Pro Taru

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 18:38:33

To spis on hraje podivnou a krutou hru, hru na pana tajemneho. Copak to je normalni se ytak utajovat a tolik let??? To je prave hra a hra s city druheho je kruta a boli a at si tomu rika zrcadlo jak chce. To se nedela. Co myslis, cemu to pomuze? Jestli necemu. On se asi dobre bavi. Tak at se na me vybodne a bude klid. Kja budu mit klid a on taky. Vzdyt ma doma tu chytrou, krasnou manzelku, tak co vrta do druhych.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 18:42:42

Proc zakladal to vlakno s tema pisnickama od Elanu??? Tim zamyslel co? To neni hra? :what:
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » čtv 05. črc 2018 18:48:54

Tara píše:Proc zakladal to vlakno s tema pisnickama od Elanu??? Tim zamyslel co? To neni hra? :what:

Aby ses probudila z letargie. A to se stalo.
Máš teď plno otázek a to je dobře. Je v tom naděje, že by se přeci jen mohlo něco změnit, uvědomit si. K tvému prospěchu...
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3404
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 05. črc 2018 18:55:57

Tara píše:To spis on hraje podivnou a krutou hru, hru na pana tajemneho. Copak to je normalni se ytak utajovat a tolik let??? To je prave hra a hra s city druheho je kruta a boli a at si tomu rika zrcadlo jak chce. To se nedela. Co myslis, cemu to pomuze? Jestli necemu. On se asi dobre bavi. Tak at se na me vybodne a bude klid. Kja budu mit klid a on taky. Vzdyt ma doma tu chytrou, krasnou manzelku, tak co vrta do druhych.


Nevzpomínám si, že by dělal něco, aby ses do něho zamilovala. Byl vždy velmi zdrženlivý. Chytlo tě to úplně samu. Pořád jsi na něj - jako jediná ve foru - dorážela, prosila, vyznávala lásku - až s tebou začal přátelsky komunikovat. Stala ses mu blízká. Ale že má doma krásnou, milující ženu, ti řekl hned ze začátku, takže hned stanovil hranice, žádná hra s tvými city.
Ty jsi do něho vrtala leta, až se otevřel - dokonce ti řekl, že tě má rád - a ted reaguješ jak pominutá.
Chová se k tobě jako opravdový přítel a ty to nedokážeš ocenit.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 19:26:47

Neprijde ti to blbe se do naseho vztahu tak montovat? To jsi celou dobu tak verne sledoval nasi komunikaci, ze pises to, co pises? Co z toho mas? Delat mu mluvciho. Pises, ze se mi otevrel, hm. Ono to muze by I jinak, ale nerikam, ze to tak je. On je selma, kdyz se do neceho zakousne, tak dlooouho nepusti. Kdysi se tak zakousl do Marici. S jakym vysledkem. Pak do Jany. S jakym vysledkem. I kdyz vse se v case vyviji a cas ukaze, jestli to necemu pomohlo. Ted jsem v kurzu ja. Cas ukaze, k cemu to bude. Jak toto vse pisu, duse place pri predstave, ze by me pustil, nevim, kde tu jsou uvozovky. Tak to je. A skutecne mu nechci naborat jeho vztah s zenou, ani ten muj, I kdyz neni idealni co do naplneni duse, mam, co si zaslouzim a vim to moc dobre. V poslednich dnech me kontaktuje byvala osudova laska, kterou jsem se trapila 20 let, je v manzelstvi nespokojeny, dokonce uvazuje o rozvodu. I jsme se ted setkali, ale alespon u mne uz je to dlouho jinak, nez ze bych chtela znovu se setkavat a uz vubec ne intimne, on tomu nerozumi, citi se zklamane, ale ja nemohu jinak. Do stejne vody uz nevstoupis. Co tim chci rict. Jsem vdecna za Miroslava a za to, JAK pusobi. Omlouvam se za excesy, pisu, co zrovna citim a jak mi je. Dekuji. To jsou ty porodni bolesti.... smajlik
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 19:34:20

Stanovene hranice, ze ma zenu a bla bla neznamena, ze si nehraje s mymi city, hraje, pusobi na me city, ne ze ne a dost to nekdy boli. Ze se mi otevrel, ze je ke mne pratelsky, jak se to vezme. Hrazvolil formu cukru a bice, ktera je hodne ucinna prave co se citu tyka. A na me to zabira...mozna me to ma naucit tolik nevzlat a umet byt I nohama na zemi, to moc neumim. Jak jsem kdysi napsala na vlakne Tantry, je lepe shoret, nez vyhasnout...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 20:16:05

Jeste co se intimity tyka, telesna intimita, sex je neco jineho nez zazivana vnitrni blizkost duse, byt se tomu taky da rikat intimita, intimita duse, krasne o te zite vnitrni intimite, sdileni, spojeni vypravi klip Petera Gabriela na vlakne Ja. Jak se stava jeden druhym bez prvku sexu, prolinani jeden druhym bez naruseni prostoru, Prostoru. Absolutni symbioza, splynuti. Bylo mi umoznit toto prozit ve snu, s jackem. V momente vstoupeni z teto symbiozy do osoby, individuality, nasledoval polibek na tvar jacka, se vse rozsypalo. Bylo to tak bolestne, ta ztrata spojeni, jednoty, ze se to neda popsat.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 06. črc 2018 6:15:03

Tara píše:Neprijde ti to blbe se do naseho vztahu tak montovat?


:confused: :crazy:

Nepřijde ti to blbý řešit tzv. "váš vztah" veřejně ve foru? Když ti vadí reakce, tak si o tom s nim piš jen v privátních zprávách.


Tara píše:Jak toto vse pisu, duse place pri predstave, ze by me pustil,


A to se taky stane, jestliže ho budeš stále dál tak nesmyslně vycukávat. On je hrozně pomalej (ale když se konečně pro něco rozhodne , tak je velmi vytrvalej), takže mu bude ještě dlouho trvat, než mu dojde, co s ním poslední dobou provádíš za kusy.


Tara píše:Jsem vdecna za Miroslava a za to, JAK pusobi. Omlouvam se za excesy, pisu, co zrovna citim a jak mi je.


Doufám - pro tebe, že to myslíš vážně a že to není zase jen další třpytka, abys ho mohla dál vycukávat. Ale je taky možné, že je v tobě Mrs. Hyde a že se jí hned tak nezbavíš.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara. » pát 06. črc 2018 6:26:53

Miroslave, vnimas to stejne jako Navstevnik? Ze s tebou cukam, ze s tebou provadim jakesi psi kusy?
Tara.
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » pát 06. črc 2018 6:33:05

A asi ze to delam zamerne?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 06. črc 2018 6:42:27

Záleží na tom, jak je moc velká odvaha otevřít se pravdě.

Každé "já jsem" je láskou.

A pokud tohle není jasné, je to jen nevědomost.

Jestli Tě někdo nemiluje, tak je to jen proto, že nepoznává, kdo jsi

a to je jen z důvodů, že nepoznává sám, kým je.

Není tady žádný důvod, aby měla něčí nevědomost vliv na Tvé poznání.

Není žádný důvod nemilovat jen proto, že v očích druhého nejsi láskou.

Můžeš si dovolit uvědomovat lásku, i když si ji ten druhý zrovna neuvědomuje.

Můžeš si dovolit uvědomovat, jak naplňujícím blahem a štěstím to vědomí lásky je.

Můžeš si dovolit uvědomovat, jak bezpodmínečná láska, která si nežádá nic pro sebe,

neklade si žádné podmínky, na ničem nelpí, dokáže rozpouštět utrpení,

a to nejen to Tvoje, ale i všech těch, kteří mohou Tvou lásku vnímat.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » pát 06. črc 2018 7:32:24

Tara. píše:Miroslave, vnimas to stejne jako Navstevnik? Ze s tebou cukam, ze s tebou provadim jakesi psi kusy?

"Psí kusy" děláš, ale ne se mnou. Sama se sebou. To jsou asi ty "porodní bolesti" :)

A jsem rád, že to někdo třetí pozorně sleduje a vyjadřuje se k tomu. Je to pak spíše kolektivní terapie, než ryze osobní konfrontace.
A co je cílem?

Nad tím je dobré se zamyslet. Nad tím, co vlastně v životě opravdu chceme a nepodléhat díky tomu tolik momentálním náladám.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3404
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » pát 06. črc 2018 9:01:11

Jsem jaka jsem, dovoluji si byt spontanni a otevrena rikat, co prave citim a unavuji me stale pripominky, jaka bych mela byt a jaka ne a ze s nekym cukam. Bud me budes mit rad a akceptovat me takovou, jaka jsem, nebo budes dal pokracovat v mem napravovani. S dusledkem ztraty duvery a zavreni se.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » pát 06. črc 2018 9:08:51

Pokud někomu dovolíte, aby byl sebou samotným a jestli i Vám ten někdo dovolí být sebou samými, pak toto je láska.
A všechno ostatní je mučení.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » pát 06. črc 2018 9:26:05

Tara píše:Pokud někomu dovolíte, aby byl sebou samotným a jestli i Vám ten někdo dovolí být sebou samými, pak toto je láska.
A všechno ostatní je mučení.

Myslíš, že ti nějak bráním v tom abys byla sama sebou?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3404
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 06. črc 2018 10:44:07

Tara píše:Jsem jaka jsem, dovoluji si byt spontanni a otevrena rikat, co prave citim a unavuji me stale pripominky, jaka bych mela byt a jaka ne a ze s nekym cukam.


Bud si, jaká chceš, ale pokud budeš na foru psát, jak se ti daří špatně nebo jak by měl být Miroslav jiný, než je, že si zahrává s tvými city atd., tak to má a bude mít ńásledky.

Tara píše:Bud me budes mit rad a akceptovat me takovou, jaka jsem, nebo budes dal pokracovat v mem napravovani. S dusledkem ztraty duvery a zavreni se.


Jo jo: pokud se, Miroslave, nezměníš k obrazu mému, pokud se nenapravíš, tak už tě nebudu mít ráda. :D

Neměj strach, Miroslav si s tím poradí, kdyby ses zcela nahodou ;) uzavřela.

Je zvláštní, že jsi zatím ještě nepochopila, že nejde o tvé napravování, ale o to, ti pomoci, aby se ti nedařilo špatně. Ale při velké sebestřednosti se to asi nedá pochopit.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 06. črc 2018 10:51:22

:hm:
P.S. Musíš mě mít rád tak, jak já chci, a ne tak, jak mě máš rád.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » pát 06. črc 2018 13:43:06

miroslav píše:
Tara píše:Pokud ,,někomu dovolíte, aby byl sebou samotným a jestli i Vám ten někdo dodvolí být sebou samými, pak toto je láska.
A všechno osztatní je mučení.

Myslíš, že ti nějak bráním v tom abys byla sama sebou?

Stale mi pripominas, ze jsem sebestredna, ze se ume jedna o chtivost, zamilovanost, ze s nekym cukam a to mi vadi, neprijimas me takovou, jaka prave jsem, jako rodic, co furt musi karat svoje decko, aby tolik neskakalo, neprozivalo se, nefnukalo, furt a furt. Myslis, ze takovy rodic je dobry? Co z takoveho nestale napominaneho decka vyroste? S nejvetsi pravdepodobnosti zakrikly, uzavreny jedinec, dusevni mrzak, nebo rebel, v kazdem pripade se sobe minou. Nepristupujes ke me jako milujici, prijimajici me takovou, jaka jsem, ale s tendenci me furt peskovat a predhazovat mi, jaka jsem fuj, sebestredna, zijici v iluzich. Tak jsem, no. Nejsem hold podle tvych predstav. Abys pochopil, o cem pisu, co me zranuje a co mi vadi, protoze to brani hlubsimu vztahu, zkus si pustit video s Peterem Gabrielem a prozij ho jako pribeh, procit, o cem je ta symbioza a pak zkus v tom samem pribehu techto dvou dosadit dalsi prvek, kritiku, co to s tou symbiozou udela.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » pát 06. črc 2018 13:44:30

Návštěvník píše::hm:
P.S. Musíš mě mít rád tak, jak já chci, a ne tak, jak mě máš rád.

Na tebe, Navstevniku, uz nebudu reagovat. Budu komunikovat jen primo s Miroslavem.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara. » pát 06. črc 2018 14:00:59

PS: Neni treba menit sebe, jen pristup.
Tara.
 

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků