinská válka (ale ona tu je i např. Jemenská válka, a to tě vůbec nezajímá). Právo dvojího metru není právo, ale zvůle.

Tvoje argumentace se jasně shoduje s obchodními zájmy amerického vojensko-průmyslového komplexu. Obchodu s krví, skrze produkci válek za demokracii a svobodu.

Ty jsi gauner, Rusko je až za tebou.
V Jackowského snu reprezentovaný úhledným chlapíkem, s oblekem a úhlednou mluvou.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 23. čer 2023 13:21:28

Pedro. píše:Bůh dal člověku svobodu

Si myslí někteří lidé. Koncepty lidské mysli.


Pedro. píše:Myslíš že Putin se vložil do Boží náruče?


Jestli to chceš opravdu vědět, tak se ho zeptej.
Návštěvník
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 23. čer 2023 13:30:11

Návštěvník píše:
Pedro. píše:Bůh dal člověku svobodu

Si myslí někteří lidé. Koncepty lidské mysli.


Pedro. píše:Myslíš že Putin se vložil do Boží náruče?


Jestli to chceš opravdu vědět, tak se ho zeptej.


P.S. Ty jsi možná býval v Boží náruči, ale vypadl jsi z ní. Ego zvítězilo. Pokora je pryč - všechno víš nejlépe - za Putina, za dábla i za Boha. "Nevím" - by byl dobrý začátek. Domnívat se můžeš cokoliv, pokud sis vědom, že se to jen domníváš. :)
Návštěvník
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod xyz » pát 23. čer 2023 14:47:39

Návštěvník píše: Ty jsi možná býval v Boží náruči, ale vypadl jsi z ní.

Neexistuje nikdo, kdo by byl mimo Boží náruč. Představa vypadnutí z ní je jen naše nepoznávání skutečnosti.
xyz
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » pát 23. čer 2023 14:52:53

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Pedro. píše:Bůh dal člověku svobodu

Si myslí někteří lidé. Koncepty lidské mysli.


Pedro. píše:Myslíš že Putin se vložil do Boží náruče?


Jestli to chceš opravdu vědět, tak se ho zeptej.


P.S. Ty jsi možná býval v Boží náruči, ale vypadl jsi z ní. Ego zvítězilo. Pokora je pryč - všechno víš nejlépe - za Putina, za dábla i za Boha. "Nevím" - by byl dobrý začátek. Domnívat se můžeš cokoliv, pokud sis vědom, že se to jen domníváš. :)


Ty z toho zas děláš detektivku :-)

Jestli máš za to že kritikou Putinova speciálního masakru se automaticky řadím k amerikomilcům a eurojuchačům, tak jsi na omylu. Nevím přesně jaké je pozadí této války, a už o tom nespekuluju. A bylo chybou, že jsem se do toho párkrát pustil.

Mám názor na války obecně, je to extrémní a zlé řešení.

A co se toho konceptu týče, je to obraz, kterým někdo k tomu podstatnému prohlédne, a někdo ne.
To záleží v jakéže je zrovna té náruči.
:)
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. čer 2023 15:03:33

mudrc píše:

Tvoje argumentace se jasně shoduje s obchodními zájmy amerického vojensko-průmyslového komplexu.

Tvoje argumentace se zase jasně shoduje s mocenskými zájmy ruského nacionalisticko imperialistického komplexu.

Z mého pohledu je dobře, že americký vojensko-průmyslový komplex slouží boji za svobodu a demokracii a ne boji proti svobodě a demokracii v sousedních i dalekých zemích, jako tomu teď slouží ten Ruský.
Ty hold tu svobodu a demokracii asi moc nemusíš.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3656
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Josefe?

Nový příspěvekod miroslav » pát 23. čer 2023 15:16:25

P.S.
O válce v Somálsku toho moc nevím, tak to nekomentuji. Údajně tam válčí vláda s povstalci.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3656
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » pát 23. čer 2023 15:31:08

miroslav píše:
mudrc píše:

Tvoje argumentace se jasně shoduje s obchodními zájmy amerického vojensko-průmyslového komplexu.

Tvoje argumentace se zase jasně shoduje s mocenskými zájmy ruského nacionalisticko imperialistického komplexu.

Z mého pohledu je dobře, že americký vojensko-průmyslový komplex slouží boji za svobodu a demokracii a ne boji proti svobodě a demokracii v sousedních i dalekých zemích, jako tomu teď slouží ten Ruský.
Ty hold tu svobodu a demokracii asi moc nemusíš.

To je ona manipulace, vypíchnout jen co se ti hodí. A o ostatním tvrdě mlčet.

Tomu konfliktu něco předcházelo. Vaše prasárny.

Zabili jste daleko více nevinných lidí, než Rusové.

A tak podobně jako Eisenhower musel volit Stalina, ty jsi ten skutečnej hajzl Miroslave, Putin je až za tebou.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » pát 23. čer 2023 15:47:01

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Pedro. píše:Bůh dal člověku svobodu

Si myslí někteří lidé. Koncepty lidské mysli.


Pedro. píše:Myslíš že Putin se vložil do Boží náruče?


Jestli to chceš opravdu vědět, tak se ho zeptej.


P.S. Ty jsi možná býval v Boží náruči, ale vypadl jsi z ní. Ego zvítězilo. Pokora je pryč - všechno víš nejlépe - za Putina, za dábla i za Boha. "Nevím" - by byl dobrý začátek. Domnívat se můžeš cokoliv, pokud sis vědom, že se to jen domníváš. :)

P.S. Co pedro ví, to ví. A co neví, to neví a třeba mu někdo napoví. Vědění je ale furt jen vědění, jen jeden ze svršků obleku.
Pedro.
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 návštevníků