Pro Miroslava 2.

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Pro Miroslava 2.

Nový příspěvekod Tara » pát 16. lis 2018 8:52:46

Miroslav: Řekl bych že mým motivacím a postupům rozumíš jako koza petrželi.


Mohl bys, prosím, přiblížit své motivace, které máš ve vztahu ke mně?

Děkuji za upřímnost. :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava 2.

Nový příspěvekod miroslav » pát 16. lis 2018 20:48:14

Tara píše:
Miroslav: Řekl bych že mým motivacím a postupům rozumíš jako koza petrželi.


Mohl bys, prosím, přiblížit své motivace, které máš ve vztahu ke mně?

Děkuji za upřímnost. :-)


Zatím jsem s tou upřímností moc nepochodil - Po letech upřímné komunikace sis o mně vytvořila nakonec takovýto obraz:
Tara píše:Je to určitá forma zamrzlosti, zatuhlosti v přesvědčení, co je Pravda. Pozná se mimo jiné i udílením nevyžádaných rad (sežral jsem veškerou moudrost světa), je to tak a tak, není třeba toto, stačí tamto, jestliže, když, až, z projevu je vnímatelné, jak takový člověk ŽIJE PŘESVĚDČENÍ O TOM, ŽE JE PUPKEM SVĚTA. V projevu chybí empatie, laskavost, která naopak je tolik vlastní skutečně prozřelým.


V momentální situaci navíc nemám chuť tahle niterná hnutí vystavovat před místními krkavci.
Raději mailem, až se emoce uklidní.
Ale možnou komunikaci po mailu si také odmítla - vykládáš si ji po svém, jako nějak ponižující:

Tara píše:Kdyby někoho zajímalo, jak dopadlo mé přání, nabídka, na zavolání, tak klasicky Miroslavovsky. Nač volat, nač se fyzicky setkat, jestli tě něco trápí nebo máš potřebu něco napsat, tak to mému veličenstvu napiš do e-mailu.


:(

Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava 2.

Nový příspěvekod Tara » sob 17. lis 2018 11:20:17

Stejně tě miluju. Bez tebe by byl svět hodně šedý :-), tak se můžu těšit na tvoje písmenka, co napíšeš a že jsi a tak.... :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava 2.

Nový příspěvekod miroslav » ned 18. lis 2018 18:45:38

Když se podaří v někom vzbudit pořádnou lásku, je to pro dotyčného velká příležitost ji proměnit v duchovní poznání, zkušenost. Viz Šienšanský mudrc.
Láska ale musí být silnější než chtivost. Jinak neuspokojená chtivost svojí hořkostí zahubí každou klíčící i hořící lásku.

To tak trochu k těm mým motivacím..., :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava 2.

Nový příspěvekod Tara » ned 18. lis 2018 19:33:46

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22


Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků