Problém

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 0:27:57

Jen někteří, vyjímeční jedinci, maj zato, že žádný tělo a mysl nemaj. Ale zato maj sbírku rollsů, padesát vil a sto žen. A tisíce žáků... Kteří vlastně neexistujou, tak jim mohou v klidu a míru, plni štěstí, odevzdat svůj majetek. Takhle funguje hodně guruů. Je to bezpracnej byznys, stačí jen umět hezky interpretovat, co pramistři řekli, a obchod je posvěcen... Ne všichni, ale "jsou jak trpaslíci, a strašně rychle se množej".. To už je lepší hrát s Honzamem hazardní hry..
Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 10:29:32

To já nezkoumám, kdo konkrétně je falešný, to není můj úděl. My tu máme u nás vzácnou sešlost Mistrů. Kteří to dotáhli do konce. A každý má pro každou náturu to jeho... Nechápu, proč utíkat jinam. Kdybych je tenkrát poznal, určitě bych si vybral.
Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 10:39:09

Návštěvník píše:
miroslav píše:Je tady z čtenářů a přispěvatelů někdo takový, co se považuje za tělo z masa a kostí?


Ten, kdo věří, že se narodil, kdo věří, že může být nemocný a že zemře, ten kdo si dělá starosti s ohrožením života například mezinárodní situací, ten, kdo věří, že je muž, žena, starý, mladý, chytrý, hloupý...a podobně.

Tak jako míza má strom, tak duše má tělo... jinak.. tak jako naháč má šaty, fusky, spodky, tričko, košulu, gatě, džísku, sako, frak, hučku, cylindr, sombréro, rukavice, prstýnek, podprsenku, kérku, náušnice, punčochácě, pyžamo, dres, plavky, rádiovku, sněhule, důchodky, skafandr, deku, kimono, sárí, kuntu, kšandy, plínky.., tak duch má tělo a mysl.
Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Jana » ned 07. dub 2024 10:59:07

Pedriito píše:
Návštěvník píše:
miroslav píše:Je tady z čtenářů a přispěvatelů někdo takový, co se považuje za tělo z masa a kostí?


Ten, kdo věří, že se narodil, kdo věří, že může být nemocný a že zemře, ten kdo si dělá starosti s ohrožením života například mezinárodní situací, ten, kdo věří, že je muž, žena, starý, mladý, chytrý, hloupý...a podobně.

Tak jako míza má strom, tak duše má tělo... jinak.. tak jako naháč má šaty, fusky, spodky, tričko, košulu, gatě, džísku, sako, frak, hučku, cylindr, sombréro, rukavice, prstýnek, podprsenku, kérku, náušnice, punčochácě, pyžamo, dres, plavky, rádiovku, sněhule, důchodky, skafandr, deku, kimono, sárí, kuntu, kšandy, plínky.., tak duch má tělo a mysl.


Jednotná realita je vnímána jako množství různých forem a jevů v důsledku našeho omezeného a rozděleného vnímání. Toto “neúplné poznání” může být překonáno prostřednictvím probuzení nebo absolutního poznání, kdy je jednotná realita přímo poznána nebo zakoušena.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7124
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Problém

Nový příspěvekod Jana » ned 07. dub 2024 10:59:21

Spokojený?

:D
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7124
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 11:19:39

V poho. Taky se mi to stalo. :)
Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 07. dub 2024 11:23:06

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 11:34:35

Jednotná realita je vnímána jako množství různých forem a jevů v důsledku našeho omezeného a rozděleného vnímání. Toto “neúplné poznání” může být překonáno prostřednictvím probuzení nebo absolutního poznání, kdy je jednotná realita přímo poznána nebo zakoušena.


A to se stane tleskem pro každého? Tím se probudí? Myslíš si snad, že tohle je poslední soud? Ano je... Tohle je poslední soud.
Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 12:14:21

Ten probíhá od počátku každý okamžik, jako píseň. Miliardy a milióny tzv let. Teď je Kalijuga na špici... Tak žij, jak se má. Nejde to určit přesně, a věštci jsou oblbení představamy, jako kdokoliv jiní. Jen to moc žerou.

Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 13:31:53

Jana píše:Spokojený?

:D

Ne, tam co se uvolnilo místo, to teď vypadá, že to hore jsem nepsal já, což jsem psal.
Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Jana » ned 07. dub 2024 14:03:43

Už?

:D
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7124
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 14:24:28

Hmm, zatim asi dobrý. Ale stejně se nebudu moci moc věnovat tady duchovničení, páč teď musim vytáhnout nějaký peníze z fortuny, a vložit je do ještě vyších sázek,.. jakou má fortuna hodnotu?
Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 07. dub 2024 14:34:34

Pedriito píše:Hmm, zatim asi dobrý. Ale stejně se nebudu moci moc věnovat tady duchovničení, páč teď musim vytáhnout nějaký peníze z fortuny, a vložit je do ještě vyších sázek,.. jakou má fortuna hodnotu?


Zahráváš si s ďáblem?
Návštěvník
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 14:59:14

Návštěvník píše:
Pedriito píše:Hmm, zatim asi dobrý. Ale stejně se nebudu moci moc věnovat tady duchovničení, páč teď musim vytáhnout nějaký peníze z fortuny, a vložit je do ještě vyších sázek,.. jakou má fortuna hodnotu?


Zahráváš si s ďáblem?

Fortuna, sportka, atp, neskrývají o co jim jde, tyto společnosti profitují na neznalosti, naivitě a zoufalství lidí. Jejich loterie mají takové pravděpodobnosti výherních kombinací, a vkladu na ně, že jsou to prostě legalizovaní loupežníci, zloději.
Je už potřeba do toho kopnout. Ďábel s tím nemá a ani nemůže nic dělat. Ten má hnízda v hlavách jinejch týpků, než co jdou legálně "oloupit" zloděje.
Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 07. dub 2024 17:41:23

Pedriito píše:
Návštěvník píše:
Pedriito píše:Hmm, zatim asi dobrý. Ale stejně se nebudu moci moc věnovat tady duchovničení, páč teď musim vytáhnout nějaký peníze z fortuny, a vložit je do ještě vyších sázek,.. jakou má fortuna hodnotu?


Zahráváš si s ďáblem?

Fortuna, sportka, atp, neskrývají o co jim jde, tyto společnosti profitují na neznalosti, naivitě a zoufalství lidí. Jejich loterie mají takové pravděpodobnosti výherních kombinací, a vkladu na ně, že jsou to prostě legalizovaní loupežníci, zloději.
Je už potřeba do toho kopnout. Ďábel s tím nemá a ani nemůže nic dělat. Ten má hnízda v hlavách jinejch týpků, než co jdou legálně "oloupit" zloděje.


Sázkové společnosti by přivedlo na buben, kdyby nikdo nesázel. Výhra se koná jen na úkor sázejících naivních zoufalců. Loterijní podnik Sazka například na výhrách vyplácí jen polovinu toho, co vybere.
Návštěvník
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 18:02:41

Sázkové společnosti by přivedlo na buben, kdyby nikdo nesázel. Výhra se koná jen na úkor sázejících naivních zoufalců. Loterijní podnik Sazka například na výhrách vyplácí jen polovinu toho, co vybere.


Ale oni to nikdy neudělaj. A proto tu do skonání světa bude Sazka atd. A říct ať nikdo nesází je podobné, jako buďte všichni osvícení. Samuraiům hazardní hry nevadily, hráli je velmi vášnivě. A v podstatě to není jiný loupežnictví, co stát předvádí na daních atp. Netvrdím že jde jistou metodou vydělat moc, ale mě postačí, že člověk neprodělá, a organizace nevydělá.
Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 07. dub 2024 18:12:25

Pedriito píše:
Ale oni to nikdy neudělaj. A proto tu do skonání světa bude Sazka atd. A říct ať nikdo nesází je podobné, jako buďte všichni osvícení. Samuraiům hazardní hry nevadily, hráli je velmi vášnivě. A v podstatě to není jiný loupežnictví, co stát předvádí na daních atp. Netvrdím že jde jistou metodou vydělat moc, ale mě postačí, že člověk neprodělá, a organizace nevydělá.


Postačí, když bezpracně vyděláš?
Návštěvník
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 07. dub 2024 18:14:59

Pedriito píše:Fortuna, sportka, atp, neskrývají o co jim jde

Ďábel také neskrývá, kam s tebou jde.
Návštěvník
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 18:24:38

Návštěvník píše:
Pedriito píše:
Ale oni to nikdy neudělaj. A proto tu do skonání světa bude Sazka atd. A říct ať nikdo nesází je podobné, jako buďte všichni osvícení. Samuraiům hazardní hry nevadily, hráli je velmi vášnivě. A v podstatě to není jiný loupežnictví, co stát předvádí na daních atp. Netvrdím že jde jistou metodou vydělat moc, ale mě postačí, že člověk neprodělá, a organizace nevydělá.


Postačí, když bezpracně vyděláš?

Me nejde o můj prospěch, v mým okolí je však mnoho chudých, co potřebujou prostředky. Aby žili aspoň na úrovni té nejchudší vrstvy. Někomu finanční injekce zachrání dům, a jeho konec v bezdomoví a celé rodiny v probléndch... Neboj, já netratím, a mám vše co potřebuji, víc mi netřeba. Ale mám dát kilo bezdomovci u cesty, co si za něj koupí chlast a cigára, nebo ho dám zúročit do podnkku jako je fortuna, když vím jak na to?
Pedriito
 

Re: Problém

Nový příspěvekod Pedriito » ned 07. dub 2024 18:28:16

Návštěvník píše:
Pedriito píše:Fortuna, sportka, atp, neskrývají o co jim jde

Ďábel také neskrývá, kam s tebou jde.

Se mnou nikam nejde. Ale je nablízku
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků