Pro Petru

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Pro Petru

Nový příspěvekod P.N » pát 04. pro 2020 22:35:07

Zajímá mě, jestli žiješ v česku, něco mi říká, že ne. Nebo občas sem a občas tam?
P.N
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Petra. » sob 05. pro 2020 0:18:33

P.N píše:Zajímá mě, jestli žiješ v česku, něco mi říká, že ne. Nebo občas sem a občas tam?


To píšu tak mizerně česky? :(
Petra.
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod P.N » sob 05. pro 2020 1:26:34

Petra. píše:
P.N píše:Zajímá mě, jestli žiješ v česku, něco mi říká, že ne. Nebo občas sem a občas tam?


To píšu tak mizerně česky? :(

Neee. Jen pocit, nevím proč.. mylný pocit.
P.N
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Petra. » sob 05. pro 2020 11:01:25

P.N píše:
Petra. píše:
P.N píše:Zajímá mě, jestli žiješ v česku, něco mi říká, že ne. Nebo občas sem a občas tam?


To píšu tak mizerně česky? :(

Neee. Jen pocit, nevím proč.. mylný pocit.


Ale ne. :)
Petra.
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » sob 05. pro 2020 11:40:17

Uff.
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod miroslav » sob 05. pro 2020 14:43:03

Já jsem si zatím myslel, že Petra žije v Rakousku.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3490
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » sob 05. pro 2020 15:40:06

Taky to tak nějak měl zafixovaný. Ve vzpomínce. Jen jí nechtěl úplně věřit
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Petra. » sob 05. pro 2020 16:05:02

Pedrito píše:Taky to tak nějak měl zafixovaný. Ve vzpomínce. Jen jí nechtěl úplně věřit


Takže celé tohle vlákno je jen manipulace? Zklamal jsi mne - ale nepřekvapil. Bohužel.
Petra.
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » sob 05. pro 2020 16:29:23

Petra. píše:
Pedrito píše:Taky to tak nějak měl zafixovaný. Ve vzpomínce. Jen jí nechtěl úplně věřit


Takže celé tohle vlákno je jen manipulace? Zklamal jsi mne - ale nepřekvapil. Bohužel.

Jaká nanipulace proboha? Já se tu vyznávám, hledám staré "kámoše". Tys mě zaujala, a jestě ani nevěděl kdo jsi. Petru mám v paměti, jako ostrou neústupnou energii. Snažil se ujistit že jsi to ty.
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » sob 05. pro 2020 16:44:11

Petra. píše:
Pedrito píše:Taky to tak nějak měl zafixovaný. Ve vzpomínce. Jen jí nechtěl úplně věřit


Takže celé tohle vlákno je jen manipulace? Zklamal jsi mne - ale nepřekvapil. Bohužel.

To mě mrzí. Klamat ani neklamat nechci. Jen mám občas touhu ze sebe něco vypustit.
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Jana » sob 05. pro 2020 16:54:58

Sice netuším, o jaké zklamání tady jde, ale Petra je ta Trini, která žije v Rakousku, alespoň vždycky, pokud se zmiňovala, odkud je, tak o tom psávala.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6978
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » sob 05. pro 2020 17:07:19

Jana píše:Sice netuším, o jaké zklamání tady jde, ale Petra je ta Trini, která žije v Rakousku, alespoň vždycky, pokud se zmiňovala, odkud je, tak o tom psávala.

Neřeš
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Petra. » sob 05. pro 2020 17:21:13

Soužko, soužko, já to vím, kdo to je!!! Všechno Vám o ní řeknu, i to, co nevím. :D

A nezapomen informovat, že ty na inspiruj píšeš jako Nic, Miroslav je tady i na inspiruj ještě jako armin, Tara je na inspiruj jako Eva Nada a na JZ měla různé nicky, a že Lída používá mnoho nicků. Aby to bylo kompletní. :)
Petra.
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod miroslav » sob 05. pro 2020 17:25:36

Pedrito píše:
Jana píše:Sice netuším, o jaké zklamání tady jde, ale Petra je ta Trini, která žije v Rakousku, alespoň vždycky, pokud se zmiňovala, odkud je, tak o tom psávala.

Neřeš

Tak už tu Trini/Petru přestaň konečně MANIPULOVAT !
Vona je na to háklivá.
:crazy:
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3490
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » sob 05. pro 2020 17:31:04

Petra. píše:Soužko, soužko, já to vím, kdo to je!!! Všechno Vám o ní řeknu, i to, co nevím. :D

A nezapomen informovat, že ty na inspiruj píšeš jako Nic, Miroslav je tady i na inspiruj ještě jako armin, Tara je na inspiruj jako Eva Nada a na JZ měla různé nicky, a že Lída používá mnoho nicků. Aby to bylo kompletní. :)

Já nikam nepíšu, ani neznám adresy, znám jen poradnu.. Nevím, co na koho říct. Jen snad ty krásný věci, co se tak nějak vylouply. A že tu býva občas dusno? Asi aby nebylo nudno
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » sob 05. pro 2020 17:37:50

miroslav píše:
Pedrito píše:
Jana píše:Sice netuším, o jaké zklamání tady jde, ale Petra je ta Trini, která žije v Rakousku, alespoň vždycky, pokud se zmiňovala, odkud je, tak o tom psávala.

Neřeš

Tak už tu Trini/Petru přestaň konečně MANIPULOVAT !
Vona je na to háklivá.
:crazy:

Je ostrá jako břit.
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » sob 05. pro 2020 17:49:45

Petra. píše:Soužko, soužko, já to vím, kdo to je!!! Všechno Vám o ní řeknu, i to, co nevím. :D

A nezapomen informovat, že ty na inspiruj píšeš jako Nic, Miroslav je tady i na inspiruj ještě jako armin, Tara je na inspiruj jako Eva Nada a na JZ měla různé nicky, a že Lída používá mnoho nicků. Aby to bylo kompletní. :)

Jako Nic? Sorry ale fakt ne. Vůbec neznám "inspiruj".. Jen jednou Vostálovic fórum, a tam to nefunguje.
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 05. pro 2020 17:51:34

Pedrito píše:
Petra. píše:Soužko, soužko, já to vím, kdo to je!!! Všechno Vám o ní řeknu, i to, co nevím. :D

A nezapomen informovat, že ty na inspiruj píšeš jako Nic, Miroslav je tady i na inspiruj ještě jako armin, Tara je na inspiruj jako Eva Nada a na JZ měla různé nicky, a že Lída používá mnoho nicků. Aby to bylo kompletní. :)

Já nikam nepíšu, ani neznám adresy, znám jen poradnu.. Nevím, co na koho říct. Jen snad ty krásný věci, co se tak nějak vylouply. A že tu býva občas dusno? Asi aby nebylo nudno


Podle mne se ti moc nepovedlo, že jsi otevřel samostatné vlákno na téma, kde žiju. Za prvé to není důležité a za druhé, když tě to tak zajímalo, tak ses mohl zeptat tak nějak mimochodem na jiném vlákně, kde jsme si povídali.
Já tady obvykle nepíšu. A jak je vidět, mám k tomu dobrý důvod. :D
Ocenuji, že jsi schopen poznat, jak to Petr má. Ostatní se jen soustředí na ty vulgarity.

Tohle je forum inspiruj: http://www.inspiruj.cz/index.php
Návštěvník
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Pedrito » sob 05. pro 2020 18:06:21

Podle mne se ti moc nepovedlo, že jsi otevřel samostatné vlákno na téma, kde žiju. Za prvé to není důležité a za druhé, když tě to tak zajímalo, tak ses mohl zeptat tak nějak mimochodem na jiném vlákně, kde jsme si povídali.
Já tady obvykle nepíšu. A jak je vidět, mám k tomu dobrý důvod. :D
Ocenuji, že jsi schopen poznat, jak to Petr má. Ostatní se jen soustředí na ty vulgarity.

Mě se toho často něco nepovídá (nedaří).. jsem rád že jsme se potkali.
Pedrito
 

Re: Pro Petru

Nový příspěvekod Iluze » sob 05. pro 2020 18:39:38

Hmmm
Iluze
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 03. pro 2020 0:47:21

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků