Všechno, co se děje, jsou pohyby energie

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Všechno, co se děje, jsou pohyby energie

Nový příspěvekod vostal petr » stř 02. led 2019 16:53:06

Návštěvník píše:https://www.cestyksobe.cz/jak-to-citim-ja-vibrace-a-fyzicke-telo/2320


Fyzické tělo reaguje na náš soulad se Zdrojem stejně rychle, ne-li rychleji, než okolní svět, který nás obklopuje.


No dyk to říkám, důležité jsou činy, ne slova,

a činy probíhají na té fyzické úrovni...

Stačí se podívat třeba na to, vo čem je ta asociační metoda....
vostal petr
 

Re: Všechno, co se děje, jsou pohyby energie

Nový příspěvekod vostal petr » stř 02. led 2019 17:20:02

Obrázek

Dobrá fotka...
vostal petr
 



Re: Všechno, co se děje, jsou pohyby energie

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 12. úno 2019 17:15:53

Kdo jedná? Kdo je ten konatel?
Jana píše:Je to ve skutečnosti nestoudná pýcha uvažovat o sobě jako o konateli...

Je to vnímání sebe sama coby samostatně jednajícího osobního "já". Po zrození v lidském těle se tenhle pocit dřív nebo později objeví v každém dítěti, je to tedy spíš iluze, ke které dochází postupným ztotožňováním s tělem.

Návštěvník píše: I miminko reaguje... dochází k reakcím, tedy zareagují a jednají určitým způsobem, ale nikdo by je asi nepodezíral z pocitu konatelství - tj. z osobního já, které je přesvědčené, že ono samo jedná.

O tomhle mudrcové mluví, když vysvětlují rozdíl mezi neosobním jednáním, ve kterém nedochází ke ztotožnění s osobou a s její myslí (rozpustil se konatel, tj. pocit "tohle dělám já"), a mezi jednáním osobním, kdy je osoba přesvědčená, že ona je tím, kdo jedná.


.Petra píše:Konatel mívá tyto starosti. Co je "zlo" a co ne, co musím konat a nebo nekonat, abych nepodporoval zlo...
Koho to jako konatele zatěžuje, může přenechat všechno Bohu - radil Ramana.

Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků