Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pát 21. dub 2023 9:22:03

Malé děti se často bojí doktorů. Některým to zůstane až do pozdního stáří.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod salmo1cz. » pát 21. dub 2023 9:48:11

Návštěvník píše:Řeknu to ve zkratce, poku nejsi omezenec nebo právě proto,že jsi omezenec, můžeš hlásat, že použití vakcím proto smetelným chorobám je karastrofa!

:D :D :D

Ale tohle oni nehlasají.Jenom zpochybňují technologii mRNA.Naštěstí alespoň zatím je možno si vybrat mezi mRNA a klasickou vakcínou.


Včelku dostanete tak jako tak, takže kdo se bojí doktorů může si dát panáka slivovice na kuráž. :D
salmo1cz.
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pát 21. dub 2023 9:51:47

miroslav píše:Malé děti se často bojí doktorů. Některým to zůstane až do pozdního stáří.

Já měl doktory rád, páč jsem na ně moh vypláznout jazyk a ještě jsem za to dostal obrázek.
Bál jsem se holiče, toho jeho elektrostrojku, ale naštěstí mi vypadaly vlasy :yeah:
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. dub 2023 10:23:32

Pelvan píše:https://volnyblog.news/moderna-planuje-rozsirit-pouzivani-svych-nebezpecnych-injekci-mrna-na-vsechny-druhy-nemoci/?fbclid=IwAR3YNy7PObK7F87MTL6Vr4P20mXjyOPiE2Ypx9rr1OSA2nHKmIadcP-tV5k

Moderna plánuje rozšířit používání svých nebezpečných injekcí mRNA na všechny druhy nemocí.


Díky za ionformaci.

Ale kdo má strach a nevěří svému imunitnímu systému, se může nechat dát očkovat do aleluja, třeba každý den. :D
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod salmo1cz. » pát 21. dub 2023 10:28:39

Návštěvník píše:
Pelvan píše:https://volnyblog.news/moderna-planuje-rozsirit-pouzivani-svych-nebezpecnych-injekci-mrna-na-vsechny-druhy-nemoci/?fbclid=IwAR3YNy7PObK7F87MTL6Vr4P20mXjyOPiE2Ypx9rr1OSA2nHKmIadcP-tV5k

Moderna plánuje rozšířit používání svých nebezpečných injekcí mRNA na všechny druhy nemocí.


Díky za ionformaci.

Ale kdo má strach a nevěří svému imunitnímu systému, se může nechat dát očkovat do aleluja, třeba každý den. :D

To zní dobře, ale náš imunitní systém spinká.Snaha o domácí sterilní prostředí není pro imunitu zrovna top stav.
salmo1cz.
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. dub 2023 10:40:42

Je možné si aktivovat svůj imunitní systém: kdysi jsem opakovaně chytala kdejakou infekci a po tom zaktivování se ve mně už mnoho let žádné infekce neobjevily.

Jak si svou imunitu zaktivovat natolik, že dokáže zabránit jakékoliv infekci?

Začít v srpnu :
Denně ráno se vysprchovat nejprve horkou, teplou a nakonec vlažnou vodou.
Během následujících 4 měsíců pak každý další den tu vlažnou vodu maličko víc zchladit,
koncem listopadu už bude úplně studená až ledová.

V tom každodenním sprchování od horké vody po ledovou pak pokračovat trvale.

Tím se stále znovu optimálně aktivuje imunitní systém.

https://www.google.com/search?q=studen% ... e&ie=UTF-8
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pát 21. dub 2023 10:54:24

To já si ho teda aktivoval sadu let, když jsem pravidelně usínal po noční ve vaničce,
a probouzel se v ledový vodě.
Párkrát jsem si však zapnul i ten tepelnej zářič na stropě,
takže zespodu jsem byl studenej a zvrchu připálenej...
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pát 21. dub 2023 11:55:49

Ono všeho moc škodí.
Když je imunitní systém moc aktivní, tak se objevují autoimunitní problémy - roztroušená skleróza, napadne třeba štítnou žlázu či jiné orgány.
Na některé smrtelné choroby je vlastní imunita krátká - dýmějový mor, syfilis, borelióza, tetanus, dětská obrna, černé neštovice, lepra a pod.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pedriito » pát 21. dub 2023 12:14:46

Můj rekord byl jednou devět klíšťat, po společné meditaci na louce. Asi tam měly hnízdo...
Ale tenkrát asi ještě nebyly tak jedovatý, páč nikomu z účastníků výletu z nich nic nebylo.
Jedno sviňa nešlo ven, tak jsem ho dopravil k doktorovi, on se ho sotva dotkl a klíště odpadlo.
Tak se na mě tak zajímavě podíval a povídá, dobře jsi mi ho připravil :D
Pedriito
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. dub 2023 17:18:03

miroslav píše:Na některé smrtelné choroby je vlastní imunita krátká - dýmějový mor, syfilis, borelióza, tetanus, dětská obrna, černé neštovice, lepra a pod.


Kdyby to tak bylo, tak už by lidstvo dávno vymřelo.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pát 21. dub 2023 18:25:13

Návštěvník píše:
miroslav píše:Na některé smrtelné choroby je vlastní imunita krátká - dýmějový mor, syfilis, borelióza, tetanus, dětská obrna, černé neštovice, lepra a pod.


Kdyby to tak bylo, tak už by lidstvo dávno vymřelo.


Nemělo k tomu zas tak daleko. Mrtvých bylo opravdu hodně. Místo očkování, které dřív nebylo k dispozici hold probíhala nemilosrdná evoluční selekce. Akorát teď, když ta úmrtnost dětí a mladých silně poklesla, tak jsme se díky tomu hold trochu přemnožili.
Takže kdo se nechce očkovat - super - mnozí z nich uvolní místo těm rozumnějším, moudřejším.
To je také evoluce - evoluce rozumu, lidské moudrosti atd.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. dub 2023 21:28:49

miroslav píše:
Návštěvník píše:
miroslav píše:Na některé smrtelné choroby je vlastní imunita krátká - dýmějový mor, syfilis, borelióza, tetanus, dětská obrna, černé neštovice, lepra a pod.


Kdyby to tak bylo, tak už by lidstvo dávno vymřelo.


Nemělo k tomu zas tak daleko. Mrtvých bylo opravdu hodně. Místo očkování, které dřív nebylo k dispozici hold probíhala nemilosrdná evoluční selekce. Akorát teď, když ta úmrtnost dětí a mladých silně poklesla, tak jsme se díky tomu hold trochu přemnožili.
Takže kdo se nechce očkovat - super - mnozí z nich uvolní místo těm rozumnějším, moudřejším.
To je také evoluce - evoluce rozumu, lidské moudrosti atd.


Opravdu? Ono existuje očkování proti moru, syfilis, borelioze a lepře? O tom fakt nic nevím. Odkud to máš?

https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C4%9Btsk%C3%A1_obrna
Dětská obrna
U asi 0,5 % případů se objeví svalová slabost ústící v neschopnost pohybu.

Tak na to by si bez očkování jistě nevymřelo.

A ani díky jiným očkováním jsme se nepřemnožili, spíše vymíráme.

A tam kde dochází k přemnožení - např. Afrika, tam se obvykle neočkuje.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » sob 22. dub 2023 8:02:41

Návštěvník píše:
Opravdu? Ono existuje očkování proti moru, syfilis, borelioze a lepře? O tom fakt nic nevím. Odkud to máš?


To byly příklady na které naše imunita nestačí. Naštěstí na některé z nich máme léky.
V citovaném článku se psalo, že mRNA technologie umožní vyvinout očkování proti některým smrtelným chorobám, proti kterým se to jinými technologiemi zatím nepodařilo.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 22. dub 2023 10:21:40

miroslav píše:
Návštěvník píše:
Opravdu? Ono existuje očkování proti moru, syfilis, borelioze a lepře? O tom fakt nic nevím. Odkud to máš?


To byly příklady na které naše imunita nestačí. .


To není pravda. Medicína neví, u kolika lidí to imunita zvládla. O tom nemá vůbec žádný přehled. Ví jen o těch, jejichž imunita - zřejmě nekvalitní - to nezvládla.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » sob 22. dub 2023 11:07:18

Návštěvník píše:
miroslav píše:
Návštěvník píše:
Opravdu? Ono existuje očkování proti moru, syfilis, borelioze a lepře? O tom fakt nic nevím. Odkud to máš?


To byly příklady na které naše imunita nestačí. .


To není pravda. Medicína neví, u kolika lidí to imunita zvládla. O tom nemá vůbec žádný přehled. Ví jen o těch, jejichž imunita - zřejmě nekvalitní - to nezvládla.


Je jasné, že moderní medicína umožňuje přežít i těm, kteří jsou imunitně i jinak třeba geneticky handicapovaní. Jaksi zásadně zmírňuje ten evoluční selektivní tlak divoké přírody. Je to vidět například na tom, jak se během století radikálně snížila úmrtnost dětí. Například Otakar Březina (básník) byl z jedenácti dětí a jediný se dožil dospělosti.
Některé druhy ten selektivní tlak občas zcela vyhubí - jako třeba neandrtálce.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 22. dub 2023 12:04:49

miroslav píše:
Návštěvník píše:
miroslav píše:To byly příklady na které naše imunita nestačí. .


To není pravda. Medicína neví, u kolika lidí to imunita zvládla. O tom nemá vůbec žádný přehled. Ví jen o těch, jejichž imunita - zřejmě nekvalitní - to nezvládla.


Je jasné, že moderní medicína umožňuje přežít i těm, kteří jsou imunitně i jinak třeba geneticky handicapovaní. Jaksi zásadně zmírňuje ten evoluční selektivní tlak divoké přírody. Je to vidět například na tom, jak se během století radikálně snížila úmrtnost dětí. Například Otakar Březina (básník) byl z jedenácti dětí a jediný se dožil dospělosti.
Některé druhy ten selektivní tlak občas zcela vyhubí - jako třeba neandrtálce.


Medicinou to nebude. Změnil se způsob života - žádná dřina od vidim do nevidim, dostatek jídla a to hodnotnějšího, podstatně lepší hygiena, omezování přehnané porodnosti (tchán z jedenácti dětí, ale přežily všechny, protože nebyly z chudých poměrů), lepší bydlení a i samozřejmě lepší lékařská péče - za komunistů bezplatná. Život se stal pro lidi pohodlnější a příjemnější.
Např. se přestalo s očkováním novorozenat proti tuberkuloze a to v době, kdy se zase začala rozmáhat - zjistilo se, že bylo k nicemu. Byly to zlepšené životní podmínky a tím přirozeně i lepší imunita, které ji silně omezily.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pelvan » čtv 27. dub 2023 9:28:57

https://volnyblog.news/dr-mike-yeadon-v ... -smlouvou/
Dr Mike Yeadon varuje před pandemickou smlouvou
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pelvan » čtv 27. dub 2023 11:46:13

Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pelvan » pát 28. dub 2023 13:08:06

https://volnyblog.news/nejvetsi-zlocin- ... Piswe9ce7o
„Největší zločin proti lidskosti“ v historii: 11 odhalení Naomi Wolfové z dokumentů vakcíny Pfizer
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pát 28. dub 2023 18:11:24

Podobně účelově se dnes straší Ukrajinským obilím a dalšími ukrajinskými potravinami.
Pro lháře a dezinformace je dnes internet zemí zaslíbenou :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků