dnešní doba

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

dnešní doba

Nový příspěvekod RAADKA » stř 26. črc 2017 16:32:37

Moje děti ulítávají na tom rapu.Dokonce můj teprve 15tiletý syn si chce nechat až bude dospělý tetování.Myslíte si,že takový výplody má z toho?
Poslouchá jednoho interpreta,který je opravdu hardcore v tom směru,myslím že morfeus raper.Má ho za hroznýho vzora a já už nevím jak mu to rozmluvit,že taková cesta je nebezpečná.
RAADKA
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. úno 2017 0:00:54

Re: dnešní doba

Nový příspěvekod Pozorovatelna » stř 26. črc 2017 17:00:22

Měla jsem kdysi dvě tety a každá měla dva syny a odlišný přístup k nim. Tehdy mládež ulítávala na beatu a kluci si nechávali narůst háro jako holky. Konzervativní teta nechávala kluky "vylepat", že si vedle ostatní mládeže připadali jako blbečci a držela je přísně, ta druhá teta jela s dobou a dokázala mít uznání pro to, co se mládeži tehdy líbilo. Kluci s ní zažívali spoustu legrace.

Kluci té první tety nosí háro dodnes, dál vypadají oproti svým vrstevníkům tak trochu divně, tak trochu jako rousňáci, protože už mají notně prořídlé vlasy, pořád ještě proti své matce rebelují a jejich vztahy jsou víc než komplikované.

Ta druhá teta už není mezi námi, ale z kluků vyrostli normální slušní lidé a do poslední chvíle svoji maminku milovali.
Pozorovatelna
 

Re: dnešní doba

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 26. črc 2017 18:22:02

A milují.
Návštěvník
 

Re: dnešní doba

Nový příspěvekod .Petra » stř 26. črc 2017 19:48:31

RAADKA píše:Moje děti ulítávají na tom rapu.Dokonce můj teprve 15tiletý syn si chce nechat až bude dospělý tetování.Myslíte si,že takový výplody má z toho?
Poslouchá jednoho interpreta,který je opravdu hardcore v tom směru,myslím že morfeus raper.Má ho za hroznýho vzora a já už nevím jak mu to rozmluvit,že taková cesta je nebezpečná.


Rekni mu, ze se zrejme nechas tetovat, ze se ti to zacalo libit. At ti pomuze neco vybrat. Treba ho to odradi. :D
.Petra
 

Re: dnešní doba

Nový příspěvekod Popovicovka » pát 09. úno 2018 8:25:38

To je dnešní doba přesně jak píšete, bud z toho vyroste a nebo mi přijde fajn to mu namluvit že chcete sama tetování :D
Popovicovka
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 29. led 2018 7:49:49


Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron