Ha ha

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 12:48:43

Návštěvník píše:
Pedro píše:S tim nic nenaděláš, leda bys byl zenový mistr, ale i tak to vždy vede k duchu..
O od něj to bude vždy rána, když něco podobnýho naznačíš. Možná, až když už budou všechny kosti a šlavhy tak omlácené, že už tě nebudou bolet.. neřekneš ani slovo jinak, než co kdysi, a mistr tě zbil.. ale teď se ti ukloní.


Už jsi takovou ránu někdy dostal? Nemyslím od zen mistra - tedy pokud jsi nebyl někde v Japonsku v klášteře. Jestli jo, tak pověz.
ale i život sám dává rány, že se mysl zastaví. Zastaví se a pak se zase rozjede, ale už jinak.
Třeba, když zemře někdo blízký.
Nebo se nepovede nějaký projekt.
Vyhoří dům.
...

Srdečně tě zdravím z vysočiny, ja zažil mnoho ran, ale to mnohý. Teď po nočních, kdy chci jít spát až večer, páč bych v noci nespal.. musim být bdělý!
:-)
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 17. srp 2022 12:56:07

Zdravím,
ze severu Čech.

Takže tu jen zabíjíš čas...

On tě život dostrká, kde tě chce mít. Rány od života bolí, ale posouvají tě dál. I lidé kolem tebe, rodiče, žany, děti.
Někdo má tuto cestu. Někdo si dojede pro ty rány třeba do Japonska. Zdánlivě bez vnejšího života, jen duchovní rány a případně rány holí na záda.
Ale nemá smysl se cpát na cestu, která není určena tobě.
A zase někoho jiné ho zvát na svou cestu.
Návštěvník
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 13:01:05

Mistrovství je v tom, že vydržíž cokoliv, co musíš, a neztratíš dobrou mysl. Být vědomě za jedno se zdrojem... to už je jiný level. To je vnější level - díky tvým smyslům a vnitřní level, díky tvému citu... jasně to vše jsi ty
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 13:04:13

Návštěvník píše:Zdravím,
ze severu Čech.

Takže tu jen zabíjíš čas...

On tě život dostrká, kde tě chce mít. Rány od života bolí, ale posouvají tě dál. I lidé kolem tebe, rodiče, žany, děti.
Někdo má tuto cestu. Někdo si dojede pro ty rány třeba do Japonska. Zdánlivě bez vnejšího života, jen duchovní rány a případně rány holí na záda.
Ale nemá smysl se cpát na cestu, která není určena tobě.
A zase někoho jiné ho zvát na svou cestu.

Čus bus autobus
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Prdro » stř 17. srp 2022 13:09:31

Viděl jsem kouli! Já už to psal Áje a kdoví komu ještě komu.. ale viděl jsem kouli. A hotovo
Prdro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 13:13:03

Drahmě let tomu
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 13:19:42

Pedro píše:Drahmě let tomu

Jako ďecko malinké, kakalo jsem do plinké
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 13:27:34

Návštěvník píše:Kopil jsem ženě robotický vysavač.
Už jsme kdysi měli jeden před 15 lety.
Tento byl v akci v Albertu. Ve výsledku za třetinovou cenu.
Překvapilo mě, jak se to posunulo, jak je to prostě líp vymakaný. Co dřív dělalo problém, tak je vymyšlený úplně jinak. Líp.
Tak teď nám to tu hučí.
Je to radost :)
Já před tím tomu úklidu moc nedal. Ale žena je ráda.
I když mám pocit, že to tím tyčovým vysavačem měla rychleji.


Takže radím zdrarma, kupte si to taky domů.
bude vám to tam hučet.

------

Tak takhle nějak?

No,.. vše se může jednou pokazit
;-)
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 17. srp 2022 13:53:26

Jo ten tyčový se pokazil.
Ne úplně, ale netočí se ten rotační kartáč v něm.
Myslel jsem, že místo toho bude dobrej robot, ale žena chce i ten tyčový.
Návštěvník
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 14:13:03

Njn, nejspíš se třeba rozvedeš, buď od vysavače nebo od ženy... njn
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 14:16:02

Anebo se rozhoří plameny žhavější než samo žhvo ( nenapsal jsem to blbě?) to žhvo?
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 14:30:18

Lidičky lidičky, kdybyste věděli jak je to jednoduché... třeba víte, co já vím... a tak si budem zas hrát na pískovišti.. než poslední nedospěje.
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 17. srp 2022 14:41:54

Pedro píše:Njn, nejspíš se třeba rozvedeš, buď od vysavače nebo od ženy... njn


Zkusím opravu. Tady o pár ulic dál, jsem narazil na ceduli opravář. Nebylo tam čeho. Je to takový obyč rodinný domek. Zkusim mu zavolat.
Uvidíme, jestli se to finančně vyplatí.
Ale myslím, že je čas zase věci začít opravovat.
A ne jen furt vyrábět nové a nové.
Návštěvník
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 14:45:13

To mě připomělo ten příběh, jak jsem se jednou vydal sám na Fatru. Už první den byl zvláštní, sotva se vyhrabu za město, tam dole najednou slyším strašný zvuky... a projede kolem mě žigulik a narve to v predu do močálu.... tak to bxl můj vstup na milované slovensko. No tak tam z tý bažiny z toho ponořenýho žigulika vylez, a hned na mi házel lano.. no lano...
Hele tahali jsme to asi hodinu, a já nikomu nedokážu říct ne... ale pak se šel vysrat, a já utek. Takovej soucit ve mě ještě neuzrál, a proto se musím ještě mnoho učit.
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 17. srp 2022 14:55:16

:D
Návštěvník
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 14:58:05

P.S rozdíl v komunikaci tam dělal asi tak dvě sž tři promile.. ale třeba i pět, u těhle týpků nikdo neví. Ale jinak to bylo supr, hned takový zážitek...!A pak ten medvěd... jó romantika....
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 15:14:33

No prostě, třeba uz jsem to tubpsal, já se tím rád chlubím.. ale tu jsem dostal nápad, slézt z toho krásného pohoří, a utábořit se v DIVOČINĚ... i tak udělal. Co následovalo tam v noci, ještě blbec u pramene, si múžete spočítat. Tam se trasa netrhla. A korunou byl medvěd. Já samozřejmě v ruce svíral nožík.. Jenže on si musel zřejmě myslet, že jsem úplně blbej, a něco tak pitomího on přece nebude žrát... nebo třeba ve mě viděl potencionálního přemožitele, kdo ví
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 15:29:06

Takže podle mě měl strach, že ho přemůžu a převezmu jeho rajon, ale spiš to byl jen pohodovej medvěd, co jen polámal pár větví a zas šěl... Další den se na mě pověsil vlk!
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 15:42:18

Ta liška uzavírá kruh

Těžko uvidět v práci lišku
Těžko uvidět v práci zebru ( ony utekli ze zoo, sem k nám)
To jsem tu nebyl. Ale něco se stane, to si piš
Pedro
 

Re: Ha ha

Nový příspěvekod Pedro » stř 17. srp 2022 16:11:01

Je morálně těžké zaútocit na slabšîho, komu to za těžko není, tak útočí. A ten který zaútočil na svépravnou zemi se diví, že rakety dopadají i na rusy ukradená území... že ruské rakety zabíjí nevinné, to chce nejspíš vejít do zapomenutí.
I vy jedni...
Pedro
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků