Společenská situace

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 01. bře 2024 13:23:26

miroslav píše:Jak bys to řešil ty - kdyby to bylo na tobě? Každopádně se sem valí a nějak se to konkrétně řešit musí.

To je jako ptát se, jak řešit, když na tebe letí kulka. Už je prostě trochu pozdě.

Měl jsi se ptát lépe a dříve. Ten problém jsi totiž ty. Vy jste ten problém. Miroslavové, co se hihňali a mířili na medvěda. Submisivní zbabělci Pedriti. Jany, co se tomu cynicky tlemí.

To jako že lusknutím prstu se tu objeví jiní Miroslavové, Jany, Pedriti? Podívej se na vaše mladé. Přečti si diskuzi na Novinkách.

Vezměme si příklad z Titaniku. Mnoho lidí tam zemřelo příkladně, důstojně.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 01. bře 2024 14:07:36

Mudrc píše:
miroslav píše:Jak bys to řešil ty - kdyby to bylo na tobě? Každopádně se sem valí a nějak se to konkrétně řešit musí.

To je jako ptát se, jak řešit, když na tebe letí kulka. Už je prostě trochu pozdě.

Měl jsi se ptát lépe a dříve. Ten problém jsi totiž ty. Vy jste ten problém. Miroslavové, co se hihňali a mířili na medvěda. Submisivní zbabělci Pedriti. Jany, co se tomu cynicky tlemí.

To jako že lusknutím prstu se tu objeví jiní Miroslavové, Jany, Pedriti? Podívej se na vaše mladé. Přečti si diskuzi na Novinkách.

Vezměme si příklad z Titaniku. Mnoho lidí tam zemřelo příkladně, důstojně.


Já jsem se ptal na migranty, ne na Putina. Jak bys řešil migranty z muslimských zemí a Afriky.

Putina se nebojíme, pěkně se na něj vyzbrojíme. Dnes už je s námi ve zbrani díky Putinovi i Finsko a Švédsko, tak si snad nechá zajít chuť na ten náš evropský koláč. Doufám, naši Zdendové, Ficové a Orbánové nám to svou kapitulantskou propagandou a předposraností nezkomplikují.
Na Putina nikdo nemířil a nemíří. Když tak už od hodně dávno jedině strategické zbraně a to vzájemně. Putin je nedávno aktivoval (zkontroloval, jestli je někdo mezitím nerozkradl). Na něj nikdo s jadernými zbraněmi nepůjde a jestli si s tím začne on, tak se jenom potvrdí, jakej je to blbec a hromadnej vrah, kterýmu ty fandíš.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 01. bře 2024 14:51:41

miroslav píše:
Mudrc píše:
miroslav píše:Jak bys to řešil ty - kdyby to bylo na tobě? Každopádně se sem valí a nějak se to konkrétně řešit musí.

To je jako ptát se, jak řešit, když na tebe letí kulka. Už je prostě trochu pozdě.

Měl jsi se ptát lépe a dříve. Ten problém jsi totiž ty. Vy jste ten problém. Miroslavové, co se hihňali a mířili na medvěda. Submisivní zbabělci Pedriti. Jany, co se tomu cynicky tlemí.

To jako že lusknutím prstu se tu objeví jiní Miroslavové, Jany, Pedriti? Podívej se na vaše mladé. Přečti si diskuzi na Novinkách.

Vezměme si příklad z Titaniku. Mnoho lidí tam zemřelo příkladně, důstojně.


Já jsem se ptal na migranty, ne na Putina. Jak bys řešil migranty z muslimských zemí a Afriky.

Putina se nebojíme, pěkně se na něj vyzbrojíme. Dnes už je s námi ve zbrani díky Putinovi i Finsko a Švédsko, tak si snad nechá zajít chuť na ten náš evropský koláč. Doufám, naši Zdendové, Ficové a Orbánové nám to svou kapitulantskou propagandou a předposraností nezkomplikují.
Na Putina nikdo nemířil a nemíří. Když tak už od hodně dávno jedině strategické zbraně a to vzájemně. Putin je nedávno aktivoval (zkontroloval, jestli je někdo mezitím nerozkradl). Na něj nikdo s jadernými zbraněmi nepůjde a jestli si s tím začne on, tak se jenom potvrdí, jakej je to blbec a hromadnej vrah, kterýmu ty fandíš.

Příčina je právě v tomto tvém postoji. Je to právě tato tvoje ignorance, která invazi migrantů umožňuje.

A protože jsi ignorant, tak tu svou příčinu hledáš v někom jiném. V Putinovi, mě...

Já vím že právě tohle slyšet nechceš, ale nemám technicky kouzelné řešení. :what:
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 01. bře 2024 15:19:41

Mudrc píše:Příčina je právě v tomto tvém postoji. Je to právě tato tvoje ignorance, která invazi migrantů umožňuje.

A protože jsi ignorant, tak tu svou příčinu hledáš v někom jiném. V Putinovi, mě...

Já vím že právě tohle slyšet nechceš, ale nemám technicky kouzelné řešení. :what:


Putin za migraci nemůže (teda za ukrajinskou ano, ale ta mi nevadí, ta naopak prospívá našemu hospodářství).
Za tu africko-islámskou může to, že se tu máme příliš dobře a že jsme příliš humánní, tak toho migranti zneužívají. Kdo nechce, nemusí pracovat a stejně je v pohodě živ a zdráv.

Až se tu budeme mít špatně, tak od nás potáhnou nejspíš do Ruska, kde v té době už bude ráj na zemi a demograficky jsou na tom v Rusku ještě hůře než Evropa, zvláště když jim navíc mladí práceschopní umírají nebo se mrzačí v rámci Putinových speciálních vojenských operací.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 01. bře 2024 18:20:04

miroslav píše:
Mudrc píše:Příčina je právě v tomto tvém postoji. Je to právě tato tvoje ignorance, která invazi migrantů umožňuje.

A protože jsi ignorant, tak tu svou příčinu hledáš v někom jiném. V Putinovi, mě...

Já vím že právě tohle slyšet nechceš, ale nemám technicky kouzelné řešení. :what:


Putin za migraci nemůže (teda za ukrajinskou ano, ale ta mi nevadí, ta naopak prospívá našemu hospodářství).
Za tu africko-islámskou může to, že se tu máme příliš dobře a že jsme příliš humánní, tak toho migranti zneužívají. Kdo nechce, nemusí pracovat a stejně je v pohodě živ a zdráv.

Až se tu budeme mít špatně, tak od nás potáhnou nejspíš do Ruska, kde v té době už bude ráj na zemi a demograficky jsou na tom v Rusku ještě hůře než Evropa, zvláště když jim navíc mladí práceschopní umírají nebo se mrzačí v rámci Putinových speciálních vojenských operací.

Podle statista schvaluje Putina 85% občanů mnohonárodnostní Ruské federace.

Putin neignoruje veřejné mínění, sentiment svých poddaných. Orbán vyhrává volby protože svým voličům naslouchá. Proto je Rusko suverénní stát a Maďarsko dělá jakž takž svoji politiku.

My dozajista nejsme suverénní stát a provádíme cizí politiku. Jsme kolonie. Protože jsme mentálně otroci, zbabělí Pedritové a na sebe namyšlení Miroslavové. Jedním slovem ignoranti. A tak není problém abychom si zvolili do čela sobě podobného ignoranta. No to je mi překvapení, že se pak demokraticky zvolený ignorant vysere kňourajícímu Miroslavovi na hlavu.

Tak drž hubu. Co asi jako chceš dělat. Na kolenou plačky prosit Rakušana? Pošle tě do prdele, nemáš mandát.

Karma se tomu říká.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » pát 01. bře 2024 18:44:59

Mudrc píše:Putin neignoruje veřejné mínění, sentiment svých poddaných. Orbán vyhrává volby protože svým voličům naslouchá. Proto je Rusko suverénní stát a Maďarsko dělá jakž takž svoji politiku.

My dozajista nejsme suverénní stát a provádíme cizí politiku. Jsme kolonie. Protože jsme mentálně otroci, zbabělí Pedritové a na sebe namyšlení Miroslavové. Jedním slovem ignoranti. A tak není problém abychom si zvolili do čela sobě podobného ignoranta. No to je mi překvapení, že se pak demokraticky zvolený ignorant vysere kňourajícímu Miroslavovi na hlavu.

Tak drž hubu. Co asi jako chceš dělat. Na kolenou plačky prosit Rakušana? Pošle tě do prdele, nemáš mandát.

Karma se tomu říká.


Já nic dělat nechci, Jen jsem se tě ptal, jak bys to ty řešil tu migraci. A na to jsi neodpověděl.
Mně přijde, že v rámci možností, které nám dává respekt k lidským právům se to dělat nedá jinak, než se to dělá.
V Německu v některých krajích údajně zavedli pracovní povinnost čekatelů na azyl a za minimální mzdu je zaměstnávají obce na veřejně prospěšné práce.

Suverénní stát jsme byli za první republiky a jsme teď - po listopadové revoluci, když od nás odtáhli Rusové.
To že jsme teď něčí kolonie je čistě tvůj výmysl.
O tom kdo nám vládne rozhodujeme svobodně a nezávisle.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 01. bře 2024 18:50:15

Mudrc píše:Tak drž hubu.

Což nebyl by to důstojný konec této inkarnace, zahynout s legálně drženou zbraní při přestřelce s organizovaným gangem, ať už z východu, nebo z jihu?

To chceš raději pedritovsky skončit za plentou ve špitále, stařecky zdecimovaný, v podělaných prostěradlech?

Vzmuž se, Miroslave. :-)
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » pát 01. bře 2024 18:56:01

Hmm, tys toho chlastu ale musel tehdá vylohnit, že ti to takhle domrvilo mozek...

Z toho už tě borče nedostanou ani psychiatři.
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 01. bře 2024 18:58:15

miroslav píše:To že jsme teď něčí kolonie je čistě tvůj výmysl.

Nejen můj. Tedy ne že bych se vším, co bývalé vysoké šarže české rozvědky říkají, souhlasil (a ani jsem to nedokoukal do konce), jen to dávám jako ilustraci tvé obří, do nebe volající ignorance. Jako by jsi z oka vládní koalice či prezidenta vypadl.

Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 01. bře 2024 19:05:49

Pedriito píše:Hmm, tys toho chlastu ale musel tehdá vylohnit, že ti to takhle domrvilo mozek...

Z toho už tě borče nedostanou ani psychiatři.

Já vím, že je to pro individuum, co si bez dovolení nekoupí ani boty, těžké pochopit.

Ale svobodní lidé nemusí být opilí. Ani psychiatricky nemocní.
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » pát 01. bře 2024 19:14:58

Koukám že ti ta metafora furt straší v hlavě, dobře ti tak. :P
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » pát 01. bře 2024 19:27:02

Hele, já ti tu tvoji svobodu neberu. Prostě když dostaneš příkaz klekni, tak si klekneš, no (a když je jo svátek, tak překusuješ pilulky). :-)

Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » pát 01. bře 2024 19:35:36

Myslet si to můžeš, to je zas ta tvá "svoboda", ujíždět na výmyslech.
A jaký to je, klečet před nimi a stavět jim modly?
:-)
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » stř 06. bře 2024 11:56:59

Tvl to je síla... On se vyloženě bojí odpovědět na lehce složitější otázku...



A není to vytržené z kontextu...



A lidi typu Miroslava si myslí, že to nic neznamená, že to nemá žádné předpoklady ani konsekvence... a kdo tak předpokládá má bujnou fantazii...
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod miroslav » stř 06. bře 2024 14:28:38

To víš, předvolební boj, tak opozice vytáhne, co se dá.

Regan měl zase Alzheimra a jak to pro nás (Miroslavy) dobře dopadlo ("mělo konsekvence"). A Zdendové ostrouhali - až teď je Putin pro ně novou nadějí :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Mudrc » stř 06. bře 2024 15:16:31

miroslav píše:To víš, předvolební boj, tak opozice vytáhne, co se dá.

Regan měl zase Alzheimra a jak to pro nás (Miroslavy) dobře dopadlo ("mělo konsekvence"). A Zdendové ostrouhali - až teď je Putin pro ně novou nadějí :)

Ty jsi evidentní cvok. Alzheimera odhalili u Reagana po jeho funkčním období a Reagan dokázal zkrotit Izrael.

Dnes jsou USA izraelskou loutkou. Žádného jiného idiota už AIPAC nemá, proto se ho snaží protlačit i do dalšího období. Z podobného zdroje je loutkován i Fiala a není náhodou, že je to i podobný blbec.

Totiž pro vůdčí negativní entitu představuje riziko nejen pozitivní, ale i schopnější negativní entita:

Avšak jedná se o riziko pro entity Orionu, kvůli frekvenci, se kterou se pak sklizně-schopné negativní planetární entity pokoušejí přikazovat a nařizovat kontaktu Orionu právě tak, jak tyto entity přikazují planetárním negativním kontaktům. Pokud je výsledný boj o ovládnutí prohrán, je pro polaritu skupiny Orionu škodlivý.

Podobně může mylný kontakt Orionu s vysoce polarizovanými pozitivními entitami způsobit pro vojáky Orionu zmatek, ledaže jsou tito křižáci schopni mylně kontaktovanou entitu depolarizovat. Toto se téměř nikdy nestává. Proto skupina Orionu preferuje kontakt pouze se slaběji smýšlejícími entitami.


Proto jste vy s Pedritem prostě slaběji smýšlející entity. Poslušny svým pánům, která ani neznáte, šuškajíce mezi sebou, s prdelí sevřenou. :hm:
Mudrc
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » stř 06. bře 2024 15:47:11

Hele já byl u voleb poprvý a naposled v roce 1990.
A i když mě pak později Ex do toho furt navigovala, tak jsem jí prostě řek,
že politice nerozumím a s žádným z těch papalášů jsem po stromech nelezl...
Tak nevim proč mě do toho furt taháš, politika je prostě svinstvo na všech stranách,
a nenadělám s tím nic ani já, ani ty.
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » stř 06. bře 2024 17:04:58

Upřímě nechápu, jak to celé může vůbec držet furt po hromadě. K tomu mě napadá jen setrvačnost nadnárodní mašinerie,
a to má prostě tradici a své sympatizanty, co jí dolívaj šťávu. Takže se nezastaví dokuď se nerozsype pod svou rostoucí tíhou, jejím hrobem bude gravitace - karma. Ale ještě jí ty šedé buňky mozkové tak nepřekrmily, k jejímu kolapsu. Je to jak ten vlk v Nu Pagadi, jak casnuje pákami rozjetého parního válce honíce zajíce...
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Pedriito » stř 06. bře 2024 17:29:38

Možná by to šlo řešit "magií", vrazit do toho klín... vždyť se to přece sesype tak, jako tak... ale, kdo vstoupí osudu do cesty? Leda cvok, co nedomyslí následné...
Pedriito
 

Re: Společenská situace

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 06. bře 2024 17:39:30

Pedriito píše:Možná by to šlo řešit "magií", vrazit do toho klín... vždyť se to přece sesype tak, jako tak... ale, kdo vstoupí osudu do cesty? Leda cvok, co nedomyslí následné...

Nemyslí na následky, neb se ho následky, karma, již netýkají.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků