Josefe?

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » stř 21. čer 2023 18:25:53

On se totiž pro deep state stal BRICS daleko nebezpečnější než Rusko. Protože když nebude hegemonem, nebude moci už určovat kdo je zlý a bombardováníhodný. Nebude na to mít penízky.

Proto se ještě teď může naposledy rozmáchnout. Než zmizí.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » stř 21. čer 2023 20:00:42

Ale co znamená, že se může jenom jednou rozmáchnout. A jak bude vypadat ta rvačka.


"za každou svoji krev budeš ztracen"

No je to trochu zmatený, ale to někdy sny bývaj.
Když se jen jednou rozmáchne a trefí, "sebere ti" prostě jednou krev. Ne každou. Co je krev? Život. V symbolice snu to může být duše. Když se jednou rozmáchne a neřízne, vyhneš se, už ví že prohrál, že mu to nedovolíš. Tady jde furt o osobu toho Jackowského. Není tam jiná postava. Myslím že je to určeno jemu. A že to pro něj dopadlo příznivě.
A jestli v tom snu ten Jackowský představuje světlou tvář společnosti, tak i tak to dopadlo dobře.
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » stř 21. čer 2023 20:09:23

A co to znamená, že byl najednou ne lidský?


Sílil hlad na další "krev". Maska lidskosti opadla, oblek sešedivěl.
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » stř 21. čer 2023 20:25:42

Jednou uprostřed lesa na čundru jsem se v noci vzbudil, v houpací síti zavěšené mezi stromy :-) ale to nebyl sen. A nad smrky za mítinkou obrovská svítící koule. Zíral jsem na ni a každá myšlenka, co to může být, mi hned zmizela z hlavy. Až jsem, ani nevím po jaký době, znovu usnul. Nevím, co to bylo, ráno to bylo pryč. A nikdo mi to asi nikdy nepoví.
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » čtv 22. čer 2023 3:37:31

Pedro. píše:Co je krev? Život. V symbolice snu to může být duše.

Jo, to bude ono. Nechat se mentálně zatáhnout do jejich válek. Ztotožnit se s jejich bojem za svobodu, stát se Miroslavem.

Být zatracen je pěkně na Miroslavovi patrné. On sice jaksi teoreticky chápe, že i Rus má právo na spravedlnost, ale v horizontu judaistického "vydám ho do tvých rukou se vším jeho lidem i s jeho zemí".

A tak bude sice přitahován Mílou Tomášovou, ale nikdy nepochopí její pravé svědectví. A se svou ženou nikdy nepřekročí tělesnou přitažlivost s jejími atributy dominance a submisivity.

Agapé není vyhrazeno pro stoupence cesty služby sobě.



(Přimlouval bych se, aby Standa zaměřil pozornost více meditativně dovnitř) :)
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » čtv 22. čer 2023 7:34:58

Politiko-ekonomiko-kulturismus není duchovno. Ježíš říkal, co je císařovo, dejte císaři. Co je Boha, dejte Bohu. Občas mluvil o Bohu jako o duchu, který je v něm, "ve vás", uvnitř.. mimo všechno to světské dovádění, hraní si na krále a poddané, na státní zájmy, na vojáky. To jsou hry, které bolí. To není Krišnova božská hra, Ježíšovo království nebeské, stav Ducha. To jsou hry ega, které přestavuje přirozené a živoucí ku svému obrazu. Padlý anděl to chce po svém.
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod miroslav » čtv 22. čer 2023 7:56:32

mudrc píše:Nesmíme dopustit, aby nás Miroslav říznul.

Ale jak to udělat? Zaříznout ho?


Pro pravdu se člověk nejvíc zlobí.
Když dojdou slova tak jak to udělat?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3655
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » čtv 22. čer 2023 8:48:22

Pedro. píše:Politiko-ekonomiko-kulturismus není duchovno. Ježíš říkal, co je císařovo, dejte císaři. Co je Boha, dejte Bohu. Občas mluvil o Bohu jako o duchu, který je v něm, "ve vás", uvnitř.. mimo všechno to světské dovádění, hraní si na krále a poddané, na státní zájmy, na vojáky. To jsou hry, které bolí. To není Krišnova božská hra, Ježíšovo království nebeské, stav Ducha. To jsou hry ega, které přestavuje přirozené a živoucí ku svému obrazu. Padlý anděl to chce po svém.

Jsme narozeni do světa, který je z nepravidelné půle od nepaměti ve válce. To pochází z bojů v mysli. Různých vrstev (úrovní) ega mezi sebou. Války idejí, co vylézají na "povrch". Jediným úkolem je, utišit tu vřavu v sobě. Čili úkol pro většinu nelehký.
"Ty nebudeš přestavovat můj dům", řekl Buddha Márovi.
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » čtv 22. čer 2023 9:59:28

miroslav píše:Pro pravdu se člověk nejvíc zlobí.

Tvoje pravda je, že Země je placatá, protože rozumová schopnost poznání chybí. A smyslové vnímání je určeno mainstreamovými prostředky Satana, jehož jsi nevědomý otrok, neboť Satan umí na obrázky navázat emoce.

Jo, v televizi říkali, že Země je kulatá, tak to tak přijímáš, ale to neznamená, že nejsi vůl.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » čtv 22. čer 2023 10:05:53

Pedro. píše:"Ty nebudeš přestavovat můj dům", řekl Buddha Márovi.

Ne, že nový dům už nepostaví. Konec inkarnace.

Ale pak 40 let budoval sanghu, "politiko-ekonomiko-kulturismus".

A kdo platil Piláta? A kdo platil vojáky přibíjející Ježíše na kříž?

Se prober tvl.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » čtv 22. čer 2023 10:53:00

Sangha není politická organizace. Kdo buduje sanghu, buduje ji ovšem v prostředí, které je již rozjeté, a na které musí brát zřetel. Nevymažeš sanghou, co bylo vystavováno tisíciletí. Je to "úklid" - čištění - jen velmi malého prostoru ve srovnání s celospolečenským. Za účelem jeho rozšíření, které probíhá na vnitřní - duchovní rovině.
Kdo financoval Piláta a spol? Nejspíš Řím, tedy Císař.
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » čtv 22. čer 2023 11:50:17

mudrc píše:
Pedro. píše:"Ty nebudeš přestavovat můj dům", řekl Buddha Márovi.

Ne, že nový dům už nepostaví. Konec inkarnace.


To říkal svýmu egu, ve kterém poznal Máru. Jinými slovy, ty nebudeš dělat v mé bytosti bordel.

Ne že ho tím pohřbil i pro všechny ostatní. Pro to vytvořil sanghu.
Pedro.
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Jana » čtv 22. čer 2023 12:55:09

mudrc píše:
Jana píše:Naštěstí Boží láska je naší podstatou, proto sen duality s probuzením zmizí. Takže i když to snové pomíjivé "prohraje" a tak jako tak nakonec zmizí,

to, co je skutečné věčné, zůstává nedotčeno.

:)

No to je hezké, ale s tvým přístupem by faraon svůj sen považoval za blbost, Josef by ho nevyložil a v Egyptu by zavládl hladomor.
:(


U Boha je všechno možné, jak říká Bible. Tudíž je možné i to, že tu byl sen, výklad snu i naplnění proroctví.

Je možné v dobrodružství života projít čímkoliv. Ale je zajímavé, že podstatné je to, jak se to prožívá, nikoliv až tak to, co všechno se objeví a zmizí.

Život prožívaný v jednotě s Bohem nemá chybu. Jak říkala Marie Rosůlková: "Kdo se ptá Boha, moc chyb v životě neudělá."

Všechno pomíjivé pomíjí, jestli to pomíjivé ještě "neprohrálo" a nezmizelo, tak to dozajista to tak jako tak zmizí. Jediné, co zůstává, je Boží přítomnost, která je Láskou.

b.jpg


Všechno je nestále, kromě Lásky, kterou je Bůh.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7297
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » čtv 22. čer 2023 13:12:29

Pedro. píše:Sangha není politická organizace.

Vyrůstá z toho samého podhoubí, ze kterého vyrůstá politika. Je na ostatní společnosti ekonomicky a kulturně závislá. Takže musí ovlivňovat politiku, byť nepřímo.

"Máme holé ruce" pořvávali jsme po náměstích a Jackowski zápasil proti meči holýma rukama. Ale zápasil, musel.

Já bych nejradši toho parchanta Miroslava propíchnul mečem ale asi to nebude vono.
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » čtv 22. čer 2023 13:22:35

Jana píše:Všechno je nestále, kromě Lásky, kterou je Bůh.

:)

No jo, ale stále a stále nechápeš, že tím jsi skřivánka zavřela do klece. A on tam nejenže přestane zpívat, ale i umře.

Jo, myslela jsi to dobře...
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Jana » čtv 22. čer 2023 13:25:58

mudrc píše:
Jana píše:Všechno je nestále, kromě Lásky, kterou je Bůh.

:)

No jo, ale stále a stále nechápeš, že tím jsi skřivánka zavřela do klece. A on tam nejenže přestane zpívat, ale i umře.

Jo, myslela jsi to dobře...


Zkus mi, prosím, vysvětlit, co myslíš tím skřivánkem zavřeným v kleci.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7297
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » čtv 22. čer 2023 13:28:59

Jana píše:Zkus mi, prosím, vysvětlit, co myslíš tím skřivánkem zavřeným v kleci.

Bůh je absolutně neuchopitelný. Dokonce tak, že nemůžeme prohlásit že je neuchopitelný.

Nemůžeme Ho tedy ani nikomu ukázat. Ani nemůžeme ukázat, že ho nemůžeme ukázat.

:what:
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod mudrc » čtv 22. čer 2023 13:37:02

Pedro. píše:Kdo financoval Piláta a spol? Nejspíš Řím, tedy Císař.

A ten ty prachy vybral na daních od koho?
mudrc
 

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Jana » čtv 22. čer 2023 14:34:42

mudrc píše:
Jana píše:Zkus mi, prosím, vysvětlit, co myslíš tím skřivánkem zavřeným v kleci.

Bůh je absolutně neuchopitelný. Dokonce tak, že nemůžeme prohlásit že je neuchopitelný.

Nemůžeme Ho tedy ani nikomu ukázat. Ani nemůžeme ukázat, že ho nemůžeme ukázat.

:what:


n.jpg


Pro spatření Boha musíš mít speciální oči, v opačném případě můžeš utrpět šok.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7297
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Josefe?

Nový příspěvekod Pedro. » čtv 22. čer 2023 14:52:40

mudrc píše:
Pedro. píše:Kdo financoval Piláta a spol? Nejspíš Řím, tedy Císař.

A ten ty prachy vybral na daních od koho?

Tak je snad jasný od koho. Od koho vládci a vlády vybírají daně? Od lidu, kterému vládnou. Jde o to jaké vlády, jaké daně, a jak s nimi hospodaří. Mě například příjde daň za rozhlas a televizi zlodějská.. a zlodějské mi příjdou i platy politiků. Ale pokud z toho chci ven, mám jedinou možnost, stát se bezdomovcem, zdrhnout někam do Himaláje a živit se pránou.
Pedro.
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 91 návštevníků