Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pon 29. lis 2021 12:40:36

Zdeněk píše:
Jestli ty trošku nezavíráš před realitou oči Miroslave... moc se nenamáhej, nerozčiluj se, odpočívej, buď na sebe hodnej, než ze sebe ten vakcinační bordel nějak vypudíš (podle posledních průzkumů se spike protein v těle docela drží :().


Kdyby se držel, nepřestala by po 14 ti dnech produkce protilátek a nebyla by třeba druhá dávka k dosažení vyšší - dostatečně účinné hladiny protilátek.
A držel by se stejně tak po prodělaném covidu, či po očkování inaktivovaným virem.
Nedrží se, vytvořené protilátky ho zlikvidují.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3396
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pon 29. lis 2021 13:57:45

miroslav píše:
Zdeněk píše:
Jestli ty trošku nezavíráš před realitou oči Miroslave... moc se nenamáhej, nerozčiluj se, odpočívej, buď na sebe hodnej, než ze sebe ten vakcinační bordel nějak vypudíš (podle posledních průzkumů se spike protein v těle docela drží :().


Kdyby se držel, nepřestala by po 14 ti dnech produkce protilátek a nebyla by třeba druhá dávka k dosažení vyšší - dostatečně účinné hladiny protilátek.
A držel by se stejně tak po prodělaném covidu, či po očkování inaktivovaným virem.
Nedrží se, vytvořené protilátky ho zlikvidují.

Tak on je rozdíl mezi spike proteinem a paměťovým B lymfocytem.

Nestrkej ty vypálený sirky zpátky do krabičky Miroslave...
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 29. lis 2021 14:09:49

Při jednom rozhovoru jsem si vzpomněl na jeden starý příběh, možná vtip, který už mi ani tenkrát nepřišel moc vtipem, ale za svou dobu uzrál do mrazivých podob.
Chlapík usne na madračce na pláži a když se vzbudí, zjistí, že břehu nedohlédne. Nejdřív trošku zpanikaří, ale pak se uklidní. „Jasně, to zkouška víry, nic víc. A já ti věřím, dobrý Bože, že mne z toho dostaneš. Budu v klidu, a počkám, až mne zachráníš.“ Leží, houpe se na vlnách a najednou připluje loď. Velká plachetnice jakéhosi miliardáře. Na palubě se tančí, popíjí a hoduje. Plavčík háže muži lano, ale ten křičí nahoru. „To je pořádku, jsem v dobrých rukou.“ Loď tedy odpluje. „Uff, odolal jsem Bože pokušení, vidíš, jak je má víra silná? Nechat jsem se zlákat vidinou jednoduchého přízemního řešení nějakých zbohatlíků.“ V tu se objeví žraločí ploutev. Ve velkých kruzích krouží kolem muže a jen pozvolna se přibližuje. Žralok se asi bojí, protože nad mužem se objeví vrtulník. Z vrtulníku kdosi vyhodí žebřík. Muž však nereaguje. „Vydržím Bože, počkám na tvé znamení. Má víra je pevná, nenechám se zastrašit.“ Vrtulník po chvíli odlétne a žralok neváhá. Připluje k muži a překousne ho vejpůl.
Muž se ocitne před nebeskou bránou a svatý Petr na něj nevěřícně kouká. „Co to prosím tě bylo? Proč ses nechal zabít?“ Zmatený muž se rozhlíží kolem a tiše odpovídá. „Čekal jsem na Boha, až mě zachrání. Věřil jsem mu a teď nevím, co jsem udělal špatně?“ Svatý Petr mu položí ruku na rameno a říká. „Poslal ti luxusní jachtu, pak vrtulník – co pro tebe měl podle tebe ještě udělat? Myslíš jako, v jednadvacátým století, rozhrnout oblaka a sestoupit se zástupem andělů z nebes?“
Jo a ten rozhovor vypadal nějak takhle.
Hele, a když nevěříš na to, že nám můžou pomoci roušky, testování a vakcinace, na co věříš?
Věřím v sílu univerza…
Aha. A kterého konkrétně?
Jak to myslíš? Prostě univerza jako celku…
A všechna ta data, statistiky, síť univerzitních výzkumných pracovišť a další, ty tedy do univerza jako celku nepatří?
(Šalamoun)
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 29. lis 2021 14:43:03

.
Přílohy
259336892_4661769600551498_4175728184973021213_n.jpg
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 29. lis 2021 14:46:33

z FB

- Můj pane, situaci už nemáme pod kontrolou!
-- Ale, copak se stalo?
- Naši občané se mění...
-- Jak to myslíš?
- Začali se usmívat.
-- Tak to se jen zbláznili z beznaděje! Hahaha..
- Ne, to ne! Jsou prostě stále šťastnější!
-- A co média? Dávají stále jen špatné zprávy, že?
- Ano! Dělají co můžou. Horší už to být nemůže!
-- A lidé mají stále dobrou náladu?
- Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Řeší to tak že přestávají sledovat TV.
-- A co válka s neuchopitelným nepřítelem?
- Omíláme to jak jen to jde, ale jak se pořád mění ta čísla a grafy tak už je to neděsí, ale přestávají tomu důvěřovat.
-- No a co ceny energií? To je vždy vystrašilo.
- Zvedáme je pomalu ale neustále, ale lidé přestávají plýtvat, žijí skromnější ale veselejší životy.
-- A mzdy?
- Hele, už jsou minimální snad nejnižší v celé Evropě.
-- A co oni na to? Usmívají se stále?!
- Jo, představte si to!
-- Neuvěřitelné!..
- A nejen to, začali dělat něco, co dříve nedělali...
-- Opravdu, a co?!
..Nastala rozpačitá pauza. Řečník přešlápl z nohy na nohu. Byl zmatený..
- No.. Pomáhají si navzájem...
-- Cože??? Copak se už nenávidí? A co žárlivost?
- Jo, už nežárlí...
-- Chm, a uvedli jste na trh nějakou novou věc co "opravdu musí mít"?
- Ano, stále to děláme, ale nikdo to už nekupuje... A co je horší, lidé si přestali na takové věci brát půjčky!
..Nastane další trapná pauza. Situace se skutečně blíží kritickému stavu..
-- Měli bychom tedy ještě více snížit mzdy?!
- Dříve to pomáhalo, ale teď už bohužel ne..
-- Nechte tedy každého napsat zprávy o každém jejich kroku!
- To se děje, zrovna teď jeden takový sociální síť používá, ale oni píší, že jsou šťastní!!
-- Co se to proboha děje?!?
..Přišel druhý řečník:
- Pane, ztrácíme lidi. Začínají se usmívat přímo před námi! Jejich dobrá nálada se přenáší spontánně na ostatní a škodí to celkové atmosféře a státu jako celku!
-- Jaké jsou důsledky?!
- Zvyšuje se schopnost lidí pracovat, objevují své do té doby skryté schopnosti, mají více času přemýšlet o souvislostech.
-- Jako například?
- Autonomie.
-- Co to znamená?
- No už se prostě nespoléhají na nás, na stát...
-- Cože?! Už ani neobviňují stát ze svých potíží?!?
- Ne, už o tom nepřemýšlejí, neztrácí tím prý čas.
-- Co se ještě děje?!? Řekni mi všechno!!
- V našem okolí se objevují podezřelé známky informovanosti. Lidé s spolu dříve nekomunikovali se začali spojovat a vytvářet něco "nového"...
-- Cože, zase nové!!!!
..jeho pěst dopadla na stůl..
-- A co šedá barva, ten "starý"?! Je to přece tak krásný!
- Ne, "šedý" starý není již oblíbený.
..Přiběhl třetí řečník:
- Máme problém, pane!
-- Začali psi mluvit?!
- Téměř. Lidé žijí zdravým životním stylem!
-- Uh-oh....
- Začali si hlídat jídelníček a věnovat větší pozornost na zdravé potraviny.
-- Ježiš marja, ona snad zůstala nějaká přírodní potrava?! Říkal jsem vám, abyste na to dávali pozor!!
- Nemůžeme mít přehled o všem, pane..
-- ...Co dál?!
- Děti rodiče přestali dávat do našich škol.
-- Proboha!
..Hlavu zaklínil mezi své dlaně.
-- A kdo je "programuje" teď?!
- Už je nikdo neprogramuje, učí se sami, navzájem. Z nějakého důvodu si myslí, že jsou tvůrci.
..Nastane pauza. Přišla sekretářka a přinesla čerstvý salát. Když odešla, vůdce se vzpamatoval:
-- Potřebujeme více cigaret...
- Nikdo je nekouří...
-- To není možné...
- Už to není cool.
-- Jak to?
- Všichni jsou kreativní.
-- Žádné cigarety a kreativita? No a co alkohol? To přeci fungovalo pokaždé..
- Ne, už nepijí. Dávají přednost čerstvé šťávě a vodě.
-- Dobře, dobře, dobře.....
..Zelí křupalo. Vůdce chroupal čerstvý salát.
-- Jak je teda proboha budeme dál ovládat?!?
- Myslím, že už není možné, můj pane... Už mezi nimi není žádná závist ani nenávist. Ale co je nejhorší, přestali nenávidět i nás!
..Vůdce se dlouze odmlčel, chroupe salát, hlava podepřená, kouká do stolu..
-- Za těchto podmínek jsme... jsme..
- Bezmocní?!
-- Jo, je konec.
..Nastalo syrové ticho, přestalo i chroupání, řečníci pokradmu opouštějí vůdce, vůdce zůstal sám..
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pon 29. lis 2021 16:10:20

Návštěvník píše:Při jednom rozhovoru jsem si vzpomněl na jeden starý příběh, možná vtip, který už mi ani tenkrát nepřišel moc vtipem, ale za svou dobu uzrál do mrazivých podob.
Chlapík usne na madračce na pláži a když se vzbudí, zjistí, že břehu nedohlédne. Nejdřív trošku zpanikaří, ale pak se uklidní. „Jasně, to zkouška víry, nic víc. A já ti věřím, dobrý Bože, že mne z toho dostaneš. Budu v klidu, a počkám, až mne zachráníš.“ Leží, houpe se na vlnách a najednou připluje loď. Velká plachetnice jakéhosi miliardáře. Na palubě se tančí, popíjí a hoduje. Plavčík háže muži lano, ale ten křičí nahoru. „To je pořádku, jsem v dobrých rukou.“ Loď tedy odpluje. „Uff, odolal jsem Bože pokušení, vidíš, jak je má víra silná? Nechat jsem se zlákat vidinou jednoduchého přízemního řešení nějakých zbohatlíků.“ V tu se objeví žraločí ploutev. Ve velkých kruzích krouží kolem muže a jen pozvolna se přibližuje. Žralok se asi bojí, protože nad mužem se objeví vrtulník. Z vrtulníku kdosi vyhodí žebřík. Muž však nereaguje. „Vydržím Bože, počkám na tvé znamení. Má víra je pevná, nenechám se zastrašit.“ Vrtulník po chvíli odlétne a žralok neváhá. Připluje k muži a překousne ho vejpůl.
Muž se ocitne před nebeskou bránou a svatý Petr na něj nevěřícně kouká. „Co to prosím tě bylo? Proč ses nechal zabít?“ Zmatený muž se rozhlíží kolem a tiše odpovídá. „Čekal jsem na Boha, až mě zachrání. Věřil jsem mu a teď nevím, co jsem udělal špatně?“ Svatý Petr mu položí ruku na rameno a říká. „Poslal ti luxusní jachtu, pak vrtulník – co pro tebe měl podle tebe ještě udělat? Myslíš jako, v jednadvacátým století, rozhrnout oblaka a sestoupit se zástupem andělů z nebes?“
Jo a ten rozhovor vypadal nějak takhle.
Hele, a když nevěříš na to, že nám můžou pomoci roušky, testování a vakcinace, na co věříš?
Věřím v sílu univerza…
Aha. A kterého konkrétně?
Jak to myslíš? Prostě univerza jako celku…
A všechna ta data, statistiky, síť univerzitních výzkumných pracovišť a další, ty tedy do univerza jako celku nepatří?
(Šalamoun)

:yes:
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3396
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pon 29. lis 2021 16:32:44

Zdeněk píše:Tak on je rozdíl mezi spike proteinem a paměťovým B lymfocytem.

Nestrkej ty vypálený sirky zpátky do krabičky Miroslave...


ROzdíl samozřejmě je. Spikeprotein na viru nebo spikeprotein produkovaný mRNA jsou stejné a produkované obranné látky a paměťový B lymfocit jsou také stejné.
Akorát se v tobě ten spikeprotein v případě očkování (ať už mRNA nebo inaktivovaným virem) nemá schopnost množit na rozdíl od jeho přirozeného nositele - covid viru.
mRNA vakcíny jsou bezpečnější (čistší) než vakcíny na bázi inaktivovaného viru, protože neobsahují inaktivátory viru (například rtuť) a nemohou se začít množit jako v případě nedokonale inaktivovaného viru - chybě při výrobě - což je třeba v tom ruském nebo kubánském šlendriánu dost možné.
Naše normy a požadavky na bezpečnost na její doložení jsou hold o řád vyšší, takže nějaké kubánské nebo ruské vakcíny požadavkům na bezpečnost zřejmě nedokáží vyhovět.
No a tak alespoň produkují ty hoaxy prostřednictvím sociálních sítí, aeronet, paramentní listy a všelijaké ty "svobodné" weby.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3396
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pon 29. lis 2021 18:22:01

miroslav píše:
Zdeněk píše:Tak on je rozdíl mezi spike proteinem a paměťovým B lymfocytem.

Nestrkej ty vypálený sirky zpátky do krabičky Miroslave...


ROzdíl samozřejmě je. Spikeprotein na viru nebo spikeprotein produkovaný mRNA jsou stejné a produkované obranné látky a paměťový B lymfocit jsou také stejné.
Akorát se v tobě ten spikeprotein v případě očkování (ať už mRNA nebo inaktivovaným virem) nemá schopnost množit na rozdíl od jeho přirozeného nositele - covid viru.
mRNA vakcíny jsou bezpečnější (čistší) než vakcíny na bázi inaktivovaného viru, protože neobsahují inaktivátory viru (například rtuť) a nemohou se začít množit jako v případě nedokonale inaktivovaného viru - chybě při výrobě - což je třeba v tom ruském nebo kubánském šlendriánu dost možné.
Naše normy a požadavky na bezpečnost na její doložení jsou hold o řád vyšší, takže nějaké kubánské nebo ruské vakcíny požadavkům na bezpečnost zřejmě nedokáží vyhovět.
No a tak alespoň produkují ty hoaxy prostřednictvím sociálních sítí, aeronet, paramentní listy a všelijaké ty "svobodné" weby.

Ten spike protein z mRNA vakcíny sice nemá možnost se množit, ale je neplánovaně rozeset po celém těle v důsledku narychlo použité nevhodné báze (jak o tom mluví prof. Turánek). Spike protein by měl být jako zápalka, skrze kterou se rozhoří imunitní odpověď. A co když jsou tyto zápalky i kde by být neměly (v srdci třeba)? Nu tak pak jak praví Americká kardiovaskulární asociace, pravděpodobně způsobují zápal.

Co se vakcín na klasické bázi týče, pochopitelně jsem neměl na mysli jakousi kubánskou, ale na světě nejrozšířenější čínskou CoronaVac od Sinovacu, které už bylo dodáno přes 7mld dávek*. To už je daleko slušnější vzorek než ten tvůj mRNA Pfizer. Přesto nám našimi pány povolena nebyla.

Docela mi připomínáš lampasáka Šebeka (hraje ho taky Miroslav, Donutil) z filmu Pelíšky. I kdybych ti tu nerozbitnou skleničku vyrobenou soudruhy z NDR roztřískal, stejně to skalního komunistu od jeho víry neodradí. Tak ať ten střet s realitou není tak tvrdej.

---
* to jsem napsal chybně, ve skutečnosti je to cca polovina
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 29. lis 2021 18:25:55

Žádná výjimka pro těhotné. I ony se musí očkovat, pokud chtějí za kulturou

Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek ... _clipboard
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pon 29. lis 2021 19:10:36

Zdeněk píše:Ten spike protein z mRNA vakcíny sice nemá možnost se množit, ale je neplánovaně rozeset po celém těle v důsledku narychlo použité nevhodné báze (jak o tom mluví prof. Turánek). Spike protein by měl být jako zápalka, skrze kterou se rozhoří imunitní odpověď. A co když jsou tyto zápalky i kde by být neměly (v srdci třeba)? Nu tak pak jak praví Americká kardiovaskulární asociace, pravděpodobně způsobují zápal.

A ty spikeproteiny coronaviru se distribuují v těle plánovaně?
Očkování je nesrovnatelně bezpečnější a kontrolovanější způsob provokace tvorby obranných látek, než živé onemocnění.
Kolik lidí je na JIPkách z důvodu komplikací infekce covidem a kolik z důvodu následků očkování???
Jsi snad slepej? Nebo co?
Pokud nevěříš solidním mediím, běž se podívat do nemocnic a pokud tě tam nebudou chtít z hygienických důvodů pustit, tak se přihlaš jako dobrovolník na výpomoc. Třeba tam žádní nemocní dusící po covidu nejsou a jsou tam jenom umírající na následky očkování a všichni nám jenom lžou aby nějaké firmy v USA měly větší zisk. Opravdu si to myslíš?
Ředitelé nemocnic, politici, reportéři, lékaři, sestry atd. snad mají akcie Pfizeru? Nebo proč by pode tebe lhali?
Že Tara nebo Alaja jsou zblblé, to dovedu pochopit. Jsou to ženské, vědou a racionálním myšlením nepolíbené, tak se od nich nedá čekat nějaký racionální úsudek a tak snadno podléhají dezinformacím. Prostě si filtrují informace tak, aby to vyhovovalo jejich představám a pocitům.
Ale ty??
:confused:
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3396
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pon 29. lis 2021 19:16:17

"lopata do země jede
otvírá se škvírka
vidíme normální nebe
všichni až na krtka,
fajront!"
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pon 29. lis 2021 20:36:09

miroslav píše:A ty spikeproteiny coronaviru se distribuují v těle plánovaně?

Nejsem odborník, tedy vycházím z toho, co odborníci říkají, na tom videu, co jsem sem dával, prof. Turánek tvrdí "to není vhodná báze pro vakcínu". Z toho plyne, že se tedy pro vakcínu používá báze jiná, nevím jaká (zřejmě taková, která necirkuluje v těle mnoho hodin jako je tomu u této báze vyvinuté pro léky na rakovinu), abych tedy ze svého laického pohledu odpověděl na tvou otázku.

miroslav píše:Očkování je nesrovnatelně bezpečnější a kontrolovanější způsob provokace tvorby obranných látek, než živé onemocnění.

To přeci nepopírám.

miroslav píše:Pokud nevěříš solidním mediím, běž se podívat do nemocnic a pokud tě tam nebudou chtít z hygienických důvodů pustit, tak se přihlaš jako dobrovolník na výpomoc. Třeba tam žádní nemocní dusící po covidu nejsou a jsou tam jenom umírající na následky očkování a všichni nám jenom lžou aby nějaké firmy v USA měly větší zisk. Opravdu si to myslíš?
Ředitelé nemocnic, politici, reportéři, lékaři, sestry atd. snad mají akcie Pfizeru? Nebo proč by pode tebe lhali?

Nevím o tom, že by lhali. Vždyť jsou mnohde nemocnice už skoro plné dusících se nemocných, je zřejmé, že lidé umírají daleko více na covid než na vakcínu, že ředitelé nemocnic, reportéři, lékaři atd. v drtivé většině s pravděpodobností hraničící s jistotou nemají akcie Pfizeru.
O to přeci nejde.

Jde o to, že místo aby se použila vakcína na známé osvědčené bázi, použila se ta na bázi neosvědčené, a důvodem proč se tak stalo nebyla zásada lege artis, ale zisk výrobců této neodzkoušené mRNA báze.
Proč to nedokážeš pochopit?
Protože by se ti zhroutil svět, tak jako onomu nešťastnému majorovi Šebekovi, když jeho drazí soudruzi nás přijeli obsadit.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pon 29. lis 2021 21:43:27

Hledám sem a hledám tam
já se asi uhledám
vždyť já vlastně nevím
jen tak zuby cením.

-tvůj Váňa-
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pon 29. lis 2021 22:12:48

Zdeněk píše:
Jde o to, že místo aby se použila vakcína na známé osvědčené bázi, použila se ta na bázi neosvědčené, a důvodem proč se tak stalo nebyla zásada lege artis, ale zisk výrobců této neodzkoušené mRNA báze.

Já fandím vědeckému a lékařskému pokroku. A jsem ochoten nastavit i "svou hruď" - být pokusným králíkem.
Alespoň to moje tělo něčemu dobrému pro druhé (než skončí v krematoriu) poslouží.
Přijde mi to z hlediska "vyššího principu mravního" lepší, než jen tak bez užitku chcípnout třeba na covid nebo na cokoliv jiného.
Přispět alespoň svým zrnkem k té neuvěřitelně krásné evoluci lidského poznání.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3396
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pon 29. lis 2021 22:26:37

miroslav píše:
Zdeněk píše:
Jde o to, že místo aby se použila vakcína na známé osvědčené bázi, použila se ta na bázi neosvědčené, a důvodem proč se tak stalo nebyla zásada lege artis, ale zisk výrobců této neodzkoušené mRNA báze.

Já fandím vědeckému a lékařskému pokroku. A jsem ochoten nastavit i "svou hruď" - být pokusným králíkem.
Alespoň to moje tělo něčemu dobrému pro druhé (než skončí v krematoriu) poslouží.
Přijde mi to z hlediska "vyššího principu mravního" lepší, než jen tak bez užitku chcípnout třeba na covid nebo na cokoliv jiného.
Přispět alespoň svým zrnkem k té neuvěřitelně krásné evoluci lidského poznání.

Tos mě teda naštval, to jsem chtěl napsat já.
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pon 29. lis 2021 22:33:24

miroslav píše:
Zdeněk píše:
Jde o to, že místo aby se použila vakcína na známé osvědčené bázi, použila se ta na bázi neosvědčené, a důvodem proč se tak stalo nebyla zásada lege artis, ale zisk výrobců této neodzkoušené mRNA báze.

Já fandím vědeckému a lékařskému pokroku. A jsem ochoten nastavit i "svou hruď" - být pokusným králíkem.
Alespoň to moje tělo něčemu dobrému pro druhé (než skončí v krematoriu) poslouží.
Přijde mi to z hlediska "vyššího principu mravního" lepší, než jen tak bez užitku chcípnout třeba na covid nebo na cokoliv jiného.
Přispět alespoň svým zrnkem k té neuvěřitelně krásné evoluci lidského poznání.

To je v pořádku, pokud je to tvoje rozhodnutí.
Není to v pořádku, pokud by pokusného králíka někdo z tebe udělal bez tvého rozhodnutí, nebo tě k tomu donutil.
Analogicky pokud by to udělal milionům lidí.
S tím snad souhlasíš. Nebo ne?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pon 29. lis 2021 22:55:42

To není všední rozhodnutí, to je větrem ošlehaný vnitřní stav. Který cílí na důležité. Nikoliv na smyšlené, za nějakým smyšleným účelem.
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pon 29. lis 2021 23:07:45

Pedriito píše:To není všední rozhodnutí, to je větrem ošlehaný vnitřní stav. Který cílí na důležité. Nikoliv na smyšlené, za nějakým smyšleným účelem.

Ahoj Pedriito, to jsem rád, že jsi se po čase objevil.

Mohl bys tu svoji reakci přeložit do věcného diskurzu? Přeci jenom, už máme pomalu 33 tisíc mrtvých.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pon 29. lis 2021 23:47:19

Tě péro Zdeňku! To by mě překvapilo, kdybys neuved zas něco velkého. Můj názor, jak šel čas, se semkl s Miroslavovým. Nemám k tomu co dodat. A za ta čísla podle tebe v této vlně může kdo? Očkovaní, neočkovaní, vláda, muži, ženy, děti, nebo třeba jestli náhodou ten vir sám?
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » úte 30. lis 2021 2:08:52

Takže tak jako tak se mu musíš jednou postavit, možná ti dáva (osud) jestě čas na rozmyšlenou. Takže buď do toho půjdeš jen ze svým judistickým srdcem, jen v kimonu, ale pak počítej s tím, že protivník je nevyzpytatelný a nebojuje dle pravidel. V tomto obraze je to černy ninja, co má po kapsách spoustu zbraní, s kterými nemáš zkušebost... Anebo přijmeš zbroj, s kterou bude ten boj vyrovnanější. Tím, že to takhle řešíš, jak už dlouho řešíš, už jsi v nevýhodě, páč ti to šrotuje v hlavě. A tohle je borec, co využije každý slabiny...
Pedriito
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků