Pro Taru

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 04. črc 2018 14:11:13

Tara píše:Ano, je to tak. Mimochodem Klára je i Tara :-)

Proto jsem ti několikrát psala, že jsme každý jiný a tvoje reakce o zamilovanosti, chtivosti u mne jako něčeho nepatřičného mě zraňovaly a nechápala jsem to. I proto jaksi zmizela důvěra v tebe.

Neumím to, jako Lída, milovat Jediného (Boha) a jemu vše odevzdávat. Zkrátka neumím...

A ano, pokud žena necítí lásku, nemá pocit, že je milována, uvadá a chřadne a nějak tady už nemá potřebu být...


Manžel tě nemiluje?
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » stř 04. črc 2018 14:40:40

Svým způsobem asi ano, ale necítím to, vždy měl a má na prvním místě sebepotvrzení skrze práci...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » stř 04. črc 2018 20:15:58

Návštěvník píše:
Tak to je lepší tuhle představu ženy pustit a radši se držet představy ženy, která je štastná, protože miluje.


Ano, to je láska. Potřeba být milována není láska, je to závislost, potřeba sebepotvrzení, ocenění atd. A žena ráda vymění pravdu za iluzi, že je "milována". Proto to mají ženy na duchovní cestě těžké. Skutečná duchovní cesta je cesta k pravdě, nikoliv ke krásné iluzi.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 05. črc 2018 11:24:21

Ticho je nejsilnějším výkřikem ženy...
Jakmile zůstane beze slov, je to proto, že její srdce je příliš unavené na slova....
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 05. črc 2018 11:45:16

Když žena nemiluje, tak to má těžké. Nikdo jí nerozumí.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 14:11:14

Jiste, pokud chce muz pretvorit zenu k obrazu svemu, zranuje ji napadanim jejich citu a v takovem vztahu se neciti zena dobre, neni v bezpeci, citi boj, kterymuz stale vyvolava tim, jak ji chce pretvorit. Chybi to prave spojeni, chybi bezpeci, chybi duvera, neni mozne skutecne odevzdani se a ano, tato zena tohoto muze nemuze uz ze sve podstaty lasky milovat. Protoze citi, ze ani ten muz ji skutecne nemiluje, protoze ji chce mit jinou. Nezamilovanou, nesebestrednou, bez chtice, atd.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 05. črc 2018 15:49:13

Tara píše:Jiste, pokud chce muz pretvorit zenu k obrazu svemu, zranuje ji napadanim jejich citu a v takovem vztahu se neciti zena dobre, neni v bezpeci, citi boj, kterymuz stale vyvolava tim, jak ji chce pretvorit. Chybi to prave spojeni, chybi bezpeci, chybi duvera, neni mozne skutecne odevzdani se a ano, tato zena tohoto muze nemuze uz ze sve podstaty lasky milovat. Protoze citi, ze ani ten muz ji skutecne nemiluje, protoze ji chce mit jinou. Nezamilovanou, nesebestrednou, bez chtice, atd.



Vypadá to, že se utíkáš do zvláštních iluzí. Pokud vím, tak ti Miroslav nikdy nesliboval lásku, nedával ti žádnou naději a to ani tehdy, kdybys přestala být sebestřednou a bez chtíče. Když píše o hluboké, naplněné lásce mezi mužem a ženou, tak má zřejmě na mysli vztah se svou ženou. Nemá tedy důvod hledat jinou lásku.
Jistě, že tě má rád, napsal to, a proto ti chce pomoci, abys na sobě pracovala a vytvořila tak podmínky, které jsou nutné, aby mohla hluboká láska mezi ženou a mužem vůbec vzniknout - ale jistě ne s ním (v tomhle životě).
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 05. črc 2018 15:59:49

Návštěvník píše:
Tara píše:Jiste, pokud chce muz pretvorit zenu k obrazu svemu, zranuje ji napadanim jejich citu a v takovem vztahu se neciti zena dobre, neni v bezpeci, citi boj, kterymuz stale vyvolava tim, jak ji chce pretvorit. Chybi to prave spojeni, chybi bezpeci, chybi duvera, neni mozne skutecne odevzdani se a ano, tato zena tohoto muze nemuze uz ze sve podstaty lasky milovat. Protoze citi, ze ani ten muz ji skutecne nemiluje, protoze ji chce mit jinou. Nezamilovanou, nesebestrednou, bez chtice, atd.



Vypadá to, že se utíkáš do zvláštních iluzí. Pokud vím, tak ti Miroslav nikdy nesliboval lásku, nedával ti žádnou naději a to ani tehdy, kdybys přestala být sebestřednou a bez chtíče. Když píše o hluboké, naplněné lásce mezi mužem a ženou, tak má zřejmě na mysli vztah se svou ženou. Nemá tedy důvod hledat jinou lásku.
Jistě, že tě má rád, napsal to, a proto ti chce pomoci, abys na sobě pracovala a vytvořila tak podmínky, které jsou nutné, aby mohla hluboká láska mezi ženou a mužem vůbec vzniknout - ale jistě ne s ním (v tomhle životě).

P.S. Ale třeba se pletu a je jako většina mužskejch, který si zahrávaj, když dostanou příležitost. A tu příležitost jsi mu dala ty - těma letama obdivování a obletování.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 16:12:37

Co to meles? Leta obletovani a obdivovani? Tos zil asi na jine planete, ne? Roky se potkavame na diskuzich a vzdy jsem byla sama sebou a psala, pisu, co a jak vidim nebo citim a nemam pocit, zebych ho obletovala, to ani nemam v povaze. Je mi blizky, to ano, stejne jako jacko, to ano, ale to je vsechno. Neni moc lidi, kteri by svym vnitrnim vycitovanim, vnimsnim, nazory byli tolik blizci. A toho si vazim a jsem za to vdecna. Vic jsem neocekavala a ani necekam, protoze toto je dalekovice nez partnerske souziti.... on sem dal pro Evu pisnicky laska co ma drzi nad vodou a jine a probudil ve meplamen, vasen, aby ji zase zadupal do zeme svymi mravokarnymi slovy. At se de bodnout a ty s nim . Onlouvam se za pravopis, klovu to v mobilu
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 16:20:33

Abych na sobe pracovala, nikdy nebudu delat to, co druhy chce nebo doporucuje, nikdy jsem to ani nedelala. Cist neco, co mi nic nerika, meditovat, cvicit. Nejsem cvicena opice. Uci me zivot sam, I kdyz to nekdy boli. Jak asi si predstavuje, ze na sobe mam pracovat, to by me fakt zajimalo, vrrrrr.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 16:25:19

A taky proc??? Abych byla podle jeho obrazu a ze az teprve pak jakoze prijde ta prava laska??? Nic se neda nastolit, vymeditovat, vycist, co by melo byt prave, ryzi...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » čtv 05. črc 2018 17:28:02

Návštěvník píše:Vypadá to, že se utíkáš do zvláštních iluzí. Pokud vím, tak ti Miroslav nikdy nesliboval lásku, nedával ti žádnou naději a to ani tehdy, kdybys přestala být sebestřednou a bez chtíče. Když píše o hluboké, naplněné lásce mezi mužem a ženou, tak má zřejmě na mysli vztah se svou ženou. Nemá tedy důvod hledat jinou lásku.
Jistě, že tě má rád, napsal to, a proto ti chce pomoci, abys na sobě pracovala a vytvořila tak podmínky, které jsou nutné, aby mohla hluboká láska mezi ženou a mužem vůbec vzniknout - ale jistě ne s ním (v tomhle životě).


Návštěvníku, návštěvníku :)
lépe bych to nevyjádřil.

Nejspíš mám v přirozenosti zrcadlit. Zrcadlo nelže, ani nechce někoho předělávat k obrazu svému. Kdo hledá pravdu, může mu "zrcadlo" pomoci, ale nemusí to být vždycky příjemné.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 05. črc 2018 18:26:50

Tara píše:Co to meles? Leta obletovani a obdivovani?


To máš teda krátkou pamět. Furt jsi ho prosila, at se s tebou setká a nebo at se ti ukáže aspon na fotce. Že ho miluješ. A když se ti začíná otevírat, tak najednou otáčíš, odpíráš mu svou lásku atd. - hraješ s ním podivnou, krutou hru.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 05. črc 2018 18:31:32

Tara píše:Abych na sobe pracovala, nikdy nebudu delat to, co druhy chce nebo doporucuje, nikdy jsem to ani nedelala.


Když ne, tak ne. Asi chceš být stále dál bez lásky a často na pokraji zoufalství. Ale třeba to byla od tebe jen komedie, patřící k té podivné, kruté hře.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 05. črc 2018 18:35:41

Tara píše:A taky proc??? Abych byla podle jeho obrazu a ze az teprve pak jakoze prijde ta prava laska??? Nic se neda nastolit, vymeditovat, vycist, co by melo byt prave, ryzi...


Když myslíš...
Tak nám to nezapomen povědět, až se ti podaří najít velkou lásku a spokojenost, aniž bys na sobě pracovala a nic na sobě neměnila.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 18:38:33

To spis on hraje podivnou a krutou hru, hru na pana tajemneho. Copak to je normalni se ytak utajovat a tolik let??? To je prave hra a hra s city druheho je kruta a boli a at si tomu rika zrcadlo jak chce. To se nedela. Co myslis, cemu to pomuze? Jestli necemu. On se asi dobre bavi. Tak at se na me vybodne a bude klid. Kja budu mit klid a on taky. Vzdyt ma doma tu chytrou, krasnou manzelku, tak co vrta do druhych.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 18:42:42

Proc zakladal to vlakno s tema pisnickama od Elanu??? Tim zamyslel co? To neni hra? :what:
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » čtv 05. črc 2018 18:48:54

Tara píše:Proc zakladal to vlakno s tema pisnickama od Elanu??? Tim zamyslel co? To neni hra? :what:

Aby ses probudila z letargie. A to se stalo.
Máš teď plno otázek a to je dobře. Je v tom naděje, že by se přeci jen mohlo něco změnit, uvědomit si. K tvému prospěchu...
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 05. črc 2018 18:55:57

Tara píše:To spis on hraje podivnou a krutou hru, hru na pana tajemneho. Copak to je normalni se ytak utajovat a tolik let??? To je prave hra a hra s city druheho je kruta a boli a at si tomu rika zrcadlo jak chce. To se nedela. Co myslis, cemu to pomuze? Jestli necemu. On se asi dobre bavi. Tak at se na me vybodne a bude klid. Kja budu mit klid a on taky. Vzdyt ma doma tu chytrou, krasnou manzelku, tak co vrta do druhych.


Nevzpomínám si, že by dělal něco, aby ses do něho zamilovala. Byl vždy velmi zdrženlivý. Chytlo tě to úplně samu. Pořád jsi na něj - jako jediná ve foru - dorážela, prosila, vyznávala lásku - až s tebou začal přátelsky komunikovat. Stala ses mu blízká. Ale že má doma krásnou, milující ženu, ti řekl hned ze začátku, takže hned stanovil hranice, žádná hra s tvými city.
Ty jsi do něho vrtala leta, až se otevřel - dokonce ti řekl, že tě má rád - a ted reaguješ jak pominutá.
Chová se k tobě jako opravdový přítel a ty to nedokážeš ocenit.
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » čtv 05. črc 2018 19:26:47

Neprijde ti to blbe se do naseho vztahu tak montovat? To jsi celou dobu tak verne sledoval nasi komunikaci, ze pises to, co pises? Co z toho mas? Delat mu mluvciho. Pises, ze se mi otevrel, hm. Ono to muze by I jinak, ale nerikam, ze to tak je. On je selma, kdyz se do neceho zakousne, tak dlooouho nepusti. Kdysi se tak zakousl do Marici. S jakym vysledkem. Pak do Jany. S jakym vysledkem. I kdyz vse se v case vyviji a cas ukaze, jestli to necemu pomohlo. Ted jsem v kurzu ja. Cas ukaze, k cemu to bude. Jak toto vse pisu, duse place pri predstave, ze by me pustil, nevim, kde tu jsou uvozovky. Tak to je. A skutecne mu nechci naborat jeho vztah s zenou, ani ten muj, I kdyz neni idealni co do naplneni duse, mam, co si zaslouzim a vim to moc dobre. V poslednich dnech me kontaktuje byvala osudova laska, kterou jsem se trapila 20 let, je v manzelstvi nespokojeny, dokonce uvazuje o rozvodu. I jsme se ted setkali, ale alespon u mne uz je to dlouho jinak, nez ze bych chtela znovu se setkavat a uz vubec ne intimne, on tomu nerozumi, citi se zklamane, ale ja nemohu jinak. Do stejne vody uz nevstoupis. Co tim chci rict. Jsem vdecna za Miroslava a za to, JAK pusobi. Omlouvam se za excesy, pisu, co zrovna citim a jak mi je. Dekuji. To jsou ty porodni bolesti.... smajlik
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků