Nová fakta o koronaviru:

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » pon 17. led 2022 17:38:35

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pon 17. led 2022 17:53:41

Tara píše:JJ, od rána čtu tu zprávu s patřičnými titulky pro odmítače očkování. Že mají podle syna krev jeho matky na rukou a další emoční výlevy.

Samozřejmě je mi líto takto mladého života, ale pořád vím, že člověk nemůže jen tak odejít, ať se děje co se děje a že vždy !!!!!!! musí být souhlas duše, aby se tak stalo.
To mi prostě nikdo nevymluví....

Souhlas duše, samotné duše, je něco jiného, než být si toho vědom, že za pár vteřin (např. při autonehodě, nebo jiné nečekané příhodě) má duše ztratí schránku....

Duše se rozhoduje z jí vědomých, zcela jasných důvodů a ty jsou různé, ale vždy jsou, jdou s božím plánem...

Třeba už to s těma svýma naočkovanýma chlapama a celou tou společenskou situací nechtěla dál vést :-) a chtěla v uvozovkách ukázat nejen těm svým dvěma naočkovaným, ale všem, jak hluboce se mýlí a stala se pochodní skutečně žité svobody, žité zodpovědnosti...

Já jsem svým blízkým před časem také řekla, že kdybych odešla (a furt se divím, že tu ještě pořád jsem), že je to z jediného důvodu - a to mého rozhodnutí, že už stačilo.... a vůbec aby to nespojovali s nějakým virem nebo něčím dalším...., to skutečně s tím nesouvisí....

Tak covid není žádná chřipečka, při nákaze je opravdu důležité sledovat saturaci kyslíkem a zavčas podat lék. A doplňovat vit. D.

Já tu saturaci sleduju skrze výdrž při zadržování dechu při Win Hofově dýchání, párkrát se mi stalo, že při nějakém jakémsi mírném tělesném diskonfortu klesla výdrž třeba ze 2 minut na polovinu :shock:. Tak je třeba dodávat tělu kyslík tím jeho dýcháním až to zase bude taknějak jako obvykle (takže kdo ví jestli jsem už několik minicovidů neprodělal).

Ale zas jako způsob smrti to neměla špatné (pokud na ní byla připravena).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » úte 18. led 2022 19:35:57

Návštěvník píše:Vypadalo to na to, že očkování proti omikronu je už nesmysl, zřejmě se nakazila ještě deltou, jinak si to neumím vysvětlit.
:what:

Syn zesnulé odmítačky očkování Hany Horké: Chystala se ven, za 10 minut bylo po všem

Obrázek

Reakce z FB, která mi mluví z duše:


Zemřela Hanka Horká, zpěvačka s nádherným hlasem, kdo zná C&K Vocal nebo skupinu #Asonance, dobře ví. I já. Byla jsem na mnohých koncertech a odcházela povznesená, tak jak se na kvalitní kulturní zážitek sluší.
Opravdu hodně nesouhlasím, co se v médiích a na sociálních sítích rozvířilo kolem jejího odchodu. Nechci se tu hádat v komentářích, podotýkám, že nemám v úmyslu rozvíjet diskuse, ani nějak reagovat. Toto sem dávám jen jako úvahu k zamyšlení. Myslím, že by se měl připomínat především Hančin pěvecký odkaz, byla skvělá, a ne ji používat jako rozbušku pro další nesmyslný boj mezi anti a provaxery. Taková ubohost! Kam se poděla demokracie? Právo na svůj názor by měly mít obě strany, stejně tak právo nakládat po svém se svým životem. Místo toho se oba tábory stále víc pranýřují. Očkování a covid se stává nebezpečnou ideologií, která z nás dělá zlé lidi a stádo, ať už někdo následuje toho nebo toho "vůdce". Lidé se hádají mezi sebou, udávají se, znepřátelují se rodiny... život mezitím utíká a nevratně nám unikají další a další měsíce, roky. Nepřipomíná vám to něco? Už tu byla doba, kdy Židé byli nečistí, někam nesměli a kdy se udávali ti, co je schovávali. Už tu byla doba, kdy žili na okraji ti, co si dovolili říct něco proti komunismu.. Proč jsme si tedy před 32 lety vycinkali demokracii? Aby stačila jen rafinovanější záminka a opět jsme se nechali porobit, rozhádat, oslabit, rozdělit? Proč v nás není kladena důvěra v to, že jsme dostatečně zodpovědní? Proč nejsou stanovena bezpečná, ale nediskriminační pravidla, která by KAŽDÉMU umožnila normálně žít? Očkovaní můžou přenášet covid. Očkování na covid nedokáže zabránit nákaze oproti klasickému očkování třeba proti tuberkulóze nebo záškrtu. Nemělo by tedy být spravedlivě umožněno každému, aby zvážil svoji osobní míru rizika a chránil zodpovědně sebe i druhé, ať už vakcínou, měřením protilátek nebo čerstvým a tedy vypovídajícím testem? A proč stigmatizovat jednu skupinu na úkor druhé, pokud by se obě chovaly stejně zodpovědně a hlavně tak, že situaci nezanedbávají? Proč by měl být očkovaný, který může kohokoliv nakazit, "lepší" než neočkovaný, který se zodpovědně testuje a má dobrou imunitu? Nezapomíná se, oč tu jde? O skutečnou ochranu zdraví, nebo o demagogické bodání jehlou za každou cenu? A nemizí v tom lidském tématu právě hlavně lidskost, když jsme schopni takto pranýřovat neočkovanou umělkyni, místo toho, abychom tady sdíleli to, jak krásně zpívala??? Jako by si to Hanka předpověděla ve své asi nejznámější písni:

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » úte 18. led 2022 19:51:37

Moje reakce na příspěvek z FB:

"Souzním, velice. Píšeš: "A proč stigmatizovat jednu skupinu na úkor druhé, pokud by se obě chovaly stejně zodpovědně a hlavně tak, že situaci nezanedbávají?" Přesně tak by to mělo být, zodpovědnost každého za sebe a nejen za sebe. Pokud se necítím dobře, zalezu, kurýruji se, když už to není dobré, radím se s lékařem, popř. si udělám antigen, podle výsledku i pcr test.... i když i někteří dokroři jsou k výsledkům testů skeptičtí, když sledují příznaky, tohle všechno se dá, BEZ DALŚÍCH represí, separací..... Nedávno jsme se o tom bavili s mužem. Tak by to mělo být podle selského rozumu v souladu se smyslem pro lidství.... Manžel zvýšeným hlasem doplnil: "Ale tak to nikdy nebude!!! Nikdy nebudou všichni zodpovědní!!!" Nebudou. Taky to vím, že nebudou..., ale za tu represi, rozdělení očko a neočko co se týká výhod atd., to ale nestojí, to je bláznivé a podle mě zcela účelové... a to je špatně....., toto rozdělení, právě toto nevede k posílení zodpovědnosti každého jednoho. Myslím si, že se hodně lidí a troufám si říct, že více než méně, dala očkovat jen kvůli společenským úlevám, než kvůli zdraví a to je prostě špatně a k tomuto a takto je veden (zatím) systém...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 19. led 2022 13:39:07

Syn zpěvačky, která zemřela po covidu: Flegr byl omyl. Ale není divu, že jsem agresivní

Když došlo na lámání chleba, co se týče očkování si kolem sebe postavila tlustou zeď. Těmito slovy popsal v pořadu 360° smýšlení své matky Jan Rek, syn zpěvačky Hany Horké, která zemřela po prodělání koronaviru. Ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že sama věřila v přírodu a schopnost těla odolávat. To její však nakonec selhalo, umělkyně o víkendu zemřela ve věku 57 let.

Za matčinou smrtí podle Reka stála i její neochota přijímat informace o zdraví. „Byla tam cílená ignorace různých faktů a komentářů, které dokazovaly opak toho, co říkala. Vždy v tom byl ale podtón, že vše zařídí příroda a sami se známe nejlépe. Pořád stála na straně volby,“ popsal její syn.

Nakazit se chtěla

„Ve spoustě věcí jsem s ní souhlasil, ale když došlo na lámání chleba co se týče očkování, postavila si kolem sebe tlustou zeď. Nakazit se chtěla,“ pokračoval syn zpěvačky, který očkování proti covidu podporuje. „Myslím, že všichni, kdo jsme se do ní kvůli tomu pustili, jsme udělali až moc,“ dodal v pořadu 360°.

Zpěvaččin syn na Facebooku vinil z její smrti i některé odborníky či proslulé odmítače očkování a protikoronavirových opatření. V příspěvku, který už není dostupný, ale redakce CNN Prima NEWS ho má k dispozici, osočil například stomatologa Romana Šmuclera nebo molekulární genetičku Soňu Pekovou z toho, že zpochybňovali závažnost koronaviru.

Sociální sítě nebo vědecká data?

„Jsou tu lidé, kteří mají vliv, a já nesoudím lidi, co jsou díky nim přesvědčeni, ale vadí mi ten status autority,“ odůvodnil příspěvek Rek. Ve statusu zmínil třeba i evolučního biologa Jaroslava Flegra, který je naopak velkým zastáncem očkování. „To byl omyl. Nedivím se tomu, že agresivita přichází i z mé strany,“ přiznal Rek.

Na to měl ve vysílání CNN Prima NEWS možnost zareagovat i Flegr. „Bylo to zcela absurdní, tušil jsem, že to byl omyl. Ten pán to už dementoval a vysvětlil, v té společnosti jsem se necítil komfortně,“ sdělil biolog. Ve svém statusu Rek označil třeba i zpěváka Daniela Landu či lékaře s alternativním přístupem Jana Vojáčka.

„Za takové situace se nemůžeme naučit kriticky myslet, ale až se vrátíme k normálu, tak spousta lidí porozumí, že vědci tu nejsou aby někoho zmanipulovali, ale že dělají vědu, a ta vidí dál a přesněji než kamarádi na Facebooku,“ dodal Flegr.

Podle psychiatra Tomáše Rektora je ale v kritických chvílích podobný přístup častý. „Lidská psychika funguje tak, že když jsme příliš ohroženi, racionální část přepne a pracuje ve službě emocí,“ vysvětlil s tím, že až skončí covid, spousta lidí si oddychne.

https://cnn.iprima.cz/syn-zpevacky-kter ... ivni-55628
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » čtv 20. led 2022 19:27:42

Vláda schválila ve stínu očkování novelu Pandy a je to hrůza
19. ledna 2022 | Blog

Možná, že jste dnes jásali nad podivným krokem naší vlády – zrušením novely vyhlášky o povinném očkování proti covid. Ano, vypadá to skvostně a milostivě, jako dárek od vrchnosti. Zrušení vakcinace je přitom více než nelogické (z pohledu těch nahoře, samozřejmě) a měli bychom se mít jednoznačně na pozoru. Kdoví, co se chystá… Je dobré se také ptát, co se stalo na pozadí této mediálně vděčné vyhláškové šou. Vláda dnes totiž schválila novelu Pandemického zákona. Co to znamená?

Veškeré podkladové materiály zde.

Díky novele bude ministerstvo zdravotnictví velmi efektivně omezovat podnikání, aniž by musela vláda vyhlašovat nějaký přitroublý nouzový stav. Kromě bazénů se budou moci zavírat (třeba neočkovaným) i venkovní sportoviště. Do novelizovaného zákona se dostala i možnost omezit provoz základních a středních škol. Jak, proč a nač, to se ze zákona nedozvíme. „Vylepšené“ je i ustanvení o testování: doplněna je možnost přikázat testování např. dětem. Kromě testování je nově možno stanovit pdomínky přítomnosti fyzických osob na pracovišti či ve škole.

Hodně zajímavé je nové ustanovení znějící:

Mimořádným opatřením je příkaz fyzickým osobám, které podstoupily test na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 podle písmene m) s pozitivním výsledkem, zdržovat se odděleně od ostatních fyzických osob po dobu, než bude stanoveným způsobem prokázáno, že tyto fyzické osoby nejsou nakaženy virem SARS-CoV-2, nejvýše však po dobu 72 hodin od podstoupení testu.

Kde odděleně? Co to znamená? Co to je za příkaz???

Podobný příkaz je pak možno dát i těm, kdo byli v zahraničí… ti, kdo se vrátí z ciziny, taky budou řádně a bez prodlení prolustrováni. Mimořádným opatřením totiž taky je:

příkaz fyzickým osobám, které po stanovenou dobu pobývaly na území cizího státu nebo jeho části, v němž existuje zvýšené riziko nákazy virem SARS-CoV-2, poskytnout orgánu ochrany veřejného zdraví bezprostředně po návratu do České republiky své identifikační a kontaktní údaje, informace o místě a délce pobytu na území cizího státu, o datu překročení státní hranice České republiky, o způsobu překročení státní hranice České republiky, o dopravním prostředku použitém při návratu do České republiky a o místě pobytu v České republice po stanovenou dobu od návratu do České republiky a další epidemiologicky významné údaje.

To aby člověk raději nikam nejezdil, pokud enchce, aby stát znal málem i to, kolikrt šel v cizině na velkou…

Co dál najdeme v novele Pandy? Třeba karanténa či zolace budou moci být nařizovány telefonem jakousi „vhodnou osobou“… v zákoně to má být proto, že soudy už zcela jasně řekly, že je třeba vydat správní rozhodnutí a teror občanů kvůli tomu teď vůbec nefunguje. Je holt třeba přitvrdit, přišlápnout, přitáhnout vodítko.

Zajímavé také je, že Panda už nemá omezenou platnost. Asi tu s nmi bude na věky a nejspíš ji čeká řada dalších krásných novel.

Celkově to, že novela nesměřuje k dobru člověka a občana a že vláda jen vychytala zbytečné mouchy, které snad ještě tu a tam umožňovaly dostat se k soudu s porušováním lidských práv, potvrdila naše hlavní Fialka:

„Reagujeme jimi na zkušenosti s pandemickým zákonem, reagujeme na rozsudky Nejvyššího správního soudu, které ukázaly, že nebylo možné na základě tohoto zákona regulovat některé činnosti, například stravovací služby, diskotéky atd. Zákon je teď upraven tak, aby to v souladu s judikaturou, která mezitím vznikla, šlo. Rozšiřuje se také možnost vydávat opatření i pro Ministerstvo obrany a Ministerstvo vnitra tak, aby to korespondovalo se zákonem na ochranu veřejného zdraví. Zákon přináší také nový způsob vyhlašování karantén a izolací,“ upřesnil předseda vlády.

Pokud byste si třeba mysleli, že ko*oty z NSS a tak trápí omezení lidských práv, které tahleta dementní novela přináší, tak chyba lávky. Měli hlavně strach, jak vyplývá z připomínek, které k návrhu novely zákona vznesli, aby nemuseli moc pracovat, v ideálním případě se chtěly ty krysy přezkumu zbavit vůbec.

Naopak zaujal (opět) Úřad pro ochranu osobních údajů a jeho připomínky:

ÚOOÚ dále upozorňuje, že podstatná část mimořádných opatření využívá (nejen) úředně získaných osobních údajů (včetně údajů zvláštní kategorie) k jiným účelům, než k jakým byla původně shromážděna.

Jestlipak to shromažďování údajů úplně o všem není tak trochu cílem toho všeho…

https://stavbeznouze.cz/blog/vlada-schv ... -to-hruza/
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » čtv 20. led 2022 19:52:19

Dnešní hláška dne:

Podepisovala jsem dnes na firmě s lidmi daně. Celý den chodil jeden človíček za druhým, hlavu jsem už z toho měla jako meloun a tu ve dveřích další človíček, hodný, dobrosrdečný a už ve dveřích mi hlasitě hlásil: "Paní Konečná, nemusíte se bát, já jsem očkovaný". :)

Normálně mi z toho poklesla brada :what:
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pelvan » čtv 20. led 2022 20:36:22

Ahoj Taro

Měli bychom si uvědomit, že se stáváme součástí nacistického soustátí trojmoří a že tomu bude odpovídat i státní teror ve všech formách.
Ale očkování zatím u nás není povinné na rozdíl například od Řecka...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koro ... .seznam.cz
Komentář: Vláda „zvítězila“. Ale povinné očkování se vrátí

Tohle je jenom přestávka, útlak bude bezpochyby pokračovat.

Zdravím
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » čtv 20. led 2022 22:01:42

Pelvan píše:Ahoj Taro

Měli bychom si uvědomit, že se stáváme součástí nacistického soustátí trojmoří a že tomu bude odpovídat i státní teror ve všech formách.
Ale očkování zatím u nás není povinné na rozdíl například od Řecka...

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koro ... .seznam.cz
Komentář: Vláda „zvítězila“. Ale povinné očkování se vrátí

Tohle je jenom přestávka, útlak bude bezpochyby pokračovat.

Zdravím

To už je asi nejvyšší čas Odjebat sa stadeto! :-)



https://www.youtube.com/watch?v=5T6ImfyfvIA
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 20. led 2022 22:01:58

Po vlně omikronu se vrátíme k normálnímu životu, slibují vědci

Poté, co se přelije omikronová vlna, se vrátíme do normálního života. Slibují to nejen přední virologové, ale také šéf farmaceutické společnosti Pfizer Albert Boursla. Jaro a léto by už mělo být ve znamení předcovidového života, píše server deníku Kronen Zeitung.

Důvodem k optimismu je podle virologa Klause Stöhra omikronová varianta. „V následujících dvou třech týdnech budou počty nakažených stoupat. Poté spousta lidí získá přirozenou imunitu díky velmi silné epidemii. Ta se už rozběhla a nelze ji odvrátit,“ řekl ve vysílání deníku Bild.

Imunita získaná nákazou spolu s očkováním povede k trvalejší imunitní ochraně, takže se podle jeho názoru nebude člověk muset očkovat dalšími posilovacími vakcínami. Na podzim se podle jeho slov uvidí, zda budou muset lidé starší 60 let na posilující dávku.

Vzhledem k velkému množství nenaočkovaných je však podle Stöhra velmi důležitá opatrnost. „Na jaře a v létě to bude hodně uvolněné,“ řekl.

S jeho názorem souhlasí i virolog Christian Drosten z berlínské kliniky Charité. Ten uvedl, že si je „naprosto jistý“, že v určitém okamžiku budeme žít jako před pandemií. Díky mírnému průběhu omikronové vlny a získané imunitě pro co nejširší okruh lidí se nám tato šance blíží, řekl pro Tagesspiegel am Sonntag.

Ještě více optimistický je Albert Boursla, šéf farmaceutické společnosti Pfizer. „Do normálního života se vrátíme velmi brzo,“ tvrdí v rozhovoru pro deník Le Figaro. „Máme dobrou pozici, na jaře tam budeme,“ řekl.

Důvodem k jeho optimismu je aktuální proměna viru, očkování a také lék paxlovid. U tabletky, pokud se nasadí ve třech dnech od začátku symptomů, riziko hospitalizace a úmrtí klesá o 90 procent.

Paxlovid v Evropské unii ještě není odsouhlasený, ale německý ministr zdravotnictví Karl Lauterbach doufá, že tablety by mohly být odsouhlaseny v nouzovém režimu.
https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... i-40384266
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » čtv 20. led 2022 22:23:28

Trochu méně emocí - strachu a trochu více zdravého rozumu. Pokud ještě nějaký máme. :-)
Pelvan, co tak pečuje o to své zdraví vypadá že ho snad někdo chce očkováním zabít nebo očipovat.
Povinné očkování nebude, tak může být v klidu a pohodě...
Nebo mu pořád ještě něco jiného ze strany zdravotnictví hrozí??
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3404
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » čtv 20. led 2022 22:32:04

miroslav píše:Trochu méně emocí - strachu a trochu více zdravého rozumu. Pokud ještě nějaký máme. :-)
Pelvan, co tak pečuje o to své zdraví vypadá že ho snad někdo chce očkováním zabít nebo očipovat.
Povinné očkování nebude, tak může být v klidu a pohodě...
Nebo mu pořád ještě něco jiného ze strany zdravotnictví hrozí??

Tož Miroslave, nevím, kdo podlehl strachu z možného onemocnění a těžkého průběhu, ba dokonce smrti, než právě očkovaní, tedy i ty.
Co se týká zrušení povinného očkování u nás, myslím, že je to dočasný odklad a vše bude záležet na dalším vývoji, hlavně energetickém, tedy i celosvětovém...
Že na pozadí vyhlášení této skvělé zprávy pro tzv. antiočkované dnes vláda schválila novelU pandemického zákona, tvrdší, více šitou na míru snahám o ještě větší nátlak, omezení, poslušnost .... koho....?????? Ve jménu čeho???????

Uf.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Tara » čtv 20. led 2022 22:39:13

Nebo mu pořád ještě něco jiného ze strany zdravotnictví hrozí??


Nevím jak u koho, ale tady přece vůbec nejde o mé OSOBNÍ ohrožené mého OSOBNÍHO života, tedy alespoň u mne určitě ne!
Násilím to do mě nevpraví....!
Stejně jako cokoli jiného.... vždy TOMU "musím" dát já svůj souhlas, stejně jako je to s tou hrstkou, hrstí např. léků, co do svého těla dostane každý den má ruka... přece...

Stejně tak je to u s tou hrstkou, hrstí, dvěma hrstěma těch emocí....

Ne každý dokáže být nad věcí, nebrat ten život příliš vážně atd. , tyhle kecy... a ve skrytu duše se třepat o svůj (mizerný) život, abych tu byl co nejdéle....

Nerozumím ti v tomto, není mi to vůbec blízké, ale co už, že, je to normální, kolik lidí na tom světě si nerozumí a má to jinak....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod miroslav » pát 21. led 2022 9:08:39

Tara píše:Stejně jako cokoli jiného.... vždy TOMU "musím" dát já svůj souhlas


No já nevím, proč bych souhlas neměl dávat. Tak ho dávám, stejně jako s těmi léky či jinými zásahy do mého zdraví od doktorů.
Já zkrátka doktorům důvěřuji. Vždy mi pomohli a nikdy mi neublížili.
Léky taky beru ne proto, abych tady byl co nejdéle, ale protože mi pomáhají cítit se tělesně dobře a předcházejí komplikacím - podobně jako očkování.
Já na svém souhlasu nijak netrvám. Vnitřní svoboda spočívá v něčem úplně jiném.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3404
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. led 2022 11:18:47

A vnější svoboda?
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. led 2022 11:46:51

S nalezením vnitřní svobody ztrácí svoboda hranice, které ji dělí na vnitřní a vnější, proto se stává absolutní.
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod lklknml » pát 21. led 2022 12:11:17

miroslav píše:Vnitřní svoboda spočívá v něčem úplně jiném.

Svoboda je v něčem jiném, ale to neznamená, že v tom tvém, Miroslave. Proto kupř. nemůžeš porozumět spiritualitě Kristiny Höschlové (kterou bys jako neočkovanou nepřijal do svých řad :-), dr. Malone "je zkrátka odválovej a ublíženej, tak je hold zapšklej a závidí úspěch svým bývalým kolegům", a "prof. Luc Montagnier (objevitel viru HIV), je dnes kontroverzní virolog a už se mu nedostává grantů pro další výzkum a tak jako postupně senilizující už potřebuje hlavně zaujmout a nějak vyniknout".

Totiž tvoje mysl je natolik "svobodná", že vystoupit z vnitřního matrixu je kvůli frustraci z toho pro tebe již nemožné.
Přesvědčit v této situaci sama sebe že vězení je svoboda může sice nějak působit jako anesteticum, ale skutečným řešením to není.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. led 2022 13:43:39

Návštěvník píše:S nalezením vnitřní svobody ztrácí svoboda hranice, které ji dělí na vnitřní a vnější, proto se stává absolutní.

Proč jako zdravý člověk, ale nenaočkovaný, nemohu do hospody na pivo, na večeři, s rodinou na oběd, do holičství, do kina, divadla?
Přijde ti to normální? Správné?
Návštěvník
 

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Pelvan » pát 21. led 2022 14:09:11

https://www.facebook.com/10000060611755 ... 895355428/
Kovidové šílenství musí skončit!! Varianta omicron není mezi nevakcinovanými horší, než obyčejné nachlazení, ale mezi populací, která již dostala 2-3 dávky vakcíny, je omicron mnohem komplikovanější...
Pelvan
 
Příspěvky: 1708
Registrován: úte 27. srp 2013 16:54:14

Re: Nová fakta o koronaviru:

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. led 2022 14:12:39

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:S nalezením vnitřní svobody ztrácí svoboda hranice, které ji dělí na vnitřní a vnější, proto se stává absolutní.

Proč jako zdravý člověk, ale nenaočkovaný, nemohu do hospody na pivo, na večeři, s rodinou na oběd, do holičství, do kina, divadla?
Přijde ti to normální? Správné?

Jena věc je to, co si kdo myslí, že je správné, a druhá věc je svoboda dělat v každém okamžiku to nejlepší, co je právě možné.
Jedna věc je chtít, co nemůžeš a druhá věc je radost a vděk z té nejlepší možnosti, která právě je.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků