Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 20. lis 2021 19:43:35

Šmejdi. Profesor Beran: Vnucené očkování a o co reálně jde

Na současném přístupu vlády vadí epidemiologovi a vakcinologovi Jiřímu Beranovi mnoho věcí, jak odhalil v pořadu Kupředu do minulosti. Stát prý vynucuje očkování stejně jako tzv. šmejdi nákup hrnců. „Oni nás vydírají, oni nás odvezli někam, teď nám říkají: Kup si to a jestli si to nekoupíš, tak dopadneš špatně,“ popsal tyto praktiky. A další srovnání bylo se vstupem do KSČ: „Nech se očkovat. Je to stejné jako když vám říkali: Tahleta červená knížka, ta ti nic neudělá. Vezmi si ji s sebou. Vyzkoušej si ji. A když se ti nebude líbit, možná že ji můžeš vrátit. A když budeš mí tuhle knížku, tak můžeš do restaurace a tvoje děti mohou do školy a podobně.“

Řeč šla také o „dobrovolnosti“ očkování, když vláda tlačí více a více a jsou i návrhy, aby bez očkování nebylo možné vykonávat zaměstnání. Beran to označil za absurdní a věnoval se omezené variantě, že by lockdown byl jen pro seniory, tedy pro starší 60 let. „Dobře, já si doma zůstanu, budu si číst knížky, ale běžte za mě zaplatit nájem za ordinaci, běžte za mě zaplatit zdravotní a sociální. A já si klidně zůstanu doma. Čili ono to má svoje ekonomické následky. I ti neočkovaní přispívají odváděním daní, odváděním zdravotního a sociálního pojištění do systému zabezpečení tohoto státu a ta představa, že je někde zavřeme, ta je naprosto iluzorní. Takto rozdělovat společnost mi nepřipadne jako dobré,“ mínil.

Zdravý rozum už je podle něj skoro zakázané slovo. Například u mladých, pokud již prodělali covid a jsou navíc očkovaní, tak je prý zbytečné, aby nosili respirátory. A kopl si i do sociologů, protože zatím prý nevyšel žádný průzkum s otázkou, zda se lidé nechali očkovat, protože věří vakcínám nebo proto, aby mohli dále žít svůj život. „Tam by se ukázalo, jak ti lidé to očkování vnímají,“ mínil.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... jde-683591
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » sob 20. lis 2021 21:45:02

Jestli to takhle půjde ve společnosti dál, tak se za chvíli objeví odpůrci čištění zubů a zubaři pak už nebudou mít kapacitu pro ty odpovědné...

Nechápu že je tolik lidí, kteří se teď bojí takové prkotiny, jako je očkování.

Ta naše rozmazlená společnost už opravnu blbne. Potřeba proti něčemu protestovat a hájit si svoji svobodu už se stébla chytá. :D
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3537
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » sob 20. lis 2021 23:14:06

Děkuji za případný podpis petice.

Petice proti zaměňování očkování za tzv. bezinfekčnost

https://www.petice.com/petice_proti_zam ... -lO0-G9QWc
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2749
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » sob 20. lis 2021 23:38:53

Proslov p. Ivany Gottové na Zlatý slavík 2021

https://www.instagram.com/p/CWfp4bgF-hz ... 6PDU1IsiA8
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2749
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » ned 21. lis 2021 9:22:11

Tara píše:Děkuji za případný podpis petice.

Petice proti zaměňování očkování za tzv. bezinfekčnost

https://www.petice.com/petice_proti_zam ... -lO0-G9QWc


Petice za povinné očkování proti viru SARS-CoV-2
https://www.petice.com/petice_za_povinne_okovani_proti_vitusars-cov-2?a=196303
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3537
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pon 22. lis 2021 18:09:08

miroslav píše:Jestli to takhle půjde ve společnosti dál, tak se za chvíli objeví odpůrci čištění zubů a zubaři pak už nebudou mít kapacitu pro ty odpovědné...

Nechápu že je tolik lidí, kteří se teď bojí takové prkotiny, jako je očkování.

Ta naše rozmazlená společnost už opravnu blbne. Potřeba proti něčemu protestovat a hájit si svoji svobodu už se stébla chytá. :D

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) požádal federální soud, aby mu dal 55 let na kompletní zveřejnění dokumentů, které má k dispozici v souvislosti se schválením Pfizer vakcíny.

Tak to můžeš bejt v klidu, 55 let tu nebudeš, tak se nic hroznýho nedozvíš...

:)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pon 22. lis 2021 20:44:38

Zdeněk píše:Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) požádal federální soud, aby mu dal 55 let na kompletní zveřejnění dokumentů, které má k dispozici v souvislosti se schválením Pfizer vakcíny.

Tak to můžeš bejt v klidu, 55 let tu nebudeš, tak se nic hroznýho nedozvíš...

:)


Možný je všechno, ale vakcína Pfizer je geniální a minimálně riziková.
Kdybys byl trochu víc biologicky in, tak bys to také viděl a nepodléhal různým účelovým dezinformacím.
Kdo má nějakou tvrdší reakci na vakcínu měl by 100x tvrdší reakci na skutečný - celý covid.
Kdo má extrémně silnou reakci na očkování, toho by infekce skutečným, celým coronavirem zabila.
Pokud už takový citlivý jedinec přežil to očkování, tak infekce covidem už by pravděpodobně nebyla pro něj letální, díky v předstihu vytvořeným obranným látkám.
To je tak jasné, jak facka. Nicméně kdo chce raději zemřít, než si tohle připustit, tak si to zřejmě zaslouží.
Mnozí umírají na svoji blbost. To je evoluce - zvýhodňuje ty chytřejší, moudřejší, kteří díky té své moudrosti přežívají a rozmnožují se a svoji moudrost předávají potomkům.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3537
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pon 22. lis 2021 20:51:51

I když někdy, když je těch hlupáků příliš velké procento, tak se to může projevit třeba jako kulturní revoluce v Číně, či Kambodži. Zrátka kvantita se změní v novou kvalitu.
Ale nakonec stejně jako vždy zvítězí láska a pravda nad lži a nenávistí :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3537
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pon 22. lis 2021 21:35:42

miroslav píše:
Zdeněk píše:Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) požádal federální soud, aby mu dal 55 let na kompletní zveřejnění dokumentů, které má k dispozici v souvislosti se schválením Pfizer vakcíny.

Tak to můžeš bejt v klidu, 55 let tu nebudeš, tak se nic hroznýho nedozvíš...

:)


Možný je všechno, ale vakcína Pfizer je geniální a minimálně riziková.
Kdybys byl trochu víc biologicky in, tak bys to také viděl a nepodléhal různým účelovým dezinformacím.
Kdo má nějakou tvrdší reakci na vakcínu měl by 100x tvrdší reakci na skutečný - celý covid.
Kdo má extrémně silnou reakci na očkování, toho by infekce skutečným, celým coronavirem zabila.
Pokud už takový citlivý jedinec přežil to očkování, tak infekce covidem už by pravděpodobně nebyla pro něj letální, díky v předstihu vytvořeným obranným látkám.
To je tak jasné, jak facka. Nicméně kdo chce raději zemřít, než si tohle připustit, tak si to zřejmě zaslouží.
Mnozí umírají na svoji blbost. To je evoluce - zvýhodňuje ty chytřejší, moudřejší, kteří díky té své moudrosti přežívají a rozmnožují se a svoji moudrost předávají potomkům.

Pokud jsou k dispozici dva léky zhruba stejné účinnosti, jeden vyzkoušený a druhý nevyzkoušený, a nemocný si vezme nevyzkoušený, tak je hloupý, to je jasný jak facka.

Pokud doktor pacientovi vnutí nevyzkoušený lék ze zištných důvodů, měl by přijít o licenci a mělo by se s ním zahájit trestní řízení. To je také pochopitelné.

A co když ten nevyzkoušený lék vláda vnucuje celému národu? Chápeš, že v takovéto situaci existují lidé, kteří za to vládu dokonce opěvují a bez jakýchkoli podkladů tvrdí, že ten nevyzkoušený lék je geniální a minimálně rizikový? A když se jim to pokoušíš vysvětlit, tak melou cosi o vítězství lásky nad nenávistí.

Zajímavý to jev.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pon 22. lis 2021 22:33:08

Zdeněk píše:Zajímavý to jev.

Aha, už mi to došlo. Totiž mnozí lidé jsou natolik fixováni ke svému paradigmatu (ke své komfortní zóně), že jakákoli informace, která by jejich paradigma narušovala, je pro ně neakceptovatelná a tedy i neuvěřitelná (první záchranné čluny odjížděly od potápějícího se Titaniku poloprázdné).

Proč architekti píší petici k pádu NY dvojiček, kroutí nevěřícně Miroslav hlavou. Zkrátka mu ani na mysl nepřijde (resp. v zárodku zadusí možnost), že by podkladem oněch tisíců architektů byla taková informace, které by podstatně měnila jeho paradigma a tedy i pohled na svět.

Hmm hmm, tomášovec, tantrista, uctívatel Trungpa, internetový guru žen... :)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 22. lis 2021 22:37:15

Tara píše:Děkuji za případný podpis petice.

Petice proti zaměňování očkování za tzv. bezinfekčnost

https://www.petice.com/petice_proti_zam ... -lO0-G9QWc


No tohle bych naší a asi nejen naší vládě vyčítala nejvíc.
Při tom k záměně není nejmenší důvod. Že vakcíny nebrání šíření koronaviru se ví od začátku. Proto to nošení roušek bez rozdílu očkovaný x neočkovaný.
Ale stejně, kdo by se nosil s rouškou / respirátorem, že?

Přidám se osobní pohled, zkušenost:
V létě jsem sem - (nebo na obdobné vlákno) dávala vyjádření, že se nechci očkovat, ale pokud čísla v nemocnicích porostou, tak to přehodnotím.
Přehodnotila jsem, už jsem naočkovaná. Do nemocnice chodím na rehabilitace ob den a slyším, jak zavírají jedno oddělení za druhým. Už zas zavřeli mou oblíbenou neurochirurgii. Vím jaké to je, když vám plánovaný zákrok odloží o půl roku. Dokonce z "vyhazovem" z nemocnice ze dne na den. Vím jaké to je, když jdete na neurochirurgickou operaci a těsně před ní ležíte na ortopedii, protože na neurochirurgii leží kovidi. Chaos hlavně pro sestřičky. Odskáčou to pacienti.
Tak to byl malý výlet do minulosti, který může nastínit mé emoční rozpoložení.
A teď trochu počty: zjednodušeně, kdo chce dohledejte si přesnější čísla. V době, kdy jsem se rozhodovala o očkování bylo zhruba 2/3 očkovaných a 1/3 neočkovaných. Poměr v nemocnicích opačný: 2/3 neočkovaných, 1/3 očkovaných. Kdyby byli neočkovaní všichni ta ty 2/3 populace přidají 2x 2/3 současné obsazenosti. To je celkem 6/3 současné obsazenosti, to je dvojnásobek. To je tak strop, co se zvládal loni na jaře, a to je teprve listopad. Z toho jsem tedy vyhodnotila, že očkování nějakým způsobem funguje. Nefunguje způsobem, jež deklaruje vláda - nešíření, viz výše - nefunguje ve všech individuálních případech, a je i rizikové. Taky si nejsem jistá významem, proočkovanosti hodně mladých lidí, řekněme do třicítky.
Nejsem příznivcem nátlaku, který teď vláda předvádí. Jsem ráda, že jsem k rozhodnutí dospěla ještě před zpřísněním opatření, i když k realizaci došlo zároveň s nimi. A tak jsem zvědavá, kolika přátelům budu muset vysvětlovat, že nejsem ovce a že to nedělám proto, abych mohla chodit na rehabilitace, tak kde jsem spokojená a zvyklá.

Vím, že jsou jedinci, kteří mají závažné důvody pro to se neočkovat. Já sama jsem si v procesu, kterému se říká Autentický pohyb, procítila, že mému tělu očkování neublíží. Opravdu se to jevilo jako prkotina - jak tu očkování někdo nazval. Tím bylo rozhodnuto. Ale naprosto chápu, že to pro každého nemusí být prkotina, naprosto to respektuju.

Celá ta věc s koronavirem má mnoho vrstev. Mohla to být výzva k spojení lidstva za společnou věc - zdraví populace. Ale míchají se do toho ekonomické zájmy, politické, hodně lidí využívá situaci pro zviditelnění.
No mohla bych psát ještě dlouho a z různých úhlů pohledu...

Držme si palce, ať se to převalí, co nejšetrněji ke všem zúčastněným.
Zcela sobecky, držte mi palce, ať mi nezavřou elektrostimulaci, i když už ani to pro mě není ohrožující, rekonvalescence naběhla už plně tím správným směrem.

Mějte prosím respekt k postojům jiných, nikdy nevíte, jaké všechny zkušenosti kdo má, čím vším si prošel. Vyvarujte se zjednodušení a černobílým pohledům.

Na závěr tohoto dlouhého psaní, vám chci přetlumočit myšlenky (volně svými slovy, tak jak já to pobrala) mých 2 kamarádů:
1) rozhodujte se srdcem, je jedno, jestli se v budoucnosti ukáže, že to rozhodnutí bylo špatné. Důležitá je opravdovost v momentě rozhodování.

2) Svět s Coronou není světem bez Corony. I my se tedy musíme změnit a začít žít jinak. Především plně vnímat to, co je, a dany stav přijmout.

Je to dlouhé a nejsem připravena k diskuzi. Tímto za tím dělám tečku.

2)
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Réza » pon 22. lis 2021 22:45:42

Vypadá to, že se pod to ani nechci podepsat.
Ale záměr to nebyl, jen mě zas předběhl jiný příspěvek

Réza :)
Réza
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Jana » pon 22. lis 2021 23:21:10

Držme si palce, ať se to převalí, co nejšetrněji ke všem zúčastněným.


Díky za tohle vyjádření. Ano, a měl by v nás být respekt. Taky přidám nějaký postřeh.

Líbila by se mi myšlenka, že lidé, kteří jsou duchovně vyspělí a čistí, jsou před covidem i dalšími chorobami chráněni třeba jako Dušek, který už 30 let nemusel být u doktora a 30 nebral žádné tablety. Pak si přečtu, že Jaroslav Dušek trpí žaludečními problémy, které si řeší po svém.

Na jaře bylo možné sledovat našeho drahého Vishwanandu, jak se při svých projevech potil a kuckal kovidovým kašlem, a v jednom projevu se smál tomu, že by měl nosit něco jako roušku. Nemocí si očividně prošel, šířil ji dál a bral to v pohodě. I to je možné.

Bez roušky chodil jako hrdina i Klaus a pak, když se nakazil a všichni čekali, jaký bude mít ve svém věku průběh, tak všem vytřel zrak. Šel si, podobně jako Trump, na infuzi, na kterou se tehdy běžný smrtelník nedostal.

rozhodujte se srdcem

Je to zajímavé, že i tahle existence s covidem je láskou. Páni, je to jízda. Dá se prožít všechno možné.

A přitom to podstatné je pořád stejné.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7075
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » úte 23. lis 2021 7:43:12

Ono to totiž souvisí s odevzdáním osobní moci. Submisivní Miroslavův postoj, kdy moc nad svým tělem předává někomu jiného (doktorům, potažmo vládě) může být účinný pokud tomu jinému plně důvěřuje (víra tvá tě uzdravila, psáno jest v bibli). Odtud i jeho skrytá animozita vůči odmítačům vakcín – jsou hrozbou pro jeho víru.

Při výzkumu tzv. zázračných uzdravení se objevila mmj. jedna společná věc – ti nemocní převzali za svůj osud odpovědnost. Což pochopitelně neznamená odmítání doktorů (resp. lékařské vědy), ale to, že oni již nejsou pánem. Sebastian Kneipp ve svých knihách zmiňuje, že se začal uzdravovat až když přestal hledat kde jakého doktora, který by mu snad mohl pomoci.

Ano, Miroslav má pravdu, i vakcína s geneticky těžko odhadnutelnými následky může uchránit před těžkým průběhem covidového onemocnění, a tedy i před smrtí. Ale to neznamená, že si z toho nadělám do kalhot a tak se automaticky podvolím vyděračské vládě. Mohu se rozhodnout, že experimentální vakcína je pro mne v dané situaci dobrým řešením. Pokud si nenechám vládu nad sebou sebrat. Což pochopitelně sebou nese i osobní odpovědnost za špatné rozhodnutí.

Sebastian Kneipp nakonec umřel na rakovinu. Nakonec všichni zemřeme. Je tedy možné že i na nějakou nemoc. No a? :)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Jana » úte 23. lis 2021 8:19:48

Zdeněk píše:Ono to totiž souvisí s odevzdáním osobní moci.

Ano, to, čemu se říká realizace, osvícení a tak podobně, je vlastně odevzdáním osobní moci do té nejvyšší - Boží moci.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 7075
Registrován: pon 25. črc 2011 20:38:09

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » úte 23. lis 2021 10:08:57

Zdeněk píše:Nakonec všichni zemřeme. Je tedy možné že i na nějakou nemoc. No a? :)


Tohle mi připomíná mého spolužáka na vysoké, který měl velmi rád dívky (spolužačky) a tak, když byly smutné, je utěšoval: "Nebreč, stejně umřeš."

Je to dobrá útěcha, ale když to nemusí být, tak je lépe být zdravý, bohatý, šťastný a naživu a něco pro to dělat.

Jinak mi přijde, že ten Pfizer je už docela dobře vyzkoušený - odhaduji asi tak skoro na miliardě lidí. A to už je docela slušnej testovací vzorek.

Na rozdíl třeba od účinnosti Ivermektinu no covid. Zase na druhou stranu kdyby nic jiného, tak je člověk alespoň odčervenej a to vakcína neumí.
:)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3537
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » úte 23. lis 2021 10:22:25

Jana píše:
Zdeněk píše:Ono to totiž souvisí s odevzdáním osobní moci.

Ano, to, čemu se říká realizace, osvícení a tak podobně, je vlastně odevzdáním osobní moci do té nejvyšší - Boží moci.


A u doktorů si to můžeme nacvičovat :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3537
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » úte 23. lis 2021 10:54:02

Jana píše:
Zdeněk píše:Ono to totiž souvisí s odevzdáním osobní moci.

Ano, to, čemu se říká realizace, osvícení a tak podobně, je vlastně odevzdáním osobní moci do té nejvyšší - Boží moci.

Ano, je to tak. Ovšem onu vyšší moc není vhodné delegovat po vzoru Miroslava vně sebe (doktorům, vládě atpod.), ale je dobré ji hledat uvnitř sebe, jako své nejvnitřnější, doposud jen tušené a přitom nejvlastnější, neskonale moudřejší a bezpodmínečnou láskou milující Já.
Tak jaký pak má smysl smrt?
Obrázek
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » úte 23. lis 2021 10:58:36

miroslav píše:Tohle mi připomíná mého spolužáka na vysoké, který měl velmi rád dívky (spolužačky) a tak, když byly smutné, je utěšoval: "Nebreč, stejně umřeš."
Jo? A nechodili jsme spolu na vysokou? :D

miroslav píše:Jinak mi přijde, že ten Pfizer je už docela dobře vyzkoušený - odhaduji asi tak skoro na miliardě lidí. A to už je docela slušnej testovací vzorek.

No je pravda že ten vzorek už je fakt slušně velkej.
Ale co třeba takové DDT. Po válce to byl hit, všude se to nadšeně užívalo a výroba jela na plné obrátky. Dneska je to noční můra.
O genové problematice toho víme zatím jen poměrně velmi málo a je na místě být nadmíru opatrný.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 19:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » úte 23. lis 2021 12:03:20

Zdeněk píše:Ale co třeba takové DDT. Po válce to byl hit, všude se to nadšeně užívalo a výroba jela na plné obrátky. Dneska je to noční můra.
O genové problematice toho víme zatím jen poměrně velmi málo a je na místě být nadmíru opatrný.


DDT dnes není noční můra, přestalo se vyrábět, takže z prostředí zase postupně mizí.
Od té doby se hledí na to, aby se nevyráběly nezničitelné v organismu se hromadící chemikálie.
Dnes jsou to některé plasty z nichž vznikají mikroplasty.
mRNA není nezničitelná, v těle se nehromadí, naopak rychle mizí, proto je třeba dávku obnovovat, chceme-li dosáhnout obnovení hladiny v těle "vyrobených" spikeproteinů, které spouštějí tvorbu protilátek.
Vedlejší účinky - krátkodobé a hypoteticky dlouhodobé jsou identické s částí vedlejších účinků přirozeného onemocnění ovšem v naprosto nesrovnatelném poměru výskytu a intenzitě (u očkovaných a nemocných).
Prostě je to geniální a v době pandemie v podstatě přirozená látka (nic v současné přírodě cizorodého - létá to od pusy každému nakaženému) , na rozdíl třeba od ivermektinu, antimalarik a dalších chemikálií.

Jediná "přirozená" léčba je aplikace synteticky připravených obranných látek - pokud jsou opravdu identické s těmi, které se tvoří v těle.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3537
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron