Astrální kecálkové

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Astrální kecálkové

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 15. črc 2018 10:23:36

Jana píše:
Návštěvník píše:Jak definuješ pojem "mysl"? Co je podle tebe mysl?

Osvícená mysl, která nehalí Pravdu závojem nevědomosti, je zcela prázdná. Je tímtéž, co Vědomí, Bytí, je radostí, blahem, krásou.

Nezakrývá skutečnost, kým JSI, JSME, čím to všechno JE, nevytváří v BYTÍ iluzi oddělenosti. Umožňuje poznávat, že všechno, co existuje, má stejnou chuť lásky. Dokonce i ten strážce prahu je v osvícené mysli láskou.

Je zde zcela jasné, že vůbec nesejde na tom, co si kdo myslí, jaká se objeví myšlenka. To, kým JSI, žádná myšlenka nemůže změnit.

:)

Tyhle tvoje hypotézy známe už všichni tady nazpamět. Ale moje otázka byla: Co je to mysl? Jak definuješ mysl?
Návštěvník

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 15. črc 2018 10:29:15

Návštěvník píše:
Jana píše:
Návštěvník píše:Jak definuješ pojem "mysl"? Co je podle tebe mysl?

Osvícená mysl, která nehalí Pravdu závojem nevědomosti, je zcela prázdná. Je tímtéž, co Vědomí, Bytí, je radostí, blahem, krásou.

Nezakrývá skutečnost, kým JSI, JSME, čím to všechno JE, nevytváří v BYTÍ iluzi oddělenosti. Umožňuje poznávat, že všechno, co existuje, má stejnou chuť lásky. Dokonce i ten strážce prahu je v osvícené mysli láskou.

Je zde zcela jasné, že vůbec nesejde na tom, co si kdo myslí, jaká se objeví myšlenka. To, kým JSI, žádná myšlenka nemůže změnit.

Tyhle tvoje hypotézy známe už všichni tady nazpamět. Ale moje otázka byla: Co je to mysl? Jak definuješ mysl?

P.S. Všechny ty myšlenky, co jsi předtím sepsala, zplodila tvoje mysl, to je jasné. Ale co je mysl?
Návštěvník

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 15. črc 2018 10:35:42

Jana píše:

Ale vždyt právě tohle všechno, co píšeš, není nic jiného než myšlenky tvé mysli - a na nich - podle tebe - vůbec nesejde. :D
Návštěvník

Nový příspěvekod Jana » ned 15. črc 2018 13:54:45

Návštěvník píše: Co je to mysl?

Co je to mysl

Návštěvník píše: Jak definuješ mysl?

Zkus si definovat sama, pokud to vidíš jako patřičné. Není ve mně potřeba uzavírat cokoliv do definic.

Návštěvník píše:le vždyt právě tohle všechno, co píšeš, není nic jiného než myšlenky tvé mysli - a na nich - podle tebe - vůbec nesejde.

Bez připoutanosti k mysli, k osobě, k iluzi dvojnosti na nich opravdu nesejde.

S připoutaností samozřejmě sejde. Tvé prožívání skutečnosti se v závislosti na mysli pochopitelně mění.

S připoutaností k mysli, jsou pro Tebe všechno jen myšlenky, bez připoutanosti k mysli tady může být poznávání toho, co je mimo myšlenky, co je, jak říká N. Maharadž, před slovy.
Jana
moderátor

Nový příspěvekod miroslav » ned 15. črc 2018 14:37:43

Astrální kkecálkové nejsou nějaké bytosti, jak si představuje pan Havelka. Je to součást naší mysli. Já tomu říkám fantasmagorická složka mysli.
Ti "astrální" kecálkové, do nás velmi dobře vidí, jak vypozoroval pan Havelka, ale nevidí do nikoho jiného. Je to totiž jenom v nás, formou jakéhosi snění si touto formou akorát naplňujeme potřebu vlastní důležitosti.
Texty "Abraham" jsou toho typickým příkladem. Měl jsem možnost studovat jedince provozující channeling a ty kecy "Mistrů" - jejich duch je naprosto stejný.
miroslav

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 15. črc 2018 19:16:52

Jana píše:
Návštěvník píše: Co je to mysl?

Co je to mysl

Návštěvník píše: Jak definuješ mysl?

Zkus si definovat sama, pokud to vidíš jako patřičné. Není ve mně potřeba uzavírat cokoliv do definic.

Tedy nevíš, co je mysl. Proto všechno další, co o ní říkaš, je jen nesmysl. ;)
Návštěvník

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 15. črc 2018 19:19:55

miroslav píše:Astrální kkecálkové nejsou nějaké bytosti, jak si představuje pan Havelka. Je to součást naší mysli. Já tomu říkám fantasmagorická složka mysli.

Další hypotéza o tom, jak by to mohlo být.
Návštěvník

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 15. črc 2018 19:22:59

miroslav píše:Ti "astrální" kecálkové, do nás velmi dobře vidí, jak vypozoroval pan Havelka, ale nevidí do nikoho jiného.

No, někteří astraláci vidí do každého.
Návštěvník

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 15. črc 2018 19:32:17

Návštěvník píše:
miroslav píše:Astrální kkecálkové nejsou nějaké bytosti, jak si představuje pan Havelka. Je to součást naší mysli. Já tomu říkám fantasmagorická složka mysli.

Další hypotéza o tom, jak by to mohlo být.

P.S. Podle mne některé takové fenomény patří tam, kam říkáš, ale ne všechny. Ale ta doba, kdy mne tohle zajímalo, je už dávno pryč.
Návštěvník

Nový příspěvekod miroslav » ned 15. črc 2018 19:44:47

Návštěvník píše:
P.S. Podle mne některé takové fenomény patří tam, kam říkáš, ale ne všechny. Ale ta doba, kdy mne tohle zajímalo, je už dávno pryč.

Ano, ne vše, co k nám promlouvá musí mít tuto pouze vnitřně fantasmagorickou povahu. Abraham například je 100 procentně jen produktem fantasmagorické složky mysli.

Člověk musí být hodně svobodný od svého světa, aby mohl vnímat i něco jiného.
miroslav

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo